Jautājums; par piemestiem dzīvniekiem

verinda | 07.08.2019, 08:28:17 | 1042

Pārventā Užavas ielas un Siguldas ielas, kā arī šo ielu sētas laukumā ļoti bieži parādās jauni dzīvnieki-suņi, kaķi.. un tad tie nervozi klīst ap šo vietu..
patreiz šeit kādas dienas trīs uzradies liels(pieļauju sugas suns) baltu pavēderi, dzelteni plankumi uz muguras,
Šis dzīvnieks skraida nervozē un ari meklē barību gar Užavas ielas grāvi, tad paciemojas pie Siguldas ielas māju galā privātmājām, kur lielu kņadu saceļ saimnieksuņi..
Kur meklēt palīdzību, kas šo dzīvnieku nodotu , kur ir vieta bezmāju dzīvniekam???

Komentāri (16)

 • 0
  Kuzmičš Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  nez,kur pārventā ir užavas iela?

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Informējam, ka apsekojot norādīto teritoriju klaiņojošus dzīvniekus nemanījām, tomēr, ja tiek pamanīts kāds klaiņojošs dzīvnieks, aicinām par to ziņot pašvaldības policijai vai arī SIA “Djuma-4” (tel. 636 22309, 29486805), kas pārbaudīs, vai dzīvnieks ir čipots, lai atrastu suņa saimnieku. Gadījumā, ja dzīvnieks nav čipots, tas tiks nogādāts patversmē. Citos gadījumos par pieklīdušu dzīvnieku savos īpašumos tomēr ir jārūpējas pašam teritorijas saimniekam, jo pašvaldība neveic dzīvnieku izķeršanu no privātiem īpašumiem.

 • 0
  M.A.S.J.A. Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Užavas iela ir pilsētas pusē- centrā.
  Siguldas iela pārventā!
  Kāds sakars?
  Kur tad īsti skraida minētais suns?

 • 0
  verinda Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Atvainojiet , Usmas iela

 • -1
  verinda Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nesaprotu tik ""Kom.Pārvaldes"" atbildi;
  es nedzīvoju privātmājā, bet blakus privātmājai; raksts ir tāpēc , ka šai teritorijā bieži kādi no kurienes uzrodas sveši dzīvnieki; -redz , ka citu no mašīnas izmet, cits ta vienkārši kādu rītu skraida , ošņā , ko meklē nemierīgs.. to tak var pateikt katrs vietējais -tāds te nav manīts; un dzīvnieka apjukusī uzvedība liecina , ka nonācis svešā vidē...
  Lielais suns par ko teikts; jau pāris rītus ap 6 līdz 7 redzams , skraida gar ma'jām, gružu kasti..bērnu laukumu..

 • -18
  Prof.Preobraženskis IV Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Vai tik nav čigānu suns?
  Tie bieži vien tiek palaisti savā vaļā,lai paši sev paiku sameklē.
  Tādus vajag izķert un likvidēt,negaidot nemaz tās noteiktās dienas.
  P.S. Domāju suņus ,ne čigānus...

 • -20
  Mortīcija II Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nebūtu par skādi arī tos otrus.

 • -12
  Kurzemnieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  VB derētu aktīvāk dzēst to komentētāju komentāru un profilus, kuri aicina uz līdzcilvēku slepkavībām.

 • -21
  Apses mietu Kurzemniekam Pirms 2 nedēļām

  Tev!!!

 • -1
  verinda Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  likumdošana par mājdzīvnieku uzturēšanu ;
  "" Raksturīgākie labturības noteikumu pārkāpumi ir suņu staidzināšana bez pavadas, dzīvnieku izkārnījumu nesavākšana vai tas, ka suns traucē kaimiņiem ar savu gaudošanu.""
  cik daudz suņsaimnieku ved dzīvojamās mājas suni bez pavada un uzpurņa..lieliem suņiem jābūt uzpurnim..
  Tāpat suņu gaudošana , riešana pēc 23 vakarā ; ir tiesības saukt policiju...
  tas nav apstrīdams -tas ir likumā rakstīts.

 • -2
  Alise Aleksandrova Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pēc šī rīta sarunas ar kaimiņieni, par nokostu vēl vienu kaķi, nevarēju palikt vienaldzīga par klaiņojošiem dzīvniekiem un neuzrakstīt šeit.
  Tā tad tēma.
  Katru dienu aptuveni divas reizes dienā(pa dienu un vakarpusē) Lielā prospekta 68 sētā parādās četri klaiņojoši AGRESĪVI suņi (saplosa kaķus, FB jau parādījusies vienas sievietes profilā diskusija par šiem suņiem, tie uzbrūk arī bērniem, viens tēvs jau uzrakstījis iesniegumu Valsts policijai) Jautājums Ventspils pilsētas pašvaldības policijai un SIA " Djumai" , kurš no Jums galu galā atbild par šo problēmu risināšanu -kaimiņiene jau ir zvanījusi uz abām iestādēm,taču nekas nav mainījies.

 • -1
  Prof.Preobraženskis IV Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Katrai lietai ir divas puses.Ja suņi nokož bezpajumtes jeb pagrabkaķus,tas ir tikai apsveicami.Cita lieta,ja tie ir mājas kaķi.
  Par uzbrukšanu bērniem atkal cits jautājums-tādus suņus vajadzētu atšaut uz vietas,žēl tikai,ka pilsētā to nav brīv darīt.

 • -2
  Alise Aleksandrova Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Suņi dzīvo Liepājas ielā 16, Ventspilī. Sodu likt nav jēgas,nekas nemainās.Kā arī, JA SUŅIEM NAV SIKSANAS,ŽETONS,TAD JUMS IR TIESĪBAS TOS NOGĀDĀT PATVERSMĒ!!!Lūgums pēc iespējas ātrāk risināt šo jautājumu,kamēr nav kāds vēl cietis.Papildus FB diskusijā norādīts,ka šie paši suņi klaiņo arī pa Saules ielu,pie veikala Mego bijuši ar kaķēnu mutē,kā Jūs iedomājaties,patīkams skats!?Vēlreiz atkārtojos,ja suņi nav pabaroti,tad vai saimnieki ir spējīgi nomaksāt sodu?! Neesiet smieklīgi.Atrakstīšanās man nav nepieciešama,bet gan rezultāts.Ja nepieciešams iesniegumus,lai likvidētu suņus,droši rakstiet.

 • -1
  Prof.Preobraženskis IV Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai tajā mājā dzīvo čigāni?
  Tas izskaidrotu situāciju.

 • -3
  Alise Aleksandrova Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Papildus FB komenātaros bija minēts,ka vajadzētu izrēķināties ar dzīvnieku saimnieku(iem), taču neuzsatu,ka vardarbība jāveicina.

 • -1
  Alise Aleksandrova Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Prof.Preobraženskis IV
  1) Palasot FB, ka Liepu ielā, Rīgas ielā ir "nepārnākuši" mājas kaķi... Tad domājams visu izskaidro, ka šie agresīvie suņi nešķiro vai ir siksniņa kaķim ap kaklu vai nav. Tā ir vienīgi "saimnieku" vaina, vai jāpieķēdē pie ķēdes, vai jāaudzina, vai jāuztaisa žogs, vai arī,ja nav vēlme un iespēju uzturēt suņus tie jālikvidē(es pieļauju domu,ka suņi pa vienam ir mierīgi,bet bara instingts dara savu)
  2) Tajā mājā un uz tās ielas ,cik atceros īsti nav fiksēti romu tautības pārstāvji, kā arī viņi nekad netur tik daudz suņus. It īpaši viens no tiem klaidoņiem izskatās kā bulterjers,tik ausis spicas uz augšu.
  3) Par bērniem, vienam palīdzēja sveša sieviete (kura arī iesāka FB šo tēmu, lai brīdinātu citus cilvēkus),otram gadījumam bērnam tēvs iznāca no mājas un ar HK nūju aizdzina suņus.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: