šķidrās tapetes

mariss | 11.01.2018, 17:39:32 | 4600

gribētos zināt,kāds ir mēģinājis,kādas atsauksmes?

Komentāri (14)

  • 0
    Aga 11.01.2018, 19:31:01

    Varu teikt tikai to labāko, šīm tapetēm ir vieni vienīgi plusi, sākumā varbūt nebija tik viegli uzklāt, bet roka ātri piešāvās klāt :) Patika pats uzklāšanas process, nevis ta ka pie parasto tapešu līmēšanas, kad jāsmērē ar līmi un jāpielīdzina zīmējumam.. ļoti skaisti spīd, kad ieslēdz apgaismojumu un sajūta, ka sienas ir siltākas palikušas :)

  • 0
    Анатолий Марков 11.01.2018, 19:36:36

    Strādaju ar šķidrām tapetēm no 2012 gada , esmu apmierināts , protams sākumā bija daudz kļudas, bet tagad zinu visu par tām. Varu apmācīt strādat ar šķidram tapetēm , izstāstīt visu Tālr: +371 26185894

  • 0
    Jana 12.01.2018, 11:22:29

    Šķidrās tapetes-ideāls risinājums telpās kurās dzīvo bez bērniem un dzīvniekiem.Plusi ir ļoti daudzi,telpa ir siltāka,skaņas izolācija labāka,skaisti izskatīsies praktiski jebkura šāda veida tapete ja vien būs pareizi uzklāta-nav nepieciešams sienas tik smalki apstrādāt kā pirms parastajām tapetēm.Ir mīnusi-nevar veikt praktiski nekādu tīrīšanu sienām kur tās uzklātas,jo vieglāk šīs tapetes būtu dēvēt par papīra apmetumu, Ja ar laiku kāds posms ir jāpielabo-jaunā labojuma vieta ,iespējams,būs redzama,jo gaiss,saule telpā ar jebkuru materiālu dara savu. Labākais ko no šīm tapetēm var veidot ir atsevišķa viena siena,kas tiek izmantota dekoratīviem nolūkiem. Pieredze 4 gadi.Ceru ka info noderēja.

  • 0
    mariss 12.01.2018, 12:20:05

    Paldies,man visa informācija noderēs,pirms izlemju.Vnk negribu parastās tapetes,vai krāsot sienas.Ja pareizi saprotu,tad šīs ir kautkas pa vidam?

  • 0
    Ventspilniece 15.01.2018, 13:19:24

    Es gan teikšu, ka šķidrās tapetes ir ideāls risinājums mājām, kurās ir bērni un dzīvnieki. Bērniem ir tāds tendence noplēst parastās tapetes, ja ir kur aizķerties. Kā arī kautkur noskrāpēt, nozīmēt. Šķidrām tapetēm bojājumu vietas viegli labojamas, ko nevarētu teikt par parastajām tapetēm.

  • 0
    reku 15.01.2018, 13:28:51

    Kas tie par bērniem,kas tapetes plēš nost un zīmē uz tām?
    Vai dr.Bērziņu nevar pasaukt talkā?

  • 0
    Aivars Zalaks 25.08.2019, 13:33:29

    Lielāku mēslu, kā šķidrās tapetes ir grūti iedomāties. Es ar palasīju atsauksmes un padomus. Nospriedu, ka ļoti daudz pozitīva. It sevišķi maniem apstākļiem - Dažādas porainības betona sienas, nelīdzeni stūri 119.sēr., paša salaistas ailes: padomju laikā ar skaidu plāksni, pēc tam ar reģipsi. Īsāk sakot viss spektrs problēmu, kuras atrisinās šis produkts! Nogruntēju ar dziļo grunti, it sevišķi skaideni. Piekrāsoju skrūvju galvas. Un mālēju. Tātad: uz pakas ir rakstīts m2 ar kuru var noklāt, mālējot 1-2 mm biezumā. Neticiet. Viņu pat es (meistars)ar pieredzi neuzklāju šādā biezumā, tātad 1m2 izmaksas palielinās apm par 30-40%. Un pareizi, ka iemaisīt vajag labāk vairāk, lai pabeigtu sienu, jo precīzi rīt ir grūti salaist, lai gan var. Tālāk, uzreiz izlīda visas armatūru rūsas, lai gan tika 30 gadu laikā līmētas tapetes 3x, un nekad tādu sūdu nebij. Bet to ir viegli novērst. Sliktākais ir skaidu plāksnes, no tās izdalās kaut kādas vielas un plankumi. Dzīvoklī uz sienas 160l ūdens!!!

  • 0
    aga 25.08.2019, 14:47:49

    Esmu smērējis uz reģipsi, nav ne vainas. Jā, tik daudz uzklāt nevar kā rakstīts uz pakas. Es gan neredzu jēgu smērēt visas telpu sienas, bet izmantot tikai kā skaistu dekorējumu atklātos sektoros.

  • 0
    Aivars Zalaks 25.08.2019, 13:42:44

    Divus mēnešus dzīvoju ar domu, ka tika tik daudz darba un līdzekļu ieguldīts, ja būtu rezultāts, tad nebūtu žēl, bet tā.. nevienam šito neiesaku. Ja nu vienīgi uz gluda reģipša, bet nav mērķtiecīgi,jo tādu labāk krāsot. vajadzēja deko. apmetumu, negribēju, dzīvojamā telpā. Starp citu telpas kvadrāti ir 13, kur tika izgāzts šis ūdens daudzums. Tā kā nevienam neiesaku. Bet es vēl pirms darba brīnijos- kā Cilvēce līdz šim ir dzīvojusi, bez šķidrajām tapetēm. Tumsoņi!! :)))))

  • 0
    Puaro 25.08.2019, 18:02:55

    Neko tizlāku no apdares materiāliem kā šķidrās tapetes neesmu redzējis.Cik cilvēku,tik viedokļi.Tas varbūt vairāk gaumes jautājums.Citam šķidrās tapetes,kādam paklājs pie sienas! :)

  • 0
    sūds 25.08.2019, 18:07:43

    Šķidrās tapetes, tas ir tā, ka parauj šķidro tad korķi pakaļā, un kad vairs nevar turēt, tad pagriez pret sienu un laid vaļā?

  • 0
    Bormentāls II 25.08.2019, 19:39:08

    Interesanti,cik gadus tādas kalpo,pie nosacījuma,ka nav ne bērnu,ne mājlopu un arī nopietni dropēts dzīvoklī netiek?

  • -1
    Soross 25.08.2019, 21:48:59

    "nav ne bērnu,ne mājlopu un arī nopietni dropēts dzīvoklī netiek?" - a kas tad tā vispār par dzīvi: bez bērniem un bez svinībām?!

  • 0
    Bormentāls II 26.08.2019, 05:11:52

    Skaidrojums Sorosam:
    Dzīve bez bērniem-kad bērniem jau pašiem bērni un tie visi dzīvo citur;
    Svinības var būt dažādas-arī daudzdiennieki,vai vairāku nedēļu garumā,kad darīts tiek nesaprotami,kas,un tad nu gan dabū ciest gan dzīvokļa sienas,gan cits iekārtojums...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: