Gudriniekam g11

Tārps | 05.09.2019, 09:39:00 | 1979

Cik tad ilgam laikam jāpaiet lai kas mainītos?Cik cilvēkiem jānomirst nabadzībā?Cik pensionāriem jādzīvo zem katras kritikas?
Es Jums gudriniek iedošu Himnu,valodu,kultūru,un pataisiet no tā sev ēst un izskolojiet notā bērnus.
Cik es šeit lasu komentārus,nāku pie slēdzina ka dažs labs nemez nesaprot ko nozīmē pārtikuša dzīve.Tas nenozīmē vakarā pie vakariņa galda ēst kartupeļus ar siļķi un iedzert maziņo.
Cilvēkam vajaga samaksāt komun.apğērbties(ne jau hum.drēbēs)normāli paēst,ne jau rīt to ko noceno.Un ar visu to būtu jāpaliek naudai pāri..
Kā jūs gudrinieki domājat cik saņem pastnieki,sētnieki?Jūs te visi būtu pārbļāvušies ja viņi nedarītu savu darbu vai ne?Kurš tad to darītu?Jūs gudrie runātāji ko?Jūs zināt cik tie saņem?
Kā viņiem cilvēcīgi izdzīvot?Kliekt gribās par g11pļāpām
Bet pie mums valda uzskats man labi,pārējais poh**.

Komentāri (55)

  • -2
    Tārps 05.09.2019, 10:10:38

    Nu protams pķe kumms dzīve ir viis viss labākā
    Mežus izcērtam,algas neceļiam,nodokļus un cenas gan ceļam.Pacelt nodokļus tā taču svēta lieta,vai ne.Skolas mēs aizslēdzam,pasta nodaļas arī mums nevajaga.Vienkārši ideāli!Toties mēs taisām visādus projektus pa pasakainām cenām.Tas nekas ka darbaspējīgie,kuri varētu dzemdēt bērnus=aizbrauc svešumā.
    Tas nekas,ka pensionārs nevar normāli pie ārsta aiziet,lai tik mirst nost.Nav ko sēdēt valstij uz kakla un neko nedarīt.NU VIENKĀRŠI RIKTĪGA EIROPEISKA VALSTS
    PRIEKS KUR TU RODIES

  • -3
    otrakeda . 05.09.2019, 12:00:07

    tā viš i, tā viš i
    Vairākums,iespējams,visu šo netaisnību saprot.
    Jebkurš negatīvais apstāklis iegūst varu pār mums,ja
    uzņemam to negatīvās bailēs.
    Ironizējiet
    Parādiet,ka esiet patiesi informēti par apstākļiem
    Cilvēks,kurš dzīvo patiesībā,stāv uz stipra pamata,un
    tādam nav vajadzības, truli šļupstēt 'preses konferencēs'.
    Tā,diemžēl, ir sistēma
    Atsevišķu personu vainot būtu nekorekti..

  • -6
    Normunds Birkhans 05.09.2019, 21:57:29

    Nemuldiet niekus. Dzīvo savā novadā veiksmīgi! Sapratāt?

  • -9
    g11 05.09.2019, 13:08:40

    No manas puses nav neviena teikuma, ka pie mums - valstī būtu viss kārtībā. Tieši otrādi - neatzīstu nevienu sistēmu, jo nekas nedarbojas vienkārša cilvēka labā. Tiesvedībā un likumdošanā jebkurš likums pagriežams sev vēlamā virzienā, izglītībā neviena skola nesagatavo dzīvei bet pieauguši cilvēki deldē skolas solu , medicīnas sistēma noriktēta tā, ka ārstiem maksā par cilvēku slimošanu, nevis par to, ka veseli. Jūs kliedzat, bet kuram no tā labums? Kad vajadzēja uz barikādēm iet, pārsvarā vīri pusmūža gados devās uz Rīgu un domāja, ko darīt. OK! Varbūt nebijāt pat vēl dzimuši. Ko Tu, riebekli, esi izdarījis kāda labā, bet vienalga - Tu man simpatizē, jo neesi remdens. Prieks, ka reaģē un izsaki savas domas. Paldies, ka piešķīri man tādu godu! Varbūt iesaki konkrētus risinājumus, izspriedīsim Patiesību, ko nozīmē pārtikuša dzīve. Skaidrs, ka mums katram tas ir individuāls jēdziens.

  • -9
    Normunds Birkhans 05.09.2019, 21:55:28

    Beidz muldēt PUltenes iemītniek.Sajēgas ko izsaki nav nekādas.Ieklausies sevī praidniek!

  • -2
    Tārps 05.09.2019, 14:56:16

    Es arī cīnījos par brīvību.Par to lai es savā valstī būtu saimbieks neviss kalps.Kalps savās mājās.Es iznēsāju skrejlapiņas kad 90-sākās tas ļembasts.Man ir trīs bērni.Kādu nākotni es tiem varu piedāvāt?Aizej paņem atnes noliec un ej atkal?Tădu nākotni?Nu paldies,es atturēšos,tādu man nevajaga.

  • -9
    g11 05.09.2019, 15:20:47

    Esi diezgan uzvilcies un man nepavisam negribas Tevi saniknot vēl vairāk. Tava runa atgādina upura runu. Vispirms jākļūst saimniekam savā gultā, savā ģimenē, savā mājā, savā sētā un tikai tad var kļūt par saimnieku savā valstī. Ar runu vien nepietiek, vajadzīgi darbi. Piedod, ja vari.

  • -2
    Tārps 05.09.2019, 14:59:15

    Man ir 47.g.kas mani sagaida vecumdienās?Ko saņemšu vecumdienās tos jūdaša grašus?Tur jau normāli nosprāgt nevarēs.Un man nav pie kājas kas būs rīt

  • -1
    vecakais 05.09.2019, 16:18:31

    Mums diemzjeel nav revolucionaaras mentalitaates Vai griekji un itaalji mieriigi paciestu tik nozjeelojamu ikdienu kaa mees Dariisim visu iespeejamo lai naakamajaas veeleeshanaas neljautu sevi kaarteejo reizi apmaaniit

  • -1
    karlito 05.09.2019, 16:36:40

    Pēc būtības g11 un riebeklis runā vienā valodā,katrs ar savu akcentu,bet būtībā jūsu domas saskan kungi..Tā kā metiet kara cirvjus malā!!

  • -7
    g11 05.09.2019, 16:57:17

    karlito, man nemaz tāda cirvja nav! Kur nu vēl karot!!! Lai miers uz zemes un cilvēkiem labs prāts!

  • -14
    Latvija pāri visām! 05.09.2019, 17:26:02

    Riebekli, vienkārši vajag sākt lūgt Dievu. Un tālāk lietas aizies...
    Arī nav spīdoša situācija finansiālos jautājumos, bet ar Dievpalīgu galus savelkam kopā. Un vaļaspriekiem arī sanāk.
    Un ir zināma drošības sajūta, uz lietām un norisēm arī skaidrāks skats.
    Kad iedomājos, kādā bedrē būtu bez Dieva, brrrr, šermuļi metas.(((

  • -4
    -_- 05.09.2019, 18:00:48

    Iesaku Jums pārbaudīt smadzenes. Kā mūsdienās cilvēki,kuri interesējas,lasa,pēta un ir izlasījuši gan Veco Derību,gan Bībeli var ticēt visām šīm muļķībām.
    Un tik,cik Jūs esat pārliecināts par savu Dievu,tikpat daudz kaut kur citur kāds pasaulē ir pārliecināts par Allahu,Zevu,Budu vai Velnu vai vēl sazin ko.
    Un kā nu tas nākas,ka esi dzimis Latvijā un tici kristietības Dievam,proti,būtu dzimis Irānā,tad būtu musulmanis,Indijā-hinduists, Ķīnā-iespējams piekoptu Budas mācības,Igaunijā- visticamāk būtu ateists.

    Un tas tavs Dievs vai nu NAV visu varens,vai nu ir ļauns,ja nespēj atturēt pat svētās celtnes kā baznīcas no dabas katastrofām un neskaitāmas vēl nedzimušu bērnu nāves,kuri ir bez grēka. Pamēģini ieskatīties acīs mātei,kura zaudējusi savu mazuli un pateikt "Tavs mazais ir Dieva eņgelītis,viņš tagad ir labākā vietā un viņam tāds ceļš bija ejams." Pamēģini pateikt visiem vecākiem,radiniekiem to acīs,kas kādu zaudēja 911 teroraktā piemēram.... vai Maximā ..

  • -4
    -_- 05.09.2019, 18:12:22

    Uz mūsu planētas ir neskaitāmi pierādījumi par zemes un cilvēces vecumu kā tādu. Bībeles aprakstītais zemeslodes vecums un cilvēka kā būtnes vecums ir totāla glupība. Mums uz zemes ir vecāki koki par 10 tūkat. gadu. Jūsu Bībeli un reliģisko pārliecību vajadzētu aizliegt mācīt skolās kā zinātniskus faktus un pierādījumus.
    1. Dienā radās gaisma,bet 4. dienā tika radīta saule. Kurš idiots var noticēt kam tādam?

    "Master, Moses wrote unto us, If a man's brother die, and leave his wife behind him, and leave no children, that his brother should take his wife, and raise up seed unto his brother." (Mark 12:19)
    Tātad,ja Tavs brālis nomirst un viņam un viņa sievai nav bērni,tad Tev pēc viņa nāves ir jāapaugļo viņa sieva.
    Cik ētiski pareizi. Šo noteikti vajadzētu lasīt bērniem. Un šī ir tikai smieklīgā daļa,es vēl neesmu publicējis visas vardarbīgās lietas un to ir daudz.

  • -2
    -_- 05.09.2019, 18:21:35

    Ar Jums ticīgajiem (domāts visu reliģiju pārstavjiem) nav iespējams cīnīties,jo Jums nav loģikas,Jūs nespējat vai negribat kritiski domāt un izsvērt,bet pats svarīgākais,ka visas šīs muļķības Jūs bieži uzspiežat bērniem,kuriem vēl ilgi ir līdz pasēm. Atgādina vienu dziesmu "Mācītaj,pastāsti man kā ir ellē,vai tur sliktiem bērniem ļauj spēlēties ar lellēm?"
    Šāda garīga uzspiešana vai mācīšana ietekmē bērnu smadzeņu attīstību un ļoti notrulina tā iespējas izaugt morali spēcīgākam un apgūt jaumas lietas,jo principā jau skolas vecumā,pirmajās klasēs viņš visu zin,proti,gan kā pasaule radusies,gan,ka zvaigznes ir spīdekļi,gan visu par pasauli utt. Zūd jēga attīstīties un meklēt jautājumus skolas kabinetos. Interesēties par biloģiju,fiziku,ķīmiju. Un reliģija neko nekad nepareģo,tikai mākslīgi izsakās vai interpretē,toties fizikas likumus Jums neizmainīt un tie vienmēr spēj prognozēt,pareģot.

  • -2
    -_- 05.09.2019, 18:26:01

    Un es patiesi priecājos par to,ka Latvijā neviena no reliģijām nav guvusi virsroku. Vidējaia ticīgais nav izlasījis savu Svēto grāmatu vairāk par 3 lpp.,bet ar siltām čībām pie TV ekrāna dzert alu un spriest par politiku un to,ka Dieviņš ir un elle pastāv tas prot. Ja šis viss garais teksts palīdzēs kaut vienam cilvēkam pārdomāt savu dzīvi,pārdomāt to,ko mēs mācam bērniem un kādu iespaidu tas uz viņiem atstāj.. tad... tad... es būšu patiesi priecīgs,jo spēcīga ir valsts,kuras nākotne ir izglītota,gudra un laimīga,proti,mūsu bērni! :)
    Jauku dienu.

  • -7
    Latvija pāri visām! 05.09.2019, 20:58:36

    Primitīvi 19.gs.beigās , 20.gs sākumā izveidoti stereotipi (kurus kā karogu vicināja
    boļševiki) par ticību,
    tās vietā surogāts - naīva ticība abstraktam progresam,
    kas atkal nez no kurienes izlīdīs un visu pārveidos.
    Atkal uzkāpj tam pašam grābeklim, dēļ kura PSRS, izejot cauri ateistiski entuziastiskam sociālam eksperimentam, gāja bojā ar savu ateistisko ideoloģiju un valsts iekārtu.
    Проходили, знаем.)
    Bet ateistiskie tumsoņas nav spējīgi mācīties no savu vecāko biedru kļūdām.

  • -1
    -_- 06.09.2019, 02:04:02

    Neviena fakta par Tavu ticību diemžēl,bet nu man nav prieka par uzvaru,jo uzvarēt debatēs ar kristietības ticīgo ir tikpat kā iemācīties elpot. Domāju visi redz,kas ir kas. Novēlu Tev jauku atlikušo vienīgo dzīvi. ;)

  • -4
    Tepatvien 06.09.2019, 07:45:19

    jankel, - fakti par ticību? Ja tu būtu viedais, tad jau tā nerakstītu. Tamdēļ jau tā ir ticība. Kādus "faktus", ko tu ar savu prātu atzītu, var tev likt priekšā? Tev ir sava - prāta ticība, kur viss ir skaidrs, kas ar aci redzams, un pie tā arī izbeidzas. Un Tavi spriedumi par ticību Kristum ir nevietā, jo runā par lietām, ko nezini.

  • -1
    -_- 06.09.2019, 09:18:49

    Atkal viena vienīga dzeja. Kur ir fakti? Es pietiekami zinu un pietiekami esmu lasījis,intresējies utt. Visi gan nebija mani spriedumi,tur bija FAKTI gan par zemeslodes vecumu,gan citātu iekopēju. Toties pareizi saki,fakti par ticību... tāpēc jau tā ir ticība. Viss ir labi tikmēr,kamēr tā neietekmē citus cilvēkus, "nozombē" bērnus un citus indivīdus vai atceļ baznīcām nodokļus vai tml. Ja kam tici,tad tici,bet nemāci to citiem kā pareizo. Tu ļoti smagi kļūdies,ka man viss ir skaidrs, ar aci redzams un viss izbeidzas... tieši otrādi ateisti tic tam,kas ie pierādīts,tāpēc mūsu uzskati nav akmenī kalti kā ticīgo. Mēs neticam,bet izdarām secinājumus,pētām un tas nekad nebeidzas,kas šobrīd ir zināms,tas rīt var atkal būt neizprasts līdz galam. Tikpat labi,mēs varam sākt atdzīt Allahuu, vai Dievu,bet viss ir jāpierāda. Ateista dzīve ir priecīga un pilna ar piedzīvojumiem. Mēs nedzīvojam pēc 1 grāmatas vai 10 baušļiem,vai kā cita.

  • -2
    -_- 06.09.2019, 09:26:53

    Kā var ticēt kaut kādam Noasa šķirstam.. tur iedziļinoties mati ceļas stāvus. Tiem,kas tic,laikam kāda šļauka pūš garām. :)

  • -2
    A.n.i.t.a 06.09.2019, 11:02:54

    Nevajag ticēt cilvēku izdomātiem personāžiem , bet tas , ka pastāv Visuma augstākais saprāts, tam nu gan nevar neticēt, lai gan ar cilvēku mazajām smadzenēm ,kuru potenciāls netiek izmantots pilnībā , bet tikai par nieka daļu, nav iespējams aptvert ne Visumu ne Augstāko saprātu, tā teikt - visa Radītāju. Neviens Dieviņš ar baltu bārdu uz mākoņa maliņas nelipināja no māliem pirmos cilvēkus un nav nekādas elles , tāpat kā paradīzes nav , ir tikai augstākas attīstības pakāpes ,kuras Zemes cilvēki sasniedz savā dzīvē pilnveidojoties un kļūstot ar katru dzīvi labākiem.

  • -4
    Latvija pāri visām! 06.09.2019, 19:21:13

    Protams, ka neviens dieviņš uz mākoņa maliņas neko nav radījis.
    Tādu tēlu neticīgie paši ir izfantazējuši.

    Kā var naivi ticēt tam, ka dzīvība vispār un tik sarežģīta dzīvības forma kā cilvēks radušies ne no kā ja nekur nekas ne no kā nerodas?
    Tam vajag fanātisku ticību.)

  • 0
    -_- 07.09.2019, 00:22:28

    Pirmkārt, ateisti nekam netic,bet gan izdara secinājumus balstoties uz pierādījumiem. Tic tikai reliģijās. Otrkārt,cilvēks- Homo Sapiens ir radies evolūcijas rezultātā. Tāpat kā dzīvnieki,augi un viss pārējais. Piemēram,puķes ir tādā krāsā nevis tāpēc,ka dievs tās radīja, bet tāpēc,lai pievilinātu konkrētu dzīvnieku sugu. Bites dod priekšroku gaiš zilai,violetai,savukārt kolibri patīk sarkanā,violetā vai rozā krāsa. Kādēļ vajag šo piesaistīšanu? Vienkārši,lai oiesaistītu aputekšņotājus. (Piemērā kā bites un kolibri).
    Treškārt, " Nekur nekas ne no kā nerodas." Pēc kvantu fizikas teorijas no nekā kaut kas tomēr var rasties. Šis ir ļoti sarežģīts temats,bet tas ir fakts kā tāds. Protams,būtu muļķīgi iedziļināties šajā tematā vairāk kā no filozofijas viedokļa,lai tas paliek cilvēkiem,kas visu dzīvi velta šādam tematam.

  • -1
    Tepatvien 07.09.2019, 21:15:55

    Nu tā gan nav, ateistiem ir sava ticība. Viņi ļoti tic saviem "FAKTIEM" un "pierādījumiem". Brīnos - kāpēc? Kads tam pamats? Tāpēc ka tas ir ar aci saredzams, izmērams, aprēķināms? Bet to jau skolā māca, ka šie likumi attiecas tikai uz šo brīdi un ir pastāvīgi tikai kādā noteiktā laika un telpas vietā. Ka citās vietās ir citādas likumsakarības. Cik tālu zinātne ir tikusi izzināšanā par Zemi un procesiem tajā? Cik tālu zinātne ir tikusi par cilvēku un procesiem tanī? Var aiziet pie ārsta un paprasīt - cik daudz viņš par sevi un tevi zin un saprot. Un cik tu pats par sevi saproti - no kurienes tu esi nācis un uz kurieni tev jāaiziet? Un kāpēc tu neesi pielāgots šai zemes dzīvei ka tev vajag pajumte un apģērbs, kur dzīvniekiem viss priekš tā jau ir. Kāpēc tev tagad nesāk augt vilna uz miesas, kad rudens ir un ziema tuvojas? Kāpēc tu neuzēd tauku kārtu un neliecies migā līdz pavasarim? Un kādēļ tev, tik sarežģītai būtnei, apveltītai ar daudzām spējām, kas nav dzīvniekiem, ir šī dzīve dota?

  • 0
    -_- 08.09.2019, 02:12:18

    Ateistiem nav sava ticība um tā nav reliģija. Vārda ticēt nozīme " Pieņemt (ko) par patiesu, īstenībai atbilstošu (bez pierādījumiem, pārbaudes); paļauties (uz ko). " Jūs neizprotat vai nezinājāt šī vārda nozīmi,BEZ PIERĀDĪJUMIEM- tāpēc atkārtojos ateisti (vismaz lielākā daļa) netic lietām bez pierādījumiem. Mēs vienkārši nezinam. Otra Jūsu kļūda ir totāla neizpratne par evolūcijas jeb pielāgošanās procesu,ja rodas jautājums kāpēc rudenī neaug kažoks un piebilde par ziemas miegu. Pārējais teksts ir absolūti jautājumi,kas nav saistāmi ar reliģiju un arī konkrēti kristietību. Tā ir vai nu filozofija vai nesaistīts temats ar Dievu vai reliģiju. Mēs novirzāmies no tēmas un nešķetinam totālus melus un kļūdas no Bībeles kā piemēru. Tā kā lūgums apgūt evolūcijas principus,procesus,saprast vārdu nozīmi,bet Jūsu uzdotie jautājumi nu dien ir interesanti un vērts tiem pievērst uzmanību,taču ne saistībā ar reliģiju,Dieva esamību.

  • -4
    otrakeda . 06.09.2019, 23:05:45

    Mikks atgriezies
    Apsveicu!

  • 0
    A.n.i.t.a 07.09.2019, 06:48:57

    Mikks nav atgriezies, viņš visu laiku te pa forumu kuļas , tikai ar citiem segvārdiem.

  • 0
    otrakeda . 06.09.2019, 23:09:54

    Kurzemnieks
    Kā tu pierādīsi,ka cilvēks ir
    sarežģītāks par govi??

  • 0
    otrakeda . 06.09.2019, 23:13:45

    Govs ēd salmus un
    pārstrādā to pienā.

    Cilvēks ēd govi un
    pārstrādā to..kakās..

  • -2
    g11 07.09.2019, 08:10:45

    Ventas Balss Forums ir publiska telpa, to lasa dažādi cilvēki. Man nebija atbildes uz jautājumu, kas notiek ventiņu forumā? Kā var būt tik zems līmenis? Tas bija iemesls, kāpēc ienācu Forumā. Dzīve ir par īsu, lai to izšķiestu, toties tagad man ir atbilde. Šeit ir tikai daži cilvēki, kam ir savs viedoklis, kas ir spējīgi to paust atklāti vai ar slēptu izsmieklu - ironiju. Daļa ir "pavadošais personāls", kas uztur fonu. Vislielākā daļa ir mazie kvekšķētāji. Ziniet, ir tie mazie sunīši - "galertiņi", kam no savas ēnas bail. Nav pareizi, nav nepareizi un katram sava loma. Forums ir mini Latvijas sabiedrības modelis, vai mums tas patīk vai nē. Foruma jēga: kamēr suņi rej, tie nekož. Tuvojas rudens un ziema. Tas ir pārdomu un sevis sakārtošanas laiks. Lai visiem tas svētīgs un gan jau atkal tiksimies citā laikā un citā vietā.

  • -2
    Barons.. 07.09.2019, 08:48:46

    G11 kundz.
    Par to viedokl paušan.
    Ja būs gribet paust viedokl par to atstādinat deputāt ("Puz Pundur",kā viņ ir saukat),ta to Cenzōr būs dzēst oder pavisam bloķet.
    Tād ir to Demokrātij iekš Pilset a Rīdien.Le zinat.

  • -3
    Kriska 07.09.2019, 10:21:27

    Gribētu parunāt atklāti ar Riebekļa kungu. Pateikšu atklāti es uz Rīgu uz barikādēm negāju. Jūs teicat, ka gribējāt saimnieks savās mājās , bet ne kalps. Kā Jūs to saprotat reāli? Gribat būt prezidents? Kādreiz kad gāja piketos pie Pieostas rūpnīcas par tās slēgšanu es saviem koļēģiem uzdevu jautājumu "No kā mēs dzīvosim ja rūpnīcas slēgs" . Atbildes nebija.
    Koleģi, kuriem bija kam divi bērni kuram trīs bērni bija sašutumā par to , ka vadošos amatos krielvalodīgie. Es jautāju "Kāpēc jūsu bērni nemācās augstskolās lai būt par vadītājiem . Atbildes arī nesaņēmu.

  • 0
    Nah Nahs VI 07.09.2019, 13:46:57

    Kriska varbūt pati krievene?

  • 0
    Kriska 07.09.2019, 20:01:23

    Nah Nahs, garam!!

  • -3
    Latvija pāri visām! 09.09.2019, 09:24:03

    Ateistiem ir savs pasaules uzskats, ko pavisam noteikti var nosaukt par reliģijas aizsājēju jeb surogātu.
    Kas, tam ticot, dod ateistiem kādas atbildes, lai arī kļūdainas, uz jautājumiem.
    Kas attiecas uz evolūciju, ateisti maldīgi ir pārnesuši empīriski acīmredzamo sugas iekšējo evolūciju jeb pielāgošanos videi uz dzīvības izcelšanos jeb radīšanu pašu.
    Izdomājot empīriski nepierādāmu teoriju,
    kas pieprasa stipru ticību tai.

  • 0
    -_- 09.09.2019, 14:56:58

    Es atkārtošos vēlreiz.. ateistiem nav reliģijas. Ja gribi to saukt par reliģiju,tad pierādījumi ir mūsu reliģija. "Dod kļūdainas atbildes uz jautājumiem" Kuras tad ir tās kļūdainās atbildes uz jautājumiem saistībā ar reliģijām?

    Evolūcijai kā tādai nav jātic,kā Jūs to nevarat saprast... Tik tiešām ir vērts pārbaudīt galvu. Evolūcija ir pierādāma un sen ir pierādīta un mums sen ir skaidrs kāpēc un kā ir radušās konkrētaa sugas dzīvnieki,augi utt. Tik specifiski pierādījumi kā evolūcijai ir reti kurai lietai tā kā es labāk izvēlos pierādījumos un loģiku nevis naivu un atvainojos debīlu ticību Noasa šķirstam,ļaunuma ignorēšanu un atdzīšanu kāda ir bijusi gan Vecajā Derībā gan arī jaunajā. Tas,ka Tev nav neviena fakta,kas pierādītu tieši TAVU un es uzsveru tavu ticību,tas jau ir rādītājs,ka esi nozombēts un domāšana un loģika Tev strādā tikai vienā virzienā.

  • -5
    Latvija pāri visām! 09.09.2019, 09:25:03

    Nah Nahs VI acīmredzot būs latelis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: