Nepatīkams notikums autobusā.

Brīvā Latvija | 05.04.2016, 08:54:39 | 3380

Šodienas ''Ventas Balss'' 3.lpp. atrodams raksts ar šādu virsrakstu. Īsumā runa par to, ka 22. autobusa vadītājs, zaudējis darbu pēc tā, kad apšaubījis, kāda pasažiera, invalīda apliecības piederību.
Rakstā, kā jau tagad Eiropā pieņemts, netiek minēta pasažiera tautība, un tas arī parādītu šofera rīcību savādākā gaismā, jo gadās, kad ar vienu apliecību brauc viss tabors.

Komentāri (8)

 • 0
  qwerty 05.04.2016, 09:11:50

  Ja ar šo tiek jautāts foruma apmeklētāju viedoklis , tad neizlasot avīzi , man radās pārdomas. Tās ir šādas : autobusa vadītājam bija piegriezies šis darbs un viņš pierunāja kādu ,Itālijas galvaspilsētas vārdā nosauktas tautas pārstāvi , lai tas ar omes apliecību iekāpj viņa vadītā autobusā , kur savukārt citu pasažieru klātbūtnē šis viltvārdis tika apšaubīts un izšaubīts no autobusa laikā. Tāds lūk veids ,kā aiziet no darba!

 • -1
  Aleks 05.04.2016, 10:26:26

  Krimināllikums

  275.pants. Dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošana un viltota dokumenta, zīmoga un spiedoga realizēšana un izmantošana
  (1) Par dokumenta, kas piešķir tiesības vai atbrīvo no pienākumiem, zīmoga vai spiedoga viltošanu, kā arī par viltota dokumenta, zīmoga vai spiedoga realizēšanu vai izmantošanu —

  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 • 0
  Arājs 05.04.2016, 12:03:05

  Nav saprotams,kāpēc esam sākuši baidīties lietot latviskos tautību apzīmējumus."Čigāns",tāpat kā "žīds","krievs", utt.,joprojām atrodas mūsu leksikonā.
  Kas attiecas uz konkrēto gadījumu,jāsaka,ka tālāk vairs nav kur!!!
  Čigānu dēļ cilvēki zaudē darbu?
  Varētu jau vēl šo to piebilst,bet-nedrīkst...Lielais Brālis vēro!

 • 0
  Novadnieks 05.04.2016, 13:20:36

  Ārājam.
  Vispār izsmiekls gatavais ar tiem tautību apzīmējumiem,un ne tikai.Ja reiz ir čigāns vai žīds,tad ir.Man te vajadzēs vēl galvu lauzīt kā viņu nosaukt.Tāpat ar pederastiem.Ja ir ,tad ir,nevis kaut kāds tur gejs.Pārāk skaists apzīmējums šmucīgam radījumam.

 • 0
  Brīvā Latvija 05.04.2016, 16:57:11

  Objektivitātes labad vajadzētu avīzē kādu rakstu, kurā autobusu vadītāji dalītos savos novērojumos, ikdienā pārvadājot kādas kolorītas mazākumtautības pārstāvjus. Šeit tad arī uzzinātu, kā ir būt vienkāršam autobusa vadītājam.
  Varētu pastāstīt par krāpšanos ar invalīdu apliecībām - jo visi diezgan līdzīgi. Pāris piemēri:
  Pasažieris ar pirmās grupas invalīda apliecību paņem līdzi maršrutā uz Rīgu pavadoni. Abiem biļetes nav jāiegādājas. Viss tiktāl likumīgi, bet cilvēks ar apliecību izkāpj Ugālē, un izrādās, ka pavadonis cienījamajam invalīda kungam iedevis 3 eiro lai nokļūtu Rīgā.
  Ievērības cienīgs arī būtu notikuma apraksts, kad pēc Tukumā izkāpušas, paltrakos tērptas, cienījamas mazākumtautības pārstāves, šoferim bija jāsavāc no salona ekskrementi, jo dāmai bijusi lielā vajadzība, un viņa turpat, autobusā, arī izkakājusies.
  Katrā tautībā ir labi un ne visai cilvēki, bet paskatoties apkārt, redzu, ka Ventspilī samērs ir procentuāli nesamērīgs.
  Tad arī nav jābrīnās, ka autobusa vadītājam neiztur nervi, un viņš kļūdās. Vēl piebildīšu, ka zinu iesaistītās personas (izņemot šoferi), puika patiešām ir ļoti slims (šķiet, ka autisms), un šī nav pirmā reize, kad ir konflikts ar autobusu vadītāju. Žēl ir abas puses.

 • 0
  qwerty 05.04.2016, 17:18:17

  Vai ir risinājums šādām situācijām? Ir! VR izsludina publisko konkursu par videoreģistratoru iegādi, tad iepērk kvalitatīvākos, tad piereģistrē tos noteiktā kārtībā Datu valsts inspekcijā, tad autobusā redzamās vietās izvieto uzlīmes par videonovērošanu un uzstāda iekārtas. Lūk jums risinājums šādām un līdzīgām konfliktsituācijām.Paņem ierakstu un skaties , kaut uz tiesu stiep un taisnība uzvarēs.

 • 0
  Arājs 05.04.2016, 17:21:17

  Imant,neko mēs tiem čigāniem vairs padarīt nevaram.Nav vairs tie laiki.
  Žēl vienīgi,ka mūsu brašie policisti (gan valsts,gan pašvaldības) baidās no viņiem...

 • 0
  Parteigenosse 07.04.2016, 20:39:53

  Tā tas ir.To pierāda arī pašvaldības policijas bezspēcība pret čigāniem,kuri traucēja Lieldienu pasākumu Pārventas bērnu pilsētiņā.
  http://www.ventasbalss.lv/forums/cilveki-sabiedriba/150

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: