Čigāni atkal uzdarbojas

Rasma | 02.08.2017, 15:24:47 | 2711

Esiet vērīgi! Šodien gaišā dienas laikā, pārventā, Rindas ielā pāri pa žogu čigāns pārlēca, iztraucējām, nepaspējām noķert. Iet sirojumos, izpēta, lai pa nakti ietu zagt, dienas laikā ar noteikti sazagtos. Dzīvnieki!

Komentāri (28)

  • -2
    works 02.08.2017, 19:01:28

    šodien viens ''Biznesa haizivis'' pie pasta gulēja puskails nonarkojies . Mellenes un gailenes pa gaisu groziņš galvā un šprice vēnā !

  • 0
    Krišs Daugulis 02.08.2017, 20:04:13

    Man priekš šitiem velliem i reģistret berdank un patroņ, pildit a izsijat jūrs sāl

  • -2
    Nif nifs 02.08.2017, 22:12:38

    Tūlīt works tev paprasīs, kādā valodā tu runā. Te nav joki.

  • -19
    vilma 03.08.2017, 21:02:55

    Izdoma visadas pasakas un ti raksta. Nacisti!Labak butu Jus rakstijusi par savas tautibu parstavjiem,kas iet apkart zagdami un laupidami.Ka kads kauko ir izdarijis ,kas vainigs cigans.Vai tik liels naidigums ir Ventspili pret Romu tautu?Mani ari apzaga latviesu tautibas parstavi ,ko tagad man visu tautu saukt par izdzimteniem?

  • -8
    Novadnieks 04.08.2017, 05:54:34

    Nu nemaz tik liels naids Ventspilī pret čigāniem nav,jo, jau daudzus sasaukumus pēc kārtas viens ar zināmu procentu čigānu asinīm saņem ,lai gan nepelnīti,bet saņem tik daudz vēlētāju balsis,lai varētu bez problēmām tīksmināties par cilvēku stulbumu.
    Kas attiecas uz vilmas komentāru.Lielu izbrīnu rada tas,ka cilvēki ar tādu degsmi mīnuso izteiktu absolūtu taisnību.Tas lielais izbrīns pāriet uzreiz pēc tam,kad atceros ka cilvēka stulbumam nav robežu.

  • -10
    Novadnieks 04.08.2017, 05:43:52

    Vai tiešām atkal uzdarbojas?Vai tad kādu laiku bija miers?Var būt Minna ir viena (viens) no tām,kurai tukša pļekšķēšana ir patīkama nodarbe.Ja tas ir tā,tad jau vajag mēģināt tikt Saeimā,vai vismaz pašvaldībā.

  • -7
    Anita 04.08.2017, 07:01:34

    Mūs katru dienu, jau gadiem ilgi ,ar nodokļu politiku valsts vadītāji( gandrīz visi latvieši) apzog un vēl aizvien izdomā jaunus nodokļus, lai vēl vairāk ,izspiestu no nodokļu maksātājiem pēdējo sulu.Lūk , tie ir zagļi , nevis kaut kādi sīki zaglēni - čigāni.

  • -1
    Rasma 04.08.2017, 11:49:10

    Gribētu redzēt nepļērkstētāju, sajūsmu, kad pa jūsu sētu dienas laikā dauzās čigāns. Nekad neviens nav uzdrīkstējies, lekt pāri pa sētu. Izņemot kaķus. Kaimiņiem jau alumīnija trepes pazudušas... Nu skaisti....Runāsim tikai par sasaukumiem! Jo gudrāk, jo skaistāk! Piepūšam vaigus un izejam ielās izrādīt apmierinātību. Būs svētki varēsiet izrādīt krūskurvi!

  • 0
    yolo 04.08.2017, 12:36:54

    viņi pat sabiedriskā vietā nekaunas darboties. tika tirgū novērots, ka kamēr viens novērš uzmanību vecam kungam, tikmēr otrs mēģina pielavīties no aizmugures, lai izviktu no kabatas kaut ko. nebūsim vienaldzīgi arī kad redzam, ka viņi mēģina runāt un kaut ko pārdot vecākiem cilvēkeim, jo 90% gadījumos tas ir krāpšanas mēģinājums

  • 0
    Arājs 04.08.2017, 13:12:10

    Ir jau pret tiem vēl viens otrs līdzeklis,iedarbīgāks par Dauguļ Kriša ieteikto.Bet to te nedrīkst pieminēt,sāks interesēties čekisti no drošības dienesta,un ar tiem negribas ielaisties nekādās darīšanās,varen nadzīgi esot uz brutālu rīcību,pat roku reiz salauza L.Grantiņam,neskatoties uz cienījamo vecumu...

  • 0
    tā viš i 04.08.2017, 13:28:20

    tā viš i,un nav ko jaukt politiskos zaglēnus,kopā ar čigānzaglēniem. Ņemot vērā,ka čigānu tautības vairākums,nestrādā 12 mēnešus gadā,un netaisās strādāt,parazitē uz soc.pabalstiem,zog ,melo un krāpjas,rodas jautājums-kādēļ čigāni būtu jāaizstāv,vai jāpielīdzina citām nācijām?

  • -3
    Novadnieks 04.08.2017, 17:51:32

    Ko nozīme tavā izpratnē strādāt?

  • -11
    Novadnieks 04.08.2017, 14:35:18

    Tieši tā,nekāda aizstāvība čigāniem,jo ļoti iespējams ka tieši viņi izraisīja otro pasaules karu,uzspridzināja Černobiļu,izraisīja pēdējo vispasaules ekonomisko krīzi un sadarbībā ar Kimu Čenunu kaitina pasaules sabiedrību.Arī "Rīdzenes sarunās"esot piedalījies pusčigāns.
    Aicinu visus nečigānus, šajā mums ar nezināmām briesmām draudošā laikā,būt saliedētiem un nezaudēt modrību.

  • -3
    tā viš i 04.08.2017, 14:40:01

    Novadnieks. Neraugoties uz tavu izcelsmi,vai piederību kādai tautai,aicinu komentēt objektīvi.

  • -4
    Novadnieks 04.08.2017, 17:52:47

    Ja manu neobjektivitāti salīdzina šeit forumā ar viena otra objektivitāti,tad es esmu eņģelis.

  • -2
    Anita 04.08.2017, 15:18:02

    Zog visu tautību pārstāvji, bet izcelti tiek tikai čigāni.Kāpēc tad pašvaldība viņiem dod visādus pabalstus ? Tāpēc ka tāds ir likums , bet kas tos izdomāja un apstiprināja ? Paši izdarīja tā un izlaida tautu , vari nestrādāt un dzīvot uz kakla tiem ,kas strādā un tomēr , visvairāk uz nodokļu maksātāju kakla sēž tieši šie likumdevēji un viņu milzīgais apkalpojošais aparāts.Kas liedz privātmājas saimniekam pa savu teritoriju palaist skriet suni , cik zinu čigāniem ļoti bail pat no maza bet nika sunīša , tā kā mājas sargs var nebūt kaukāzietis vai vācu aitu suns.

  • -3
    tā viš i 04.08.2017, 15:23:40

    tu esi čigāne!

  • -2
    Novadnieks 04.08.2017, 18:02:08

    Diez vai čigāne.Es domāju ka latve.,Krieve noteikti nē.

  • -2
    Anita 05.08.2017, 06:46:45

    Tu domā - Lolita Čigāne, nē un čigāniete ne tik , latviete ar lielu lībiešu asiņu piejaukumu, bet ar čigāniem (labiem , strādīgiem un kārtīgiem) esmu uzaugusi kaimiņos , un tavu brīnumu , viņi mani nav apzaguši un zagt arī nav iemācījuši ( varbūt vajadzēja ) tad dzīvotu tā , kā Latvijas miljonāri , no kuriem neviens nav nopelnījis" savus "miljonus.

  • -6
    Diana Roze 04.08.2017, 17:36:52

    Es tikai teiksu vienu katra tautiba ir savie urodi un ari ir labi cilveki visi nav vienadi

  • -8
    Novadnieks 04.08.2017, 18:00:49

    Visvairāk tie tevis domātie urodi ir pie latviešiem.Skarbi,bet fakts.Astoņu gadsimtu garumā esam kļuvuši par konkrētiem "gļēvulības vīrusa" nēsātājiem.Visādiem okupantiem klanījāmies,tagad klanamies,savai varai,kura sastāv pārsvarā no savas tautas ienaidniekiem.

  • -1
    tā viš i 04.08.2017, 18:47:16

    kad tas čigānietis izvilks tev no kabatas maciņu ar tavu penziju, tad tu sapratīsi,ko nomīzē - strādāt.

  • -4
    Novadnieks 04.08.2017, 20:05:10

    Ja jau tu to zini,ko nozīmē strādāt,tad tev to maciņu laikam no kabatas ir izvilkuši.Man tā nav gadījies.Tāpēc jau nezinu to,ko tu tā arī nepaskaidroji,bet uzrakstīju kaut kādu murgojumu.

  • 0
    Brīvā Latvija 05.08.2017, 07:49:04

    Tas tak skaidrs, ka visi čigāni gadu simteņos nav nozaguši tik daudz, cik pēdējos divdesmit gados to paspējuši līkdeguņi. Bet lieta tāda, ka man, diemžēl, kaimiņos nedzīvo Godmans, Kargins vai citi augsti godājami cilvēki, bet vienkārši Pauči, Putraševici un citi nečigānu (gādžē- čigānu val.) sabiedrībā ne visai cienījami cilvēki.
    Bērzu - Vītolu ielas rajonā miera nav ne nakti, ne dienu. Skaļa bļaustīšanās, izsisti logi, uzbrukumi cilvēkiem un dzīvniekiem, zādzības. Tas šeit, pateicoties domes uzturētai astoņu dzīvokļu mājai Vītolu 21 un privātai četru dzīvokļu mājai Bērzu 7a.
    Vecākiem bail bērnus vienus laist uz ielas, jo tur siro čigāneļu bari. Īpašumu, par pilsētas klusajam centram atbilstošu cenu, šeit pārdot nav iespējams , jo naudīgi cilvēki ir rasisti un alu cilvēkiem blakus dzīvot nevēlas.
    Multikulturālisms, tolerance un integrācija šejienes čigāniem ir svešas lietas. Dodiet tik naudu (lavē-čigānu val.) bet mēs jums, muļķie latvieši (tā mūs šeit dēvē) taisīsim uz galvas.

  • -4
    Novadnieks 05.08.2017, 08:41:08

    Ja tā kārtīgi iedziļinās realitātē,tad procentuāli ņemot to čigānu pastrādātās šaizes un pārējo tautību ,tad svaru kausos tie čigāni pārējos pacels aušā.Čigāns ir atpazīstams pat ar aizsietām acīm.Līdz ar to viņš nav tik bīstams,kā pieklājīgi apģērbts latvietis vai krievs,kurš var radīt par sevi tādu iespaidu,ka tavā priekšā eņģelis stāv,lai gan patiesībā ir gatavais izdzimtenis.
    Par tiem līkdegunainiem haimēm.Piekrītu,bet ne jau pēdējie divdesmit gadi ir parādījuši to mēslu īsto natūru.Viņi citus"čakarē" bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem jau no Ādama un Ievas laikiem.Pat savējo pazemošana viņiem ir pieņemama.
    Sirošana baros piemīt arī citām tautām.Kaut vai notikums Rojā zvejnieksvēkos,kur sirojoši latvieši līdz izmisumam noveda cilvēku,kurš izdarīja noziegumu ("aizvērās šīberis").Saprotiet kā gribiet,bet VIDisti arī siro baros un noved cilvēkus līdz izmisumam.
    Kaut kur visi mēs esam maitas,tikai lielākais vairākums to neatzīst.

  • 0
    asd. 05.08.2017, 07:55:46

    http://spoki.tvnet.lv/joki/Ka-es-ciganus-cakareju/243852

  • -1
    Parteigenosse 05.08.2017, 10:59:33

    Anitai.
    Tieši tā-izlaida tos.
    Onkulis Ādolfs labāk zināja,ko ar tiem darīt.Tik nepaspēja līdz galam iesākto lietu novest...

  • 0
    Milda Kušš 06.08.2017, 10:28:40

    nav čava,nav problēmu!
    purge.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: