ko darit ja ta ir?!

mammamuuu | 23.09.2019, 14:58:13 | 2011

Jautajums visiem kas varetu kaut kadi palidzet, vai ar padomu vai ar kontaktiem vai ar kritiku ( ja man tas palidzes uzklausisu ari to) !!!Lieta tada ka man ir berns 3 gadus vecs un mums ir problema ....mes narunajam ( preblomu ar veselibu nav, berns nav kurl nems!) bet vienkarsi nav sakarigas runas, ka ari nav iemacits uz poda (pamperi) berns vienkasi neatistas pec sava vecuma! ta ir ari mana vaina TO SAPROTU bet gribu visu izlabot kamer vel laiks! esama bijusi 2os bernu darzos viena mus pieniema uz 1 stundu ar to musu iesana uz to bernu darzu beidzas,otra bd apskaidrojot situaciju mums uzreiz pateica ka tur neka nevares palidzet !) izglitibas parvalde ieteica bd ar logopeda grupu gimenes arsts ieteica konsultaciju pie psihoterapetes(psihologa) gaidam musu pieraksta datumu. vai kads var ko ieteik kadus pulcinjus? vai kau ko? vai ir privatie pedagogi logapedi kas nodarbojas ar berniniem kas neatistas pec vecuma! liels paldies jau ieprieks!

Komentāri (11)

  • 0
    Nif nifs 23.09.2019, 15:13:57

    Pirms kāda laika izlasīju rakstu par meiteni, kura nerunāja jeb precīzāk - runāja pilnīgi nesakarīgi. Vēl lielākā vecumā kā 3 gadi. Izrādījās, ka bija kaut kādas problēmas ar dzirdi. Viņa runāja jeb vervelēja tā, kā dzirdēja. Bet dzirdēja nepareizi...atklājot un izlabojot iemeslu, viss aizgāja normālās sliedēs. Kāpēc to rakstu - meklē iemeslu. Meklē pie ārstiem vispirms.

  • 0
    Minkāns 23.09.2019, 16:35:46

    Man šitas atgādināja manu māsu - viņa līdz pieciem gadie runāja "savā" valodā, ko sapratām tikai mēs - ģimenes locekļi. Viss sakārtojās, kad sāka apmeklēt b/d "Vāverīte" tolaik (80-os gados) logopēdisko grupiņu. Šodien pieļauju tādas nav, bet zinu, ka kādu laiku atpakaļ, ir logopēdi, kas pieņem individuāli, piem. b/d "Ŗūķītis"

  • 0
    Minkāns 23.09.2019, 16:41:50

    Agrāk, manam jaunākajam dēlam (pirms 16 gadiem) ļoti palīdzēja logopēde b/d "Varavīksne". Viņa gan tad jau bija pensijā. Bet var mēģināt caur b/d uzzināt kontaktus. Nu un vēl paliek "Sapnis" - agrāk tur darbojās ļoti laba Montesori prakses skolotāja. Pieļauju ka pa šiem patsmit gadiem daudz kas ir atkritis vai nācis klāt no jauna, bet LAI VEICAS!

  • -2
    Nah Nahs VI 23.09.2019, 16:42:46

    Smags gadījums.It sevišķi tāpēc,ka nerunā ne 3 gadus vecais bērns,ne viņa māte.

  • 0
    Bormentāls II 23.09.2019, 17:03:09

    http://www.ventspilspoliklinika.lv/uploads/file/file_items/2017.07.11._Pienemsanas_laiki_aktualizets_registratura_2017%2812.07.2017%29-1.pdf

    Vai poliklīnikas audiologopēds nevar līdzēt?

  • 0
    Pilsēta 23.09.2019, 18:52:29

    AST
    Galvenais lieki nesatraukt sevi un bērnu. Visu kārtīgi izrunāt ar logopedu un jau pēc neilga laika būs uzlabojumi. Bet jābūt reāli domajošam cilvēkam un jāiemācās sadzīvot un vēl vairāk mīlēt savu bērnu.

  • 0
    Solvita 25.09.2019, 10:58:49

    Domāju, ka bērnam jābūt līdzās zinošam, izglītotam cilvēkam ar labu vārdu krājumu, skaidru izrunu. Kuram nav slinkums ar bērnu nodarboties viss brīvajos dzīves brīžos, ja tā ir ģimenes vērtība. 3 gados vēl ļoti daudz ko var labot un attīstīt. Ir jāstrādā.

  • 0
    Prof.Preobraženskis IV 25.09.2019, 13:08:18

    Jāšaubās,cik zinošs un izglītots ir cilvēks,kurš raksta:"mes narunajam ( preblomu ar veselibu nav, berns nav kurl nems!""

  • 0
    sranskis 25.09.2019, 19:44:40

    Jūtu līdz tam bērnam, ja viņš runās tā, kā māte raksta!

  • -1
    Maska 01.10.2019, 09:09:00

    Labrīt!

    Lai gan pietiktu ar pirmsskolas logopēda palīdzību, nepieciešamības gadījumā varat uzrakstīt man, topošajai logopēdei (2020. gadā iegūšu diplomu). E-pasts - es.esmu.nakts@gmail.com

  • -1
    otrakeda . 01.10.2019, 13:36:01

    ..es.esmu.diena@........ ))
    īpaši apmācīts mēles meistars (logopēds)
    priekš Maskām&Co..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: