Ziemassvētku sajūta

Anita | 22.12.2017, 12:25:29 | 1658

Šodien pēdējā darba diena pirms svētkiem , tāpēc tāds jautājums- cik daudziem darba devējs ir pasniedzis dāvanu vai naudas balvu , vai daudz ir to ,kuri sagaidīs svētkus ar nedaudz bagātīgāk klātu galdu kā ikdienā,? Vai par piemēru Ventspils pilsētas un novada domes ir apdāvinājušas savus darba cilvēkus? Varbūt tikai vadībai pietuvinātie ir tikuši pie dāvanām un naudas balvām , un kā ir pārējos uzņēmumos? Dalīts prieks jau esot dubults prieks , padalieties un kādam bēda varbūt kļūs par pusbēdu.

Komentāri (27)

  • 0
    Arājs 22.12.2017, 12:36:25

    Par pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem stipri jāšaubās.Priekšnieki un puspriekšnieki noteikti jau kaut ko dabūjuši,bet kā ar strādniekiem-diez vai...

  • 0
    venta10 22.12.2017, 14:55:03

    Mans priekšnieks atceras par man tikai tad, ja viņam no man kaut ko vajag, uz kaut kādām dāvanām cerēt būtu naivi, lai neteiktu ko stiprāku...

  • 0
    venta10 22.12.2017, 15:13:02

    Bet pats dīvainākais ir tas, ka VB atbalsta cilvēku čakarētājus. Piemēram, nedzēš darba sludinājumus, par kuriem ir zināms, ka tiek meklēti strādnieki, ko apkrāpt! Un tas viss notiek pirms Ziemassvētkiem, par kādām dāvanām te var būt runa, ja cilvēkiem nesamaksā pat to, kas godīgi
    nopelnīts!!!

  • 0
    reku 22.12.2017, 15:41:03

    Šodien:
    "Piedāvājam darbu nelielā apģērbu veikaliņā uz pilnu slodzi. Darba alga pēc nodokļu nomaksas (uz rokas) 700 eur. Nepieciešamības gadījumā arī nodrošināsim dzīvesvietu. Jautāt Sintiju
    29866324
    vija_a@inbox.lv"


    Tas ir pārāk skaisti,lai tā būtu taisnība!!!

  • 0
    venta10 22.12.2017, 15:28:55

    Varbūt padalāmies ar info, uz kuriem darba sludinājumiem neatsaukties!

  • 0
    Margrieta. 22.12.2017, 15:50:23

    Tajā pašā Diānā (Top veikali),ko daudzi te noliek,gan atceras darbiniekus :uz svētkiem katru gadu dāvanu paciņa visiem vieāda,gan strādniekam,gan priekšniekam.Un taisni svētkiem derīgas lietas.
    Varbūt kopējā vērtība nav liela,ap10 eiro,bet patīkami,ka atceras.Un,ja parēķina,ka uzņēmumā vairāki simti strādājošo,tad nemaz tik sīka vienība tās nav.

  • -3
    Krišs Daugulis 23.12.2017, 14:24:05

    Tikai ja katram "čiriku" ietaupa (nesamaksā) algas dienā, tad pareizina ar 12 un tad ar darbinieku skaitu...
    tad tā dāvana tikai tāda sīka vienība vien ir;)
    Priecīgus un gaišus visiem ziemas saulgriežus!

  • -5
    Deizija 23.12.2017, 20:40:53

    Novada sociālais dienests pat neiepriecināja dienesta darbinieku bērnus ar paciņām..esmu pārsteigta par tādu nesmukumu..

  • -1
    nu nu 24.12.2017, 01:46:19

    Tie bērni ir izredzētie?!!!

  • -1
    gunča 24.12.2017, 04:26:24

    Un kā tad ar smagos noziegumos apsūdzētā bērnu?Vai to iepriecināja tas novada sociālais dienests.Neko jau daudz nevajag.Mazu spēļu mašīnīti no zelta,inkrustētu ar briljantiem.Vai tad pašiem par savu naudu jāpērk,ja ir nodokļu maksātāju nauda?

  • -4
    -_- 24.12.2017, 14:03:58

    Ko tu vari ņemties ar to apsūdzēto! Ej un stājies opozīcijā,jo tur Tevi vismaz uzklausīs.

  • -1
    Anita 24.12.2017, 05:26:08

    Palasot komentārus , secinājums viens , ļoti reti ,kur par strādājošo pirms svētkiem padomā, un kas tas par murgu, pat bērniem nav paciņa , kā var saprast novada dome izcēlusies , agrāk visās darba vietās bērnus neaizmirsa, bet tagad pat tām naudas nepietiek . Man tādas klusas aizdomas ,ka pie vainas tā slavenā stadiona būve Piltenē, tur taču tādi miljoni aizgājuši , nav nabagiem vairs naudas,lai kaut reizi gadā iepriecinātu strādājošos. Nu ko jums ,kungi, lai novēl Jaunā gadā ? Nolaidieties no saviem augstumiem uz grēcīgās zemes- te lejā dzīvo cilvēki ,kuri sastrādā tos nodokļus ,no kuriem jums sanāk neadekvāti augstas algas( to var redzēt publicētajos algu sarakstos). Padomājiet, ka jūsu strādniekiem ir arī bērni,kuri gaida Ziemassvētku brīnumu, Latvijā tas ir beidzies. Jaunais gads jau atnāks jebkurā gadījumā, vai būsim pie bagātīgi klāta galda vai pie tukša, laiks ir neapturams tāpat kā pie siles esošo rīšana. Tautai vēlu vispirms veselību , saticību , izturību un laimi! Lai top

  • -1
    gunča 24.12.2017, 06:39:29

    Ir tādi stadioni vai nav,ir krīzes vai nav-tam nav nekāds sakars ar atvēlēšanu bērniem ,ar prēmijām,vai kādiem pasākumiem priekš tautas.Tiem maitām nauda ir vienmēr,kura,viņuprāt,ir domāta priekš pašu vajadzībām.
    Tajos tālajos PSRS laikos komunisti vairāk padomāja par parasto cilvēku,kurš visos laikos un pie visām varām vairo bagātību izdzimteņiem.
    Naealkstu pēc PSRS,bet atceros,ka savu jaungada paciņu nevarēju noēst pa nedēļu,kura bija piebāzta pilna ar visādiem kārumiem.

  • -1
    Dzērvene 25.12.2017, 02:42:38

    Anita,tīri intereses pēc jautāju.Vai esat saistīta ar latviešu biedrību ?
    Viņiem ir tāds sauklis,lai top!un mājas lapa labie .lv

  • -9
    krustmateflorence 24.12.2017, 12:51:43

    ES SAVĀM DRAUDZENĒM UN DRAUGIEM,KATRAM UZ SVĒTKIEM ,KĀ PARASTI PA 5000 EUVRO UZDĀVINĀJU.
    TAGAD BAUDU ATPŪTU SILTAJĀS ZEMĒS.

  • -2
    Barons 24.12.2017, 13:39:31

    krustmateflorence kundz.
    Tad jau gan iekš to Ģintermuiž slimnic nodaļ viss ir pārlaimig-Dakter,Māsiņ un viss cit Perzonāl katers dabut pa 5 tūkstoš Oiro!To ir lab darits,le zinat.

  • -2
    gunča 24.12.2017, 14:18:38

    florence,no tevis iznāktu labs Saeimas deputāts vai Ventspils mērs.Tu māki tik labi fleitēt,ka aiz tevis ies visa tā tautas daļa,kura nemāk domāt,bet kura māk taisīt panākumus parazitējošam slānim.
    Vismaz šodien,ziemassvēkos varēji iebāzt korķi un apturēt to stulbo di...nu.
    Gribu tev darīt zināmu,ka neviens miljonārs nevienam tāpat neko nedod,jo visi viņi ir knīpstangas.
    Bet kā skauž,kā skauž,vai ne,florence?

  • 0
    Dzērvene 25.12.2017, 22:50:01

    Eu,brāļi un māsas , kā nosvinējām?Ir vēl palicis spēka arī veco gadu pavadīt ?

  • 0
    gunča 26.12.2017, 04:17:01

    Kā vienmēr,ar gastronomiskām izvirtībām.

  • -3
    krustmateflorence 28.12.2017, 10:32:39

    kā mani informēja mani aģenti,tad mūsu rajonā sākot no maximas un beidzot ar firmu kurekss,prēmijas uz svētkiem saņem tikai vadošais personāls,tiem parastajiem strādniekiem trīs pirkstu kombinācija.
    nekur normālās valstīs tā nav.
    kad tā cilvēku mocīšana pa grašiem beigsies?

  • -9
    Latvija pāri visām! 28.12.2017, 11:07:56

    Mūžam apdalītie kā vienmēr sapņo par paciņām un pabalstiem.
    Nekur tālāk pat Ziemassvētkos šo skatiens nesniedzas...

  • -3
    gunča 28.12.2017, 13:41:45

    Tu,"ģeniālais analītiķi",vēl dzīvs esi?

  • -3
    vai man dieniņ!!! 28.12.2017, 14:21:03

    Jāpiekrīt kremļa trollim Kurzemniekam.
    Tas ir nonsenss, kad jau Ziemassvētki, to sajūtas un prieks saistās tikai ar prēmijām, naudas balvām un paciņām, kas kaut kādiem cilvēkiem, kas paši to iedomājušies, "pienākas". Kopš kura laika dāvanas ir obligātas? Kas tie vispār tad par svētkiem? Tā ir klasiska nabago domāšana. Bezcers. Nabagi arī nomirs, lādēdami bagātos.

    Es piemēram Ziemassvētkos vispār neko negaidu ko kāda, un ja tomēr ir kāda dāvana, tad priecājos. Bet te forumā jau dāvanu saņemšana ir obligāta.

  • -3
    krustmateflorence 28.12.2017, 14:53:53

    KĀRTĪGIEM CILVĒKIEM ,KURI RŪPĪGI PADARA SAVU DARBU UN KURI STRĀDĀ NAKTĪS,ŠOS CILVĒKUS ZOLĪDS DARBA DEVĒJS KĀRTĪGI ARĪ NOPRĒMĒ.TĀ TAS IR VISĀS NORMĀLĀS VALSTĪS PASAULĒ.

  • -1
    gunča 28.12.2017, 15:26:14

    Es skatos,ka tevi dakteris psihenē ir noprēmējis ar vieglākas iedarbības zālēm.It kā mazliet pie prāta esi nākusi.Varbūt ka izveseļosies.

  • -2
    krustmateflorence 28.12.2017, 15:57:17

    Jūs guņča laikam esiet ar novirzēm,un ar prātiņu jums tiešām nav labi,palmu ēnā lasu komentārus un smejos,kur tiks stulbi var rakstīt,jūs tiešām esiet nelaimīgs cilvēks.

  • -1
    gunča 28.12.2017, 16:24:21

    Jā jā,florence,tu esi palmu ēnā.Tikai,cik zinu,tad palmas (istabas-dekoratīvās) psihklīnikās ir tikai ārstu kabinetos,medmāsu istabās un foajē.Slimnieku palātās tādas nav.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: