Naivums vai stulbums?

Tārps | 20.08.2019, 11:23:36 | 1014

Daudzkārt esmu satapies ar cilvēkiem kuri man ir stāstījuši ar tādu kā fanātismu.GODĪGI JĀMAKSĀ ESOT NODOKĻI.Jo mums pensiju maksāšot nākamā paaudze.
Tikai KURA PAAUDZE?
TĀ kura:
1.Piedzimst,
2.Izskolojās,
3.Aizbrauc.
Nesaprotu pat to paaudzi tiek runāts vai?
Vai varbūt par to saujiņu kuri paliks.slinķi slīmesti slaisti,cietumnieki.Jā tie būs naudas pelnītāji,jā būs mums laimīgas vecumdienas............

Komentāri (4)

  • 0
    g11 20.08.2019, 12:02:09

    Laba tēma! Nu varēs tā kārtīgi sarieties! Neesmu pret kārtību un atbildību, neesmu pret nodokļu maksāšanu, kaut vai par ceļu uzturēšanu, bet kādēļ man uz vienas institūcijas pamata jāuztur n-tie liekēži un kantori?! Tie dublējas, viens otru pastiprina, bet algas jāmaksā visiem. Par kādu nākamo paaudzi mēs varam runāt? Vai par tiem, kurus 5 dakteri gaida, lai sašpricētu tikko piedzimušus? Tie jau no mazotnes ir slimi un neceriet uz viņu atbalstu. Labi, ja viņi kaut kā "izskolosies" vecā paarauga sistēmas skolā, paši ar sevi netiks galā, kur nu vēl kādu atbalstīs. Tiem, kam smadzenes strādās pēc vecā parauga, neatradīs vietu šeit, tādēļ lūkosies tālumā, kur zāle zaļāka, kur pabalsti lielāki. Viss šajā dzīvē ir jānopelna pašam un neceriet, ka kāds cits - eņģelis jums sagādās laimīgas vecumdienas.

  • -2
    g11 20.08.2019, 12:28:42

    Es to nosauktu vēl citā vārdā - lētticība. Klausām un ticam visam, ko mums stāsta. Ja pašiem galvas nav, tad nekas cits neatliek. Tikai tad godīgi būtu, ka mēs savās nelaimēs nevainotu citus. Kā reiz KALĒJS teica: zivs pūst no galvas.

  • -3
    Latvija pāri visām! 20.08.2019, 16:01:17

    Viss ir vienkārši - jāmaksā
    t i e nodokļi, no kuriem nekādi nevar izvairīties.)

  • -1
    Zanis zubis 20.08.2019, 23:49:55

    Protams. VID badakāši jūs visur atradīs!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: