valsts izzadzējus un nodokļu nemaksātājus te Ventspilī mīl,godīgam cilvēkam šeit ļoti grūti!

krustmateflorence | 07.05.2019, 10:52:56 | 1175

vakar de fakto daudz pastāstija pa pašreizejo Ventspils mēru,arī NTV mir ziņās stāstija,cik ļoti korumpēta ir Ventspils,ja pat prokurors nespēj Zagli ielikt cietumā,VB avīze tāpat nav demokkrātiska, es ticu pati tikai tam,ko raksta ventspils avīze kura atnāk pie manis kā nekontrolēta avīze

Komentāri (11)

  • -2
    Vilis Skuja III 07.05.2019, 12:05:27

    Krustmātei Florencei remisijas periods?
    Vai patiešām izārstēta?

  • -10
    Urzula 07.05.2019, 14:21:48

    Bet ja kādam ir Ventspilī grūti , ir tak ļauts dzīvot jebkurā pilsētā , kur būtu vieglāk.. vai ne tā "krustmāt" ?
    Mana ome pensionāre ir ļoti apmierināta, jo nekur pensionārs nevar par zāļu čekiem dabūt naudu.. pabalstus uz gandrīz visiem svētkiem.. (nav lieli, bet kādu robiņu aizlāpa)..
    viegli nav nekur un nekam, kas nav valdībā, bet no kurnēšanas nav makā vairojies, būt pateicīgam par to, kas ir..
    Lai esmu Ventspilniece nekad nesapratīšu,kāpēc kam šeit tik slikti nemainās uz citu dzīves vietu? Un tāpat par cilvēku, ko tik ļoti noliekat, kāpēc kliedz , ka nāks Kristovskis-tad ir vakars! -būs tas un tas.. Ventspilij beigas...!

  • -2
    vecakais 07.05.2019, 15:57:52

    Briinos kamdeelj taads supermens veel joprojaam nav GInesa rekordgraamataa Slavinaashana un Domes darbinieku nopelnu piedeeveeshana vienam cilveekam palaikam kljuust smiekliiga un saak atgaadinaat Staljina personiibas kultu

  • -2
    Barons.. 07.05.2019, 20:16:10

    To ir liel Brīnum,ka Krustmāt Florenc ir sākt sakarig domat un rakstit.
    Tie Dakter kung sav darb laikam būt lab padarit.

  • -2
    Solvita 08.05.2019, 11:35:39

    Tā kā stājies spēkā trauksmes cēlāju likums, tad krustmātei F ir kur vērsties par valsts izzagšanu.
    Par VB redaktores sleju šodienas VB numurā. Rodas iespaids, ka pieņemtā likuma būtība šīs avīzes interpretācijā ir sagrozīta. Ar aizmiršanu ko neizdarīt, sajaukšanu un ko tur vēl šim likumam nav sakars. Bet laikam jau šāda interpretācija bija redakcijas slejas mērķis.

  • -8
    Gunitina 08.05.2019, 11:45:38

    Vislabāk man patika teksts, ka Ventspils avīze, kas nāk krustmātei, esot nekontrolēta :)) Par Meroni neesi dzirdējusi, krustmāt??

  • -1
    Spīdola 08.05.2019, 12:31:54

    Ļoti pareizs un vērtīgs likums. Jo ko darīt piemēram gadījumā, kad iestādes priekšnieks aizved uz savu lauku māju, kur notiek celtniecības darbi, trepes/stalažas. Tās ir vajadzīgas iestâdei, bet padotie tikai čukstus spriež, kur tās ir un kad varbūt būs atpakaļ. Ja iestādes teritorijā ne sevišķi redzamā vietā atved kā izgāztuvē savu veco ledusskapi ar visām burkām.

  • 0
    ttt 08.05.2019, 16:27:43

    zitari , meta, stenders. utt... vini tak ari nemaksa . pusse tik uz kartes , pusse aploksne

  • 0
    krustmateflorence 09.05.2019, 11:56:06

    valstij nav naudas ko pabalstus izmaksāt,un ceļus ko izramontēt,man pašai katru dinu kādam jāpalīdz,nu bardaks mūsu valstī,nu gatavais bardaks,es savus milijonus pelniju lai pati labi dzīvotu,nevis lai lāpītu valsts budžetu,lai tie kuri saņem algu aploksnē -lai maksā,un tādu cik zināms Ventspilī netrūkst,tikai knab kādēļ visu to pieļauj... .

  • -1
    krustmateflorence 09.05.2019, 17:02:35

    šodien gribēju bankā noņemt 5000.euro,nav iespējams,nu visādi brīnumi bija gaidīti,vispār kas tas pa darba laiku,no 9.00-17.00,nekur normālā pasaulē šāds bankai darba laiks nav,tik tiešām pilsētā ar rītdienu,rīdienas nav... .

  • 0
    Tīģeris 09.05.2019, 18:59:44

    Var padomāt un noticēt, ka pie varas katla Rīgā ir bijuši,un ir nekorumpēti un ļoti godīgi .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: