Futbols

Gunars Kalnins | 27.07.2018, 09:08:49 | 502

26.07.2018. kopā ar mazdēlu 8 gadi aizgāju uz futbolu.
Ja mazās mugursomas izčamdīšana vēl bija saprotama, tad aizliegums ieiet tribīnēs ar 0,33 l Venden ūdens plastmasas pudelīti bija GALĪGI NESAPROTAMS !
Tanī pašā laikā tribīnēs bija vecāki ar bērnu zīšanas pudelītēm…….
Jautājums Ventspils pašvaldības policijai:

1. Ar ko Venden 0,33 l ūdens plastmasas pudelīte ir bīstamāka par 0,5 l plastmasas alus glāzi ?

2. Ar ko Venden 0,33 l ūdens plastmasas pudelīte ir bīstamāka par bērnu zīšanas pudelīti, kura ir daudz biezākas sieniņas un ir smagāka ?

3. Ja tie ir drošības pasākumi, tad kāpēc nav skaneru, netiek veikta apmeklētāju personīgā pārbaude ?, jo es droši kabatās varu ienest spridzekli, akmeņus u.t.t. , 0,33 l ūdens pudeli es neaizmetīšu pat līdz laukumam, bet plastmasas glāzi ar akmeni bez problēmām...….

Komentāri (44)

  • -6
    keda 27.07.2018, 09:24:56

    Gunār, vienkārši biežāk uz nopietniem sporta pasākumiem jādodas, tas arī viss. Jau sen zināms, ka nekādas pudeles - vaļā, ciet, mīksta, cietas - ienest nedrīkst. Nezināšana no atbildības neatbrīvo un šis ir aptuveni tas gadījums. Policija visu darīja pareizi, jo tādi IR noteikumi.
    Piesaukt bērnu zīdīšanas pudelīti ir galīgi greizi - varbūt vēl bērnu sodīt par dabisko vajadzību kārtošanu publiskā vietā? :D

  • 0
    cits 27.07.2018, 15:01:03

    Kas attiecas uz dabiskajām vajadzībām - piegriezušies tie bērnu mīzinātāji/dirsinātāji vecāki!Protams,bērnu nevar sodīt,bet vecākus gan pēc pilnas programmas.Līdzvērtīgi tam,kā kad pieaugušais nokārtotos sabiedriskā vietā.

  • -2
    Gunars Kalnins 27.07.2018, 09:49:21

    keda
    Uz nopietniem pasākumiem jābūt NOPIETNIEM drošības pasākumiem !!!
    Es pudeli BEZ PROBLĒMĀM ienesu biksēs aiz krekla, kur tad te ir drošība ?
    Drošība ir skaneru kabīnes, rokas skaneri, personīgā pārbaude, rentgens mantu pārbaudei....
    Stulbus aizlegumus pilda stulbi izpildītāji
    Pat lidmašīnā bez problēmām var ienest tax free pirktās pudeles
    Par kādu drošību iet runa, ja zem krekla ir spridzeklis, kabatas pilnas ar akmeņiem u.t.

  • -5
    keda 27.07.2018, 10:15:58

    Nu, ja pieaugušam cilvēkam gribas māžoties ar tādiem niekiem un vēl pamācīt mazdēlu, kā vajag pļevanto na zakono, tad neko tur nevar padarīt. Protams, slikti, ka policija to nepamanīja, bet tāda rīcība no vecātēva puses arī nav neko ok. Taču tas ir tikai mans viedoklis, protams.

  • 0
    snaiperis999 27.07.2018, 09:50:10

    Tāds,keda,ir likums,tā tas ir.Un nav svarīgi,ka tas ir idiotisks-jāievēro ir vienalga.Skumīgi,vai ne?

  • -2
    Āmen 27.07.2018, 09:50:49

    Sētas futbols nopietns sporta pasākums? Tu ko!? :D

  • 0
    krusttēvs vilhelms 27.07.2018, 09:53:14

    Futbola fani aiz krekliem un biksēm pat konjaku ņem līdzi,lai jautrāk.

  • -6
    keda 27.07.2018, 10:17:14

    Faniem tāds darbs :D Arī visādus faijerus, dūmus, stroboskopus nes iekšā,un tieši tādēļ,. lai jautrāk. Klubi bez kurnēšanas maksā soda naudas, jo zina, ka tie fani jebkurā situācijā būs ar viņiem.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 27.07.2018, 09:53:14

    Futbola fani aiz krekliem un biksēm pat konjaku ņem līdzi,lai jautrāk.

  • -2
    gg65 27.07.2018, 11:02:06

    1. aizvērtas pudeles lido daudz tālāk nekā atvērta glāze kaut ar akmeni iekšā. Tās neļauj ienest ar domu, lai sapsihojies fans nemestu laukumā.
    2. vai tad tu nezini, ka viss Ventspilī ir pakārtots bērniem? Ja tev ir kāda problēma, tad agresīvi pasaki "BET MAN IR MAZS BĒRNS!!!!" un tevi ielaidīs arī AIvara kabinetā. Ja prasa futbolā biļeti tev, tad saki "BET MAN IR MAZS BĒRNS!!!"
    Tā nu lūk arī zīdaiņa pudele tika iekšā spēlē, jo viņiem bija MAZS BĒRNS!
    Tu nepietiekami agresīvi neparādīji, ka tev līdzi ir bērns.

  • -5
    keda 27.07.2018, 12:10:01

    Ja pirmā daļa ir pareiza, tad otrā ir obligātā komponente - uzdirst Ventspilij piesaucot Aivaru :D Tas jau vairākus gadus ir baisi neoriģināli. Pilsēta ar rītdienu, mazuļi, ziedo, govis.. Nu cik var? Es tiešām neiedomājos, ka tādus tekstus var domāt nopietni, bet, ja tas ir sarkasms vai joks, tad ļoti nobružāts.

  • -5
    Latvija pāri visām! 27.07.2018, 11:12:47

    Neesmu skatījies vai stadionā noteikumi mainījušies,
    bet ar ūdens pudelēm nelaida iekšā jau pāris gadus atpakaļ, kad turpat noteikumos skaidri bija uzrakstīts - ar 0,5 plastmasas ūdens pudelēm var ienākt.
    Tas gan bija īpatni.

    Bet turpat ūdeni var nopirkt, tā kā nav problēma.

  • 0
    snaiperis999 27.07.2018, 12:41:21

    Es nemaz nezināju,ka ūdens pudele ir bilstamāka par pistoli azotē.

  • 0
    еs 27.07.2018, 14:07:40

    Pašvaldības policijai un olimpiskajam centram noptienās starptautiskā līmeņa spēlēs (basketbolā, futbolā) jau ne pirmo reizi gadās visādi misēkļi.
    Kur no OC puses bija informācija par aizliegumu ienest pudeles?

  • -1
    Gunars Kalnins 27.07.2018, 15:04:51

    Te jau rodas cits jautājums
    Futbols ar 2000-3000 apmeklētājiem ir nopietns pasākums, bet Ghetto games un Ventspils pilsētas svētki, kur ir 10-50 reizes varāk cilvēku ir nenopietns pasākums un ej cilvēku pūlī iekšā ar mugursomu un nes ko gribi, jo Ventspils pašvaldības policija nodarbojas TIKAI ar nopietniem pasākumiem.....
    Norobežotais Lielais prospekts un promenāde no stadiona atšķiras tikai ar teritorijas lielumu, bet atšķirībā no stadiona netiek pakļauta apmeklētāju kontrolei….

  • 0
    sranskis 27.07.2018, 15:09:49

    Droši vien,ka ir tikai viena starpība- vai kā tur Odesā saka, ka sporta sacensību organizēšanas noteikumi paredz vienu kārtību, bet masveida pasākumu organizēšana LV paredz citu kārtību!

  • -3
    keda 27.07.2018, 15:50:37

    Gunāram ir tikai viena taisnība.... Man jau šķiet, ka viņam kremt, ka mazdēlam bija jāparāda, ka kāds ir par viņu varenāks....

  • -1
    Gunars Kalnins 27.07.2018, 15:14:18

    Lūk atbilde:

    Latvijas Futbola Federācijas Drošības Pasākumu Reglaments

    2.1.10. Ienest un lietot atspirdzinošos dzērienus caurspīdīgā plastmasas iepakojumā, kura
    tilpums pārsniedz 0,5 l

    TĀ KĀ VENTSPILS PAŠVALDĪBAS POLICIJAS DARBĪBAS NEĻAUJOT IEIET TRIBĪNĒS ar 0,33 l plastmasas pudeli IR PRETLIKUMĪGA !!!!

  • -2
    sranskis 27.07.2018, 15:46:30

    Starp citu- Venden nemaz nepiedāvā 0,33 tilpuma dzērienus!

  • -1
    Gunars Kalnins 27.07.2018, 15:15:19

    http://rezekne.lv/wp-content/uploads/2017/10/2017_drosibas_reglaments_futbols.pdf

  • -3
    keda 27.07.2018, 15:49:45

    Gunār Kalniņ, man prieks par tevi , ja tev nav citu problēmu, kā cepties par 0,3 ūdens pudeli! (te vajadzētu ielikt facepalm emodži)

  • -1
    Gunars Kalnins 27.07.2018, 16:00:32

    sranskis

    Lūdzu aizej uz RIMI - etiķete ar bērnu plaukstām
    VENDEN
    DABĪGAIS MINERĀŪDENS
    NEGĀZĒTS/STILL
    atvainojos 0,37 L

  • -3
    keda 27.07.2018, 16:11:53

    Da kaut vai Viduupes Sevišķais 0,456! Pudeles ir aizliegtas un cauri.

  • 0
    snaiperis999 27.07.2018, 16:01:28

    sranska kungs,vai tik tu arī neesi snaiperis,ja visu laiku māki iebliezt desmitniekā?

  • -1
    Gunars Kalnins 27.07.2018, 16:04:31

    keda

    Diemžēl Jums TO NESAPRAST

    JA KATRS NO MUMS NECĪNĪSIES PAR TAISNĪBU UN SAVĀM TIESĪBĀM, tad rāpojiet tālāk ,
    ES GRIBU DZĪVOT LATVIJĀ, KUR CIENA KATRU PILSONI UN VIŅA TIESĪBAS !

  • -3
    keda 27.07.2018, 16:11:03

    Es atkārtoju - aizej vēl uz kādu UEFA/FIFA spēli futbolā un tad runā par tiesībām utt! Tāda kārtība ir vienmēr, vienmēr pārbauda, retu reizi ir arī skaneri. Var būt ne vienmēr policija ir ļooooti piekasīka, bet kārtība tāda IR! Ja tu uzskati, ka tevis un tavas ūdens pudeles dēļ UEFA tagad sasauks apspriedi un mainīs šo kārtību, lai jau tev veicas fantazēšanā. Šoreiz tu vienkārši esi NEINFORMĒTS un tagad blamējies ārā par visiem 10000% !

  • 0
    snaiperis999 27.07.2018, 16:14:36

    Gunars Kalnins,vai tu tiešām saprati ko pats uzrakstīji?Var ākstīties,var ironizēt.bet galīgi braukt auzās gan nevajag.Man tev,kungs,jāprasa,kāds ir tas mehānisms,kas Latvijas pilsonim dod iespēju cīņā par savām tiesībām gūt vēlamos rezultātus?

  • -3
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 27.07.2018, 16:22:47

    Notiekot dažādiem sporta, kultūras vai citiem masu pasākumiem, tiek noteikti dažādu līmeņu drošības nosacījumi. Drošības nosacījumus pilda kontrolējošie dienesti, tai skaitā Valsts policija un Pašvaldības policija.
    UEFA futbola spēle Ventspilī šā gada 26. jūlijā nebija izņēmums, kur kārtību Olimpiska centra “Ventspils” stadionā nodrošināja Pašvaldības policija un Valsts policija.
    Ir noteikts priekšmetu saraksts, tai skaitā pudeles, kuras nedrīkst ienest uz spēli stadiona tribīnes, tomēr katra persona un gadījums tiek vērtēts, tais skaitā vecāki ar mazu bērnu vai zīdaini, kas būtu pašsaprotami. Ja noteikumi neaizliedz ienest tribīnēs plastmasas glāzi dzēriena lietošanai, tad tas ir pieļaujami.

  • -3
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 27.07.2018, 16:23:00

    Nodrošinot kārtību minētā futbola spēlē, kontrolējošie dienesti ir apgādāti ar mobiliem skeneriem un nepieciešamības vai aizdomu gadījumā personas tiek pārbaudītas. Personas, kuras nav ievērojušas kārtības noteikumus, pasākuma laikā var tikt izraidītas, bet pārkāpumu gadījumā sauktas pie normatīvos aktos noteiktās atbildības.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: