Nakts atpūta .

Konstantins Celms | 20.08.2017, 00:23:45 | 5472

Kuldiga plkst.00.20
Pie ventas rumbas cilvēki jautri pavsda laiku dxied smejas atpūšas jūtad forši un izbauda sestdienas vakaru .
Tā tik ventspilī kad pensionāri pēc panorāmas iet gulēt visiem ir jābūt klusiem lai nedo dies viņiem netraucētu naktsmieru ...

Komentāri (46)

  • -4
    Novadnieks 20.08.2017, 06:24:25

    Kuldīgā pie Ventas rumbas neviens pensionārs neguļ,bet Kuldīgas pilsētā gan guļ,un Ventspilī un citur apdzīvotās vietās arī guļ.
    Tavs domu gājiens ir skaidrs.Tādi kā tu ir daudz,kuriem pie di..as ir citu miers, atpūta un citas intereses.

  • -7
    works 23.08.2017, 21:03:25

    Maldies gan .Citās pilsētās pēc 22:00 tik sākas dzīve.
    Ventspilī 22:00-23:00 visi pa būdām salīduši guļ.

  • -3
    Novadnieks 24.08.2017, 07:50:00

    Tā ir cita "opera".

  • -2
    Anita 20.08.2017, 07:02:14

    Cerams ,ka arī tu , komentāra autor, reiz būsi vecs vai vismaz strādāsi un tev būs agri jāceļas un tad miera traucētāji tev neļaus pilnvērtīgi atpūsties.Katrā apdzīvotā vietā ir kāds nostūris ,kur var skaļi uzvesties ,netraucējot citus, vai tas būtu pie upes vai ezera, bet tiem trokšņotājiem ļoti gribas uzdzīvot tieši daudzdzīvokļu namu tuvumā , vai ar auto vizināties pa privātmāju rajoniem ar iespējami lielāku troksni, tā teikt , ja es neguļu ,tad jūs arī , esiet tik laipni , līksmojiet man līdz .

  • -3
    Barons 20.08.2017, 08:12:57

    Priekš tād škandalmaher,ja būs tuvuma pie man muiž,man ir vien Mauser flint,ko ir pielādet ar Special biszāl-rup Sāl kopa ar smalk sakapat Cūk sar.Būs šaut iekš pakaļ puss,le zinat.

  • 0
    ilona kaķis 26.10.2019, 15:25:31

    Baron, es izlasse iekš internett vel vien skādig padāršen, ko šitiem sū*brāļem var nodārt: iekš plint vaig lādet renkuļ viete zirņs. Kad nu tie top ešaut ekš d*rss, vīņs nevar ta ka sāl izmērcet āre; vīņ tai mīkste, silte un mitre viete sāk dzīt asns. Vo, un tad pa riktigam i sū* būšen. :)

    Tov ieteikte cūksār a nou pa skād. :)))

  • -1
    .Barons 28.10.2019, 16:13:57

    Ilon kaķkundz.
    Paldies pa ieteikum.Es to jau bij zinat,bet vienalg,paldies.
    Es ne lietot Zirniņ iekš Patronam.Tamdēļ,ka to ir ēdam liet.Un ar Pārtik būs rīkoties taupig,tas nekas,ka es ir vien Baron un ka manam ir vien Muiž.Abet to Cūk sar ir pa frei-tos vien alg plūc nost,pirms to Cūk svilinat.

  • 0
    ilona kaķis 28.10.2019, 20:58:46

    No šitād aspekt es to liet nebij skatijs.
    Lāb.
    To bus lietot tik iekš liel dusmib, kad niknams nāks šnākdams āre ne tik pa nāsem, bet ousem ar.

  • -1
    Milda Kušš 20.08.2017, 17:09:01

    tieš tā!

  • -7
    krustmateflorence 23.08.2017, 18:50:07

    Tik tiešām ,šeit Ventspilī nu diemžēl nav ,ne kulturāla restorāna ar dzīvo mūziku un varietē programmu, ne kulturāla bāra.
    Pilsēta pilna ar lētām dzertuvēm , un spēļu zālēm ,kur pārsvarā atpūšas apšaubāma publika ,visur pilns cik mani aģenti man ziņo, ar saules brāļiem un saules māsām.
    Tur pat tirgos viens otrs un viena otra savu miesu pa naudu,lūk tādas mums tās izklaides vietas.Mums no Kuldīgas jāpamācās ,kā skaisti atpūsties,taču kā ostas pilsētai,šeit Ventspilī sen jau prasās pēc ļoti labām atpūtas vietām.

  • -5
    Novadnieks 23.08.2017, 19:56:52

    Kādi tev,vecā pastala,var būt aģenti?Atradusies te vēl viena ķoniņiene hrenova.
    Te jau ir tās demokrātijas stūrakmens,kuru vajag dēvēt par bardaku,ja pieļauj psihiski slimu cilvēku atrašanos sabiedrībā.

  • 0
    ayk 23.08.2017, 20:41:43

    Dikti labām atpūtas vietām vajag ļoti nopietnu uzņēmēju un dikti labus klientus. Nedomāju, ka Ventspilī ir daudz dikti labu klientu.

  • -2
    Jans 24.08.2017, 12:37:42

    Pastalai, kā tev šoreiz labpatikās nosaukt oponentu (man jau ļoti patīk, ja cilvēks neatkārtojas un meklē jaunus epitetus, jo tie idioti, stulbeņi, pajoliņi ir jau apnikuši), lielā mērā taisnība.

  • -5
    Novadnieks 24.08.2017, 07:48:37

    Un pavisam dikti labām atpūtas vietām vajag pašvaldību,kur vismaz puse no cilvēkiem ir gudri.

  • -3
    Jans 24.08.2017, 12:33:54

    Puse jau būtu labi, bet ko darīt, ja ir tikai viens?

  • -3
    Grizelda 24.08.2017, 08:44:55

    Reiz bija Kuldīgas iela slēgta, āra terases utt..
    Kurzeme - klusums
    bijušais Admiral klubs - klusums
    Parventa melnais kaķis - klusums
    Shake bārs - klusums
    Jurikos - kluss

    VIss koncentrējas ap Klondaiku tikai..

    Izskatās, ka te dzīvo tikai darba ļaudis, kam nakts dzīve pilnīgi neinteresē..
    Atbrauc ciemiņi, draugi...kur lai aiziet pasēdēt ? - Autenes bistro ???

  • -1
    ayk 24.08.2017, 09:16:31

    Nūūūū, mums ir vienīgā un neatkārtojamā "Piektdienas vakara pastaiga", kad visi teš rādīt, ka Ventspilī kaut kas notiek vēlu vakaros un arī pa naktīm. Obligāti klāt jābūt fotogrāfam un televīzijas operatoram, lai var parādīt publikai, ka mums tak ir tāda kustība pilsētā (tas nekas, ka tikai reizi pusgadā)
    Nedomāju, ka Pašvaldībā ir kāda amatpersona, kura ir ieinteresēta, lai Ventspilī visu laiku kaut kas notiktu un tā kustība vakaros būtu īsta nevis reizi vairākos mēnešos. Galvenais ir uzstādīt 530 bērnu pārtīšanas aparātus, kuri nevienam tā īsti nav vajadzīgi.

  • 0
    tā viš i 24.08.2017, 20:15:01

    kur "pasēdēt" nav īpaši jāmeklē-uz turieni,parasti,aizved.. .

  • -8
    Guantanamo 24.08.2017, 10:12:57

    Kāda jēga nodzert naudu?

    Visi viesi un es pats biju šokā cik daudz ir sataisīts māju iekšpagalmos bērnu laukumi. Visu cieņu.

  • 0
    KRX 24.08.2017, 11:36:51

    Konstantīn, lūdzu informācija:
    http://ventspilsreiss.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=17&Itemid=17&lang=lv

    Neviens vēl nav aizliedzis doties, kur un kad vien pilsonim labpatīk!
    Tad jau Ancē dzīvojošiem vispār jāiet mežā nomirt, jo tur nav pat Piektdienas pastaigas....

  • -4
    krustmateflorence 24.08.2017, 18:43:46

    Rīt vakar atkal būs ko redzēt,sāksies vienam otram un vienai otrai trakā nodzeršanās.
    Pēc tam sestdienas rītā , atkal atkritumu kalnus vāks sētnieki,cerams ka mazāk uz ielām mētāsies apakšveļa un viss pārejās lietiņas ... .
    Vispār svētki vasaras izskaņai jārīko ar skaistu koncertu pie jūras ,vienkārši pastaigāties var maršutā Ventspils -Kolka -Ventspils,tad daudziem prāts uz stulbībām nenesīsies,
    Un tam novadniekam kurš te pārņēmies ar savu brutalitāti,iesaku aiziet pie psihatra.

  • 0
    tā viš i 24.08.2017, 20:18:46

    kur "pasēdēt" nav īpaši jāmeklē-uz turieni,parasti,aizved.. .

  • -2
    Inga Pozdejeva 29.08.2017, 14:12:38

    Kur tad ir tā problēma? Trūkst nakts atpūtas vietu? Izveido!
    Ir jau labi bļaustīties, ka neviens cits nav sagādājis iespēju tusēt pa naktīm. Ja jau šāda laika pavadīšanas vieta pilsētā tik ļoti trūkst, ver vaļā savu biznesu. Tauta nāks bariem un varēs kļūt stāvus bagāts!

  • 0
    KaijaMaija 30.08.2017, 08:59:02

    Tur viss ir savādāk!!!

  • -2
    Dalius Butkus 23.10.2019, 14:57:36

    Interesē <a href="https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnicas-pec-regiona/viesnicas-ventspili">Viesnīcas Ventspilī
    </a> , vai jūs varat kaut ko ieteikt?

  • -2
    Dalius Butkus 23.10.2019, 14:58:23

    Interesē Viesnīcas Ventspilī ( https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnicas-pec-regiona/viesnicas-ventspili ), vai jūs varat kaut ko ieteikt?

  • -3
    keda 23.10.2019, 15:40:39

    OC Viesnīcai laikam jau nav ne vainas + vēl piedāvājumā baseins.

  • -4
    VisitVentspils 23.10.2019, 15:47:07

    Labdien!
    Informāciju par Ventspils naktsmītnēm iespējams atrast mājas lapā visitventspils.com, sadaļā KUR PALIKT. Jautājumu gadījumā, lūdzam zvanīt uz tālr. 63622263, 29232226.

  • -2
    krustmateflorence 23.10.2019, 15:28:56

    Tagad izteikšos tiešām pati,desmitām reižu ir šis jautājums diskutēts, nu nebūs vēl ilgi tā,kā tas ir Kuldīgā, Liepājā vai Rīgā,te valda citi likumi un cita kārtība,un tie vairums ir nenormāli sadzejojumi,kuri vēl klīst no psrss laikiem.
    Ja gribiet no sirds izklaidēties, tad tiešām tas jādara -ārpus Ventspils.

  • 0
    Krišs Daugulis 25.10.2019, 17:54:56

    IQ līmenis tik augsts, ka var pat ar botiem sarunāties :)

  • -5
    Pritchetts 25.10.2019, 18:16:10

    Ventspilī jauniešiem, it īpaši vecuma grupā no 18-25 nakts izklaides iespējas ir maksimāli limitētas. Klondaikā katru nedēļas nogali viens un tas pats - mūzikas stils arī nemainās. Mums trūkst alternatīvas subkultūras - house mūzika, techno nu kkas tamlīdzīgs. Nevajag tusēt tikai centrā un guļamrajonos - ārzemēs jaunieši mēdz ļoti labi pārveidot angārus, rūpnīcas par ballīšu vietām, kas ''vecajiem'' netraucēs gulēt ... vajag tikai iniciatīvu.
    Kamēr izklaides un brīvā laika pavadīšanas industrija šajā Latvijas nomalē nepilnveidosies varat necerēt, ka te jaunie cilvēki paliks strādāt, ja pat nav kur vakarā padejot.
    Varat mest pretī, ka Ventspilnieki nemāk atpūsties - tikai tupi apdullināties un no rīta salāpīties. Dodiet jauniešiem iespēju pierādīt pretējo, ka mēs varam organizēt pasākumus, aicināt dīdžejus, atvērt jaunas izklaides vietas.
    Ar cieņu,
    Ventspils jaunieši

  • 0
    Anna_Anna 26.10.2019, 09:33:20

    Nerunā, lūdzu, visu Ventspils jauniešu vārdā. Man techno mūzika absolūti nav interesanta. Manuprāt, problēma jau sākās nevis tajā, ka ir tikai Klondaika, bet tajā, ka nav vairs tie jaunieši. Pirms pāris gadiem bija 3 klubi pēc kārtas - Easy, Kiss un Klondaika un visi 3 bija pārpildīti nedēļas nogalēs, šobrīd pat tā Klondaika vairs nav piepildīta.,jaunieši nav vairs tik daudz kā agrāk, līdz ar to, muļķīgi vērt vaļā klubu, ja nav, kas uz viņu ietu.
    Diemžēl dēļ tā, ka Klondaika riktīgi besī, un tur cenšamies maksimāli neiet, tad tiek organizēti pasākumi draugu lokā kur citur, vai kādas brīvdienu mājas, pirtis, kempingi, dzīvokļi.. Paši meklējam iespējas, kur atpūsties.
    Es pilnībā piekrītu, ka jauniešiem Ventspilī nav, ko darīt, bet..... Arī jauniešu Ventspilī vairs nav.

  • -1
    Pritchetts 26.10.2019, 16:07:37

    @Anna_Anna
    Tev nav interesanta elektroniskā mūzika, bet varbūt Džeza, hiphopa, roka pasākumi Tev tomēr patiktu kādā Ventspils izklaides vietā.
    Vasarā pasākumu programmas dažreiz ir ok, un brīvā dabā arī protams var atpūsties, bet atlikušo gadu Ventspilī nedēļas nogalēs vari ''sēdēt'' Olimpikā, vai kalna stāvlaukumā.
    Tu saki :
    ''Es pilnībā piekrītu, ka jauniešiem Ventspilī nav, ko darīt, bet..... Arī jauniešu Ventspilī vairs nav''
    Un kāpēc pēc tavām domām viņi vairs nav un agrāk bija? Kur ir pilsētas rītdiena?
    - Nerunāju VISU Ventspils jauniešu vārdā, bet apkopoju to kas tiek kompānijās apspriests.

  • 0
    Grizelda 26.10.2019, 11:00:58

    Vispàr,ir ļoti skumji.
    Piemēram pārventā nav vairs pat bistro, cafe nav nekā.
    Nerunāsim par veco labo interklubu vai nakts klubiem.
    Kāpēc pārventā nav vārda tiešajā nozimē nekā?
    Tur nedzīvo cilvēki?
    Izbrauciet cauri ielām un palūkojiet..
    Ticu, ka ja parveta bus laba estuve vai klubs,
    Brauks i no pilsetas un ari no citam vietam..

  • 0
    Anna_Anna 26.10.2019, 11:45:47

    Piekrītu, kad bija vaļā T33, no pilsētas ļoti regulāri braucām tur pusdienot.

  • -3
    otrakeda . 26.10.2019, 14:36:13

    Ko jūs te šņukstiet?
    Pārventa nav Ventspils,un NEKAD tāda nebūs!
    Pārventa ir- "krievu ostas kopmītnes"..
    P.S. krievi,kā nācija, tur nav vainīgi nu nemaz,ja kas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: