velosipēdisti Ventspilī

es | 11.05.2016, 21:23:42 | 3551

Tas tiešām ir kaut kas briesmīgs!!!!!! Brauc visur un no visām pusēm.
Piem.Lielais prospekts vienā ietves pusē ir ceļš velosipēdistiem,es ar trim maziem bērniem nekad neeju par to pusi,lai justos droši par viņiem.Tikai nelaime ir tā ,ka otrajā pusē mums arī visu laiku jāiet malā , jāpalaiž garām braucēji ,un pats labākais tas , ka man vēl jānoklausās lekcija par to ,ka es savus bērnus laikā nenovācu no viņu ceļa.
Varbūt tomēr vajadzētu sodīt tos braucējus,kas brauc viņiem neatļautā vietā????
Gribētos justies droši par saviem mazbērniem.

Komentāri (21)

  • 0
    Vaņa 11.05.2016, 21:36:50

    Droši var justies mājās pie televizora! Cilvēkiem nav jāvazājas pa veloceliņiem! Veloceliņa sarkanā josla velobraucējam ir tas pats kas braukšanas josla automašīnai, pirms uz tās kāp, pārliecinies, ka neviens nebrauc!

  • 0
    iedzivotajs calis 11.05.2016, 22:44:45

    Diemžēl ir cilvēki, kas tiešām neievēro šo robežu. un riteņbraucējam ir galu galā kaut kā jāabrauc tie, kas atrodas uz viņa joslas. Un tas tādā gadījumā sanāk, iebraucot gājēju joslā.
    Bet taisnība jau ir - es kā riteņbraucēja ļoti bieži redzu riteņbraucējus, kas savu joslu neievēro, lai arī tā brīva. Bet tas pats arī ar gājējiem...
    Un tāpēc es uzskatu, ka nebūtu gan jāsoda tikai riteņbraucēji, bet tādā gadījumā arī gājēji, kas neievēro savu vietu. Ja godīgi, tad lai pret visiem, jo apnicis jau, ka riteņbraucēji vienmēr ir tie vainīgie un nepatīk nevienam.

  • -1
    Vaņa 11.05.2016, 23:51:55

    Jā, daudziem ir grūti izprast situāciju, ka mūsdienās uz ielām pamatā ir divas brauktuves: auto un velo, bet cerams, ka cilvēki beidzot to sapratīs! Jau reizēm kaitina, ka kādi pāris tantuki drosmīgi slāj pa veloceliņu, savā starpā pļāpājot, un dīvaini- parasti slāvu valodā!

  • 0
    šašliks 12.05.2016, 03:26:52

    losipēdisti. ir jau visādi, kas nemāk braukt, bet nemet visus vienā mucā. tāpat ir visādi, kas staigā pa veloceliņiem. ja labs garīgais, tad tādiem piebraucu klāt, uzsmaidu, pajautāju vai zin, ko nozīmē apzīmējumi ietves pusē pa kuru viņi šobrīd staigā, pateicos par sadarbību un braucu tālāk. sīkie ja izskrien priekšā, tad gan mēdzu uzbļaut, lai ir mācība! bet ja braucu pa ietvi kur nav veloceliņa, nevienu netraucēju, smuki apbraucu. vienmēr esmu teicis, skriet var, ja dari to ar prātu. esmu dzinies dienas laikā pa lielo prospektu arī ar nepilniem 40 km/h un nevienam nekas nav noticis.

  • -1
    Parteigenosse 12.05.2016, 05:27:29

    Piekrītu Vaņam.Un vispretīgākās ir tās krievenes,kas savā stulbumā nejēdz dot ceļu pretimbraucošam pa velo joslu!

  • -4
    Ilga 12.05.2016, 07:42:32

    Kas tu tāda esi ka tev but jado ceļš??? Karalien?

  • 0
    Kamene 12.05.2016, 07:50:31

    Es arī bieži sastopos ar šādām situācijām. Ok, tantukus vēl cenšos saprast, viņiem grūti pierast pie tādām lietām kā veloceliņi. Bet kad pa veloceliņu ar bērnu pie rokas iet jaunā māmiņa vai visa ģimene, tad gan gribas ko pateikt. Vismaz to, lai bērnam iemāca kas ir veloceliņš! Un tad vēl vienmēr tā dusmīgi noskatās, ka es ar riteni braucu. Bet diemžēl tā ir. Kaut gan jāsaka, ka šogad šīet, ka situācija jau ir nedaudz uzlabojusies.

  • -6
    Nika 12.05.2016, 10:03:20

    Piekritīšu autorei, kaut pati braucu ar velo! Ātrie velobraucēji izmantojiet Rīgas šoseju kur iztrakoties! Pilsētā derētu piebremzēt un nebūs dusmīgu cilvēku!

  • -3
    Blondīnīte 12.05.2016, 11:32:15

    Laikam lasīt problēmas
    Tēmas autore jau raksta, ka izvairās no tās puses, kur ir veloceliņš
    viņa ar bērniem iet pa pretējo pusi, kurā nav veloceliņa josla, tad nu velobraucējiem nevajadzētu kaut kādus iebildumus teikt
    pašiem jāizvēlas maršuts, kur ir velojosla

  • -1
    qwerty 12.05.2016, 18:39:40

    Nav man iebildumi pret velobraucējiem ka tādiem, tikai diemžēl pilsētā dažviet , uz jau tā šaurajiem trotuāriem , piezīmēti ir klāt veloceliņi. Lūk , tādās vietās ,daudziem gājējiem ir problemātiski palaist no mugurpuses tuvojošos velobraucēju. Dieviņš cilvēkam acis ir ielicis pierē un man nav jāgroza galva pa 360 grādiem , taču zvaniņu/taurīti gan derētu katram pedāļminējam. Citādi , kā saka , veļļukam sanāca a zvaniņam par īsu?

  • -2
    No malas 12.05.2016, 20:06:03

    to qwerty
    Zvaniņš.protams vajadzīgs,taču no pašas pieredzes zinu,kāda ir barā ejošo gājēju attieksme pret signalizēšanu.ja padosi signālu jau krietnu gabaliņu iepriekš,tiksi uzskatīta par veltīgu trauksmes cēlāju,ja piebrauksi tuvāk un tad pašķindināsi,sekos pārmetumi pas baidīšanu...

  • 0
    qwerty 12.05.2016, 21:16:56

    nu tad jādzied dziesmas:) , jo ,,pielavīties,, nav smuki .

  • 0
    Edvīns 13.05.2016, 11:45:08

    Domaju, ka nevis jāsoda, bet jāizglīto būt savstarpēji cienošiem, jo pats daudzus gadus, cauru gadu, esmu velobraucējs, un teikšu vienkāršu lietu, - ielas nav trase, brauksim mierīgi un būsim saprotoši pret citādi domājošiem (gājējiem).
    Jo tikai slēgtā trasē "ātrais velobraucējs" var būt gandrīz 100% drošs, ko atzīst arī mūsu kolēģi autosposrtisti, un kā piemēru varu minēt mūsu pilsētas fantastisko velosportistu Andersonu, kurš uz ielas brauc gluži kā parasts "svētdienas braucējs", bet provējiet pārspēt viņu trasē, domāju, te tādu, var teikt, nav!
    Lai labi ripo :)

  • -1
    Meitans 13.05.2016, 14:57:52

    šaslikam: ja brauc pa ietvi, kur nav veloceliņa, tad pārkārtojies uz ielas braucamo daļu. Pēc noteikumiem.

  • 0
    Kate 13.05.2016, 16:44:00

    Velosipēdisti ne vairāk briesmīgi par pašiem gājējiem. Es PAR ka soda gan gājējus, gan velobraucējus. Gājēji ar kā tādi gliemeži velkas pa veloceliņu, stulbi blenž sejā un nost nekāpj no veloceliņa - ķip, mēs principā to nedarīsim.

  • -1
    šašliks 19.05.2016, 00:28:46

    Maitan, nu visādi dzīvē gadās, ne vienmēr visu var izdarīt pēc noteikumiem. ar laiku sapratīsi.

  • 0
    nicky 20.05.2016, 12:36:45

    Bet man tantuks aizrādīja ka mammai ar bērna ratiņiem esot jāiet pa velobraucējiem domāto joslu (veloceliņu).Ka traucējot viņai,kaut tajā momentā viss trotuārs bija tukš,nebija ne gājēju ne riteņbraucēju! Un godīgi gāju gar pašu maliņu!Bet redz tantukam bija pa šauru!

  • -1
    šašliks 21.05.2016, 17:14:09

    šitos tantukus vispār neņemt bietē, jo lielāka tante, jo mazāk rūmes, it īpaši ja vēl ar slāvu saknēm, tādām pat tuksnesī būs vietas par maz

  • -4
    funky monky 22.05.2016, 14:50:31

    Ak, kungs, kur tik tukšā pilsētā, kā Ventspils var vienmēr atrast problēmas - te velosipēdisti traucē, te tilta loki, te pārdevēji. Ielās nedaudz cilvēku, nedaudz automašīnu, nedaudz velosipēdistu, un tie paši savā starpā karo, un visi kopā pret visiem.
    P.s. Bet Ventspils tilta aplis ir uztaisīts patiešām stulbs. Labi, ka tik maz automašīnu pa to brauc.

  • -2
    šašliks 22.05.2016, 15:03:12

    es arī tā reizēm brīnos, bet tas jau vēsturiski iegājies, ka ventiņi tie paši riebīkākie visā lv

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: