Anitas kundze

Tārps | 01.02.2018, 08:49:02 | 3223

Kur jūs redzat latvijas latvisko valsti?Tanī vietā kur visi lielie biznesi ir ārvalstniekiem.Kapēc jūs gudrīši atļāvāt lai laimas akcijas piederētu krieviem.Dzīvoklus pārdodam lietuviešiem.Veikalus taisa lietuvieši Elvi super neto rimi.Bet kur ir latviesu veikali halo.Kur ir latviešu biznes hallo.Kur tiek pārdota latvijā audzētā pārtika ko,?Lietuvā veikalniekam savā veikala obligāti 75 procenti jābūt vietējai produkcijai.Cik procentu ir mūsu veikalos ko?Kurā vietā te ir Latvija.Nu pasakiet Anita,gunča,Nu nu

Komentāri (75)

  • -4
    Tārps 01.02.2018, 08:52:50

    Mežus mēs izcērtam un ārvalstniekiem prom piķis năk.Ko mēbeles paši ražot nemākam.Jā labi măkam saimniekot savā zemē.Visu izpārdosim kas labi maksā.Kā to visu nosaukt.Un aitiņas ar auniem tik stāv maliņā un skaisti blēj vai ne

  • -3
    gunča 01.02.2018, 11:26:47

    Ja jau prasi arī man,tad īsumā varu teikt,ka šoreiz daudz kur tev piekrītu,un daudzi tavi pieminētie ,var teikt,fakti,ir patiesi.Tikai tam nav nekāda sakara ar bijušo okupāciju,kura tik tiešām bija,lai gan daudzi to noliedz.Tagad ir no Briseles,kaut vai no Vašingtonas, gan prasības ,gan ieteikumi,bet nekur nav teikts,ka tas ir obligāti,lai gan neievērošanas gadījumā var būt nevēlamas sekas,bet pārciešamas.Toreiz,Maskavas prasības bija kā likums,kā bezierunu kapitulācijas prasība.

  • -4
    Tārps 01.02.2018, 08:53:13

    Mežus mēs izcērtam un ārvalstniekiem prom piķis năk.Ko mēbeles paši ražot nemākam.Jā labi măkam saimniekot savā zemē.Visu izpārdosim kas labi maksā.Kā to visu nosaukt.Un aitiņas ar auniem tik stāv maliņā un skaisti blēj vai ne

  • -1
    Anita 01.02.2018, 12:12:01

    Tu tā prasi man, itkā es būtu Valsts prezidents , Saeimas spīkere , ministru prezidents vai Saeimas deputāte, galu galā pats Lembergs . Kā es to varu zināt , neesmu balsojusi par līdzšinējiem valsts galvgalī esošajiem un bijušajiem arī , diemžēl , tie par ko vēlēju, nekad nav tikuši pie vadības stūres. Vai tiešām tev ??? nebija neviens cits ,kā vārdu ielikt tēmas virsrakstā. Varbūt man jāpriecājas ,ka esi ievērojis tieši mani?Nealkstu pēc lētas popularitātes.

  • 0
    Bozij Oduvancik 01.02.2018, 08:59:28

    Pamodušies :)))) kad viss pa----ts pamodušies :)))) ATPAKAĻ CEĻA NAV !!!
    Neviens tā saucamais aligarhs nolauzto 90-jos gabaliņu neatdos:))) Sanāk mūžīgais jautājums : A KO DARĪT ???? :))))))

  • 0
    domāju 08.02.2018, 10:06:26

    Oligarhi ir pašmāju, nevis ārzemnieki Mums jāizvēlas, vai gribam vietējos biznesmeņus, vai ārzemniekus....

  • -1
    Solvita 01.02.2018, 09:11:57

    Tad tik atkal vēlam rudenī par tiem pašiem. Tad ir droši, ka viss būs pavecam.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 01.02.2018, 10:15:08

    Zivsaimniecība pieder Latviešiem, tik te lien Lietuvieš un igauņ.
    Pirkt ta varam , tas jau nekas,ka veikali pieder citiem,lai darbojas.
    A ko tu pats dari Latvieti Latvijā.lai būtu labāk?

  • -4
    Diāna Kalniņa 01.02.2018, 10:55:13

    Kas ir Anita ?
    Kārtēja liekēde kas barojas no tautas naudas ?

  • 0
    Anita 01.02.2018, 11:49:12

    Kas tev, Diāna Kalniņa, liek domāt ,ka esmu liekēde? Savu iztiku pelnu ar savām rokām , pietiekoši smagu darbu darot,par to saņemot nedaudz virs minimuma, bet brīvajos brīžos cenšos piepelnīt pie algas ar rokdarbiem, rīts man sākas jau 4,30 un diena beidzas ap 21, tā kā par liekēdi diez vai vari mani saukt. Tas ,ka te viens nelīdzsvarots subjekts ir uztaisījis tēmu , tajā pieminēdams manu vārdu , nozīmē tikai to ,ka acīmredzot esmu trāpījusi kādā tēmā viņam uz "varžacīm" un šim izsprāga žults , tā pavisam nejauši. Man laikam jājūtas glaimotai ,ka no visiem forumā esošajiem ??? ir izvēlējies tieši mani , ak , jā Gunča arī, atvainojos. Tad jau iznāk ,ka pārējie šo glauda pa spalvai, vai vismaz nerunā pretim.Visādas jau tēmas bijušas ,kur mans vārds figurē , bet pārdzīvojusi esmu.

  • 0
    Diāna Kalniņa 01.02.2018, 15:03:45

    Sory domāju esi valsts KALPS, kas barojas no tautas naudas.

  • 0
    Anita 01.02.2018, 17:22:33

    Piedots! Ja atklāti , nemaz negribētu būt tāds tautas kalps tādā valstī.

  • 0
    Vigil 01.02.2018, 11:17:20

    Kad visi kangari izmirs tad var par šo tēmu runāt.

  • -1
    Tārps 01.02.2018, 11:29:00

    Kad būs izmiruši visi kangari tad pa tādu latviešu tautu stāstīs vēstures grāmatās

  • 0
    dzives_butiba 01.02.2018, 11:43:51

    Un kā jūs iedomājaties to cīņu,ar ko cīnīties,par ko cīnīties,priekš kam cīnīties.Vai tam mums trūkst cīnītāju...vai kāds nostājās līdzās,jeb palīdz pēc iespējas ātrāk sabradāt..
    Ar vējdzirnavām...Cilvēkiem kuriem jācīnās par valsti(saņemot lielas iespējas) , rūp tikai savs ,es , būtība.Lasīju uz dēli,kādas tik mums nav lepnas lietas,bet pašās beigās ar sīkiem burtiņiem,ka tiek domāts par autobusu invalīdiem.
    Uz Ziemassvētkiem uztaisa sardeļu balli izredzētajiem un ka ar tiem verdziņiem,,,,Nu nav lemts visiem būs vāvuļotājiem un "gudriem"
    Kādam tas darbs arī jādara,tikai kāpēc tas ir tik zemu un nicinoši novērtēts.
    Un kuri tad cīnīsies,mēs ar dakšām,kurus sekunžu laikā apšaus ar rīkiem ,kuri iegādāti par mūsu asarām...
    Nu neesam ne muļķi,ne aitas vai auni...vienkārši nav variantu.noliec galvu un priecājies ja tiek dota vismaz kāda izdzīvošanas iespēja un ir vēl tīras debesis virs galvas....

  • -6
    krustmateflorence 01.02.2018, 11:54:09

    strādāt negrib,mācīties negrib,to vien te vairums zina.
    kas pa sabiedrību,nu galīgi slima paliek,to vien dara,kā raksta muļķības internetā un aprunā tos,kuri ar smagu darbu kļuvuši turīgi.

  • -1
    Anita 01.02.2018, 12:14:45

    Tu gan esi liela strādātāja, mācies visu laiku, pati laikam uzskati ,ka tu neesi slimās sabiedrības daļa , jo laikam jau dzīvo citā sabiedrībā.

  • 0
    Anita 01.02.2018, 11:55:57

    Taisnība , vienreiz jau izcīnījām brīvību tiem ,kas savā negausībā izrijuši Latviju tukšu , atstājot tautai pastalas ,kurās bijām gatavi dzīvot Latvijā , ka tikai brīvi .Un viss laikam ir pareizi 1% dzīvo kā nieres taukos , 99% - nu tā , kā paveiksies, tajos 99% neskaitu iekšā tos ,kas no valsts aizbraukuši , jo viņi dzīvo salīdzinoši labi.

  • 0
    Anita 01.02.2018, 11:57:46

    p.s To rakstīju dzīves būtībai , bet florence ielīda pa starpu.

  • -3
    Tārps 01.02.2018, 12:29:54

    Neviens uz nevienu nešaus bet kamēr visi baidīsies tikmēr būsim auni

  • 0
    gunča 01.02.2018, 14:36:51

    Gan jau pa starpu kāda aita arī būs,piemēram florence.

  • -1
    Dzērvene 01.02.2018, 14:43:44

    Neceri,Gunča,šaušanas gadījumā tadas florences jau sen mūžu ka sēdēs kanārijās.
    Un par Latviju lodei priekšā būs jālec letiņam parastajam.
    Vēsturē jau tas ir pierādījies!Aizmūk ,lai pēc gadiem uzrasties un mācītu letiņu parasto kā tēvu zeme jāmīl.

  • -1
    gunča 01.02.2018, 15:19:20

    Tieši tā,odziņa,tikai ir viena nianse ar to florenci.Neviens dakters to vājprātīgo nelaidīs ārā no trako nama,tā kā Kanārijas viņai nāksies zīmēt uz palātas sienām.Dzīva paliks krievu okupācijas gadījumā,jo psihiski slimos iznīcināja vācieši.

  • 0
    Barons 01.02.2018, 17:12:26

    Akurāt,taka Lemberg bij pazust pa Barikād laik.
    Bet to Barikād Piemiņ zīm bij dabut.

  • 0
    Anita 01.02.2018, 17:19:22

    Baron , paldies par atbalstu , bet nav jau nekas traks noticis , man pāri nedara, esmu ar diezgan biezu ādu, paciešu daudz un ir jau dzīvē paciests vis kas , tā kā tā mana vārda lietošana nav pats sliktākais ,kas var būt.

  • 0
    Dzērvene 01.02.2018, 14:48:00

    Elvi vai tad nepieder letiņiem ?

  • 0
    Barons 01.02.2018, 17:09:15

    Rōks nōst no Anit kundz!!!

  • -4
    krustmateflorence 01.02.2018, 18:19:29

    Anita un jums gunča stipri jāārstē galva,un diezin tad vēl būs līdzēts,jūsu vaina ir jūsu nenovīdība,skaudība un slinkums,tāpēc esiet plikām pakaļām.

  • 0
    kristofers 01.02.2018, 18:25:48

    A tev skauž, ka kāds ir ar plik pakaļ??? kas bez biksēm, tas bez bēdām, ne, florenc???

  • 0
    Anita 01.02.2018, 18:28:44

    Vai tiešām būsi redzējusi manu pliko pakaļu, nez kurā pirtī būtu tikušās ? Bet par Gunču ...nez nez , varbūt kādreiz esat ārstējusies pie viņa , bet tad viņš varētu būt redzējis jūsu pliko pakaļu ,kad špricēja tās zāles , (nez kā tās sauca ). Tā skaudība un slinkums , tās jums laikam halucinācijas vai kaut kāda novirze, kaut kas līdzīgs vajāšanas mānijai . Nez , vai visiem miljonāriem liekas ,ka citiem skauž ,jeb tikai jums . Vispār jau uz slimiem neapvainojas. Esi jau esi miljonāre un skauž , ārprātīgi... guli mierīgi.

  • -1
    Antons Lavejs 01.02.2018, 21:44:27

    mēs visi mirsim,latvija nebūs,būs tikai nosaukums!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: