Atbilde A.kundzei

Tārps | 02.02.2018, 09:17:40 | 1188

Es žulti negāžu un neesmu nelīdzvarots.Esmu ļoti gudrs un tāli domājošs latvietis kurš domā tālāk par savu degungalu.Un kurš nedzīvo šodienai.Man tas neliekas normāli un pieņemami ka cilvēkam i jāstrādā no 4:30-21:00.Jums tas liekas normăli?Cilvēkam ir jāstrādā 8hdienā un par to ir jāsaņem samaksa lai pietiktu dzībošanai nevis lai izdzīvotu.Es nekad ar tādu murgu kāds ir patrriz nesamierināšos.Nav manā dabā ne raksturā samierināties ja mani kāds čakarē

Komentāri (21)

  • -2
    Tārps 02.02.2018, 09:20:02

    Bet cik es lasu komentărus tad mūsu latviešu tautai patīk kad to visu laiku kāds čakarē

  • -2
    gunča 02.02.2018, 10:47:47

    Kas attiecas uz čakarēšanu,tad tu paskaties arī tālāk par vienu citu galu,tā teikt.galvu augstāk.

  • 0
    keda 02.02.2018, 09:37:01

    Krustmāte florence sāk dalīties sastāvdaļās, kā es nojaušu.... Vai nu ??? ir brālis ar līdzīgu diagnozi, kaut kas, kas iedzimst :D

  • -1
    Kuzmičš 02.02.2018, 10:25:37

    ??? Spriežot pēc tavām gramatiskām kļūdām, grūti iztēloties, ka esi gudrs cilvēks!

  • 0
    Dzērvene 02.02.2018, 10:42:37

    Nē,nu forši,malacis,ko lai saka ?
    Arī esi no veiksmīgajiem,pastāvīgajiem un bagātajiem ?
    Ko tu ar šiem saviem vēstījumiem gribi pateikt mums bauriem ?
    Vairāk par pliku ļerkstēšanu šeit nekur tālāk netiek,ja nu vienīgi tavu vēstījumu ierauga oficiāla iestāde un tava sāpe ir pa kādu nekārtību.Tā tu te vari cerēt uz kādu atsauci.Bet tā šitos vēstījumus,Anitai,nesaprotu.
    Kāpēc tu vērsies tieši pie viņas ?Domā,ka viņa ir tik varena,lai izmainītu pastāvošo iekārtu vai mainītu katrā darba vietā darba laikus ?
    Vai arī tev ir zināms kas vairāk ?
    Nu tad padalies plašākos teikumos,nevis atkārto vienas un tas pašas frāzes entās reizes.

  • 0
    Nif nifs 02.02.2018, 10:56:40

    Es arī brīnos. Anita te viens no sakarīgiem komentētājiem. Vai nu sakrīt uzskati vai nesakrīt, tas cits jautājums, bet vismaz cilvēks, kurš savas domas izsaka normālā, sakarīgā veidā.
    Izskatās, ka līdzbraucēju uz ārzemēm neesi atradis.

  • 0
    Dzērvene 02.02.2018, 11:32:04

    Neatrada lidzbraucēju vai nu kartejais firmanis.Kas labu merķu vārdā it ka piedāvā cilvēkiem labu darbu ārzemēs,dabū savus procentiņus par kārtējā letiņa nosūtīšanai verdzībā .Un pēc tam tikai ziņas lasām vai skatāmies par kārtējiem darboņiem latviešiem kuri pavrdzina savējos anglijā vai skotijā.
    Slinkums meklēt netā dzīlēs tos linkus.Bet ir vairums piemēru.
    Savādāk es nesaprotu šo sirdīgo ņemšanos apkār gar to,ka es redz esmu patstāvīgs,nestāvu pa muļķi citiem utt.
    Nu tāds ir mans skatījums uz šī ''???'pastiprinātu ņemšanos .
    Bet nu varbūt tā ir tikai mana slimīga fantāzija.

  • 0
    Nif nifs 02.02.2018, 12:48:25

    Iespējams, ka tev taisnība.

  • 0
    Dzērvene 02.02.2018, 12:56:07

    Vienkārši paskatījos likumsakarības darba sludinājumos un ieraksti forumā.
    Un savilktu paralēles.Savādāk to pliko bezsakarīgo ņemšanas pa forumu es izskaidrot nevaru.
    Un iesaku cilvēkiem domāt ,izmantot savas pelēkās šūniņas kam tas ir paredzēts,protams ja tādas ir.

  • 0
    Dzērvene 02.02.2018, 13:12:43

    Piemēram nesen ievietots sludinājums meklē plaša profila meistarus celtniecībā ,un nav vajadzīgas vācu valodas zināšanas.
    Man piemēram tas liekas aizdomīgi.Kā tad tur viņi sazināsies zīmju valodā vai 1.valodā eiropā latviešu valodā ?
    Es tā dikti ceru,ka ventspilniekiem tas izmisums nav tik liels ,lai skrienu uz šādiem piedāvājumiem.Es neuztraucos tagad dotā momentā par jauniešiem.Viņiem ir labas angļu valodas zināšanas un to infu netā par vakantām darba vietām var pameklēt paši bez starpniekiem.
    Bet ko darīs tāds 45 galdnieks ārvalstīs bez valodas zināšanām ?
    Atkārtoju varbūt manas slimas fantāzijas.

  • -3
    Tārps 02.02.2018, 14:10:00

    Bet kam tāds 45 galdnieks šeit vajadzīgs ja viņam nav pašam sava firma.Atbildot uz Dzērvenes komentāru nē nresmu atradis līdzbraucēju bet braukšu tapat.Un atbildot Kuzmičam cilvēka ttīstību nenosaka gramatikas pareizrakstība.Es pazīstu cilvēkus ar aukstāko izglītību bet dzīvē robots bez emocijām kurš pat normāli nemāk komunicēt

  • 0
    Mike 02.02.2018, 14:57:29

    Murgs kaut kāds - 45 gados katram jābūt savai firmai :DDDD Ne visi to var atļauties,kā arī ne visi ( un to ir lielakā daļa vēlas ko uzsākt ).Tas nav ienācis prātā ?

  • 0
    Dzērvene 02.02.2018, 14:19:59

    ''???'',nu tā ka tā tu nesapratīsi.
    Bija domāts 45gadnieks bez valodas zināšanām.
    Tas pie vainas ir korektors ,nepaseko līdzi un saraksta visādus brīnumus.
    Bet izskatās ,ka man ir taisnība.
    Pliki troļļa spami,tad tiešām atsauce nekada ?

  • -3
    Tārps 02.02.2018, 14:25:55

    Kādu atsauci tu gribi no manis sagaidīt?Pozitīvi noskaņotu?Es normāli stradāju alkoholu nelietoju.Man lika aizziet no darba jo esot par vecu.Man ir 45gadi

  • -4
    Tārps 02.02.2018, 14:30:36

    Nevienā ES valstī neskatās uz tavu vecumu .Kapēc mani mana paša dzimtenē kā sūdu izmet uz ielas.Tikai tapēc ka man 45 nu ziniet ejiet tak jūs visi uz e**i ja man ar to vajag samierināties.Es dzīvoju manliekas Eiropas Savienībā un gribu lai pret cilvēku attiecīgi attiecās.Nevis kā pret sūdu.Piedodiet par tiešumu

  • 0
    jaanism 02.02.2018, 14:34:24

    iesākumam pilnu raskladu lūdzu - kāda darba vieta, vārds uzvārds laiks un adrese, faktiņus lūdzu

  • 0
    Mike 02.02.2018, 15:05:17

    Ir profesijas kur varētu būt vecuma ierobežojums,taču par to jau gudri cilvēki zin ilgu laiku iepriekš un jau gatavojas izmaiņām dzīvē.Ja vecuma ierobežojuma nav darba vietā un atlaiž tad arī ne jau bez iemesla.Varētu būt ,ka samazināšana vai arī darbinieks nemaz vairs neatbilst prasībām un nepilda darbu attiecīgi prasībām.
    Nav saprotama šāda "latviska"čīkstēšana. Ir citas profesijas ,citas darba vietas un gudri domājošs un psiholoģiski stabils cilveks apgūs ko citu ,jaunu.Pie tam tas ir arī savā ziņā ļoti noderīgi.Nevajag gausties,raudāt.Vajag kvalificēties uz citām sfēram un strādāt ja ir vēlme! Ir darba vietas kur neskatās cik gadu ir darbiniekam,taču gan uz kvalitāti kā darbs tiek pildīts.Laikam jau tad vvēlmes pašam nav.Tad brauc ravē vien ogas,vai lasi sēnes,kā to dara lielākā daļa šādu čīkstētāju,kuri savā dzimtenē nav spējīgi neko mainīt . ;)

  • 0
    Dzērvene 02.02.2018, 16:48:07

    Nē nu nevajag samierināties,ej celies un brauc,visa ES ir vaļā,ej pāri robežam paceltu galvu.
    Bet tā tava ņaudēšana forumā nedos neko,vari uzticēties man.Lieka laika tērēšana.

  • 0
    Nif nifs 02.02.2018, 20:20:17

    Gan bija iemesls, ja atlaida. Tie lecīgie ne tikai lecas un strādāt negrib, bet vēl citus musina.

  • 0
    Frīdis 02.02.2018, 21:30:17

    Klausies draņķi ???.... kas tevi čakarē ! Tev smadzenes vispār ir ? Sāc ar šo portālu ! ...palasi virsrakstus Ventas Balsī un sāc domāt , ja tev smadzeņu vispār ir !!!!????

  • -2
    krustmateflorence 04.02.2018, 11:15:34

    PAT KAĶIM JĀSMEJ... .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: