Baltijas Ceļš

Riebeklis | 26.08.2019, 10:30:12 | 263

Nesaprotu ko visu laiku pa mēdijiem var malt par Baltijas Ceļu?Kurā D**** ir tā tautas saliedētība ko?Īrijā Anglijā Norvēğijā Vācijā u.c. ES valstīs.Vai varbūt esošie tautiešu saujiņa kuri ir palikuši dzimtenē un kuri ir gatavi viens otru bez sāls apēst,nedod dievs otram iet labāk.Kur ir tā mistiskā tautu saliedētība?Jāsmejās nav....?

Komentāri (4)

 • -3
  Kurzemnieks 26.08.2019, 11:01:00

  Tagad ir modē mēģināt ar patosa pilniem tekstiem kaut ko politiski izspiest no pagātnes notikumiem.
  Kas toreiz bija vien noderīgi lai izārdītu PSRS.
  Sadevās ķēdē, lai būtu, bet kāds tagad labums no šī pagātnes notikuma.
  Arī Baltijas vienotība ir fufelis - kaut vai šis - leiši noārda dzelzceļu lai kravas netiktu uz Latviju,
  bet tagad mēģina piespiest Latviju nepirkt baltkrievu atomelektrostacijas lēto elektrību, jo, redzējies, viņiem tā nepatīk.
  Bet kas mums no tādas zolidaritātes tiktu, izņemot zaudējumus?

 • -6
  A.n.i.t.a 26.08.2019, 11:21:59

  Bet kurš jūs šeit tur? Brauciet prom , viens var uz plašo Krieviju , otrs uz kādu Eirpoas valsti.Laimīgu ceļu!!!!!!

 • -3
  Elviss22 26.08.2019, 11:35:30

  Beidz vienreiz murgot, brauc tur vai brauc tur. Runa ir par stāvokli Latvijā, kurā ir vienkārši izsakoties - bardaks kvadrātā. Katra nākamā valdība strādā ar vien sliktāk priekš tautas utt.

 • 0
  g11 26.08.2019, 11:55:59

  Mūsu tautas saliedētība izpaužas retos, svarīgos brīžos, pēc tam tā atslābst un ieiet kaut kādā pelēkā rutīnā. Mēs gaidām mesiju, kas pateiks, kā mums dzīvot, nesaprotot, ka neviens mums nevar pateikt, kā dzīvot. Gaidām brīnumu, ka kaut kas notiks, ka gan jau būs labi u.tt šīs nodrāztās frāzes līdz riebumam. Viss - laime pašiem un prieks par šo zemi, veselība mīlestība ir mūsos, mūsu prasmes un talanti ir mūsos. beidziet gaidīt rīkojumus, kas jādara, Atrodiet laiku apsēsties un padomāt - kas esmu, kāda ir mana loma. Nevar bezatbildīgi teikt - brauciet prom! Vieta tukša nestāv! Ja vien atkal negribēsies vainot tautiešus, kuri aizbraukuši un kaimiņos, redziet, tagad dzīvo dzelteni un melni. Saliedētība nav ārpusē, tā jāmeklē iekšpusē, sevī. Ja Tavs mīļākais teiciens ir "gatavi viens otru bez sāls apēst", tad tāds esi pats un no otra sagaidīsi tieši to pašu. Lai būtu citādi, kaut kas jādara citādi!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: