Kārtējais stulbums

Tārps | 28.08.2019, 10:18:38 | 1986

Daudzkārt izskan aicinājums aizbraukušajiem tautiešiem brauciet mājās.Uz kurieni tad lai viņi brauc?Uz nabagu zemi,uz turieni kur viņi nezinās ko rīt dos bērniem ēst?Uz kurieni?Tur kur pārtikušajiem ir vis,bet tautai nav nekas,un nekad nekas nebūs.
JŪS teiksiet ka tur ir sūri grūti jāstrādā.Jā ir nu un?Bet šeit nav jāvergo?
Uzlieciet sev roku uz sirds,un pasakiet paši sev.Jūs atgriestos no svešuma kur jums ir normāli atmaksāts darbs un sakārtotas soc.garantijas.Kur jums ir bērniem nākotne,kur būs bērniem iespēja dzīvot kā baltajam cilvēkam...Uz vietu ko sauc par dzimteni,kur tā visa nav?Un tuvākajā nākotnē nebūs.Uz vietu kur tikai baro ar solījumiem.Nu jau30.gadus.Uz turieni kur cilvēks strādājot,saņemot attalgojumu(minimālo)TĀDA IR TAUTAS LIELĀKĀ DAĻA,samaksājot komun.maksājumus,pārējam nepietiek.Jūs tiešām atgriestos?Es nēē..
Neviens normāli domājošs cilvēks pārticību nekad nemainīs pret nabadzību.
Bet cerēt jau var vai ne?
Nerēciet uz mani,ka man kaut kur jābrauc.Padomājiet..

Komentāri (17)

  • -8
    Tārps 28.08.2019, 10:30:32

    Tad pasakiet man lūdzu,kapēc mēs NEDRĪKSTAM DZĪVOT PĀRTICĪBĀ?Vai tad valstij nav jādomā par visiem tās iedzīvotājiem,ne tikai par uzņēmējiem.Ko tad tautai darīt,ja to tekoši mēğina dzimtenē nīdēt?

  • -12
    Krievlauks 28.08.2019, 11:02:11

    Bet dzīvo sava pārticība un ko tu čiksti. sēdi sava lejputrija un nejaucies tur kur neviens tev neprasa. nepa velti tev tāds vārds-riebeklis

  • -1
    karlito 28.08.2019, 10:39:15

    Riebekli,protams ,vairāk vai mazāk,tā ir kā tu raksti..Kurš grib un var tas pamet Latviju,bet ir arī tādi,kuri grib un var dzīvot šeit..Katrs izdara savu izvēli,kā viņam un viņa ģimenei ir labāk..

  • -2
    A.n.i.t.a 28.08.2019, 11:01:21

    Esmu vairākkārt pārliecinājusies, ka neviens par tevi neparūpēsies kā vien pats , tikai ar neatlaidību var panākt to ,kas tev vajadzīgs , nevar gaidīt ,ka pašvaldība vai darba devējs rūpēsies par tevi,lai tas arī būtu tiem jādara. Visiem tiem ,kas ir siltās , labi apmaksātās vietās , maz ineresē tie,kam nav tādu privilēģiju .Tie ,kam pietrīkst uzņēmības un spīta cīnīties ar pastāvošo kārtību , pako ceļa somas un dodas virzienā uz citām valstīm ,kur valdošie nenāk no izsalkušajiem padomjlaikiem un nerij bez sāta. Tur pie varas esošie negrābj un neķer to ,kas pienāktos tautai , tāpēc tur var maksāt minimālo algu,ar kuru var dzīvot un pat iekrāt nebaltai dienai. Novēlu visiem ,kuri vēl nedomā aizbraukt, uzņēmību, neatlaidību savu mērķu sasniegšanā. Valdošos un vadošos vajag kustināt un drebināt ,lai tie savā apmierinātībā neiesūno un siltie krēsli neizlaiž saknes, tad būs grūti izraut.

  • -9
    Latvija pāri visām! 28.08.2019, 11:07:43

    Varturi vnk izmanto vietējo iedzīvotāju nespēju pastāvēt par savām tiesībām ar tiem līdzekļiem, ar kādiem darbaļaudis vēsturiski ir pastāvējuši par tām. Streiki, demonstrācijas, miermīlīga nepakļaušanās. Padomjlaikiem beidzoties, ļaudis nonāca tādā kā nespējā, varētu teikt - sociālā impotencē, pastāvēt par savām tiesībām un interesēm.
    Nacionālie varturi vēl apzināti cilvēku enerģiju, kas būtu tam aizgājusi, novirzīja abstraktas un reālās rusofobijas kultivēšanā lai tikai nepielaistu kaut pie daļas valsts pārvaldes konkurentus no krievu kopienas.
    Vai atteikšanās no savām tiesībām bija reakcija uz padomjlaiku uzbāzīgajiem lozungiem par darbaļaužiem, vai vēl kā, bet tāda ir šodienas realitāte.

  • -3
    Freds 28.08.2019, 11:17:43

    Ūja, ūja, Rīgā tak pielaida pie varas krievu kopinas pārstāvjus, jau 10 gadus saimnieko. Rezultāts? Galvaspilsētā uz labo pusi nekas mainījies jau nav, un kampj vēl lielākā apmērā. Tāpēc lūdzu beidz te par savu rusofobiju, jo Rīga pierāda, ka nav nozīmes kāda tautība ir pie varas, kampj visi.

  • -5
    AntiKurzemnieks 28.08.2019, 12:03:11

    Fredam
    Par lielu lūgšanu-nevajag reaģēt uz tā kremlina murgojumiem!
    Ja neviens neliksies par viņu ne zinis,varbūt vienreiz nosprāgs.

  • -4
    .Kurzemniece 28.08.2019, 11:50:55

    Varbūt būtu daudz kas citādāks (uz labo pusi),ja nebūtu atstāta Latvijā tā daudzskaitlīgā civilokupantu varza-tagadējie jaunpilsoņi?

  • -1
    Larijs Kukarans 28.08.2019, 12:17:43

    Atkal atgriežos pie tā,ko pirms tam te biju ielicis,par ko ne tikai manu komentāru izdzēsa,bet tēmu izņēma.Paskatieties šo video,kas nav redzējuši.Cik gadu jau pagājuši,bet Taisnība ir un paliek Taisnība.Un tad būs sajēga,kas un pāpēc notiek tā,un ne savādāk.Saprotama valodā Juris paskaidro 4. maijs bija Latvijas beigu sākums - YouTube tas ir 3šais video 54:26 min

  • -3
    Eeeeeeeeee 28.08.2019, 12:42:03

    Pilnībā piekrītu. Latvijā ir grūti dzīvot,bet var izdzīvot tikai...

    Latvijā ir grūti atļauties iztiku,drēbes,aizceļot un vēl ģimeni nodrošināt. :)

    Var jau zobis sakost un teikt,ka ir kā ir un viss. :)

    Citi grib ko vairāk par standarta paiku un rēķinu nomaksu.

  • -10
    Latvija pāri visām! 28.08.2019, 17:18:38

    Uzskatāmi var redzēt ko naciku propaganda izdara ar mazāk saprātīgo vietējo iedzīvotāju smadzenēm.)
    Baigi ērti - reālās sociālās problēmas manipulatīvi pārveidot par abstraktām nacionālām problēmām.

  • -1
    .Kurzemniece 28.08.2019, 18:52:40

    https://www.youtube.com/watch?v=_I9zPAdxYns

  • -1
    Inga Pozdejeva 03.09.2019, 10:31:00

    to Riebeklis
    Parādiet man lūdzu, kurā vietā valsts domā par uzņēmējiem? Ne par politiķu radiem un draugiem, bet par parastiem uzņēmējiem, kas neko nav privatizējuši un savus uzņēmumus izveidojuši no nulles.
    Uzņēmējs šajā valsti ir pataisīts part galveno grēkāzi. Viņš ir tas kas nemaksā algas, viņš nemaksā nodokļus, viņā iedzīvojas uz darbinieku rēķinā, viņš nepietiekami piepilda budžetu, lai vara varētu tērēt uz nebēdu....
    Lielāka daļa uzņēmēju sitas kā pliki pa nātrēm, lai samaksātu cilvēkiem algas, valstij nodokļus un nesamērīgas nodevas, par ko darbinieks pat nezin, un nenoietu pa burbuli.
    Un nekāda valsts atbalsta, tikai slaukšana un nebeidzama birokrātija. Par katru papīru jāmaksā. Un ne jau pieci euro.
    Bet cilvēkiem iestāsta, ka visas problēmas tik dēļ tiem rausējiem uzņēmējiem.
    Kāda tad problēma? Ja būt par uzņēmēju ir tik labi, ko tag gaidāt! Reģistrēt uzņēmumu var par vienu eiro un - uz priekšu!
    Visi dzīvosim zaļi!

  • -1
    Inga Pozdejeva 03.09.2019, 10:42:39

    Jā, vēl jautājums... ja jau lielākā daļa cilvēku saņemot minimālās algas, kur tad visi tie uzņēmēji atrod cilvēkus, kas ir ar mieru par tādu algu strādāt?
    Man tādus pieticīgus darbiniekus sastapt nav izdevies))))

  • -2
    Grizelda 03.09.2019, 12:55:12

    Nesen te bréca viens ventish pazistams,ka sañemot 5.00 eiro stunda, + ja ir tad ari papildus pr virsstundam un svetku/brivdienam, soc. Garantijas un veselibas apdr., un vel esot viss slikti..jo redz arzemes var sajemt vairak.. gribejas ieshaut vinam..

  • -2
    g11 03.09.2019, 14:03:43

    Emigranti savukārt maksā ar skumjām, ar tukšām sirdīm, ar ilgām pēc Latvijas, ar savu un savu bērnu salauztajiem likteņiem. Kā Jūs domājat, kāpēc atvaļinājumos visi triecas uz Latviju? Jo vajadzīga piederība, savējo atbalsts, sava valoda un sava kultūra. Vajadzīgi savi hobiji, jo latvietis pasaulē nekur nevar būt latvietis, mēs esam tik radoši un varoši. Ir vajadzīgs milzu spēks un jāpaiet laikam, lai tiktu laukā no šī kosmopolīta stāvokļa. Man tie bija 2 gadi, kad es jebkurā brīdī varēju sakravāt somu un aizbraukt. Nenievāsim savējos, nenīdīsim savu zemi!
    Lai iznīcinātu, pakļautu tautu, to vajag sašķelt, tas noticis vienmēr un notiek visā pasaulē un tā ir LIELO politika. Nepietiek kaut kur pasaulē uzlikt cepuri vai šalli ar mūsu spēka zīmēm, sirdis sāp un neviens nav laimīgs tur - svešumā.

  • -2
    g11 03.09.2019, 14:04:06

    Par emigrantu lietām runā un reemigrācijas plānu izstrādā cilvēki, kam nav ar to nekāda sakara. Šie cilvēki neko no šīs kustības paši nav izjutuši un tas ir tālu no īstenības. Es par to lietu varu runāt, jo 6 gadi pagājuši emigranta statusā. Cilvēki vispār dzīvo pēc noteiktiem modeļiem galvā - smadzenēs, neironu ķēdēs. Aizbraucot no savas Dzimtenes, pazūd piederība, pazūd kopības spēks, kļūstam par kosmopolītiem un tikai maza daļa visā šajā ir runa par naudu. Modelis - es jebkurā brīdī varu aizbraukt, ir iekšējs nemiers, it kā kāds dīdītu no iekšpuses. Tu kļūsti drošāks, atvērtāks pasaulei, nav baiļu, ka citur neatradīsi darbu un, protams, citur vairāk maksā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: