pīpe

Cuca | 09.08.2018, 15:20:31 | 1375

Tāda tāma šeit jau bija, bet tās aktualitāte nav mazinājusies. uzskrēju FB uz šo tekstu un pilnībā tam pievienojos.
Mazliet sakrājies, tāpēc atļaušos izteikties par elementāru lietu - kaimiņu būšanu. Šī vasara ir īpaši karsta un diemžēl bez atvērta loga 24/7 nav reāli tagad uzturēties dzīvoklī, tāpēc liels lūgums smēķētājiem, respektējiet apkārtējos iedzīvotājus, nesmēķējiet uz balkoniem un pie logiem, NU NAV TAGAD REĀLI TOS LOGUS TURĒT CIET! Ejiet ārā un tur smēķējiet, kāpēc apkārtējiem ir jācieš un jāelpo tie cigarešu dūmi??? Tiešām jau līdz kaklam, mēģinu tagad pie rokas pieķert, kurš kaimiņš tas ir, lai mēģinātu pa labam sarunāt, bet neizdodas ieraudzīt, kurš tieši tas ir! Es saprotu, ka vairums dzīvo pēc uzskata, ka, ko gribu, to daru, bet ar šo jūs kaitējat cita cilvēka veselībai, jo viņš gribot, negribot kļūst par pasīvo smēķētāju! Aizdomājieties vismaz par topošajām māmiņām un bērniem!! Lūdzu, dalāties/šērojat šo ziņu!

Komentāri (51)

  • -4
    sūds 09.08.2018, 17:25:33

    Topošajām mammelēm jau kāreiz jāsāk pierast pie visādām smakām.

  • -1
    snaiperis999 09.08.2018, 17:58:50

    Viena otra topišā mammele pati kūpina kā skurstenis.

  • -2
    snaiperis999 09.08.2018, 17:59:54

    Jāsaka topošā,lai gan var arī pišā.

  • -10
    Pelēkais akmens 09.08.2018, 18:08:53

    Te nav runa par mammelēm vien. Arī es ciešu no kaimiņu (stāvu zemāk) regulāras pīpešanas pie logiem. Sevišķi pretīgi ir vakaros un agri rītos, kad istabas zilas no kaimiņu cigarešu dūmiem. Reiz smalkjūtīgi aizrādīju: "No jums dūmi aiziet, bet man pa logiem ienāk". Atbilde: izvinitje! Un viss,- turpina kā iepriekš.

  • -10
    Āmen 09.08.2018, 18:20:36

    Tā ir ar tiem smēķētājiem. Raksturā vāji cilvēki, kas nespēj atmest šo ļoti kaitīgo un pretīgo ieradumu. Rezultātā tas viņus grauž no iekšpuses, tādēļ arī paliek tik agresīvi, kad viņiem kaut ko aizrāda. Vārdu sakot nopīpētas smadzenes.

  • -6
    Āmen 09.08.2018, 18:32:06

    Skaitam, cik smēķētāju vb forumā.
    Viens mīnuss = 1 smēķētājs.

  • -2
    sūds 09.08.2018, 18:34:21

    Āmen, skaties, ka kāds tev zobus neizskaita, gudrīt. :D

  • -4
    Beshenij Karasj 09.08.2018, 22:25:16

    Nu ko te teikt-varētu pažēlot,bet negribas....Nopērc kondicionieri un turi logus ciet vai sāc pīpēt un problēma atkritīs! Kā jau vienreiz par so tēmu rakstīju-pīpēju agrāk,pīpēju šobrīd(kāreiz uz balkona sēžu ) un pīpēšu kad un kur man labpatiksies kad sagribēsies uzvilkt dūmu-mēs pīpētāji maksājot par akcīzēm TĀDAS astronomiskas summas piemetam valsts budžetam tik daudz naudas ka esam tiesīgi pīpēt pat naftas bāzes teritorijā!ps-es jau 2 gadus nepērku veikalā smēķus-ir daudz iespēju nopirkt labas kontras cigas.

  • -14
    -_- 10.08.2018, 06:32:54

    Ja kādreiz pīpēsi manu bērnu klātbūtnē,tad rēķinies,ka izgriezīšu Tev pusi kakla puskuļus un traheju padarīšu nefunkcionālu. Varēsi sēdēt slimnīcā un smēķēt caur mākslīgo elpošanas aparātu.
    Jums smēķētājiem ir īpašas vietas,kur nodarboties ar savu hobiju,ja speciāli pīpē kāpņutelpās vai pieturās,vietās,kur uzturās daudz cilvēki,kuri nepiekopj tāda veida dzīvesveidu,tad tas smēķētājs kļūst par slepkavu. Indē Tu,indēšu arī Es Tevi!

  • -13
    -_- 10.08.2018, 06:40:28

    Vai nu 2. Variants....
    Piesaistīt Tevi dzemdībās,kur māte ir bijusi upuris no pasīvās smēķēšanas dūmiem,jo redz kādam konkrētam vīrietim tas nav licies nekas traks. Protams,arī māte vainīga,ka pieļāvusi savu atrašanos dūmos neapzinoties to kaitīgumu. Redzētu kādi piedzimst bērni,kurus izvēlas paturēt,bet,kuri pavisam noteikti nebūs 100% vesali. Dzimst visādi ar dauna sindromu,acis atsaka funkcijas,kaulu uzbūve vēlāk bērna dzīves laikā neattīstās un paliek par indvalīdu... īsāk sakot ir visādi. Un Tev tajā brīdī vajadzētu redzēt mātes emocijas,kliedzienus,sajūtu,ka neko vairs neizmainīsi! Tad varbūt apdomāsi vai tiešām smēķēt ar paceltu galvu vajag visur,kur iegribās.

  • 0
    default 10.08.2018, 09:19:12

    Ideāls komentārs, BK ;DDDD

  • -5
    Cuca 10.08.2018, 10:19:21

    nav tavā galviņā nekā. Kondicionieris nevis vēdina telpu, bet gan tikai atdzesē un padara sausāku to pašu pieelpoto gaisu telpā.

  • 0
    sūds 10.08.2018, 13:34:04

    Nomierinies, viedais tuteni. Laikam pats sen neesi dabūjis uzpīpēt, ka tik agresīvs.

  • -7
    -_- 10.08.2018, 14:41:14

    Šašlik,Tu tik neaizsvilsties pārāk daudz savādāk būs kā smēķetējiem... plīsīs kāds asinsvads un insults piemetīsies,kāja būs jāgriež nost,plaušu vēzis,ka tik neklauvē pie durvīm.
    Varbūt samainamies. Es elpoju tavus dūmus,kuri man nepatīk kamēr izpīpē cigareti. Tad es tavā sejā pūtīšu dūmos no veca dīzeļa motora ar kārtīgu izmešu daudzumu. Man po*uj es pūtu visiem sejā dīzeļa dūmus un pūtīšu. Tava ideoloģija ir pielīdzināma mazam bērnam,kurš ir apvainojies un nespēj diskutēt.

  • 0
    sūds 10.08.2018, 14:46:15

    Es aizsvilos, ja. Tu labāk spogulī paskaties, varu derēt ka tur skatīsies pretī viens sarkans kā tomāts ar kūpošām ausīm. :D
    ŠItādu ākstu dēļ vien ir vērts apgrozīties forumā.

  • -1
    snaiperis999 10.08.2018, 05:10:34

    Bet tu taču grauj valsts ekonomiku.Kur tad patriotisms?Rēznieces kundze tā cīnās pr katru centu,srādā vaiga sviedros,lai ik pa laikam varētu miljonus novirzīt neparedzēti paredzētiem izdevumiem.Par valsts budžetu ir jābūt nomodā dienu un nakti,kaut ar caurām biksēm un tukšu vēderu.

  • -1
    Beshenij Karasj 10.08.2018, 06:34:17

    Saprotu vecīt...smagi viņai iet-neguļ,neēd,šahu uzspēlēt nav laika...pat bērnu taisīšanas process viņai nobremzējies-tik par valsti un tautu domā un cīnās..Varu viņai uzdāvināt kādu bloku labas cigas un bonusā prezervatīvus -lai nevairojas tautas ienaidnieki!

  • -3
    Beshenij Karasj 10.08.2018, 06:38:08

    JankjelViedais -vari nešaubīties ka necepšos vai tas esi tu vai tavi bērni,vai tava sievasmāte kuri man būs blakām kad pīpēju ))un savus tupos tīņa draudus atstāj saviem bērniem -man uz tādiem pa..jāt! Pats ātrāk tai traumotoloģijā atradīsies ja tā atgadīsies losīt ))))

  • -11
    -_- 10.08.2018, 06:53:17

    Paldies,ka parādi visiem šeit cik "dāsni" esi apveltīts ar pelēko vielu. Gan jau pats esi upuris šiem toksiskajiem smēķētāja dūmiem. Tā kā skumji...

  • 0
    sūds 10.08.2018, 13:36:13

    Pieskati pats savas šūnas labāk. Tevi neviens neaiztika, tu ieradies, un uzreiz sāki ar nāves draudiem. Intelekts, ja?

    Paurī izp**ts mauglis, ne vieds jānis.

  • -1
    default 10.08.2018, 09:17:22

    MAN pie dirsas tie smēķētāji, lai kūpina cik uziet, BET MAN TRAUCĒ TIE JŪSU TIE JOBANIE VAUKŠĶI KURI ŽVAŅKŠĶ NO RĪTA LĪDZ VAKARAM AIZ LOGA! Nebrīnieties, ja viņi viens aiz otra sāks apklust!!! ZB jau, goda vārds, man tas nav jāklausās tekoši!

  • -7
    Cuca 10.08.2018, 10:15:57

    Bet taisi tēmu par vaukšķiem un diskutē ....

  • -1
    snaiperis999 10.08.2018, 10:29:38

    Ja redzat kaut kur mētājamies izgrieztus kakla muskuļus,td ziniet,ka to ir darījis ,,ķirurgs,, jankelsViedais.

  • -10
    -_- 10.08.2018, 10:43:05

    Ja šos vārdus teiktu par korumpētiem politiķiem,tad Tu mani atbalstītu,bet tā kā saku to par parasto iedzīvotāju,kurš ar savu indēšanu nodara pāri cikvēkiem,tad mans viedoklis ir aplams?

  • -2
    Barons 10.08.2018, 12:19:17

    jankjelsViedais kung.
    Vai tavs nav no Žīd (Jude) zort,ko?
    Tad varbūt būs meklet vien Sonderkommando,priekš tev?

  • -13
    Anita 10.08.2018, 11:00:39

    Pīpmaņiem vajag uztaisīt slēgtas kapsulveidīgas pīpētavas , lai paši elpo to ,ko izpūš laukā , lai smird pēc tam pēc saviem smēķu dūmiem. Ja jau viņi tikai sevi indē , štrunts, bet līdzcilvēkiem nav jācieš , ja kādam nav mugurkaula ,lai ar atkarību tiktu galā .

  • -4
    default 10.08.2018, 15:02:11

    Tu pati smirdi. Tevi derētu iekapsulēt, iekonservēt un aizsūtīt prom uz kosmosu, lai tu te nesmirdi kopā ar savu joberi!

  • -11
    Anita 10.08.2018, 15:25:59

    Nomaini pamperus , dēliņ Def, citādi sāk smirdēt pēc maza bērna kakām.

  • -1
    snaiperis999 10.08.2018, 11:01:52

    Nu vispār jau tie dūmi ir kaitīgi un ,protams,korumpēti politiķi ir vēl kaitīgāki,bet tik nopietni jau nu par tiem smēķētājiem uzvilkties nevajag.Cik ta nu bieži tu esi to pīpmanu tuvumā.Kā viņi pīpēja,tā pīpēs.

  • -7
    Cuca 10.08.2018, 13:31:43

    Kā domājat ir atšķirība, un kas par ko liecina:
    - zinu, ka smēķu dūmi ir kaitīgi un zinu ka tie traucē pārējiem iedzīvotājiem, tāpēc izvēlos smēķēt tur kur apzināti nevienam netraucēju;
    -- zinu, ka smēķu dūmi ir kaitīgi un zinu ka tie traucē pārējiem iedzīvotājiem, ben man ir piedrāzt par citiem;
    - nerīšām pasprūk furciks un nosarkstu;
    - bezdu un un ar smaidu tik staigāju bezdēdams.

  • -2
    snaiperis999 10.08.2018, 11:05:27

    Nu re,lekcija par smeķēšanas kaitīgumu noklausīta.Laiks pīppauzei.

  • -9
    Iespeja 10.08.2018, 11:59:56

    Absolūt piekrītu. Dārgie smēķētāji, smēķējat cik gribat, bet nebojajiet gaisu apkārt un citu cilvēku veselību. Pasīvā smēķēšana ir KAITĪGĀKĀ nekā aktīva smēķēšana. Jums varbūt vēl nepielec cik tas ir kaitīgi, jo iespējams jūs vēl nejūtat smēķēšanas sekas, bet kādreiz jūs to pamanīsiet. Galu galā, nav kulturāli pīpēt sabiedrīskās vietās un pieturās. Jums apkārt ir arī citi cilvēki. Bērni, grūtnieces. Ja jums piedirst uz savu veselību, tad mums, nesmēķētājiem, nav vienaldzīga tā.

  • -3
    sūds 10.08.2018, 13:32:38

    Interesanti gan. Kādreiz visi pīpēja visur, dzīvokļos, uz ielas, kāpņutelpās, restorānos. Un nebija taču cepiena?

    "Karoče", nav jēgas. Kārtējā mūžīgā diskusija, smēķē VS nesmēķē, BMW VS Audi, iPhone VS Android. Katram savs. Smēķētāji tikuntā smēķēs, nesmēķētāji tikuntā cepsies un raudās kā auni.

    Esmu runājis. Dodos godam pelnītā pīppauzē.

  • -10
    Cuca 10.08.2018, 13:48:59

    Kādreiz arī pamperi nebija. Kādreiz arī kad atveda vagonos stikla vati viena otra skrēja pačiept, lai izmantotu vates vietā. Kādreiz pa ūdens krānu tecēja rūsains ūdens - priecājās ka vispār tecēja. Kādreiz mašīnās nebija kondicionieri.... vēl uzskaitīt kas bija kādreiz un kā vairs nav šodien, vai kas kādreiz nebija un ir šodien.
    Cilvēkam smadzenes iekārtas paurī lai domātu, secinātu, mācītos un pieņemtu pareizus lēmumus. Ja zini ka bendē un turpini to darīt, tad vārda tiešajā nozīmē smadzenes paurī Tev ir iekārtas tikai kā apskates objekts nākamajām paaudzēm...

  • -5
    sūds 10.08.2018, 14:10:14

    Sajuties pārāks? Labi palika? Varbūt nogāja beidzot?

    Kādreiz arī cilvēki speciāli nebāza degunus svešos logos un neostīja, vai tur kāds pīpē. Slimi palikuši ar tiem veselīgiem dzīvesveidiem. Visiem jābūt veseliem - grib viņi to vai nē! Tāda apmēram devīze, ja? Neatgādina kaut ko, ne?

    Cilvēks tāpat darīs ko gribēs, brīvo gribu vēl nav izdomāts kā apspiest. Un ja tu domā, ka cenšoties mani aizvainot tu izmainīsi manus uzskatus, apsveicu - pats vien esi, labākajā gadījumā, muzeja eksponāts.
    Pīpēju un pīpēšu - man patīk. :) Veselīgi nav, bet nāves procents uz planētas tāpat ir 100. Un arī jūs - veselīgie zaļrijēji nesmēķētāji - dzīvi mūžīgi nepaliksiet.

  • -9
    Cuca 10.08.2018, 15:00:38

    Nedomāju, un arī neesmu redzējis, ka kāds bāž degunu cita logos. Piemēram man stāv logs vaļā un konkrētos laikos no rīta un vakarā cienītkungi un cienītkundzes iziet uz sava balkona uzpīpēt un man nekur nav deguns jābāž. Tas jūsu debešķīgais aromāts pats nāk iekšā. Ziemā man tas netraucē, jo logs ir ciet. Lūk šajā karstajā laikā, atvainojiet, man tas traucē. Esmu jau sen kā atmetis šo niķi, smēķēt. Bet pat tajos senajos laikos, kad kā rakstijāt tas nevienam netraucēja, nepīpēju ne dzīvoklī, ne uz balkona, ne kāpņutelpā. Gāju ārā pastaigājoties uzpīpēju. Pat tad zināju ka tas ir kaitīgi priekš citiem. Tas viss ir galvā un audzināšanā. Pieļauju ka Jūsu tēvs visdrīzāk ir kūpinājis turpat dzīvoklī un tāpēc jau zemapziņā esiet nokodēts uz šo nikotīnu un nespējat saprast cik tas kādam ir kaitīgi.

  • -3
    sūds 10.08.2018, 15:06:34

    Nu zelta cienīgs savārstījums! Par šo noteikti Visums tevi novērtēs, un dāvās tev mūžīgu dzīvību, ko tu, apzinīgs cilvēks būdams, novērtēsi un centīsies dzīvot veselīgi!

  • -5
    Cuca 10.08.2018, 15:55:09

    Paldies cūka... ;)

  • -3
    Barons 10.08.2018, 14:44:23

    Es ir pīpot sav Belomor-kanal oder mahork iekš pīp,un neviens nebūs protestet.
    Man ir sešš (6) balkon iekš man muiž,kur pīpot.
    Un kas nepīpo,to būs vesel nomirt,le zinat.

  • -2
    sūds 10.08.2018, 15:04:06

    Nu, tuteni viedais, nomierinājies? Varbūt tagad varam paanalizēt tava komentāra absurdumu?

    Pirmkārt, aizsvilies esi tu, izsakot nepazīstamiem, ne reizi dzīvē satiktiem cilvēkiem nāves draudus. Kāds no mums var būt policijas darbinieks, un jau uzzinājis tavu IP adresi un dzīvesvietu. Tuk, tuk, vai kāds mājās?
    Un tiešām, pie tāda stresa līmeņa, kāds tev novērojams, bieži gadās plīsuši asinsvadi un insulti. Ieteiktu griezties pie neirologa, kamēr nav par vēlu.

    Otrkārt, tu vari elpot manus dūmus ja vēlies, man nav iebildumu. Bet ja tu man iepūtīsi dīzeli sejā, rēķinies ka tavi izteiktie draudi, iespējams, notiks ar tevi pašu. Lai nu kā, bet roku uz sirds liekot pie Dieva varu apzvērēt, ka sejā dūmus nekad, nemūžam nevienam neesmu pūtis. Tieši pretēji - vienmēr cenšos dūmu izpūst virzienā prom no citiem.

    Treškārt, pats tu esi mazs bērns, kurš māk tikai draudēt. Ideoloģija tavos tekstos vispār nav atrodama.

  • -9
    -_- 10.08.2018, 16:47:56

    Atradies policists! Nāc un klauvē pie manām durvīm,ja spēsi līdz 5 stāvam uzkāpt,tad pieklauvēt diezin vai būs spēks.
    Un cik patīkami ir apzināties,ka smēķētāji mirst jauni un kā smēķētājs līdz manam vecumam,pēc manām domām neizvilksi. :) Žēl tikai,ka tie pīpmaņi jauztur par valsts naudu bieži vien veicot Valsts apmaksātas operācijas un mazāk naudas paliek bērniem ar iedzimtām slimībām un zālēm pensionāriem,tā kā Tu smēķētāj,esi sava veida netieša slepkava un tie ir fakti.
    Darbā Jums arī pauzes jāņem biežāk un,ja neesat uzsmēķējuši,tad ķermenis liek par to manīt un tiek kairināti nervi,izmainīta koncentrēšanās spēja,bieži iestājas nemiers + kolēģiem bieži vien nākas pieņemt,ka kolēģis smird pēc darvas.
    Šie visi ir fakti,zinātne,ja netici zinātnei,fizikai,tad loģiskā domāšana Tevī ir pazudusi un kļūsi par kārtējo apzombēto vergu bagātajiem,kuriem pieder bizness balstīts uz patērētājiem muļķiem- T*vi. :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: