Kas risinās šo bēdu..?

Urzula | 04.10.2019, 09:46:27 | 2854

Šī tēma varbūt daudziem būs atkal ko ķengāties, bet lūgšu no tā atturēties..
Runa ir par nekam nevajadzīgiem dzīvniekiem; konkrēti dārza kaķi, kā ari māju apkārtnēs klīstošie dzīvnieki, kas pārtiek tikai no kāda žēlastības.
Kā varbūt redzat-laukā līst auksts lietus, salnas jau naktīs un kā sola turpmākās dienas-salu līdz -6.. tas ir aukstums un bads šiem dzīvniekiem, jo dārzos cilvēku vairs nav , kas ko atmestu šiem nežēlībā kritušiem dzīvniekiem..
Vai tiešām mūsu pilsētā nav neviena iestāde, kam lūgt palīdzību, šo dzīvnieku sterilizēšanā, lai vismaz nevairojas???
Un ko darīt ar esošiem?? Kam sirds ir vēl , domāju , ka sāp redzot , ka dzīvnieki jau no aukstuma ar pūžņotām acīm, iesnām-aukstums un bads dara savu..
Runa ir par konkrētu vietu; Siguldas un Celtnieku ielas krustojumā ir ceļš uz dārziem ; uz kooperatīva un uz "mauri"'..
Jau paša ceļa posma sākumā grāvī kaķenīte nesen laidusi bērnus pasaulē , patvērums -pliks ceriņkrūms un caurteka, .
KUR, KAM LŪGT? PALĪDZIET!!

Komentāri (58)

  • -5
    Urzula 12.10.2019, 20:56:12

    Cien. Kurzemnieks; vai tie man pieder? Par to jārūpējas kādam atbilstošam dienestam!
    Man dzīvoklis ir dzīvošanai; un kaķi nav mani.. ja nebūtu žēl , tad nelūgtos nevienam .. acīmredzot mūsu pilsētā šādas problēmas nerisina.

  • -5
    Kakumate 12.10.2019, 22:30:02

    Bormentāls II - Jūs tik vienkarš un atklat par savu diagnozi ??? ne katrs to atļausies

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: