BĒRNI! ĀRPRĀC!

Eeeeeeeeee | 09.09.2018, 17:25:21 | 2678

Sveiki! :)

Man ir jautājums vai tiešām ir tik grūti iemācīt saviem sīčiem,
ka kafejnīcās nav smuki vāļāties pagrīdu,kliegt,spiegt un skriet kā negudriem apkārt. :)
Un uz airādījumiem reāģēt ar-tas ir tak bērns,ir diezgan neloģiski.

Komentāri (38)

  • -11
    masii 10.09.2018, 10:03:41

    Jūs painteresējāties vai bērniem nav kādas veselības problēmas? Viegli runāt nezinot situāciju....nevajag būt tik aprobežotiem, situācijas mēdz būt dažādas

  • -5
    snaiperis999 10.09.2018, 10:30:18

    Tā tas varētu būt,masii,ka ir veselības prolēmas-garīgās veselības problēmas,arī to bērnu vecākiem. Tāpēc jau no agras bērnības ir jāseko līdz bērna psihei,lai vajadzības gadījumā nepieļautu tādu indivīdu vairošanos.Panākams tas ir vienkārši ,ar sterilizāciju.Piedzimušo plānprātiņu procents kopš neatkarības atjaunošanas ir katastrfāli liels.

  • -6
    masii 10.09.2018, 10:39:12

    arī veseliem vecākiem dzimst slimi bērni...un arī slimi cilvēki ir pelnījuši veidot ģimenes un dzīvot mīlestībā

  • -6
    snaiperis999 10.09.2018, 11:52:33

    Nu tad tik dzīvosim slimā (daļēji) sabiedrībā.Un nav ko čīkstēt par to ko paši radam,slimi būdami,ievēlot slimus tautas priekštāvjus.
    Interesanti,kas manam pirmam komentāram bija tāds ,,indīgs,, ,ka vajadzēja dzēst?Laikam ilgi nebūs jāgaida,ka forumā nedrīkstēs melnu saukt par melnu,jo kādam liksies nepieņemami.Būtu kaut šeit paskaidrojuši dzēšanas iemeslu,bet tā jau laikam demokrātijā normāla prakse-daru ko gribu un kā gribu bez paskaidrojumiem un komentāriem.

  • -12
    ventasbalss.lv 10.09.2018, 13:07:10

    Parastais komplekts: rupjības un apvainojumi. Normālā sabiedrībā, par kuru Jūs tā iestājaties, nav normāli saukt kādu par, citēju, pretīgi debīlu.
    Un šis nav sākums diskusijai.

  • -1
    Krievlauks 14.09.2018, 11:23:59

    bet ja kāds ir "pretīgi debils", tad ka tas jasauc? vai ta lietas nav jasauc īstajos vardos? VB pati prieksniece tā māca savos ievadrakstos, vai ne , Pēteri?

  • -7
    sūds 10.09.2018, 13:02:13

    Ar tādiem "masii" vajadzēt sākt. Pelnījuši, ibio. A vai normāli cilvēki nav pelnījuši dzīvot pasaulē, kura nav pārpildīta ar idiotiem un kropļiem?

  • -13
    ventasbalss.lv 10.09.2018, 13:17:49

    Liels lūgums VISIEM piebremzēt ar aizskarošiem, rupjiem komentāriem!

  • -2
    sūds 10.09.2018, 13:21:25

    Ne jau mēs tādi. Pasaule tāda.

  • -8
    Andris R. 10.09.2018, 14:15:46

    Vispār jūtos pārsteigts ka VB pamodās.Kāpēc jau sen nebloķē tos pretīgos komentētājus un liegt pieeju.

  • 0
    yolo 14.09.2018, 22:39:48

    Sētnieks lūdz piebremzēt diršanu uz ielas?

  • -11
    keda 10.09.2018, 13:32:24

    A ko nozīmē "normāls" ? Kas tieši nosaka to normalitāti? Ja bērns ir aktīvs, enerģisks, tad ir nenormāls, bet, ja sēž rāms, neizdveš ne skaņas, tad ir ok? Otrādāk nevar būt? Pretīgi lasīt šito "normālo" komentārus, tieši jums būt jāaizliedz vairoties!

  • 0
    gg65 10.09.2018, 14:21:05

    Aktīviem bērniem nav nekāda vaina un tas ir tikai forši. Problēma nav aktīvos bērnos, bet gan faktā, kur viņi šo aktivitāti izrāda un kā uz to reaģē vecāki. Nav nevienam pretenzijas pret bērniem kā tādiem, bet gan to, ka vecāki uzskata, ka citiem ir jāsabojā konkrēto pasākumu/pusdienas vai ko citu, jo viņu bērnam ir tiesības bļaut un mētāt mantas publiskā vietā. Priekškam mums ir bērnu atrakcijas uz katra stūra? Vai tiešām 2 cilvēkiem mierīgi iedzert kafiju kafūzī nav paredzēts, jo bērnam ir tiesības skandalēties jebkur, kur viņš iet?
    Pateikšu pavisam vienkārši - ir brīži, kad gribas pabūt mierīgā gaisotnē.

  • -1
    Andris R. 10.09.2018, 14:19:39

    Dažbrīd šķiet ka vecākiem vienalga ka bērns tā uzvedas,jo neko nevar padarīt- bezspēcīgi pret savu izlaisto bērnu.Vieglāk ir piesaukt veselības problēmas.

  • -3
    snaiperis999 10.09.2018, 15:02:32

    VB,ja jau sabiedrība būtu normāla,tad šāda tēma nebūtu.
    Tas tā,ne jau diskusijas dēļ.

  • -5
    snaiperis999 10.09.2018, 15:25:36

    Matīss, tavi komentā arī nav pielīdzināmi patīkamām vakara pasaciņām vai dziesmiņai:,,Velc,pelītelīte,smalku miegu...,, .
    Personīgi es,kopš esmu VB forumā,esmu saņēmis daudz kritikas,aizvainojumus un citas negācijas,pārsvarā nepamatoti,kā arī netaisos noliegt ka esmu rakstījis visu kā eņģelītis.
    Tā kā nevajag šeit izrādīt smieklīgu izbrīnu vai sajūsmu par VB administrācijas pēkšņiem komentāriem.Kad būsi sevi pierādījis šeit kā paraugzēns ar autoritāti ,tad tā varēsi arī uzvesties.

  • -4
    Andris R. 10.09.2018, 15:31:23

    Tēma ir par bērniem,bet tu lien iekšā ar debilitāti.

  • -1
    snaiperis999 10.09.2018, 15:43:11

    keda,ja bērna aktivitāte vai vēl vairāk,hiperaktivitāte kļūst par traucēkli cilvēkiem,it sevišķi sabiedriskā vietā,tad tas nav normāli.lai savās mājās tāds žiperīgs mazulis kaut savējos aplej ar verdošu ūdeni,bet sabiedrībā vina vecākiem ir stingri jāuzsit pa bremzēm,lai tas viņu bērns nomierinās,nevis absurdus izskaidrojumus dot,ka tas jau tikai bērns.

  • -7
    keda 10.09.2018, 15:52:52

    Nu tam, ka vecākiem ir jāskatās, ko un kur bērns dara, piekrītu.

  • -3
    snaiperis999 10.09.2018, 15:56:15

    Matīss,bet es par ko citu?Es arī par bērniem,un arī par viņu vecākiem.Ko man vajadzēja rakstīt par tā bērna ālēšanos kafejnīca?Atbilstoši realitātei arī rakstīju.Daudz pretīgāk ir dzirdēt uzslavas un slavas dziesmas tad,kad vajag kritizēt vai noliegt.Izlikšanās un glaimošana ir viens no sabiedrības progresam traucējosiem faktoriem.

  • 0
    Andris R. 11.09.2018, 08:44:19

    Es nemaz neesmu glaimotājs. Pasākumā kurā nebija krēsli, bet gari soli skatījām teātri, te pienāk mammīte un uzstutē savu bērnu ar kājām uz sola, lai stāv un vēro, a ko sīcis tik dipadu dapadu skrien.Visi tik pacietīgi.Es pagriezos un pateicu klusu.Mammīte uzreiz saprata un nocēla bērnu...un nebija jasaka debīli vecāki vai bērni.Neesmu tāds kasīklis, bet vajag runāt.

  • -3
    jaanism 10.09.2018, 16:02:56

    Parasti šāda infantīliska, autisma pilna uzvedība rodas stingras rokas trūkuma dēļ no agras bērnības, visticamāk, tēva neklātesamība. Ja bērns sāk šitādu pajebāciju rīkot, tad ir jāiet prom, tieši dēļ tā, lai respektētu pārējos.
    VB komentārs tāds biki smieklīgs - Liels lūgums VISIEM piebremzēt!! Ha, itkā kādu tas atturēs no domu izteikšanas. Un kādu imunitāti šis notikums ir izpelnījies? Pat netiek apspriests ne vārds ne uzvārds. Nabaga bērniņu pasargāt! Vesels vai daunītis, komentāri būs un nekāda saudzēšana nevienam nepienākas. Teiks ko gribēs, nāc un aizliedz man. Sīko vajag kārtīgi nomizot.

  • -3
    yolo 15.09.2018, 08:01:09

    nav grūti būt varonim internetā?

  • -2
    Margrieta. 10.09.2018, 16:25:25

    To bērnu vecāki par maz savā bērnībā ārstēti ar dakteri Bērziņu,'tāpēc tagad savus bērnus galīgi izlaiduši.Un tie savas TIESĪBAS smalki zina,ka šos pērt oficiāli vairs nav atļauts,tāpēc arī tāda visatļautība.

  • -14
    Anita 11.09.2018, 09:53:06

    Nu ar tādiem dakteriem Bērziņiem neiesaku "sapīties",jo tas var radīt riebumu bērnā pret vecākiem,kā arī izaugs liels un tā noslīpēs tos vecākus ka maz neliksies.Nekāda vardarbība nav pieļaujama,viss nāk atpakaļ.Ja pats neesi vesels ar galvu,tad netaisi bērnus.

  • -9
    Nif nifs 11.09.2018, 13:18:59

    Akurāt to pašu gribēju teikt, ko Anita. Bērni ir jāaudzina, runājot un mācot, kontaktējoties ar viņiem. Tad nekādas sišanas nevajag. Jā, reizēm nepaklausīs uzreiz, būs jāsaka vēl un vēl, bet ar laiku rezultāts būs daudz labāks, nekā sistiem un iebiedētiem bērniem. Izauguši bez fiziskas ietekmēšanas, būs emocionāli nosvērtāki. Zinu, ko saku, no savām kļūdām arī. Tikai arī vecākiem jābūt ar pieaugušu attieksmi un jāredz, ko viņu bērni dara un attiecīgi jāreaģē.

  • -1
    Nah Nahs. 14.09.2018, 17:47:19

    Nif nifam
    Tātad arī pati bērnībā netiki pērta par nedarbiem?

  • -5
    Nif nifs 14.09.2018, 19:06:04

    Mani tiešām tēvs audzināja, rādot, mācot, skaidrojot. Daudz lasīja priekšā grāmatas, arī dzejoļus. Man nemaz negibējās viņu ar nedarbiem sāpināt, jo bija ļoti labs pret mani. Tāpēc nekādus ekstra nedarbus pat neatceros darījusi. Dažas dumjības varbūt, bērna muļķības.

  • -1
    No malas 14.09.2018, 19:50:43

    >>Nif nifs
    Nu jā,pat cūkas neesot labi sist,kaut uz kautuvi dzenot,jo uz ādas paliek zili-sarkanas strīpas...

  • -2
    Ens 14.09.2018, 17:59:35

    Nu protams,ka nevajag maziņos pērt! Ja nu vienīgi,tā viegli ar "Ventas Balss" avīzīti pa dibentiņu. Vajag tā pacietīgi skaidrot ,audzināt,pārrunāt un visādi citādi izdabāt.Galvenais,lai bērns nesāk dusmoties un raudāt.

  • -7
    Ens 14.09.2018, 19:20:09

    Es no savas bērnības maz ko atceros. Atceros vienīgi ,ka kaimiņpuiku snaiperi slānīja katru dienu.Rezultāts ir redzams visās foruma tēmās.

  • 0
    No malas 15.09.2018, 07:19:17

    "Antiņ,pūt stabulīti!
    Prātiņ,nāc mājās!"

  • -7
    Anita 15.09.2018, 06:08:22

    Paskatoties uz komentāriem un novērtējumiem , var secināt , ka vairums ir sists bērnībā un tagad atspēlējas uz saviem bērniem ( ja tādi ir), bet ja bērnu nav , tad savu sarūgtinājumu par bērnībā nodarīto , izrāda spļaujot žulti pa labi un pa kreisi uz komentētājiem Forumos.Man bērnībā pietika ar stiprāku vārdu un pārrunām ,lai saprastu savas kļūdas un esmu pateicīga saviem vecākiem ,ka iztiku bez miesas sodiem , un saviem bērniem arī nav bijis iemesls nodarīt sāpes.Un izskatās , ka viens te atkal iejuties jaunā lomā , vai tad Mike -ssss vairs nepatīk, jeb dzēsa??? Būtu jau nu labāk nosaucis sevi par Saulcerīti , Antiņš ir un paliek Antiņš.Vilks spalvu met , bet tikumu , nē . Maini stilu , lien laukā " DEF īgais" stils.

  • -7
    yolo 15.09.2018, 15:07:58

    Muļķi visas problēmas cenšas risināt ar vardarbību un agresiju, tāpēc arī nav brīnums, ka šeit ir pilns ar varoņiem, pa muti sitējiem un citiem morāliem impotentiem

  • -1
    sūds 16.09.2018, 13:04:07

    Nosist visus! (:

  • 0
    prof.Preobraženskis. 16.09.2018, 17:19:01

    Tādam sīkajam mežonēnam varbūt varētu līdzēt tāds ārsts,kāds bija dr.Jozefs Mengele.
    P.S.Vai tos kaimiņus nevar mēģināt kaut kā "izdzīvot" ārā,ja reiz mitinās tur bez īres līguma?Tur vajag aprunāties vai nu ar juristiem,vai bandītiem.

  • 0
    Barons 16.09.2018, 17:47:38

    Uz Auschwitz II-Birkenau.Le zinat.

  • -4
    yolo 16.09.2018, 22:17:01

    ir ausu aizbāžņi nopērkami

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: