Mazliet par attieksmi pret līdzpilsoņiem

Krišs Daugulis | 17.07.2018, 21:08:27 | 1042

Par auto novietošanu zālienā.
Vai tiešām daudzdzīvokļu ēku pagalmos, kuras nav SIA "Ventspils nekustāmie īpašumi" pārraudzībā drīkst novietot auto zaļajā zonā?
Pašvaldības policijas dežurants atbildēja ka jā, jo uz privatizēto ēku teritorijām neattiecas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi.
Tad man retorisks jautājiens par zāli, sniegu un auto mazgāšanu?!

Komentāri (6)

 • -2
  Nif nifs Pirms 4 nedēļām

  Kāpēc to retorisko jautājumu arī neuzdevi pilicijas dežurantam?

 • -1
  krusttēvs vilhelms Pirms 4 nedēļām

  auto zaļajā zonā - nedrīkst novietot arī apdzīvotajā vietā. Pašvaldības policisti savas privātās mašīnas var novietot arī uz ielas darbas sev blakus.
  Citiem piekasās par katru mazāko sīkumu.

 • -3
  snaiperis999 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ir viena tāda interesanta štelle.Vajag pamēgināt mašīnu novietot tur un tā,lai tas nevienam netraucē un nav pretrunā ar noteikumiem (likumu),kā arī ievērot citas prasības,kuru neievērošana beidzas ar sodu.Un varat man ticēt,nebūs ne sodi,ne aizrādījumi.Tāda nu ir tā kārtība,kura būtu tīri labi pieņemama,ja pirms abu līmeņu vēlēšanām deputāta kandidātu kārtīgi pārbaudītu pie absolūti neatkarīga psihiatra,lai netiktu pieņemti cilvēka cieņas pazemojoši saistošie noteikumi,kā piemēram,pieguļošās teritorijas obligāta kopšana privātpersonai.

 • 0
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Tā kā iedzīvotāja jautājumā nav norādīta precīza vietas adrese, komentēt konkrēto gadījumu par to, vai ir pārkāpti Ventspils pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumi, pašreiz nav iespējams. Paskaidrojam, ja zeme pie daudzdzīvokļu mājas atrodas dzīvokļu īpašnieku kopīpašumā, tad par tās apsaimniekošanu, t.sk., automašīnu novietošanas kārtību uz tās lemj dzīvokļu īpašnieku kopība.

 • -3
  Aivars Laimonis Pirdulis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  http://jauns.lv/raksts/zinas/289892-sakta-parbaude-par-aivara-lemberga-meitas-ligas-bagatibu-izcelsmi?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: