Čigāni....Brīdinājums...

KaijaMaija | 02.10.2017, 15:35:48 | 7476

Gribu vienkārši, pabrīdināt bērnus, viņu vecākus un protams pārējos arī!
Jau iepriekš kāds šeit rakstīja,ka šīs tautas pārstāvji saradušies centrā daudz. Es arī to esmu novērojusi! Šorīt netālu no spēļu automātiem,kur sētā ved tunelis, viņi stūrī bija iespieduši kādu puisi,skolnieku, ar riteni. Katrā ziņā labi neizskatījās,labi, ka vīrietis ar slotu viņus izdzenāja! Gan jau gribēja viņu apzagt! Citu, diemžēl, šīs klaiņojošās tautas indivīdi,neprot un negrib darīt! Lūgums policijai, pašvaldības policijai pasekot centra rajonam, kur viņi siro visvairāk! Vēl viņi "ČUPOJAS" Kuldīgas ielas 23 sētā. Oj, par to sētu vispār murgs! Tur pulcējas dažādas kompānijas, parasti gan vakaros! Bērni, skolnieki skrien pīpēt un tas ir katru dienu, bet neviens jau viņus tur netramda, tādēļ jau tik brīvi viņi tur var uzvesties pīpēt, dzert un čurāt krūmos pašā pilsētas centrā!

Komentāri (109)

  • 0
    Dajūsko 04.10.2017, 15:19:38

    Da labdien, prof. Puse latvijas iedzīvotāju ir invalīdi, bet nav tik nekaunīgi un neskrien, un nekļaņčī sev pensiju, bet godīgi strādā. A šitiem černožopikiem (gan jau daudzi zina, kāpēc tāds nosaukums) tikai padod visu par velti. Ne nu slimi, ne nu ko. Pfff...

  • -20
    vilma 04.10.2017, 15:46:58

    Es ar tadu naidu pret savu tautu nekad neesmu saskarusies ka tagad .Jusu tautiba mazums ir narkomani,mazums zog un laupa.Jums liekas ka Jus esat tirasenigie latviesi ,cik daudz tur rit ciganu asinis Jus zinat?Kapec tads naids?Jus sakat ,ka cigani nestrada,bet vai vinu nem darba?Saka kapec nemt ciganu ,ja musu pasi latviesi ir bez darba.Jus sevi uzkatat par aristiem,gitler ari sevi uzkatija ,bet asinis bija ebreju tautiba.Jus citu acis gribat saskatit skabargu,bet pasu acis balkju neredzat.Nesodiet citus ,tad pasi netiksiet soditi .Lai Dievs apzelojas par Jums ,un piedod Jusu grekus.

  • 0
    Dajūsko 04.10.2017, 15:58:16

    Redz, Vilma, ja nebūtu bijusi pieredze ar šitiem, varbūt es arī domātu kā Tu. Tā ka saki paldies saviem tautiešiem romiem, ka viņi paši radījuši šādu iespaidu par sevi. Jā, un vēl tā pārspīlētā ticība, visi tik vazājas uz baznīcu, sit pieri pret grīdu, tad pieceļas un iet darīt savus melnos darbus tālāk. Nav ko jaukt te dievu iekšā.

  • 0
    Dajūsko 04.10.2017, 17:46:37

    Oi, tikai nupat izlasīju kārtīgi šito Tavu postu! Un kurš tad šīs narkotikas pārdod tiem visiem citiem, ja ne romi? Līdz ar to ir noziedzība, laupīšanas utt.

  • 0
    Brīvā Latvija 04.10.2017, 15:52:52

    Varbūt kāds var pastāstīt par tagadējo dzīvi daudzdzīvokļu namā Krustkalna ielā 3 - pretī BMX trasei. Pēc īrnieka nāves dome dzīvoklī ielaidusi multikulturālus īrniekus, kurus nu apciemo viss tabors.
    Tostarp Vītolu ielā cerība, ka kļūs klusāk - par trīs dzīvokļiem lietas tiesā, daži jau stāv tukši. Arī Bērzu 7a nomainījies saimnieks, un tas palūdzis, nelikumīgi aizņemtos dzīvokļus atbrīvot.

  • -18
    vilma 04.10.2017, 16:08:26

    Tas vis valdibas vara , kuru izlikt no dzivokla kuru ne.Es ielaidu sava mantojuma maja jusu tautiesus,un nevaru dabut ne maksu par udeni ne eletribu ,to tagad viniem nosledz ,dzer no rita lidz vakaram.Pie viniem ari visadi nak ,ko tagad man ziema dzit ara cilvekus ,lai kadi bet vini ir cilveki.Par ticibu varu teikt vienu,ja Es esmu pareizticiga un visos tajas dumjibas nepiedalos,bet Dievam Es ticu.Un parto nekaunos.

  • -4
    Anita 04.10.2017, 16:17:50

    Varu piebilst vienu , negribi lai čigāns tevi apzog , apkrāpj vai vēl nez ko , nekontaktē ar viņu , un nav ko baidīties pateikt -liec mani mierā , nenoburs un neko sliktu neizdarīs, vienkārši būs spiests iet meklēt kādu citu upuri,ko apvārdot . Tāds čigāns vai pusčigāns veiksmīgi darbojas pilsētā ar rītdienu un ir nozombējis veselu baru ,kuri par viņu nobalso. Vai tas nav vēl lielāks ļaunums par to ,ko čigāni sadara ? Vai tā sauktie latvieši ,kuri ir valsts galvgalī nav ļaunāki par čigāniem? Tie apzog valsts iedzīvotājus pat acīs neskatoties , jo zin,ka slikti dara.

  • -16
    vilma 04.10.2017, 16:18:06

    Dajusko,es lugsu Dievu,lai tas Kungs nesoda tevi bargi par to kaTu ieks savanaida nezini ko runa.Jus novaldibas nebaidaties ,jo Jus esat latviesi ,no Dieva ari ne ,tapec ka Jus neticat.Bet pienaks laiks un Jus atceresietie Manus vardu.

  • -15
    vilma 04.10.2017, 16:26:52

    Un Jus aizsavas bezpalidzibas brukat virsu vesalai tautai?Mani ir apzagusi gan cigani gan latviesi,bet es nevainoju veselu tautu ,to izdarija dazi cilveki ,kuri nes atbildibu tagad likuma prieksa.Apvardot un burt ,to nedara neviens ticigs cilveks,tas ir Greks.Lugt Dievu par cilveku kurs ir pilns ar naidu pret citu

  • 0
    Dajūsko 04.10.2017, 16:31:52

    Redz, Vilma, naida nav, kāpēc Tev pašai ir radies tāds viedoklis? Man ir pilnīgi vienalga, bet šitos jau gadiem apeju ar līkumu. Nevajag pārspīlēt.

  • -17
    vilma 04.10.2017, 16:28:20

    Ta ir piedosana ,Tiem cilvekiem,kuri nezina ko Tie dara.

  • 0
    Riebīgais 04.10.2017, 20:35:47

    :D un aiziet cigāniskās runas, " es par jums lūgs diev,labais cilvēk,lai viš jums palīdz, un aizsarga, iedos 43 cent,bērniem priekš maizs?"
    :D :D

  • -15
    Latvija pāri visām! 04.10.2017, 23:48:41

    Latviskās runas acīmredzot ir - pie velna!

  • 0
    Novadnieks 05.10.2017, 08:37:09

    Vai tu,Kurzemniek kaut mazliet iedziļinājies riebīgā komentārā.Pakustini smadzenes un tu sapratīsi,ka nekādu dievu tas čigāns ne par vienu nelūgs,un nevienam bērnam par tiem centiem maize netiks pirkta.
    Kāpēc neuztaisīt dzīves sagrauztu ģīmi un nelūgt no apkārtējiem naudu?Vai esi dzirdējis par ubagotājiem,kurus var pielīdzināt biezo kārtai.Un,starp citu,kas attiecas uz čigāniem,tad lai izvelk no savām slēptuvēm to savu dievu (zeltu) un lai pārdod,tad būs maize gan bērniem,gan šņabis pašiem.

  • -13
    Latvija pāri visām! 05.10.2017, 09:20:13

    Novadniek, tad, kad lielākā daļa padomjlaiku lepno latviešu , kompartijas mudināti un pasakai par pērtiķīti lēti noticēdami , no Kristus atteicās un cēla "gaišo nākotni" (s*du vien uzceldami galu galā), čigāns gāja baznīcā.

    Vai viņš lūgs vai nelūgs konkrētajā gadījumā, tā viņa darīšana.
    Nekādā gadījumā nevēlos čigānus idealizēt, bet arī noniecināt ne. Katrs indivīds atbild par saviem paša darbiem.

  • 0
    Novadnieks 05.10.2017, 09:45:44

    Droši vien ka gāja tajā baznīcā,bet kā no baznīcas ārā, tā "auzās" iekšā.Es,Kurzemniek esmu redzējis tādus baznīcā gājējus,ka pat karātavām būtu jākaunas par saskarsmi ar tādu tipu.

  • -11
    Latvija pāri visām! 05.10.2017, 10:23:24

    Acīmredzot, katram pēc viņa [ne]ticības:), jo lielākoties
    esmu saticis baznīcā gājējus - labus cilvēkus.

  • -11
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 05.10.2017, 11:58:43

    Ikdienā Pašvaldības policija patrulēšanas maršrutos iekļauj gan daudzdzīvokļu māju pagalmus, gan jauniešu pulcēšanas vietas. Arī turpmāk pievērsīsim uzmanību Jūsu minētajām vietām, taču atgādinām, ka vienlaicīgi policija nevar atrasties dažādās vietās, līdz ar to ļoti svarīgi nekavējoties zvanīt pašvaldības policijas dežūrdaļai pa tālruņiem 63680808 vai 28680808 kaut vai par vismazākajām aizdomām, pastāstot situāciju, notikuma vietu un nosaucot personu pazīmes, ja tas ir iespējams. Dažu minūšu laikā ieradīsies pašvaldības policijas inspektori, kuri pārmeklēs norādīto teritoriju un pārbaudīs aizdomīgas personas, tādā veidā pasargājot iedzīvotājus no bīstamām un nepatīkamām situācijām.
    Tāpat lūdzam iedzīvotājus savos mobilajos telefonos saglabāt pašvaldības policijas tālruņa numurus, lai nepieciešamības gadījumā uzreiz varētu mums piezvanīt!

  • 0
    Novadnieks 05.10.2017, 13:19:31

    Interesanti,ko darīs policija,ja redzēs kaut kur baru jauniešu stāvam?Vai apstāsies blakus un gaidīs,ko nekad nesagaidīs,jo policijas esamība konkrētā vietā ir garants likumībai un kārtībai kopumā?
    Apzināšanās,ka iespējamiem sabiedriskās kārtības traucētājiem,par viņu nelikumīgo rīcību nekas principā nedraud,tad veikt kaut ko represīvu ir gandrīz bezjēdzīgi.Reāls cietumsods ir diezgan efektīvs līdzeklis tiem,kuri citiem dzīvot traucē,bet tas jau nav iespējams,jo esam taču demokrātiska valsts.Vēl efektīvāks būtu miesas sods,bet -ak vai,kā tā var,sist cilvēku,lai gan tas cilvēks pats ne vienu vien ir sitis kopā ar saviem drauģeļiem.Kamēr dzīvosim bardakā,kurš tiek dēvēts par demokrātiju,tikmēr nebūs ne kārtības ,ne taisnības,ne vienlīdzības,un čīkstēsiet līdz izmisumam par savu grūto ikdienu,kuru paši sev esat izveidojuši caur vēlēšanām.

  • -1
    Lienda 08.10.2017, 21:51:06

    Pie Maxsimas ļoti bieži prasa naudu, piedāvā smaržas, vasarā pie Top Poruka ielā regulāri dežūrēja. Piedāvā uzmācīgi un neklausās nemaz atteikumos. Iet līdzi pa ielu un gatavi līst iekšā mašīnā.

  • 0
    Novadnieks 09.10.2017, 05:27:59

    Bet tu to naudu nedod,smaržas nepērc.Un,ja lien mašīnā,tad iedod pa purnu.Vari iepūst tajā purnā arī kādu gāzi.Kas attiecas uz naudas prasīšanu,tad daudz lielāku nekaunību tā izrāda VID-jo tas redz laikam attaisnojami,tā teikt valsts uzdevumā.

  • -12
    vilma 08.10.2017, 23:42:16

    Ja Jums ta uzmacas ,kapec nesaucat policiju?Jus tikai rakstat un stastat citiem,lai citi ari ienist so tautu tapat ka Jus.Es nezinu,var but ,ka Jus visu izdomajat?Es jau vairakas reizes rakstiju ,ja kads parkapj likumu,un Jus toredzat,sauciet policiju.

  • 0
    Novadnieks 12.10.2017, 09:02:21

    vilma,nu nevajag te izrādīt tādu samākslotu sašutumu.Ir taču lielas problēmas ar tiem tavas tautības cilvēkiem.Un nevajag piesaukt policiju,jo ar viņiem arī var būt problēmas.Labāk sāc nodarboties ar savējo audzināšanu.

  • 0
    KaijaMaija 12.10.2017, 06:12:29

    Muļķības.

  • 0
    Inese Fedotova 12.10.2017, 12:19:20

    Sveicinati!Nevareju nepiebilst paris vardus.Diemzel mūsu pilseta ir lielas problemas ar ciganu mazajiem resgaliem.Vai tiesam neviens nav iedomajies,kas notiek ar mūsu pasu berniem,kad vinji nak no skolas vai kadam nodarbibam arpus tas?Par piemeru,makslas skolas rajona-ja bernam vienam janak majas,vecaki velu strada,nav kas aiziet preti,un kas notiek?ciganu berni baros krit virsu mūsu atvasem,rausta aiz matiem,spardas ar kajam,ples somas un drebes.censas apzagt.iedomajieies,tie ir tikai mazi berni un ko viņi jau tagad dara,nav runa vairs par to pusaudzu bandu kas ar naziem staiga apkart.un apzog pensionarus,kuri nevar paskriet!!!te nav vairs runa par patiku vai nepatiku pret so tautu,te runa iet par realu apdraudejumu mūsu berniem it ipasi tagad tumsajos rudens vakaros.Pati personigi esmu redzejusi uz ielas dazadus atgadijumus.Man pat ir zel pasu ciganu mazulus,kad ir redzeti pardzerusies vecaki ar zidaini uz rokam.Bet katrs jau audzina kaa prot un spej.

  • 0
    KaijaMaija 12.10.2017, 12:33:56

    Inesīt, pilnīgi tev piekrītu! Man arī puika m nodarbības beidzas diezgan vēlu Digitālajā centrā, ko darīt nākas iet pretī, jo tur tāda tumsa un vēl tās spēļu zāles,kur viens otru grūsta un bļaustās pārdzērušies purni!!! Bet nez kāpēc uz tās ielas nav redzami mūsu likuma kalpi. viņi vizinās pa Piltenes ceļu līdz Mičurinam un atpakaļ!!! Feini. Interesanti, kāpēc vēl tie ROMI klīst pa centru un gar viņiem nevienam nav daļas???!!!

  • -3
    KaijaMaija 12.10.2017, 12:35:46

    Bērniem tak no rīta sanāk uz skolu iet pa Kuldīgas ielu! Vai tiešām arī tās spēļu zāles nevar aizvākt no centra, lai cilvēkiem mierīgāk!

  • 0
    Riebīgais 12.10.2017, 19:14:15

    Šīs zaudētavas neaizvāks,parastiem mirstīgajoem rokas par īsu,lai šos aizdabūtu prom,tur grozās nenormāls piķis,attiecīgi lielajiem vēderiem,laba peļņa.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: