Brīvība?Vai verdzība tautai?....

Riebeklis | 14.11.2018, 12:38:18 | 1116

Paskaidrojiet priekš kam tauta 90 tajos cīnījās par brīvību?
1.Lai kalpotu bagātniekiem par vēderu.
2.Lai pie ārstiem ietu bagātnieki jo tautai nav naudas.
3.Lai darbu meklētu kā sēnes mežā.
4.Lai pensionāri dzīvotu kā katrs prot.
5.Jeb lai latviskā patriotiskā tauta kā žurkas bēgtu pasaulē,jo dzimtenē ir jănosprāgst nabadzībā.
7.PSRS laikos latviešus izveda ar varu(iedeva tev kur dzīvot un ko tu tur darīsi).Tagad braucam paši tikkai darbs un kur dzīvot arī pašiem jămeklē.
Vispā forša brīvība citi peldās naudā bet pārējie sprāgst nost.Forši vai ne?Jums jau visiem tas patīk vai ne?

Komentāri (55)

 • -2
  Riebeklis Pirms 1 mēnesi

  Jā aizmirsu piebilst ka visi kuri nepiekrīt pastāvošai kārtībai ir:
  1.tautas nodevēji.
  2.putīna slavinātāji.
  3.maskavas spiegi.
  UTT....
  VAI NE??????

 • -5
  Spītniece Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Maskavas spiegi,Putina slavinātāji,tautas nodevēji un visādi citādi riebekļi tik tiešām ir daudz,bet visā visumā Latvijā tik labi vēl nav
  cilvēki dzīvojuši.Ja nu vienīgi vecos ulmaņlaikos.Tagad veikali pilni ar pārtiku,auto pērc kaut katru dienu,mazi knēveļi staigā ar krutiem mobiliem.Miskastēs tiek izmesta pārtika,pat neizsaiņota,Daudzi drēbes nemazgā,pavalkā un izmet,jo humpaļos un misijās var dabūt pa brīvu.Huļigāniem un citādiem ,kuri tendēti uz sūdu taisīšanu tiek dota zaļā gaisma,jo sodi par likumpārkāpumu ir smieklīgi par mīkstu.Var nestrādāt un saņemt salīdzinoši lielu algu salīdzinot ar minimālo.Nu vispār -super.
  Tā kā gausties par grūtu dzīvi nevajag.Sūds ar visiem deputātiem un ministru prezidentu kandidātiem.Ja pie teikšanas nav SASKAŅA,tad visi pārējie lai ir.Paskatieties kā dzīvo Z-Korejā un Krievijā un salīdziniet.

 • -1
  uguntiņa Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Daži plusi jau arī ir, taču mīnusu ir daudz, daudz vairāk.

 • -5
  Kurzemnieks Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Ja masu mēdiji vēstītu kā padomju laikos, kopējais iespaids nebūtu nemaz tik slikts. )))
  Piem. tā optimistiski - TV reportāžā - "latvju darba ļaudis masveidā dodas gūt darba pieredzi ārzemēs lai celtu sev gaišo nākotni."
  "Latvijas mediķi apņemas izpildīt piecgades plānu četros gados" utt.

 • 0
  Riebeklis Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Nē nu vienmēr jau var atrast kādu valsti kur ir sliktāk un lēnām līst kopā ar tām.Bet kapēc mēs neesam un nekad nebūsim kopā ar Zviedriju Somiju Vāciju Dāniju Beļğiju Šveici.Ko????Vai tad Z-Koreja un Krievija ir tagad ES.

 • -7
  Kurzemnieks Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Nemaz negribas būt kopā ar augšminētajām valstīm. Dārga dzīve, noziedzība, migranti un pi***si pa ielām saķērušies rokās staigā.
  Valda politkorektuma ideoloģijas totalitārisms, čoku var dabūt ja ne to pateiksi.
  Bērnus var atņemt, ja attiecīgiem orgāniem kaut kas nepatiks.
  Cilvēki tāpat kā visur - citi normāli, citi stukači un muļķi.
  Un vienkāršajam cilvēkam nav vieglāk kā te. Tāpat jācīnās par izdzīvošanu.
  Nu nav tāda laimes zeme.

 • -9
  Kurzemnieks Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Spītniec,
  да, да, atnāks tas Krievzemes lācis un tevi apēdīs...

 • 0
  Riebeklis Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Jā kurzemniek,kaut kur tev taisnība.Dārgas zemes.Bet piem:zviedrijā mūsu strādniekiem par minimālo algu maksā 37000 kronas mēn.Jeb 3700€mēn.Bet pie mums kā gribu tā maksāju un ja negribu nemaksāju vispār.Un neko tu nepanāksi.

 • -1
  Riebeklis Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Es vienkārši vēlos dzīvot valstī kur parastajam strādniekam.samaksā tik cik tas padarītais darbs maksā.Nevis tik cik atmetīs.Un kurzemniek beidz dirst ka man pieminētās valstīs notiek tāpat kā pie mums.Es domāju ar samaksu par padarīto darbu.Un ja kas esmu šur tur bijis un šo to redzējis.kā dzīvo parastais strādnieks tur un ko tas var atļauties.Un ko tas var atļauties šeit dzimtenē.

 • -2
  Kriska Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Riebekli, no vienas puses tau taisnība, bet saki lūdzu kāpēc tik daudz mašīnu, ja visi slikti dzīvo? Un braukā, bet benzīns taču dārgs!

 • -3
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ja ir viena mašīna ,tad dzīvo slikti.Vajag 2 vai pat 3 mašīnas,tad dzīvos labi.

 • 0
  Rasma Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Zivs pūst no galvas. Mēs tie mazie varam te ļerināt bezjēgā. Kamēr politiķi no sirds nevēlēsies kalpot tautai, tikmēr nekas nemainīsies.

 • -3
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Politiķi nekad nav gribējuši kalpot tautai un nekad nekalpos.Tā kā dzīvosim kā līdz šim,kas nemaz nav tik slikti,ja salīdzina kā dzīvo citās valstīs un kā dzīvoja padomju režīmā.

 • -10
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Arī padomjlaikos pie Hruščova un Brežņeva nemaz tik slikti nedzīvoja.

 • -2
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Nu ļoti labi,Kurzemniek, toreiz bija.10-15 gadi stāvēja rindā,lai nopirktu automašīnu ar apšaubāmu kvalitāti.Privātīpašums kā tāds praktiski nepastāvēja,no valsts izbraukt nevarēja,deficīts bija praktiski uz visu,izņemot alkoholu un smēķus.Ļoti daudz "pozitīvo" varētu uzskaitīt no padomju labumiem.Varam būt laimīgi ka esam tikuši vaļā no tā padomju murga.Tikai Krievijas federācijas cilvēku lielākā daļa sava atpalicības un nozombētības sindroma rezultātā smilkst skumjās pēc kaut kā padomiska.Biedrs Kurzemnieks arī laikam gribētu tikt izvests ikvakara pastaigā kompartijas pavadā.

 • -5
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Padomjlaikus nevajag idealizēt, bet cilvēki dzīvoja un badā nemira.
  Kaut vai - darbu meta pakaļ, pamēģini tolaik nestrādāt.
  It kā viss bija deficīts, bet tai pat laikā viss nepieciešamais mājās bija.
  Latviešu tauta dzīvoja labi - kopa kultūru, dziedāja koros, dejoja deju kolektīvos utt. Aizmukt nevarēja kā tagad, līdz ar to bija spiesti attīstīt paši savu zemi.
  Tā kā bija ne tikai mīnusi, bet arī plusi.

  Kas attiecas uz ideoloģiju - Otrā Latvijas Republika ir nevis Pirmās,
  bet gan LPSR tieša mantiniece - komunisti vnk kļuvuši par nacionālistiem.

 • -4
  Elviss22 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Kas ir Spītniece, esi iekārtojusies labā robā, kur nauda nāk bet jāstrādā nav? Ir tādi, bet lielākā daļa tautas strādā vaigi sviedros un alga smieklīga. Kādēļ piemini Krieviju un iedomājies ka tagad tur ir slikti, tad silti iesaku aizbrauc un apskaties, kā viņi dzīvo, domas mainīsies.

 • -4
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Neraksti nu muļķības,koala lācīti.Krievijā lielākais vairākums cilvēku ir izmisumā no nepanesamās dzīves,līdz kādai viņus ir novedis Putina fašistiskais režīms.

 • -2
  Elviss22 Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  oi oi oi, es šovasar nodzīvoju Krievijā divus mēnešus, varu tevi Spītniece tikai apbēdināt, viņi dzīvo labāk nekā lielāka daļa tautas pie mums.

 • -4
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Viņu ir 140 000 000 cilvēku,mēs esam nepilni 2 000 000.Kā tu noteici viņu to labāko dzīvošanu?Viņiem kampēji un citādi afēristi ir vairāk nekā Latvijā iedzīvotāji vispār.Tāds vidusslānis Krievijā praktiski nav,Latvijā kaut kas uz to pusi velk.Kas attiecas uz morāles principiem un cieņas izrādīšanu pret kaimiņiem,tad Krievija ir uz vienas latiņas ir ar Ķīnu,kuri tik sapņo kā okupēt kādu kaimiņvalsti.
  Ilgi laikam nebūs jāgaida,un te sāksi vemt kā Kurzemnieks,slavēdams Putina rašismu.

 • -4
  Kriska Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Spītniece, nevāries savā sulā , runā ar cilvēkiem no Krievijas vai kuriem radi dzīvo krievijā. Bet vispār arī tur , kas grib un prot strādāt dzīvo labāk, tāpat ka pie mums

 • -4
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Es runāju ar cilvēkiem no Krievijas,uzklausu arī tos Krievijas iedzīvotājus ,kuri ar galvu nedraudzējas,kuri ir nozombēti,un ir ir pārliecināti putinoīdi.Daudz viedokļos ieklausos.Tā kā secinājumus varu izdarīt,kuri vairāk sliecas uz to,ka Krievija irst pa vīlēm un ir galīgā d..sā.Bet kopumā tā saucamiem krieviem uz to nospļauties,jo galvenais ka viņiem tagad ir Krima.

 • -8
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Patiesībā neko tu nezini par Krieviju, tāpēc ka skaties uz to nevis objektīvi,
  bet caur savas rusofobijas ideoloģijas aizmiglotu skatienu.
  Krievijā ir daudz problēmu - deputāti murgo tāpat kā citur, cilvēkus čakarē birokrāti un ierēdņi, tātad, praktiski viss tas pats kas Latvijā.
  Plus, Krievijai jāiztur milzu spiediens no Rietumiem - gan kaitniecība ekonomikā, gan propagandas hibrīdkars, caur ko cenšas nebūšanas vispārināt un absolutizēt. Pie Krievijas robežām cenšas veidot karstos punktus kā Ukrainu, lai destabilizētu situāciju

  Pozitīvais ir tas, ka Krievijā līdz šim veiksmīgi īstenota senā paradigma - 'cars ir labs, bet bajāri slikti', kas ļauj valstī uzturēt veselīgu patriotisma līmeni.

  Un Krievija ļoti atgādina multenes runci Leopoldu, kas atgaiņājas no uzmācīgajām pelēm un aicina tās dzīvot draudzīgi.)

 • -3
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Tu,Kurzemniek,atkal neveiksmīgi izvēmies,cenšoties nabadzīti Krieviju aizstāvēt.
  Interesanti,kurš ta to saspīlējumu starp Ukrainu un Krieviju ir izveidojis,kurš ta okupēja daļu no Ukrainas (Krimu),kurš cenšas par katru cenu sev pievienot Donbasu?
  Tu,Kurzemniek,laikam zini,ka Kremlis par savu teritoriju uzskata arī Aļasku.Es personīgi nu ļoti gribētu,lai tie vatņiki pacenstos atgūt to Aļasku.Nu ļoti interesanti būtu paskatīties kā to vatņiku armiju pārvērstu pelnu čupā.Viņi ,gļēvuļi to tik vien var,kā mazas valstiņas savā pierobežā terorizēt,utainie salašņas.

 • -3
  Spītniece Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Aizmirsu tev,putler, jautājumu uzdot.Vai to kaitniecību ekonomiskā ziņā no Rietumiem tu domā tās sankcijas,kuras žņaudz to Krieviju?
  Varu tev ,vatņik,pačukstēt,tas ir tikai sākums.

 • -1
  Frīdis Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Padomju kolcxozu laiki ir jāizmirst uz visiem laikiem. Tādu vairs nebūs NEKAD ! Slikti jau nebija , varēja dzīvot. Kaut kā. Daudziem pēc tiem nostaļģija , prokremlini vēl tagad sapņo par to reanimāciju! Bet neviena valsts iekārta vairs nav gatava uzturēt šo utopisko un ļoti dārgo zagļu paradīzi. Pat Krievijā šis urrā sociālisms sen ir beidzies un nebūs vairs nekad !
  Dzīve grūta šobrīd? Tā vietā lai ietu ielās un protestētu pret korumpētās valdības izdarībām, tauta gļēvi aizbrauc. Bet vai ASV , Vācijā , Francijā un tmll. kādreiz bija tik augsts dzīves līmenis kā šobrīd? Tiem cilvēkiem tāpat gāja grūti, bet nebija kur gļēvi aizbraukt. Tie gāja ielu demonstrācijās pret korumpētām valdībām , dzīves dārdzību , rīkoja streikus un tmll.
  Ko darām mēs ? ... turpinām balsot par valsts izzadzēju un tautu aplaupošajām partijām ZZS, V, AP, JV, NA un naivi gaidam brīnumus!

 • -1
  Karsija Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Jautājums-kāpēc ejat vēlēt? vai tiešām domājat, ka kādam vairs ir interese par cilvēkiem, to labklājību, vai bērniem..???
  Tak nemāniet sevi; pat Pauls pateica, ka izņemot raušanās pēc naudas citas intereses nav.. vai domājat eņģeli būs jaunie? aiz katra jau kāds no vecajiem stutē uz kuru pusi kādu jāvirza..
  Jā, neviens nevēlētu ; tas jau būtu augstajiem ko padomāt; ko dotu jaunas vēlēšanas? atkal tie paši vēzīši citā kulītē?
  Nav runa vairs ko ievēl, bet kas ir viņu patiesi mērķi??? Lai nav varas kāre un nauda sev.. kur tādu rast???

 • -1
  Tīģeris Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Pilnīgi piekrītu, Latvietis baidās pat muti pataisīt vaļā,kur vēl demonstrācijaās iet.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: