suņi pie velo novietnēm

šašliks | 25.05.2016, 23:03:30 | 3546

bļin ar šitiem kas suņus pie velo novietnēm sien, tak zini ka vajag uz bodi - neņem suni līdz, ne citiem traucēsi, un suņam arī nav interesanti tevi tur ārā vienatnē gaidīt. piebraucu šovakar pie lielā topa, skatos, piesiets pēc skata draudīgs haskijs, a kur man tagad velo likt? klāt braukt bail, ka nenokož kāju, vienreiz jau tā gadījās. rezultātā sovakar palieku bez vakariņām, paldies.

Komentāri (57)

  • 0
    šašliks 31.05.2016, 19:11:41

    tāpēc, ka neesi izmazgājis

  • -2
    Victor Def 31.05.2016, 19:44:58

    O jopcik! Ienāku te pēdējā laikā ļoti reti, jo nav laika, intereses, bet tieši kkā nejauši uztrāpīju, un šī diskusija iekrita acīs, dēļ komentāru skaita! :D Izskatās, ka joprojām lauķim rādos murgos. Ko lai saka? Pēc visa lasītā vien varu atbildēt:
    - šašlikam, scooteram: pareizi, močījat nost to pajoliņu! ;D
    - novadniekam: tu pats esi viena liela pļutka. Ne tu šāvējs, ne sitējs, ne pisējs, tpc būtu paklusējis!!!
    - scooteram: būtu interesanti, ja tu man varētu pastāstīt, kas tas par putnu (man kaimiņos kkur dzīvojot), gribētos viņu satikt aci pret aci. Ja sadomā pastāstīt, tad šeit: default22@gmail.com

  • -10
    Novadnieks 31.05.2016, 20:55:25

    Victor Def,ja tu mani satiksi,tad tu mani sitīsi?Prasu tāpēc,ka saprotu ka tas īstais šāvējs,sitējs un p.sējs esi tu.

  • -1
    šašliks 02.06.2016, 18:16:16

    tad ko darām ar tiem suņiem?

  • 0
    cits 02.06.2016, 21:09:36

    Varbūt vajag atšaut?

  • -10
    Novadnieks 02.06.2016, 21:15:00

    Varbūt ka atšaut nevajag,bet pabarot ar "šašliku",bet ja neēd šašliku,tad der kaut kas "cits".

  • -3
    šašliks 02.06.2016, 21:43:17

    piemēram, novadnieks!

  • -10
    Novadnieks 02.06.2016, 21:51:13

    Lai būtu novadnieks,vai ne?Vai "šašliks" no novadnieka,vai no novadnieka kaut kas "cits".

  • -4
    Ilga 03.06.2016, 01:24:21

    Es doma ka pabarot vaig a novadniek pipel, lai tād nevairojas!!!

  • -7
    Novadnieks 03.06.2016, 06:15:35

    Ilga,
    Ja tu tik tiešām esi sieviete cienījamos gados,tad tu esi "unikāls" retums.Veca,"atsaldēta",blatnoj,pretīga vecene.

  • -3
    Def@ult 03.06.2016, 12:29:45

    Beidzot rupucītis Viktoriņš atgriezies! Urāaaa!
    VB forums tomēr ir glābts.
    Gaidām rakstu par jaunumiem Ventspils ielās un pamestajiem graustiem.

  • -7
    ... 03.06.2016, 14:25:52

    Ilga, tu gan esi perversa omite :D

  • -1
    Artūrs 03.06.2016, 14:51:04

    žēluma kalngals....

  • 0
    scooter 05.06.2016, 02:37:43

    o b-------eeee es aiz smiekliem gandriz nobeidzos o tu blatnojs "novadnieks" lielakais pise---s draz---- js un ta talak seit esi tu ka tauta mil teikt ka suna nagla pakala... un tavai zinasanai es pa naktim rakstu tapec ka ka stradaju ne ta ka tu skuni audz un stalli sudus tiri... un vispar vajadzetu apsvert tadu iespeju izpaust to tavu vardu ja to vispar var nosaukt par vardu izpaust publiski....
    un ja aizmirsu tev ieprieks pateikt "novadniek" ka atskiriba no tevis kuts meslus nemezu un istaba tos nenesu ka tu sudu vacejs noladetais tu... blaviens ka es tevi kadriez pazinu ka normalu un sakarigu cilveku ta tagad tu esi gatvais sudu vacejs tapec labak savu pretigo degunu te nebaz vismaz ne zem si segvarda.....

  • -9
    Novadnieks 05.06.2016, 11:10:50

    Eu,scooter,komentēju tikai tāpēc, ka galīgi pašlaik nav ko darīt.Ja esmu aizņemts,tad ar sūdiem nekrāmējos,bet tagad pakrāmēšos.Ja tik tiešām tu mani zini,tad nav nekādas problēmas tev ar mani satikties.Personīgi man ar tevi satikties nav nekādas vajadzības,jo pietiek ar tiem mēsliem(defveidīgiem),kas te dzindzālē apkārt visu laiku.
    Nolādētie parazīti,kādas mēslu čupas jūs ir dzemdējušas,ja nepārtraukti smirdat pa visu novadu?

  • -1
    Bo 05.06.2016, 23:18:22

    Novadniek,šašlik! Mieru,tikai mieru!Labāk iesmiesim par manu ķezu.Iznāku no,,Topiņa,,noliecos slēgt vaļā savu velosipēdu,te suns blakus paceļ kāju un čurā uz līdzās esošā riteņa,trāpa arī uz manas kājas, nu tā pamatīgi! Nācās braukt mājās mazgāt kājas.Nesieniet tak tos suņus pie velonovietnēm!!!

  • -1
    scooter 06.06.2016, 02:39:53

    par tam meslu cupam ndzirdu no viss smirdigaka mesla novada......
    zini ka pilseta pat biezi vien ejot cauri daudzivoklu maju rajoniem smird pec mesliem tas jau tapec ka tu "novadniek" nesen tur esi bijis jo no laukie visur lidzi vaza savu suda smaku... tev tak vajadzetu beidzot nomazgaties un pirms brauc uz pilsetu parbaudi vai gadijuma neesi bikses pielicis.....


    un bo nu ko muki prom uzreiz bail palika ka suns uzmiza uz kajas vajadzeja sagaidit to saimnieku un iesaut sim pa pa pieri ta ka visu atlikuso muzu atceras ka velonovietnes nav domatas suniem.... gribetu redzet ka pats tas saimnieks justos ja vinu uz paris stundam pie velonovietnem piesietu...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: