Izlogoties

tā viš i | 03.05.2017, 19:03:41 | 1073

Ja vēlies iziet no VentasBalss foruma,tad spied uz "izlogoties". Kas tas pa tād brīnumtekst,ko? Ko latviešu tautai nozīmē-"izlogoties"? Ventasbalss,lūdzu paskaidrojiet.

Komentāri (15)

  • -1
    Novadnieks 03.05.2017, 19:40:32

    Tas ir tad,ja tā viš i izlido caur piektā (vēlams caur devītā) stāva logu.

  • -4
    tā viš i 03.05.2017, 20:18:47

    va ta muļķam vaijg to atmiņ,dzīva laimigs,pajolin

  • 0
    Barons 03.05.2017, 20:00:17

    To nav būt riktig.Viss normāl cilvēk ir iet ār pa to Durv.Pa Log ir iet ār tād,ka Kurzemniek,kam viss galv piebāzt ar Kremlin ideolōģij,le zinat.

  • -5
    tā viš i 03.05.2017, 20:41:43

    Novadnieks,lai tu i stulbaks pa to pilset dom,bet pasak man-ku viņ nolik to tav tēm pa to lemberg ienākum. Man to puik no to Puz i žēl. 10 millijon kadam aizdevs un,redz tie suņ neatdod. vai otrād. es jau sapinies iekš tiem sveiem paradem.tu Novadniek izkod viss to liet un ta pado ziņ Anitaij,tā tad uzdrukas pareiz to tekst. tev citreiz i rakstišan kļūd. tā viš i

  • 0
    Novadnieks 04.05.2017, 07:30:28

    Tu varētu paskaidrot,kāpēc tu aizskar cilvēkus ar aizvainojumiem savos komentāros?Ko tu domā savā galvā tajā brīdī,kad tu raksti stulbu komentāru?Tu tik tiešām raksti te piedzēries?Ja tas ir tā,nu tad to it kā varētu saprast,bet ja tu komentē nedzēris alkoholu,tad tev vajag psihiatra palīdzību.
    Lemberga ienākumi,kaut kādi parādi,kaut kāds Anitaij.Ko murgo?

  • -1
    Nah Nahs. 03.05.2017, 20:57:03

    >>tā viš i
    Kas tev tā par modi-kad priekšā brīvdienas,tā apkodies raksti te visādas šaizes?

  • -3
    tā viš i 03.05.2017, 22:30:32

    mana mode ir sūri strādāt visu nedēļu,savureiz arī brīvdienās. kāda ir tava mode,Nah Nahs?

  • 0
    Novadnieks 04.05.2017, 07:12:20

    Tā tava sūrā strādāšana nav nekāda goda vai prestiža lieta,bet gan nožēlojama pazemošanās,lai kāds cits no tā gūtu sev labumu.Iztikai jau tev atmet,varbūt mazliet vairāk.citādi jau nevarētu te "apkodies" vāvuļot.

  • 0
    Riebīgais 04.05.2017, 11:37:23

    droši vien aprijies peļu sūdus, domādams,ka tie ir jaunie tic-tac.

  • 0
    Novadnieks 04.05.2017, 13:45:20

    Tu,tā viš i,paskaties,kādā krāsā ir tie tavi tic-tac.Vispār iebāz tajā iepakojumā šņurķi,lai nonāktu pie skaidrības.Diez kas nav,ja cilvēks saēdas sūdus.

  • -4
    Ieteikums 04.05.2017, 22:46:57

    Tā tava sūrā strādāšana nav nekāda goda vai prestiža lieta,bet gan nožēlojama pazemošanās(citēts no Novadnieka)

    Ko tu biji domājis ar to tekstu???Izklausās ka tu vecīt uzskati MELNĀ DARBA strādniekus par niecībām,vergiem utt?!.

  • 0
    Novadnieks 05.05.2017, 05:38:29

    Par niecībam neuzskatu,bet īsti gudri tie cilvēki nav.Kas attiecas uz vergiem,vai tad viņi nav vergi,ja nesaņem nopelnīto.Darbu noteikti padara uz daudziem tūkstošiem,bet saņem stipri zem tūkstoša,vai varbūt pat to minimālo.
    Pirms piekasies,iedziļinies rakstītā un mēģini dzīvē kaut ko arī analizēt.

  • -1
    Ena 06.05.2017, 01:22:43

    Un par ko tu uzskati MELNĀ DARBA strādniekus ? Baltā arī ? 90 % cilvēku Latvijā ir vergi. Arī Novadnieks un tu arī, visticamāk, bet vergs un niecība tomēr nav viens un tas pats. Spartaks arī bija vergs...

  • 0
    Novadnieks 06.05.2017, 05:25:40

    Ena,es sen vairs nevergoju,laikus atjēdzos.Kādreiz smagi pastrādāju,bet darbs paša dārzā jau nu nebūs vergošana,vai malkas sagatavošana sev ziemai.Ja varu atļauties, smagi pastrādājis teikt,ka esmu pārguris līdz nemaņai,un par to nemaksāju kaut kādus tur nodokļus,no kuriem maizi rij parazitējošais slānis,tad varu būt gandarīts par to smago darbu darbu,ko padaru.Kas attiecas uz iztiku un daudz ko citu,kam ir vajadzīga nauda,tad tā ir cita tēma.
    Par baltā darba darītājiem,tad teikšu ka tie saņem nepamatoti par daudz,jo viņu pienesums sabiedrībai ir stipri zemāks nekā melnā darba darītājiem.Ja tu par baltā darba darītājiem uzskati kabinetos sēdošos parazītus,tad mēs domājam vienādi.viņi jau tā ir nepamatoti par daudz,un kur nu vēl viņu augstais atalgojums par slaistīšanos.Par melnā darba darītājiem teikšu,ka žēl man ir tas vientiešu slānis.jo ir viens otrs tāds darba rūķis,kuram par padarīto būtu jāsaņem vismaz 5000 eiro uz rokas,bet viņam atmet grašus.

  • 0
    tā viš i 06.05.2017, 08:27:50

    Šo tu labi un pareizi pateici. tā viš i

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: