Aizliegtais paņēmiens

Persona | 27.09.2017, 00:59:20 | 2308

Ventspilnieki! Vai arī jums ir viedoklis šajā lietā, sakarā ar raidījuma ciklu "Tokija", kur ēdināšanas iestādē Tokio City ir pieķerti, ka darbiniekiem maksā aplokšņu algas?

Komentāri (41)

  • -2
    Novadnieks 27.09.2017, 06:33:18

    Kas vainas aplokšņu algām.Tas ir veids,kā reāli strādājošam saņemt savu grūti nopelnīto ar mazāku atvilkumu.Treknais gals līdz ar to mazāk var iebāzt savās rīklēs.Aģentūras un departamenti un visādi citādi liekēžu midzeņi kā baravikas šogad.Visi šitie gnīdas barojas no nodokļu maksātāju naudas.Tieši aploksnes ir tas,kas, kaut mazliet,bet tomēr neļauj situācijai kļūt galīgi aplamai.Protams,tautas ienaidnieki ir izdomājuši par aplokšņu algu izmaksu kriminālatbildību,bet esmu pārliecināts,ka tie parazīti aplauzīsies.Tāpēc jau mums ir galva,lai kustinātu smadzenes un veiksmīgi apčakarētu pēc svešas naudas tīkotājus.

  • -1
    Persona 27.09.2017, 08:04:04

    Bet vai tu esi aizdomājies par to, ka kādreiz arī slimosi vai paliksi bez darba un pabalsts, kas tev pienaksies no taviem nodokļiem būs tik mazs, ka tev knapi sanāks īri nomaksāt, kur nu vēl pārējais...

  • 0
    Nif nifs 27.09.2017, 08:31:18

    Nesaku, ka absolūti aizstāvu aplokšņu algas (vispār šajā jautājumā labāk paklusēt), bet...pēc tiešām lielo nodokļu nomaksas bieži vien arī knapi sanāk īri nomaksāt, kur nu vēl pārējais...cilvēkiem ar parastām algām.

  • -1
    Novadnieks 27.09.2017, 08:49:42

    Esmu par to aizdomājies,un ne tikai par to.It kā tagad tādi pabalsti būtu atbilstoši cilvēka vajadzībām.Latvijas nodokļu politika netiek īstenota dzīvē,lai cilvēkiem būtu vieglāk dzīvot vai kā citādi justies komfortablāk.Mūsu nodokļu politika ir tendēta tikai un vienīgi,lai labi justos administratīvi parazitējošais aparāts.
    Lielā cepšanās un cīņa par katru nodokļu centu ir saprotama,jo tie liekēži ir nenormāli daudz un viņu apetīte aug ar ātriem tempiem.Arī VID pieder pie šiem liekēžiem,jo ir uzblīdināts ar savu darbinieku skaitu līdz absurdam.Te Ventspilī pilnīgi pietiktu ar trīs darbiniekiem.Par viņu galveno midzeni Rīgā vispār ārprāts.Un tad vēl viņu no finanšu policija,kura ir galīgi lieks veidojums.Piemērus var minēt gandrīz visas dienas garumā.Gribu tik vēl pieminēt par tiem absolūti nepamatoti augstiem visādiem liekiem maksājumiem CSDD,kad cilvēks dodas uz auto tehnisko apskati.Mēs esam pielīdzināmi badā mērdētai govij,no kuras cenšas izslaukt vairāk nekā tā govs sver.

  • -1
    Ķitvainazīt 27.09.2017, 08:54:20

    Cienījamā kukurūza! Mūsu sistēmā pabalstu lielums diez vai ir atkarīgs no samaksāto nodokļu daudzuma. Ja visi apzinīgi maksātu, tad apmēram puse no viņiem nomirtu badā. Jo tu esi plikāks un nabadzīgāks, jo mazāk tev pienākas. Vislielākās atlaides vienmēr ir tiem,kuriem vairāk naudas.

  • 0
    Novadnieks 27.09.2017, 13:40:18

    Tu aizmirsi piebilst,ka,jo tu vairāk maksā,jo kāds cits paliek bagātāks.Un to ļoti labi saprot arī tādi Mārči Putnieki un Gunāri Pētersoni,bet negrib par to runāt.Neviens šeit nav rakstījis ka nevajag maksāt nodokļus,ka pilnīgi vajag no tiem izvairīties.Ir jābūt nodokļu iekasēšanai,bet samērīgai un galvenais,lai cilvēkus nepataisītu par vēl lielākiem nabagiem,bet lai veicinātu dzīves līmeņa celšanos.Esošā nodokļu iekasēšanas politika ir tīkama parazitējošam slānim,un ir absolūti pretrunā ar tautas interesēm.Normāli strādājot nav iespējams normāli pelnīt,nevar iztikt,nemaz nerunājot par kapitāla iekrāšanu.No samaksātiem nodokļiem parazitē liekēži,kuri ieņem amatus,kuri vispār nav vajadzīgi,un ,pat ja būtu vajadzīgi,tad neko nejēdz no tā amata,kuru pats ieņem.Cilvēki mūk no valsts,bet sēdošiem pie varas grožiem nekas cits neliekas par labāku valsts saturēšanu kopā,kā nodokļu celšana un jaunu izdomāšana.

  • -2
    zobens 27.09.2017, 08:56:49

    lai maxaa kkwai maisos,galwenais ka wispaar maxaa.....

  • -4
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 09:21:30

    Mjā. Nu tādi malači esat! Nemaksājiet tik nodokļus un balsojiet par tiem pašiem katru reizi! Tas Jums ļaus visu mūžu anonīmi raudāt, ka viss ir slikti! Tas ļaus Jums turpināt zagt un vainot politiķus, kurus paši savēlējāt. Ak jā, ko es te meistarus mācu. Turpiniet tik šo dezinformāciju! Nedodiet iespēju valstij attīstīties! Tā turpiniet! Jūsu žēlabas un raudas palīdz un mierina ikvienu apzagto dvēselīti!

  • -1
    Nif nifs 27.09.2017, 10:10:05

    Gunār, ja mēs redzētu, ka mūsu nodokļu nauda tik tiešām aiziet valsts funkciju (nevis uzblīduša aparāta) uzturēšanai, ka tā tiek ieguldīta ar gudrību - kā prātīgs saimnieks saimnieko, cienot arī savus padotos un rūpējoties par to labklājību - mēs jau tikai PAR. Bet visu laiku nākas redzēt, ka notiek tikai otrādi. Nauda tiek šķiesta, tauta un uzņēmēji nospiesti ar nodokļiem aizvien vairāk (gaišas jau tur galvas, palielina nodokļus jomās, kur cilvēks nevar nemaksāt , nek.īp., auto) Tas arī rada šo negatīvo noskaņojumu pret nodokļu maksāšanu. Un vēl jau urķējas samazināt arī tos saņemamos pabalstus, slimības naudas u.t.t. Un jaukt un putrot likumus līdz ārprātam, bieži un regulāri, ka nav nekādas pastāvības.
    Lai nav pārpratumu, pa lielam es esmu par nodokļu maksāšanu.

  • 0
    Riebīgais 27.09.2017, 12:32:06

    par kādu valsts attīstību tu runā? mūsu valsts ir parādā gandrīz 60 miljardus eiro,bet valstsvīriem tas galīgi nesatrauc,jo viņiem atbildība nav jānes pilnīgi nekāda,tiku valdībā,sataisīju sūdus,piebāzu pilnas kabatas ar piķi,novedu valsti līdz bankrotam,nu un? izmetīs mani no valdības,dabūšu kompensāciju un palikšu kādā vadošā amatā,un turpināšu kāst piķi, dzīve ir jauka! no tā,vai es maksāju nodokļus vai nē šajā situācijā maina tikai to cik kurš sabāzīs kabatās..

  • -1
    tā viš i 27.09.2017, 09:30:47

    Gunārs Pētersons ir stulbs! Pat stulbāks par to Pētersonu,kurš viņam pasē ierakstīts. tā viši

  • -5
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 09:39:45

    Nu ja, ka stulbs, jo neatbalstu Jūsu žēlabaino ņauduli! Labāk nelamā mani, bet ieraudi kādu komentāru par to, ka visi citi slikti! Nu - ņau ņau ņau! Uz priekšu, gauduļu brigāde!

  • -3
    Latvija pāri visām! 27.09.2017, 09:51:10

    Mans viedoklis ir - man pa 'barabanu'.
    Katrs šai valstē 'kruķījas' kā māk..

  • -1
    tā viš i 27.09.2017, 09:59:20

    Ņaudēt vari tu pats,Pēterson.Šeit neviens neņauda(izņemot tevi).Nomaini profila bildi.Tev līdz Trampa līmenim nenokļūt nekad! Un vispār,pagaidām(vēlams)nekomentē-liec tikai +vai -,vēlāk uzticēsim arī kādu komentāru.

  • -5
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 10:03:10

    Es neņaudu, es norādu uz to, ka tādi kā Tu šeit vienojas vienā lielā gauduļu virpulī un aicina sabotēt šo valsti nemaksājot nodokļus. Pēc tam apburtā loka iespaidā vēlēšanās balso par tiem pašiem, pēc tam slimnieki nesaņem ārstēšanu, ceļi pavasarī kūst utt, utt, utt. Un bildi varu likt tādu, kādu vēlos - ne Tev kā gaudulim-ņaudulim par to spriest.

  • 0
    tā viš i 27.09.2017, 10:15:19

    atmini mīklu: tev,kā gods-man,kā pienākums.

  • 0
    tā viš i 27.09.2017, 10:18:47

    Pareizi,Gunār! Tā ir mūsu sarakste..

  • -4
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 10:34:02

    Oho - mīklas gan Tev patīk uzdot pašam un arī pašam tās mēģināt atminēt! Pienākums - tātad Tev maksā par šo dezinformāciju, troļļa kungs!

  • -2
    pūka 27.09.2017, 10:38:02

    Viedoklis ir vienkāršs. Raidījums meklē sensāciju, lai savus reitingus celtu uz citu rēķina. Ja VID būtu uzdevumu augstumos tad nebūtu televīzijai tas jādara. Un ar to smieklīgo kasesaparātu reformu neko neapkaros, jo ir jau cilvēki kas izgudros, kā uzlaust un darīt ko grib.

  • -1
    Novadnieks 27.09.2017, 10:49:21

    Gunār Pēterson,varu apgalvot,ka,ja visi strādājošie un citādi nodarbinātie arī visus nodokļos nomaksātu,kā tas ir noteikts likumā,tad nekas nemainītos par labu tautai kopumā.Tad būtu divas,ja ne vairākas reizes lielākas algas kabinetu žurkām.Un ,ja arī ne tā,tad tas liekēžu bars būtu vismaz divas reizes lielāks.
    Vari jau nepiekrist realitātei,bet tas jau nemaina to realitāti.Vai esi aizdomājies,cik kilometrus grants ceļus varētu noasfaltēt par to naudu,kura aiziet gada laikā vismaz divos kaut kādos tur nevajadzīgu departamentu tā saucamo darbinieku algās Aiziet pluss mīnus divdesmit miljoni eiro.Ja viens kilometrs prasa kaut divus miljonus,tad cik kilometrus savestu kārtībā par to absolūti zemē nomesto naudu.Un kur nu vēl visādas aģentūras un visādi citādi parazitējoši veidojumi.
    Kas attiecas uz medicīnu,tad ārstēti tiek mūsu valstī labi ja pieci cilvēki no simts.Pārējiem tā veselība un dzīvība tiek uzturēta,tā teikt,pa nullēm,bet nauda no viņiem,jau tā nabagiem,tiek iekasēta liela.

  • -4
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 10:58:22

    Es jau nevienā komentārā neesmu minējis, ka viss būtu sakārtots utt, utjp. Es apgalvoju, ka nemaksājot nodokļus nekas neuzlabosies. Šo Jūsu minēto problēmu var mainīt TIKAI un VIENĪGI pie vēlēšanu urnām (arī šo es minēju iepriekš). Tas, ka Jūs, pāris troļļi, mēģiniet ar pāris anonīmiem kontiem radīt kaut kādu mistiski dezinformētu sabiedrības viedokli par situāciju valstī, ir ļoti negudra un pat no sava laika resursu viedokļa raugoties - izšķērdīga rīcība. Protams, ja vien Jums par šo piķis neripo pašiem kabatās.

  • -1
    tā viš i 27.09.2017, 10:51:25

    Izanalizējot Jūsu komentārus,cien. Gunārs Pētersons,esam nākuši pie slēdziena-Jūs esiet pieskaitāms..! pieskaitāms pie "nepieskaitāmiem"..

  • -6
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 10:59:00

    Tā viš i - tiš tiš prom sliktā peļu atraudziņa!

  • 0
    tā viš i 27.09.2017, 11:06:39

    Tā viš i,Pēterson - tiš tiš prom sliktā peļu atraudziņa!

  • 0
    Anita 27.09.2017, 11:06:53

    Ja par pašu tēmu , ir jau labi ,ka ceļ gaismā nodokļu nemaksātājus , bet pēc šī raidījuma , daudzi cilvēki tiks atlaisti no darba un nonāks neapskaužamā stāvoklī , jo nebūs pat tās oficiālās algas un uz bezdarba pabalstu arī cerēt nevar ,jo diez vai soc. nodoklis ir nomaksāts un vai cilvēki pietiekami ilgi ir strādājuši ,lai saņemtu pabalstu. Ar šāda veida akcijām jau neiznīcinās aplokšņu algas. Cilvēki ir novesti līdz izmisumam un tāpēc piekrīt aplokšņu algām , jo labāk darbs un tāda samaksa ,nekā nekas, bet to jau saprot tikai tie ,kas kaut reizi ir pazaudējuši darbu un ienākumus . Ja mūsu nodokļi aizietu tur ,kur tiem jāaiziet ,tad Latvijā būtu labi ceļi , veseli cilvēki un visiem būtu normālas algas , no kurām sanāk gan visi maksājumi ,gan paliek iztikšanai un uzkrāšanai nebaltai dienai. Šodien vairumam iznāk nomaksāt obligātos maksājumus un drusku paliek ēšanai, par uzkrāšanu nemaz nedomājot . Bet to jau saprot tikai tie ,kam nav lielās algas no 1000 uz augšu .

  • 0
    Edvīns 27.09.2017, 11:24:51

    Mjaa, jāpiekrīt Novadniekam, - ,,grib izslaukt no govs vairāk kā pati sver....,, :))) Tā nu tas patreiz vairāk vai mazāk izskatās...

  • -5
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 11:33:02

    Piekrītiet piekrītiet viens otram! Jums par to naudu maksā!

  • 0
    Novadnieks 27.09.2017, 13:24:59

    Tev laikam ir vajāšanas mānija.Ne te kāds trollis ir,ne kādam par komentēšanu maksā.

  • -7
    Mārcis Putnieks 27.09.2017, 12:11:57

    Pārsteidzoši cik daudz cilvēku nespēj apjēgt vienkāršu patiesību: lai būtu ko tērēt, ir kaut kas arī jānopelna (tērēt veselības aprūpei, mediķu, skolotāju, policistu algām utt.). Var jau dzīvot kā barbari katrs savā klanā (bāzt naudu savā kabatā), bet tad nav ko kaukt ka ceļi slikti, veselības aprūpe nekāda, pensijas smieklīgas utt. To cik labi darbojas "mežonīgais barbarisms" redzam aiz austrumu robežas - kā dzīvoja viduslaikos pliki un nabagi, tā dzīvo joprojām. Es gribu dzīvot Latvijā kā Rietumeiropā nevis Centrālāzijā, tomēr es mierinu sevi ar domu, ka vairums ar galvu domājošo šobrīd strādā nevis dalās ar savām "pērlēm" šajā čatiņā.

  • -6
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 12:24:08

    Kārtīgs "+1" no manis!

  • -1
    Āmen 27.09.2017, 13:46:55

    Atradies varonis. Pastāsti gudriniek, kāpēc esam nonākuši līdz šādam līmenim, kur cilvēki maksimāli izvairās savu nopelnīto naudu dalīt ar šo valsti?

  • -4
    Gunārs Pētersons 27.09.2017, 16:01:57

    Tāpēc, ka tādi varoņi kā Tu gadu garumā centušies visus (tai skaitā arī valsti) apčakarēt. Tādēļ, ka tādi kā Tu neizprot konceptus "godīgs bizness ilgtermiņā atmaksājas" un "vēlēšanās domā ar galvu".

  • 0
    Persona 27.09.2017, 13:11:00

    Interesanti bija palasīt ventspilnieku viedokļus.
    Paldies jum par atsaucību.

  • 0
    Nif nifs 27.09.2017, 13:52:34

    Citus uzkacināji, bet savu viedokli tā arī nedarīji zināmu. Ko pati domā par šo?

  • 0
    Persona 27.09.2017, 21:18:13

    Piedodiet, ja kādu esmu uzkacinājis, jo tāds nebija ma s mērķis.
    Es protams esmu kategoriski pret aplokšņu algām, jo pats esmu strādājis jomā, kur 6 gadu garumā saņēmu aploksni algā, bet kad veselība sabruka, piedodiet, mana slimības lapa bija tāda, ka paldies radiem, kuri izpalīdzēja, lai neizmet no dzīvokļa. Un arī pēc tam mani atlaida no darba, dēļ slimības lapas, bezdarbnieka pabalsts ir tik "liels", ka atkal radiem ir jāpalīdz...
    Es to saku tikai dēļ savas pieredzes un esošās situācijas.

  • 0
    Nif nifs 27.09.2017, 21:37:50

    Tas vārds "uzkacinājis" nebij domāts sliktā nozīmē ;) paldies, ka atbildēji!

  • 0
    gg65 28.09.2017, 13:39:37

    Var saprast to, ka mazs uzņēmums maksā aploksnē, jo viņiem ir jāizvēlas - maksāt aploksnē vai bankrotēt.
    Bet tāds Gan bei un Tokio City pelna MILJONUS gadā.
    Tātad šeit nav runa par to, ka aploksnēs maksā, jo citādi bankrotēs. Te ir reāls skopums un vēlme nopelnīt maksimāli lielu naudu. Ne jau šajā Tokio City gadījumā valsts pie kaut kā ir vainīga. Vainīgi ir iestādes īpašnieki, kuri apzināti uzspiež aploksni darbiniekiem. Ja visi darbinieki uztaisītu arodbiedrību un pieteiktu streiku, tad uzņēmums ātri vien būtu gatavs sākt maksāt to algu legāli.
    Tā kā skarbi jau ir tā teikt - bet daļēji paši darbinieki ir vainīgi pie tā, ka piekrīt pa aploksni strādāt. Ja tevi izmet no darba par to, ka pacēli šo jautājumu, tad aizej uz VID un nosūdzi. Kad uzņēmums dabūs pa pakaļu dēļ nelegālām algām, tad būs spiests maksāt legālas un algu celt. Ja necels, tad neviens nestrādās. Protams, ja kāds piekritīs pa legālu minimālo algu strādāt, tad diemžēl viņš turpinās uzturēt šos resnos runčus uzņēmumos.

  • 0
    Novadnieks 28.09.2017, 16:20:51

    Nu ja skopums,tad apsveicams skopums,jo ar šāda skopuma palīdzību tiek apčakarēti parazīti.

  • 0
    Āmen 28.09.2017, 20:43:02

    Latvijas iedzīvotāji vairs netic valdībai, tāpēc, ka cilvēks ar veselo saprātu sen ir atšifrējis, ka valdība uztur sevi, lobē savas intereses, algas, un nespēj atrisināt būtiskas problēmas dažādās nozarēs, tajā skaitā izglītībā, veselības aprūpē, nodokļos u.t.t. (Par ceļiem vispār nerunāsim. ) . Tai pat laikā par nodokļu naudu tiek celtas dārgas ēkas, uzturētas dārgas valdes u.t.t. Principā nodokļu nauda tiek izšķērdēta. Žēl, ka ir tādi kā Gunārs, kuriem patīk, ka valsts parazīti ņem viņu pakaļā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: