Mūzikas skolas izlaidums

Ivars | 26.04.2016, 22:26:26 | 2273

Esmu sašutis par Mūzikas skolas izlaidumu. Mēs esam pilsēta ar rītdienu, bet Mūzikas skolas izlaidums plānots vecajā Jaunrades namā. Ēkā, kura ir ne tikai morāli, bet arī fiziski novecojusi. Bērniem un pedagogiem tie ir svētki, vai tiešām skolas vadībai ir vienalga, kādos apstākļos tiks svinēts izlaidums???? Mums ir skaists jaunais Jaunrades nams, tehnikums u.c. modernas celtnes. Vai tiešām Mūzikas skolas absolventi nav pelnījuši skaistus svētkus, skaistos apstākļos??? Un zālē vietu ir ļoti maz. Vecāku sapulcē zāļe bija gandrīz pilna, izlaidumā viesiem vietu laikam nav paredzēts. Skolas vadība, lūdzu radiet iespēju bērniem noorganizēt izlaidumu mīlīgās telpās.

Komentāri (2)

  • 0
    AldarsSagzijevs 27.04.2016, 16:22:50

    PIKC"Ventspils Mūzikas skola" vārdā piekrītu Ivaram - ēka Lielā ielā 7. tiešām nav diez ko koša, un mūsu audzēkņi patiesi ir pelnījuši skaistus svētkus. Bet jaunā skaistā skola Lielajā laukumā vēl nav un vecajās mājās Pils ielā mācīties nevar - tur ir bīstami. Tāpēc mēs nomājam tādas telpas kādas nu ir. Lēmums nenomāt kādu zāli izlaidumam ir racionāls - zāles noma ir dārga. Būs labi - izrotāsim zāli ar meijām un ziediem, sanesīsim krēslus un izlaidums būs svinīgs un visiem patiks tā pat, kā katru gadu.

  • -1
    Ivars 28.04.2016, 21:14:06

    AldarsSagzijevs, vecajā Jaunrades namā zāle ir ļoti maza, sveicējiem vietu tajā nebūs, jo ir 35 absolventi + skolotāji + kā minimums 4-5 sveicēji katram. Elementāra loģika, vietu zālē nebūs!!!! Cik tad ir tā dārgā zāles noma normālā telpā? Cik maksā stunda noma? Varbūt mums samesties???

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: