Anitas kundze

Tārps | 01.02.2018, 08:49:02 | 3224

Kur jūs redzat latvijas latvisko valsti?Tanī vietā kur visi lielie biznesi ir ārvalstniekiem.Kapēc jūs gudrīši atļāvāt lai laimas akcijas piederētu krieviem.Dzīvoklus pārdodam lietuviešiem.Veikalus taisa lietuvieši Elvi super neto rimi.Bet kur ir latviesu veikali halo.Kur ir latviešu biznes hallo.Kur tiek pārdota latvijā audzētā pārtika ko,?Lietuvā veikalniekam savā veikala obligāti 75 procenti jābūt vietējai produkcijai.Cik procentu ir mūsu veikalos ko?Kurā vietā te ir Latvija.Nu pasakiet Anita,gunča,Nu nu

Komentāri (75)

  • -9
    krustmateflorence 02.02.2018, 11:50:44

    Laikam guņča un Anita daudz lieto stipros koktēļus kopā ar ripuļiem,jo pie skaidra prāta normāls cilvēks tādas muļķības nerakstīs.

  • -1
    Dzērvene 02.02.2018, 11:55:07

    Priecē,ka mēs ar florenci vienā laikā esam neta viļņos.Tev ari pusdienas pārtraukums ?

  • -4
    krustmateflorence 03.02.2018, 11:17:17

    šausmas ,tiešām murgi ... .

  • -1
    Ena 03.02.2018, 21:53:19

    He, neviens miljonārs VB netusē. Un kokteili par " koktēļus" nesauc. Provokators jeb enerģētiskais vampīrs.

  • 0
    Frīdis 03.02.2018, 22:39:15

    ??? Tev smadzenes ir paurī vai nav ? Ja gribi ko rakt , tad sāc no tās vietas kur esi ! Tu esi muļķis , vai tikai par tādu izliecies ! Tevi čakarē aubē bet tu to nemaz neredzi . Tev ??? tas ir normāli . Ko tieši tu ??? esi darījis LV labā ? Vēlēšanās nobalsoji par saviem apzadzējiem ? Te daudz tādu tuvredzīgo. Tādēļ nevaimanā ka Latvijā notiek nelāgas lietas!. Sāc ar šo pašu Ventas Balsi - Uzmanīgi pavēro visus rakstus šajā lapā . Tā visa ir propaganda PSRS stilā , jeb Lemberga gaumē. Rodas iespaids - kādā brīnišķīgā pilsētā un zemē mēs dzīvojam ! Bet ka korupcija un valsts izzadzēji valsti noveduši līdz kliņķim , nekur ne vārda . Ne vārda arī nekur nav minēts no mēra vietas atstādinātā un smagos kriminālos noziegumos apsūdzētā Lemberga lietā! Un par notiekošajiem tiesas procesiem tajā . ne vārda un tmll. ... zombēšana par labu pie varas esošajiem ! Nemeklē vainu ES, NATO, amerikancos, zviedros , dāņos vai vāciešos ... neprasi Gunčam , vai Anitai ! Vaina mūsos pašos !

  • -7
    krustmateflorence 04.02.2018, 10:08:38

    VAINA IR MŪSU GALVĀS,MĒS ARTO TE VAIRUMS NEDOMĀJAM.
    LEMBERGS IR SAIMNIECISKS CILVĒKS ,UN NEVIENAM NAV TIESĪBU VIŅU TIESĀT,IZŅEMOT DIEVU.
    ES TIEŠĀM APBRĪNOJU LEMBERGU,PAR VIŅA IZTURĪBU, JO NEMITĪGI APGĀNA VIŅU VISUR KUR VIEN VAR,BET CILVĒKS SMAIDA,JO IR STIPRS GARĀ, VIŅŠ IR MILIJONĀRS TĀPAT KĀ ES,BET JEBKURŠ TĀDS VARBŪT,JA STRĀDĀ UN DOMĀ AR GALVU,NEVIS SAVU PĒCPUSI.
    MŪSU TAUTAI PATĪK VIEGLA DZĪVE,BET TĀ PIE BAGĀTĪBAS NEKAD NETIKT,ARĪ TIEM KURI TE FORUMĀ RAKSTA SAVUS NEPIEKLĀJĪGOS RAKSTUS .

  • 0
    Dzērvene 04.02.2018, 10:23:00

    Krustmāt,ar katru tevis uzrakstītu jaunu tekstu pārliecinos,ka tev ir pilnīgs ku ku.
    Vēl viena cerība ir ka tevis rakstītais ir ironija,nu tad varbūt nav tik bezcerīgi.
    Fridi,neko jaunu nepateici,vecās nodraztas frāzes,velesana,korupcija,izzagšana,bla,bla,bla.Tad vēl vajag iepīt iekšā to ka vara ir tautai,kaut gan manuprāt ta ir pilnīga utopija.Vara nekad nav bijusi un arī nebūs tautai.Ar tautu parasti manipulē.Paskatieties kas darijās pāris dienas atpakaļ Krievijā,kur tika jaunieši sapulcināti mītiņā.Tad tas pats vecais ,labais Ukrainas piemers,kur jaunieši tika ielās izsaukti.Manuprat ta ir vienkarsi prasmiga manipulacija,kur vienīgie cietēji ir tauta.Jo paši kudītāji lielākoties iziet sveikā cauri.

  • -1
    Barons 04.02.2018, 10:36:28

    Dzērven kundz.
    To nau vērts pulk uztraukties pa Krustmāt Florenc kundz.Gan jau viņ ir būt lab aprūpet iekš sav Nodaļ.Tur ir Dakter,Māsiņs un Sanitār,kas var palīdzet un kād Špricc iedot,ja vaig.Būs būt lab,le zinat.

  • 0
    Dzērvene 04.02.2018, 10:57:45

    Nu,Baron,viens ir liet ūdeni,bet pavisam cits ir neredzēt reālo situāciju Latvijā.
    Šeit jau tā ir krasi izteikta sociālo slāņu atšķirība.Valdības augšas nr redz vai negrib redzēt kā dzīvo tauta,kāds sociālais pagrimums ir novados.
    Un ne jau tāpēc ka novados ir slinki vai slikti cilvēki,bet tur nav perspektīvas nekādas.
    Un tad te tekoši viena kuce raksta par saviem '''miljoniem''
    Varianti ir 2 vai nu viņa ir pozīcija Un lien kādam dirsā,vai nu viņa sēž ārzemēs un troļļo šeit sēdošos LV bomžus.

    P.S.Darbs man ir,paēdusi es esmu.Bet es redzu kas notiek apkart ,un apkārt dzīve ir drūma,jo dziļāk mežā,jo lielākā depresija.

  • -5
    krustmateflorence 04.02.2018, 11:05:39

    DZĒRVENE,VAI JŪS NĒSIET NO TVAIKA IELAS NAMA?

  • -1
    Dzērvene 04.02.2018, 11:22:25

    Esmu,esmu no blakus palātas esmu,mīļā.
    Tikai es atšķirībā no tevis dzīvoju Latvijā un redzu reālo situāciju,kas Šeit ir.
    Vispār es pat ar tevi komunicēt negribu tas ir zem mana goda.

    Man ir pazīstami cilvēki,kas saņem 86 eiro pensiju (laukos),jo strādāts ir krievu laikos,par to cik mēs zinām neko nemaksā,un tagad ar darbiem novados ta ir ka ir.
    Vienīgais labums,ka laukos ir zeme,tad arī ir kartupelis un līdz ar to badā nosprāgt nevar.
    Un šeit es nerunāju par tiem maziem pensiju saņēmējiem,kas neko nav strādājuši,paši pie tā ir vainīgi.

  • -1
    Anita 04.02.2018, 13:46:33

    Tās pensijas, tik tiešām , pilnīgais absurds, neņem vērā darba stāžu, bet daudziem padomijas laikā gandrīz lielāks stāžs nekā pēc 1991. gada , jo labi zinām , kā ar darba iespējām kapitālistiskajā Latvijā . Būtu tikai godīgi , ja pensiju maksātu par darba stāžu , jo bija jau gudrinieki , kuri iemaksāja naudu (itkā jau likumīgi) un saņēma smukas pensijas. Tagad sanāk ,ka tie kas nestrādāja un arī tie ,kas strādāja , šodien saņem līdzīgas 86 eiro pensijas , kā minēts iepriekšējā komentārā . Nav godīgi, jo tikpat saņems kāds ,kurš neko nav strādājis, ja ne vēl vairāk, bet tas kurš smagi strādāja , tiek nolikts vienā līmenī ar sliņķi.

  • -6
    krustmateflorence 04.02.2018, 14:59:25

    Barona k-gs,jūs laikam daudz dzerat sliktu alkoholu,ja tādas muļķības rakstiet ?
    Anitas k-dze jau pamodusies,un atkal laikam maks ir tukšs ?

  • -1
    Barons 04.02.2018, 15:51:00

    krustmateflorence kundz.
    Adbild-to alkohol,ko es ir brūķet,nevar būt slikt.
    Dzer Užavniek,ar Mell Sunit uz šilt.
    Un pa virss uzšau Trīskārtig odekolōn,jo to ir ražot no lab un tīr Špirt.Russkij ļes un Šipr vairs nebūt labs priekš iekšķig brūķešan,le zinat.

  • 0
    Anita 04.02.2018, 17:23:27

    Lai kā tur arī nebūtu , tu florence, tomēr esi vēlāk par mani pamodusies , jo laikam, lai tevi nomierinātu , dakteri sadeva tev miega zāles . Paklausi Dzērveni , paplašini savu redzesloku , varbūt Jahtu ostā ir kāda jahta, nu apmēram kā Abramovičam, nu ,kaut ko tādā garā.

  • -1
    Dzērvene 04.02.2018, 16:01:12

    A tu no rīta neaizmirsi ieplēst savu dārgo koktēli (manuprāt tīrakais slāvu vārds kokteļ)
    Savādāk nenāk nekas ārā par miljoniem un limuzīniem.Vēl jau var pieminēt visādus bagatnieču aksesuārus (sfinksas kaķi,čihujahuja)
    Pametu tev idejas ,savādāk tāda vienveidìga ta murmulēšana.
    Vēl jau vari paplatīties,ka tev pieder akcijas vai arī basketbola klubs,kas ir fantāzija vāja?Vai arī tev tas bagāto cilvēku etalons ir limuzīns un ceļojums uz kanarijam?Un viss,nu švaka tev tā miljonāres dzīve.

  • -7
    krustmateflorence 04.02.2018, 18:32:36

    MAN JAU JAHTA IR LABI SEN,UN TAGAD NESEN IEGĀDĀJOS SEV PRIVĀTO LIDMAŠĪNU.
    BARON KUNGS,ES NEKO LĒTĀKU PA 200 EURO NEDZERU NO KONJAKIEM,UN TIKAI ĪPAŠĀS REIZĒS UN SMALKĀ SABIEDRĪBĀ.
    VARU ARĪ KAZINO ĻAUT SEV VAĻĪBU.
    BET JUMS DZĒRVENE IESAKU TOMĒR PAĀRSTĒT SAVU GALVU,TIK STULBI UZRAKSTĪT VAR TIKAI GARĪGI ATPALICIS CILVĒKS.
    BET JUMS ANITAS KUNDZE, IESAKU VAIRĀK NODARBOTIES AR MEDITĀCIJU ,UN BIEŽĀK APMIERINĀT SAVU OTRO PUSI,LAI VIŅŠ MAN NESŪDZĀS ,KA JŪS NESPĒJAT VĪRIETIM DOT TO,KO VIŅŠ GULTĀ VĒLĀS,IESAKU PALASĪT KAMASUTRU.

  • 0
    Dzērvene 04.02.2018, 18:49:46

    Tu ,lētā padauza,tavu komentāru vispār vajadzētu dzēst,jo tas satur slēptu reklāmu,kazino....
    Aij par to garīgo atpalicību kā tu mani aizskāri,sēžu un raudu ,laikam jau vairs dzīvot nav jēga.Sadzersos zāles ,lai varu mierīgi gulēt,mani taču tikko appļūtīja pati krustmateflorence.
    A ne es zinu,pēc šī man arī būs tiesas darbi un vēl trakāk man taču nolieks komentēt iekš VB.ak nē jel piedodiet man.
    Ko man tagad garīgi atpalikušai darīt?ehhhhh būtu man tava lidmašīna vai vismaz tas eskorta puisis

  • -1
    Ena 04.02.2018, 20:38:30

    Nu, es tak teicu, ka krustmateflorence ir provokators jeb enerģētiskais vampīrs, kas kaifo,kad citi dusmojas. Ignorējiet, neatbildiet.

  • -1
    Anita 05.02.2018, 05:23:00

    Ena - krustmāte jeb pareizāk ,krusttēvs, tik tiešām ir kaut kāda veida vampīrs , jo labi padomājot, jāsecina ,ka tik slims cilvēks nevar būt un pie tam vēl tikt pie datora un rakstīt samērā pareizā latviešu valodā . Es nemaz neuztraucos un nedusmojos , un nav viņam cerību kaifot uz manas enerģijas rēķina. Dzīvē ir sastapti daudzi tādi vampīri, bet ar laiku viņi paši no savas uzkrātās žults ir kļuvuši zaļi.Man ir tāda klusa aizdoma par to ,kas slēpjas zem segvārda , bija te tāds tipiņš ,kuram patika apriet pārējos , bet nu ir pazudis ar savu iepriekšējo segvārdu plejādi , viens no tiem , tāda rupja vecene- Ilga no Miķeļielas, ka tikai tā nav tā pati krustmateflorence!!!!

  • -6
    krustmateflorence 05.02.2018, 11:19:41

    MAN JAU PAŠAI VIENALGA,KLEPOJAT CIK GRIBAT,DOŠOS CEĻĀ UZ GRIEĶIJU,MAZLIET JĀATPŪŠAS NO JUMS TE VISIEM.

  • -1
    Dzērvene 05.02.2018, 15:39:18

    Aha,pareizi ir es arī aizbraukšu uz parventu atpūtīšos no jums visiem.Kad atbraukušo atpakaļ pagulēšu piena bļodā,iestrēbšu koktēli,un palasīšu kamasutru.
    Ak,kas man miljonarei nekait.

  • -1
    Anita 05.02.2018, 16:26:05

    Nevar būt ,ka krustmateflorece nocietīsies neko nepateikusi tik ilgu laiku ,lai mēs noticētu ,ka ir paspējusi ar savu personīgo lidmašīnu aizlidot līdz Grieķijai un palikt tur kādu laiku un tad vēl atgriezusies.Kāds prieks ,kāda laime , ja kādu laiku viņa šeit nelielīsies ar saviem miljoniem!!!!:) :) :)

  • -1
    Mike 05.02.2018, 16:32:03

    viņai tos mongoļu tugriku miljonus nav kur notērēt :DDD Devās uz Pārventas pludmali

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: