veikals "Šokolāde"

Kate | 18.05.2016, 12:50:11 | 9926

Tajās retajās reizēs kad saņemos ieiet šai veikalā, redzu ka gadu gaitā pārdevējas joprojām nav sapratušas ka vērā ņemams procentu skaits ienākumu jau gadiem iet secen dēļ viņu prasmes panākt pircēju nevēlēšanos šo vietējo veikalu apmeklēšanā. Ieejot jājūtas kā pēdējam zaglim, jo aiz tevis nepārtraukti jož pakaļ kāda pārdevēja piekārtojot un sakārtojot it visu kam esi pieskāries, vai vienkārši stāvot līdzās un uzkrītoši gaidot kad pametīsi viņu telpas. Es saprastu ka attiecīgas tautības pārstāvjiem šāda pieskatīšana būtu pašsaprotama, bet attiecībā uz visiem pārējiem diez vai. Tiešām neizprotams mārketings, kurā pārdevējs pretēji ierastai praksei, lai censtos pārdot, gluži pretēji pats sev neatlaidīgi cenšas radīt zaudējumus, un tas rezultatīvi arī pārdevējam izdodas.

Komentāri (29)

  • -9
    Kristine 01.06.2016, 21:54:38

    Vot vot"SAULE" .... MAN AR bija tada situacija, ka petu preces iziet pircejs un tās skaļi aprunā izgājušo...un man tik neerti palika... jo sapratu, ka kad es iziešu mani ari aprunaas :D

  • -2
    Ķitvainazīt 02.06.2016, 10:52:23

    Nezinu par zagšanu, neesmu iedomājies, manis pēc, lai man seko, varbūt kabīnē pie manis ienāks :). Man vairāk traucē uzbāšanās ar savu fuckino palīdzēšanu. Ja man vajadzēs-paprasīšu. Tāpēc cenšos neiet tur, kur tā dara, neciešu šito padarīšanu. Absurds ir tas, ka tad, kad vajag, nav kam paprasīt.

  • -5
    Dee 02.06.2016, 14:15:58

    Jā, tur nu arī es varu piekrist - ne Kuršos, ne Mājai un dārzam man neviens klāt nenāk un negrib palīdzēt, kaut gan būtu ļoti labi, ja kāds ievērotu, ka es jau minūtes 10 stulbi blenžu uz krāsu plauktu. Bet pie kaut kādām ķīniešu lupatām man palīdzētāji uzrodas, it kā es izskatītos tā, ka nezinātu, ko man vajag. Un vēl. Nebūtu jau nekas slikts, ka grib palīdzēt, bet parasti tās meitenes apģērbu veikalos ir ar tik augstpratīgām sejām, ka sāku justies kā niecība, kaut gan loģiski saprotu, ka mana alga noteikti ir 5 reizes lielāka. :D Tā kā jebkurā gadījumā gribētos, lai vismaz pietēlo, ka savs darbs patīk. ;)

  • -10
    tereeze 03.06.2016, 18:23:20

    Man arī bija tā,ka pakaļ staigāja un piekārtoja..tas ir ļoti nepatīkmi...un tā augstprātība veikalā...es te esmu Dievs...piedodiet man,vairs es šajā veikalā neeju...ĻOTI NEPATĪKAMA BODĪTE

  • -10
    Novadnieks 03.06.2016, 19:00:10

    tereze,
    Tavi palaida uz brīvdienām?Kad brauksi atpakaļ?

  • 0
    666.lv. 04.06.2016, 09:15:16

    Ha1 Vai tik Novadnieks nav tas pats bijušais Ģintermuižas dakteris,kurš apmeties uz dzīvi mūspusē???
    Laikam jau taisnība vien ir,ka šāda profila medicīnas iestādēs strādājot,ar laiku darbinieki kļūst grūti atšķirami no pacientiem...

  • 0
    es 04.06.2016, 15:02:20

    Bet, piemēram, citās bodēs prasa ''ķo meklējat?'' Gribas atbildēt ''vakarējo dienu!''

  • -10
    Novadnieks 04.06.2016, 17:37:06

    peļuk,Tev gan ir "apgriezieni",ja tavs komentārs 8 stundās ieguvis ievērojamu uzslavu skaitu.Tikai pakalkulē,kas tie tādi ir,tie īkšķīši uz augšu.Tādi paši,defveidīgie, kā tu.Ne tu gudrs ,ne tev tev līdzīgie,lai gan sevī esat paši paši...Ja tā nopietni,nekas jūs,atbiras, neesat.
    Peļuks te atradies.Pi.eļuks,un tas pats mūžīgi ļengans.

  • -1
    666.lv 04.06.2016, 20:34:12

    Novadniekam-īkšķi uz leju!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: