veikals "Šokolāde"

Kate | 18.05.2016, 12:50:11 | 9926

Tajās retajās reizēs kad saņemos ieiet šai veikalā, redzu ka gadu gaitā pārdevējas joprojām nav sapratušas ka vērā ņemams procentu skaits ienākumu jau gadiem iet secen dēļ viņu prasmes panākt pircēju nevēlēšanos šo vietējo veikalu apmeklēšanā. Ieejot jājūtas kā pēdējam zaglim, jo aiz tevis nepārtraukti jož pakaļ kāda pārdevēja piekārtojot un sakārtojot it visu kam esi pieskāries, vai vienkārši stāvot līdzās un uzkrītoši gaidot kad pametīsi viņu telpas. Es saprastu ka attiecīgas tautības pārstāvjiem šāda pieskatīšana būtu pašsaprotama, bet attiecībā uz visiem pārējiem diez vai. Tiešām neizprotams mārketings, kurā pārdevējs pretēji ierastai praksei, lai censtos pārdot, gluži pretēji pats sev neatlaidīgi cenšas radīt zaudējumus, un tas rezultatīvi arī pārdevējam izdodas.

Komentāri (29)

  • -6
    es 18.05.2016, 13:03:34

    Nesaprotu, kāpēc vispār kāds jāvaktē, jo pie durvīm taču atrodas ''pīkstuļi''. Varbūt, ka pārdevējas to dara aiz gara laika?

  • -8
    Kate 18.05.2016, 17:45:43

    Nez vai aiz gara laika, tur drīzāk kas cits .. kārtības paranoja, zagšanas paranoja.. Nezinu. Tik "fascinē" ka tirdzniecībā strādājoši cilvēki jau kuro gadu un paši nejūt ka sev "iegriež".

  • -8
    Meitans 18.05.2016, 17:57:56

    Piekrītu! Nepatīkami iet uz veikalu, jo sajūta tāda, ka esi "slikto" sarakstā. Pārdevēji min uz papēžiem....

  • -2
    Rasma 19.05.2016, 12:05:33

    Neesmu izjutusi pārdevēju sekošanu, uzbāzīgu uzvedību. Vienīgā pretenzija Šokolādei, ka par dārgu naudu tirgo lētos ķīniešu mēslus.

  • -7
    Studente LiepU 19.05.2016, 12:32:56

    Man arī vakar, pēc ilgiem laikiem, gadījās tur ieiet . Nu jāāā ... arī biju mazliet šokā - pārdevēja apm. metra attālumā man sekoja, rokas sakrustojusi uz krūtīm, pat ne izliekoties, ka kaut ko piekārto :) laikam jau pārāk aizdomīga izskatījos :) vai varbūt pārāk aizdomīgs bija maisiņš manās rokās :) man pat gribējās pajautāt : vai viņa ko vēlas ?! :) Tas nu tā, katrs jau dara un strādā kā grib, bet ... runājot par zagšanu veikalos, tad ... pati strādāju apģērbu veikalā un ir nācies saskarties ar tādiem nepatīkamiem gadījumiem un varu teikt ka zog ne tikai konkrētās tautības pārstāvji, bet arī pēc skata ļoti zolīdi cilvēki gan krievu, gan latviešu tautības. Tā nu tas ir . Bet vistrakāk ir ar narkomāniem, jo nekad jau nezini ko no viņa gaidīt momentā, kad pieķer viņu.

  • -10
    Kristine 19.05.2016, 14:59:30

    Šis vel nav nekas, bet ieejiet "Liedags" tur jums sekos kā zagļiem vislielākajā merā.atminos, ka pagajušo vasar' iegāju ar maku rokās, svarcinjiem bez kabatām un krekliņu, bet sekoja man tā itkā man 50 litrīgs maiss būtu rokās. Es sadusmojos un noteicu(atceros itkaa vakar butu to teikusi) "jūs nesaprotat, ka tā atbaidat klientus, cilvēks normāli ieiet veikalā izraudzīties un iegādāties sev vēlemo apğerba gabalu, bet jūs kā tarakāni aiz muguras, iejutaties to cilveku ādās" un vnk izgaju no veikala!!! No tā brīža neesmu tur kāju sperusi. Bet tā nebija vienigā reize kad izseko un skatās uz tevi taa...taa bija vienmer..un daudzi paziņas arī man visādus tādu jokus atstāstija par šo iestādi!!!

  • -9
    es 19.05.2016, 15:10:00

    Tos mīnusus jau droši vien liek tās pārdevējas, bet tas, ko šeit cilvēki raksta, neatkarīgi no tā, ko kāds domā, diemžēl ir patiesība. Gribētos redzēt arī kādu komentāru no šo veikalu priekšniecības puses.

  • -2
    agate 19.05.2016, 15:34:39

    A es šodien nospēr krūštur un bikšels, ka ne gails pakaļ nedziedāj, un pūt d...ā latvietim!

  • -1
    karlito 20.05.2016, 20:49:32

    Esmu iepircies gan ''šokolādē'' gan ''Liedagā'',neviens man tur tik uzkrītoši nesekoja,vienīgā atšķirība ir tā ,ka šokolādē viss ievērojami dārgāks!

  • -3
    SA 21.05.2016, 21:38:45

    Liedagā ja, seko un vēro it ka zaglis, bet šokolāde ja seko tad grib palīdzēt

  • -7
    DaceDucite 21.05.2016, 23:43:37

    NEVAJAG LIIZT UZ THADIEM VEIKALIEM KUR PASHAI NEPATHIK UN NAV KO TE CHIKSTHET,IET Z GUMINJIEM UN MIERS. SHOKOLAADES LAI IET Z TIRGU

  • -3
    es 21.05.2016, 23:56:00

    DaceiDucitei
    Tu labāķ iemācies pareizi latviski rakstīt, un tad kladzini !

  • -7
    Novadnieks 22.05.2016, 08:46:56

    Šitādu nekaunīgu sekošanu un lūrēšanu var noformēt kā seksuālu uzmākšanos,ir tik vajadzīgs otrs cilvēks,kas apstiprinās manis teikto.Cietumā to pārdevēju neviens neieliks,bet sodāmību norausies,tā teikt,būs tāds "mazs"traipiņš līdz mūža galam.

  • -5
    Argo 22.05.2016, 12:24:34

    Es tur vispar neeju un tagad nekad neiesu.

  • -8
    Kamene 24.05.2016, 20:03:12

    Es arī tur ļoti nelabprāt eju. Ļoti nepatīkams iespaids no pārdevēju puses. Un ne velti atkal te forumā parādījusies tēma tieši par šokolādi. Piekrītu iepriekš rakstītajam, ka to vīzdegunīgo pārdevēju dēļ šim veikalam gribas mest lielu līkumu.

  • 0
    Aga 28.05.2016, 11:36:46

    Atļaušos mazliet iebilst autorei. Arī strādāju apģērbu veikalā, tiesa ne šokolādē. Katrā ziņā, diemžēl, nākas saskarties ar tik nepatīkamu faktu kā zagļi un 75% gadījumu tie nebūt nav kādas rases pārstāvji, bet gan situēti cilvēki par kuriem savu mūžu neiedomāsies ka zog.bet zog un kā vēl. un ja pārdevējam jāsedz procents no iztrūkuma,tad mēģiniet saprast. Ja sirdsapziņa tīra, tad noteikti neviena jums sekojoša pārdevēja netraucēs. Atcerieties, viņas dara tikai savu darbu!!!!!!!!?

  • -8
    Kate 28.05.2016, 12:18:16

    Aga, Ok, es saprotu pārdevēja satraukumu par zādzībām, bet ir neuzkrītošāki veidi kā to organizēt, novērošanas kameras, tie spoguļi pie griestiem, pīkstuļi pie precēm, tas viss cilvēkam nereada to diskomfortu kādu rada ja tev blakus stāv pārdevēja ik uz soļa un nemitīgi aiz tevis kārto it kā es milzīgu bardaku radītu.
    Man sirdsapziņa ir tīra, nekad dzīvē neko neesmu zagusi un nekad arī neplānoju zagt.

  • -1
    666.lv. 28.05.2016, 15:48:13

    Kate,visiem pircējiem sirdsapziņa ir tīra.Tikai nez kāpēc tie visšķīstākie parasti mēdz ievilkt preces veikalos.

  • -9
    Anna 31.05.2016, 11:21:44

    Man traucējā veikalā "Liedags" arī tas, ka pārdevējas skaļi savā starpā apspriež cilvēku dzīves. (Iespējams savu ģimeņu).Tā kā biju vienīgā veikalā,jutos mazliet neērti ,jo viena pārdevēja man sekoja,kamēr otra no citas telpas ar man sekojošo pārdevēju skaļi sarunājās.Sajutos tā, itkā traucētu.Uzskatu,ja ienāk pircējs,pārdevējam nav savā starpā tik skaļi jāklačojas.

  • -8
    Ciemiņš 01.06.2016, 10:23:31

    Man sirdsapziņa ir tīra. Nekad neesmu veikalā zagusi un nav ne vēlmes, ne nepieciešamības to darīt. Bet arī nepatīkama šķiet šī uzmācīgā sekošana un pētīšana..nebrīnos, ja arī piemērīšanas kabīnē sekotu līdzi. Šis ir iemesls kāpēc minētajā veikalā ieeju tikai tad, ja nav citu variantu (priecājos, ka tā gadās ļoti reti). Par to veikala vadībai vajadzētu padomāt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: