Magnetiskā rezonanse

peliite | 04.10.2018, 02:15:35 | 2047

Sveiki!
Jautājums !!!kas būtu jadara ,lai tiktu uz šo super agregātu,lai nebūtu vai nu jānomirst rindu gaidot,kura labāka gadījuma ir pēc pus gada,vai jasamaksa 110e par vienas locītavas parbaudi????kadi ir varianti? Varbūt ir jādabū nosūtījums no kāda konkrēta speciālista (runāju tieši par ceļa locītavas parbaudi) lai nebūtu jamaksā tie 110 eiro.jo nu tas taču nav normāli-vai staigā kliba vel pus gadu-vai maksā ragā! Un summa jau nu ar tāda neko!! Prātā var sajukt.un interesanti ,kur un kam tiek šīs nenormālas summas ko cilvēki maksā par šo pakalpojumu????

Komentāri (24)

 • 0
  Kārlis Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  bez variantiem. stacionārā jāliekās iekšā ar akūtām sāpēm, tad var tikt lētāk cauri!

  110 EUR bez rindas, ar rindu ap 30-40e. Finita!

 • 0
  Kārlis Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  P.S. Neirologa/traumatologa nosūtījums obligāti

 • -1
  Kuzmičš Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Pelīte! Medicīna sen ir bizness un nevienam neinteresē, ka kādam kaut kas sāp un ka izmeklējumi ir dārgi. Ir iepirkti dārgi diagnostikas aparāti.... Kaut kā tā nauda ir jāatpelna.

 • 0
  Nif nifs Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Ātrāk un lētāk vienīgi tad, ja tevi ieliek slimnīcā un ja tur kāds vispār grasās tevi izmeklēt (nevis saliet šķidrumus un palaist, lai staigā tālāk, kā tagad visai bieži dara).
  Aizej pa maksu pie Andžānes, tad varbūt tev paveiksies. Laba daktere, ja vajadzēs i slimnīcā ieliks, i pārbaudīs.

 • 0
  ilona kaķis Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Nezinu, varbūt tev jāietop slimnīcā? Kaut gan zinu gadījumu, kad cilvēks Gaiļezerā neiroloģijā bija spiests gulēt nedēļu rindā, lai tiktu uz megnētisko rezonansi un saņemtu atbilstošu ārstēšanu. Un saprotams, ka nedēļa slimnīcā =apmēram 70 eiro. Ja rakstīsies ārā, tad arī no rindas esi ārā; un vari iet parasto ceļu- vai nu maksā vēl dārgāk, vai tiksi pēc pusgada.

 • 0
  Reptīlis Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Aizbrauc uz Talsiem pie d. I.Beķeres. Ļoti laba speciāliste locītavu jautājumos un izmeklē ar modernu ultrasonogrāfu. Protams privātpraksē.
  Vizīte ap 25 eiro.

 • 0
  Aivars Laimonis Pirdulis Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Ja jau meklēt palīdzību pie citas pilsētas dakteriem,tad labāk uz Rīgu,Sarkandaugavu:
  http://www.ljmc.lv/specialist/dmitrijs-guzenko/

  Kaut gan tepat Ventspilī lielisks speciālists ir dr.Māris Zirnis.

 • -4
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir pieejami augstas klases magnētiskās rezonanses izmeklējumi (MR). Informējam, ka izmeklējumu cenas ir izstrādātas katram pakalpojuma veidam individuāli, ņemot vērā fiksētās (amortizācija) un mainīgās izmaksas (konkrētā izmeklējuma laiks, personāla atalgojums, iekārtas uzturēšana, komunālie maksājumi un citas izmaksas). Salīdzinot cenu līmeni magnētiskās rezonanses izmeklējumiem ar citām ārstniecības iestādēm Kuldīgā un Liepājā, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā tās ir zemākas vienas locītavas un citiem izmeklējumiem.

 • -4
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Savukārt gaidīšanas rindu garums valsts apmaksātiem pakalpojumiem ir atkarīgs no valsts piešķirtā finansējuma apjoma, respektīvi šobrīd gaidīšanas rindas ir 6 mēneši. Bet, ja pacients vēlas saņemt pakalpojumu ātrāk, ir iespējams pakalpojumu saņemt par maksu nedēļas laikā (izmaksas sedz pacients vai apdrošinātājs). Gaidīšanas laika mazināšanai, šī gada otrajā pusē tika pagarināts pacientu pieņemšanas laiks MR izmeklējumiem par 1 h, kā arī rasta iespēja pakalpojumu pieejamību nodrošināt sestdienās laika posmā no 9:00-15:00.

 • 0
  Cibiņš Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  SIA ZRS - skaisti gan izliekas dzīvot, ja palasa, ko te rakstat. Tikai reimatologa apmeklējums 30 eur plus 110 eur par MR, kura Ventspilī esot vislētākā Latvijā, un pusi no mēneša pensijas tā kā vējš aizpūtis.

 • 0
  Mikess Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Tīrākā naudas kāšana vien ir. Kur tad paliek tā saucāmā "mistiskā rinda " ,ja samaksājot nedēļas laikā jau var tikt cilvēks uz pārbaudi ko?Tie tad gaida nedēļu ilgāk ? Tie Veselības ministri un tie kuri to nosaka ,laikam jau nepadomā,ka pašiem jebkurā brīdī var rasties problēmas ar veselību,jo to nevar paredzēt kad un kas notiks ar veselību! Un ka ir gadījumi ja gaidīt pusgadu tad cilvēks var neizdzīvot! Un ja cilvēkam nav tādas naudas,nav tuvinieku kas palīdz?! Sistēma vienkārši drausmīga šajā valstī. Visur tikai plēš "ādas" .

 • 0
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  circens dzied aizkrāsnē (ar lielo Ē) :) tā viš i, nu ko var gribēt no fruktiem, kas dzīvo tai Ē realitātē, un nemaz nejūt ka visiem ir ĒĒ kvadrātā...D

 • 0
  Karsija Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Tas ari viens no!! iemesliem , kāpēc ļoti daudzi cilvēki ielaiž slimības, kas paliek par hronisku vai neārstējamu.. vai vēl sliktāk...., ka MR cenu 110 eiro un +20-30 speciālista konsultācija negaidot pieraksta rindu-pēc tam zāles.. un atkal atrādīties +20 eiro... un no kā iztikt, nomaksāt??? Tad cilvēks izvēlas nekrāt parādu par dzīvošanu un paēst..

 • 0
  Rabarberis Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Tieši tā, ko līdz modernās iekārtas, ja ZRS speciālists USG izmeklējuma aprakstu izsniedz ar savu roku rakstītu un pēc tam ģimenes ārsts šī speciālista rokrakstu nespēj atšifrēt. Turklāt, es, kā pacients, esmu izmetis tikai naudu vējā, pie tam samaksājot pa dārgo, lai nebūtu jāgaida ntie mēneši rindā. Jautājums, kur lai lieku šo papīrīti pa 50 eiro? Vai man atkal jāmaksā nauda un jāpierakstās pie šī speciālista, kurš pieņem privātpraksē, lai uzzinātu izmeklējuma rezultātu? Tas jau pēc tāda reāla biznesa izskatās...

 • 0
  asd. Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Vajag pamēģināt sarunāt ar kādu aptiekas darbinieci,lai atšifrē aprakstu.Aptiekāri māk izlasīt par visnesaprotamākos ķeburus.

 • -1
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Labdien!
  Lai varētu izskatīt minēto gadījumu, lūdzam precizēt situācijas apstākļus, jo Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Diagnostikas nodaļā izmeklējumu apraksti tiek drukāti. Precizējiet pie kura ārsta Jūs veicāt USG un kurā ārstniecības iestādē?

 • 0
  asd. Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  https://www.facebook.com/zigacelojumi/videos/310912303026781/

 • 0
  Rabarberis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Cien.SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca",ko nu tur vairs izskatīt, kas jau pagājis! Ja nu vienīgi, lai citiem pacientiem nebūtu turpmāk jāsaskaras ar tieši tādu pašu problēmu- samaksā naudu par izmeklējumu, bet jēga no tā nav. Runa bija par doplerogrāfiju, ko pērn jūlijā veica dr.Andžāne.

 • -1
  Sandra Harmonija Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  kas kaiš tai locītavai? sasiti? sāp? iekaisis?
  sākumā nevarēj sākt ar ģimenes ārstu.
  Dr. Egīls Dzērve arī daudz saprot-tel. 29119699 olimpiskajā centrā , viņš ir sportistiem ārsts. un tur ir rehabilitācijas māsiņa , var uztaisīt procedūras.

 • 0
  peliite Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Celis sāp,krikšķ,ķeras,grūti pietupties!pirms pāris gadiem bija traumēts( domāju krustenisko saišu plīsums)!ģimenes ārsts iedeva nosūtījumu uz rezonansi!

 • 0
  Nah Nahs. Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  http://www.ljmc.lv/specialist/dmitrijs-guzenko/

 • 0
  Sandra Harmonija Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  tev baigi vajadzētu gudru profesionālu ārstu ortopēdu- traumatologu- Rīgā , varbūt pat operācija vajadzīga.

 • -3
  Ventspils pilsētas dome Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Labdien! Aicinām noskatīties video atbildi uz foruma tēmā uzdoto jautājumu! (sākot no 2:18)

  https://www.youtube.com/watch?v=Ud8FqJM4b3o&t=28s

 • 0
  Ome Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Sazinieties ar Liepājas slimnīcu,bus ātrāk.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: