bargā kundze... .

krustmateflorence | 21.08.2019, 11:05:46 | 1927

pa sunīšu čurāšanu raksta avīzēs VB-galv.redaktore, vai tad tiešām nebūtu labāk, tai vietā uzrakstīt rakstu ,cik liela korumpētība valda Ventspilī, cik daudzās vietā maksā aplokšņu algas,uzrakstiet pa pilsētas nabadzīgo cilvēku daļu, uzrakstiet kā iebraucēji tie saucamie leiši posta apstādījumus, kā daļa pilsētas saulesmāsas un saulesbrāļu neievēro -cd satiksmes noteikumus ,un vēljoprojām runā pa telefonu -vadot savu auto un tēmu netrūktu, Sunītis ir simtreiz labāks un gudrāks -par mums cilvēkiem, un viņš pats labāk zina,kad un kur viņam pačurāt,no tā pasaule bojā neaizies.

Komentāri (16)

 • -4
  @@@ Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ja! Apnīk šitie suņišī apčurā un apdirs visu pilsētu, visus mežus, visus pagalmus

 • -1
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  suņu psihi es pati pārzinu pārzinu labi,jo pašai trīs vācu aitu suņi,suns nav tik nepieklājīgs kā mēs cilvēki.
  vai mazums redzēts- kā mēs dažs ,labs savas dabīgās vajadzības kārtojam -kā pagadās,arī piejūras parkā un kāpās redzētas izkārnījumu čupas,redz pa to neviens un nekur neraksta.

 • -2
  Soross Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  "Rakstiet par korupciju Ventspilī..."

  Nu bet vai tad katru mēnesi vismaz vienreiz netiek rakstīts par to, kuri domes deputāti kādos veidos ņem naudu no Meroni grupējuma?

 • 0
  Nif nifs Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tieši tā, krustmāt, suņiem nav ne vainas. Raksts jau nebija tikdaudz par sunīšiem, kā par to īpašniekiem un viņu attieksmi.

 • -1
  Dajūsko Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ja reiz par suņiem un to saimniekiem. Šrumfi! Kad jūs apklusināsiet savus suņus?! Rej un rej no rīta līdz naktij, kuce atkal lec pāri žogam, skrien pāri ielai uz misenēm baroties, naktīs abi divi siro apkārt. Štrumfi! Ehehehei!

 • -3
  Margrieta345 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Par daudz mūsdienās saviesies suņainu un kaķainu cilvēku.

 • -3
  Dajūsko Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Suņainu, Margriet, suņainu. Kaķi pārsvarā tup mājās. Un suņi netiek audzināti, jo sevišķi tie sīkie matainie kvankšķi. Nez kāpēc citur Eiropā suņi uzvedas klusi, bet, ja ierejas, tūlīt tiek apsaukti. Bet pie mums - lai tik sunīši rej, tā viņu valodiņa, svoloči.

 • -3
  Margrieta345 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Dajūsko
  Tie sīkie matainie kvankšķi vispār nav suņi,bet gan suņu izstrādājumi.

 • -1
  specialists Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  @krustmateflorence Tā nemaz nav. Ventspilī nekas no tā nenotiek. Te viss labi un skaisti. Tāpēc jāraksta par sunīšiem.

 • -5
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  es labāk ar žāvētu dūmdesu pabaroju suni un kaķi, tie nekad nenodos nevienu un nekad bez iemesla pāri nenodarīs.

  Jūs tā saucamais -speciālist-tiešām esiet no mēnes vakar nokritis,ja elementāras lietas nesaprotiet,paskaidrošu sīkāk jums, Ventspils ir kā medaļa ar divām pusēm, ar rakstītītiem un nerakstītiem likumiem,arī tai skaitā-prēkš dzsuņu un kaķu turētājiem, tā kā iedzeriet labu konjaku -un nomieriniet sevi,nekas tik drīz uz labo pusi šeit vēl nemainīsies,jo viens likums un viena taisnība visiem, šeit jau sen nedarbojas kā pienāktos.
  Man kā miljonārei vieglāk,daudz vieglāk, man tikai žēl tos kuri nevar pa sevi zināmu apstākļu dēļ pastāvēt.

 • 0
  Dajūsko Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Nu, re, ŠTRUMFI, kad jūs uzvelk pie lielā zvana, tad uz kādu laiku viss ir kārtībā, lai gan, šon, braucot pa Lielo pr. jūsu kuce atkal bizoja uz miskastēm baroties. Tā vien gribējās tai idiotei uzbraukt virsū, bet negribējās mašiņu bojāt.

 • -1
  vecakais Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Manupraat tas nebuut nav aktuaalaakais muusu pilseetaa Ir daudz vairaak aktuaalaku probleemu Liksim mieraa dziivniekus domaasim vairaak par cilveekiem un vinju probleemaam

 • -1
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  pilsētas centrā pati šodien redzēju pa auto logu,kā cilvēks kārto savas dabiskās vajadzības, pa to neviens nekad nerakstīs avīzē ,jo pie mums te ,tā ir ierasta lieta.

 • -1
  Lolibu Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Neviens jau neaiztiek sunīšus, bet gan aizrāda viņu īpašniekiem. Man arī riebjas, kad ar bērniem eju pastaigāties pa pilsētas mežiņu pie deviņstāvenēm un bērniem kājas ir suņu sūdos. Pretīgi, ka ir tādi atsaldeņi, kuri nesavāc aiz sava suņa...

 • -1
  Bormentāls II Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Vajag nopirkt bērniem zandalītes vai kurpītes,tad nebūs kājas suņu s*dos.

 • 0
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  dzīvnieki ir simtu reižu gudrāki par mums cilvēkiem, un viņi paši zina kur savas dabiskās vajadzības nokārtot, ne mums lemt, nekas briesmīgs nenotiks,ja sunīts apčurās kādu dobi,vai apstādījumu, lieki minerāli nevienam augam nekad pa skādi nenāks.
  Trakās skats ir tad,ja kāds no cilvēkiem savus izkārnījumus acstāj kur pagadās.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: