Vai cilvēkiem ir savas domas un uzskati...?

Tārps | 12.06.2019, 21:10:02 | 934

Ļoti daudz internetā un citos mēdijos tiek pūstas pīlītes un čakarēts cilvēkiem prāts ka nedrīkst uzturēties saulē sakară ar to ka esot problēmas ar mistisko ozona slāni.Bet kapēc neviens nesaka ka ar slāni virs Latvijas ir viss okei?Man trīs gadus atpakaļ tieši par to mācīja,ka ar ozona slāni ir vis okei.Problēmas ir tieši virs poliem.Un ja kas ozons atjaunojas ne ātrāk kā 10000 gadu laikā.Man jāsāk domāt ka mūsu mediķi nav gājuši uz Ğeogrāfijas stundām.Vai arī akli tic visādām mistiskām parādībām.Jo ja katru gadu saslimst ļoti daudz cilvēku ar ādas audzēju,kurš rodoties saules staru iedarbībā.Tad jau Latvijā sen jau vajadzëtu būt tikai onkoloğisku pacientu.Padomājiet par to...

Komentāri (7)

  • -1
    Tārps 12.06.2019, 21:12:18

    Man besī tas ka visur kur tu ej,un visur kur tu ar kādu saskaries.Tā skaties ka kāds tevi nemēğina čakarēt prātu.

  • -2
    Kuka 12.06.2019, 21:19:31

    Neuztraucies. Tev neko tur nevar sačakarēt.

  • -1
    uguntiņa 13.06.2019, 10:42:56

    Piekrītu, ka pēdējos gados masu mediji nodarbojas ar cilvēku baidīšanu.
    Cik reizes jau nav pasludināts teju pasaules gals. Tad tā ņemšanās
    ar kaitīgajiem produktiem.Tāpat par slimībām. Katru gadu ar tādu
    vai citu kaiti pasaulē mirst tik un tik miljoni planētas iedzīvotāji...
    Atliek vien brīnīties, ka vēl kāds ir dzīvs palicis. Nelaimju saraksts bezgalīgs.

  • 0
    Pilsēta 13.06.2019, 12:57:27

    Problēma jau nav tanī kurš stāsta, bet tanī kurš klausās.
    Ja klausās cilvēks kurš galīgi nav spējīgs filtrēt to informāciju kuru viņam stāsta, tad viņam mājās noteikti ir KIRBY putekļu sūcējs, ūdens jonizētājs kurš ārstē vēzi, nelieto mūsdienīgu telefonu jo viņu noteikti noklausās un izspiego, bet plauktiņā stāv folija cepurīte.

  • 0
    Reptīlis 13.06.2019, 13:14:10

    Agrāk (pirmajā brīvās Latvijas laikā) avīzes redaktors bija personīgi atbildīgs par ziņu patiesumu, pretējā gadījumā bieži nācās pasēdēt cietumā kādu diennakti.

  • -2
    yolo 13.06.2019, 13:35:26

    Mūsdienās lai cilvēku saslēgtu važās, ķēdes nevajag.

  • 0
    Larijs Kukarans 16.06.2019, 22:52:20

    Visa ziņas vajag dalīt vismaz ar 3.Es vispār nevienam neticu,esmu vēl veco laiku produkts,kam nav sajātas smadzenes ar propogandu,vienalga kur tā būtu,sevišķi ziņās.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: