Mēs nāksim drīz,Latvija,gaidi!

Arājs | 16.03.2017, 15:17:15 | 4882

Šodien 16.marts.Visur Latvijā patriotiski noskaņoti latvieši piemin savus varoņus.Pat galvaspilsētā Rīgā,kur,kā zināms,pie varas prokremliskā ušakoviskā kliķe un barjerām pieblīvēta latviešu tautas svētvietas-Brīvības pieminekļa apkārtne.
Arī Ventspilī piemiņas pasākums pie Baltā krusta.
Domājams,daudzi būtu gribējuši tajā piedalīties,ja varētu irbrīvēt laiku.
UN-ja vietējie plašsaziņas līdzekļi būtu atvēlējuši vietu tā izziņošanai.
Varbūt nav pietiekoši rūpīgi meklēts,bet šajā vietnē,tāpat oficiozā www.ventspils.lv neko neatradu.
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/651431-16marta_latviesu_karavirus_legionarus_godinas_ari_ventspili

Komentāri (61)

 • -3
  zxc666 16.03.2017, 15:26:51

  http://www.sargs.lv/Viedokli/2013/03/14-1.aspx#lastcomment

 • -9
  Ventspilniece 16.03.2017, 16:10:21

  Jā,pie mums valdošā "blice" šādus pasākumus ignorē.
  Un kuru tad,interesanti,dome varētu deleģēt kā pilsētas vadības pārstāvi tur piedalīties?
  Varbūt Ošenieku?Ai,nē,viņam labāk piestāv kolorādo vaboļu krāsas lentīte...
  Lembergs atkrīt,komunists nemūžam negodinās "fašistu" piemiņu.
  Vītoliņš baidās no pensionāriem.
  Atliek vienīgi tas dūšīgais.Varbūt.

 • -7
  Opaps 16.03.2017, 16:24:08

  Jā, informācija nebija nekāda. Loti žēl.

 • -6
  Arājs 16.03.2017, 16:30:26

  " LRTT. Lai svētīts ir 16. marts un latvju karavīrs !
  Nolādēti tie, kuri savus noziegumus uzveļ mums !!!

  Kas izraisīja karu, vai ne krievžīdiskā PSRS ?

  Kas šāva latviešu virsniekus Litenē ? Vai ne komunisti ar žīdu M. Vulfsonu priekšgalā ?!

  Kas bučoja okupantu tankus ? Vai tie “nejaušas sagadīšanās” pēc nebija žīdi ?

  Kas iebruka mūsu zemē un uzsāka asiņainu teroru ?

  Vai ne komunistu cionistu pārvaldītā PSRS ?

  Lai nokalst mēle tiem, kuri vaino latviešu tautu un latviešu Leģionu !!!

  Latvijā nekāda ebreju kopiena nav bijusi un neviens ebrejs nav noslepkavots, bet gan žīdu un tās ir divas nesavienojamas lietas.

  Jevrejus dzemdēja okupanti- krievžīdi. Žīdi nav semītebreji, bet gan no judaisma ticības atvasināts kādas sātaniskas sektas nosaukums, kuriem ne-jūdaists(latvietis) ir goja un nokaut tādu nav grēks. !!! Neaizmīrsīsim, ko Jēzus par viņiem sacīja un par ko VIŅU zvērīgi noslepkavoja !!!

  .Kāpēc šis krievžīdu noziedznieku švaļu bars tik trakoti pļērc par 16. martu ? Tāpēc, lai novērstu uzmanību no saviem asinsdarbiem pret latviešu tautu un cilvēci kopumā.

  Ja nebūtu bijis šis noziedzīgais karš, kuru izraisīja krievžīdiskā Krievija, nebūtu ne LEĢIONĀRI un arī ne 16. marts. Tad arī neviens Latvijas žīds(Ulmaņa Latvijā viņi godīgi sevi arī dēvēja par žīdiem) nebūtu iznīcināts !!!

  Tas tad arī ir iemesls krievžīu noziedzīgo elementu trakošanai Latvijā 16. martā.

  Tieši PSRS krievžīdi slēdza līgumus ar nacistisko Vāciju, kā rezultātā arī notika asinspirts pret pašiem, latviešiem ar to nav nekāda darīšana.

  Neviens latvietis nevienu krievžīdu nav nošāvis !!! To apliecina dokumenti, par kuriem runāja A. Grūtups, kuru pirms nāves “likvidēja”, jo viņš vēlējās ko svarīgu sacīt LATVIEŠU TAUTAI !!!

  -Dievs, svēti LEĢIONĀRUS !

  -Dievs, svēti 16. martu !

  -Dievs, svēti latviešu tautu !

  -Dievs, svēti LATVIJU !

  -Dievs, lai notiek Tavs prāts un katrs saņem to, ko pelnījis !!!

  15.03.17 L.Grantiņš"
  (http://tautastribunals.eu/?p=37811)

 • -55
  Гроссмейстер 16.03.2017, 19:43:02

  Garīgi slimais Grantiņš arī ierindā, tad jau Arājs ir pārlaimīgs - var atkal muļķības lasīt par piespriestajiem nāvessodiem, ka visur krievi un žīdi esot vainīgi, un ka Cukurs jau glāba ebrejus, nevis šāva.

 • -9
  Zanis 16.03.2017, 16:40:44

  Kad krievi okupēja Krimu aivars ar krievijas vēstnieku LV svinēja 9 maiju
  Ventspils krogā. Tāds takš neatbalstīs leģionāru piemiņu .
  Šitais gaida kad utainie pārņems Latviju.

 • -60
  Гроссмейстер 16.03.2017, 19:40:19

  Pirmkārt, Krievija nav okupējusi Krimu. Krima ir vēsturiskā Krievijas teritorija, ko ukrainis Hruščovs iedeva Ukrainas PSR, tagad tā atgriezās Krievijas Federācijas sastāvā.

  Otrkārt, 9. maijs ir uzvaras svētki par nacistisko Vāciju, kurai kalpoja arī latviešu Waffen-SS divīzijas (leģionāri), un visi normālie cilvēki svin šo lielo uzvaru 9. maijā, bet šodien nacistu atbalstītāji svin Waffen-SS uzvaras dažas atsevišķas kaujās.

 • -3
  Anonīms 16.03.2017, 19:55:23

  Гроссмейстер,
  Vai ir tik svarīgi,kādās uniformās un ar kādiem ieročiem karoja?

  Manuprāt,izšķirošais faktors-PRET ko karoja!
  Pret žīdiski-boļševistisko ļaunumu-PSRS,kuras tiesībupārmantotāja tagad ir Krievija.
  Latviešu leģionam,īpaši 19.divīzijai,bija vēl viena svarīga nozīme-noturot līdz pēdējam Kurzemes cietoksni,daudziem tūkstošiem latviešu tika dota iespēja paglābties no mongoļtatāru/krievu ordām un izbraukt uz Vāciju,arī Zviedriju.

 • -1
  reku 17.03.2017, 05:33:55

  >>Гроссмейстер.
  Vispār jau 9.maijs ir Eiropas diena,un to nesvin,bet atzīmē!
  https://lv.wikipedia.org/wiki/Latvijas_sv%C4%93tku,_atceres_un_atz%C4%ABm%C4%93jam%C4%81s_dienas

 • 0
  Freds 17.03.2017, 10:16:55

  Гроссмейстер
  Tu saki vēsturiski piederējusi, tad paskai cik sena ir tava vēsture? No kura gadsimta tā teritorija ir Krievijas sastāvā? Kam piederēja līdz Krievija šo teritoriju iekļāva savā sastāvā, un kāda tur bija pamattauta? Kaļiņingrada notiekti arī Krievijas vēsturiskā teritorija?

 • -52
  Juris 16.03.2017, 16:45:23

  Jurģa Liepnieks citādais skatījums uz 16.martu, neesot pret latviešu karavīriem www.focus.lv
  Jurģis Liepnieks: "16.marts ir fašistiskās reiha armijas konkrētas uzvaras gadadiena. To svinēt ir amorāli!"

  4.gada martā Padomju Savienības teritorijā, netālu no Pleskavas fašistiskā trešā reiha, armija visiem spēkiem centās noturēt savas agrāk okupētās Krievijas teritorijas. 16. martā fašistiem izdevās gūt, kā tobrīd likās, svarīgu uzvaru. Proti, sīvās cīņās atkarot no Padomju Armijas spēkiem taktiski nozīmīgu virsotni pie Veļikajas upes. Šī fašistu uzvara tika panākta, pateicoties divām Latvijas leģiona divīzijām. Tieši šī konkrētā, sekmīgā latviešu divīziju darbošanās Hitlera labā okupētās Padomju Savienības teritorijā ir izvēlēta par dienu, kurā rīkot gājienu uz Brīvības pieminekli un saukt to par “tautas pretošanās simbolu”, par 16. martu un tā nozīmi Latvijas sabiedrībā portālā puaro.lv raksta Jurģis Liepnieks.

  Kādreiz skaidrojot, kāpēc vispār šajā datumā ir kaut kas jāsvin vai jāpiemin, Nacionālās apvienības politiķi bieži vien izvēlējās taktiku teikt, ka viņi neko nesvin, bet gan tikai piemin leģionāru traģisko likteni, kas pret savu gribu tika iesaukti svešā armijā.

  Pret to, skaidrs, ka nebūtu nekas iebilstams. Vienīgi tad nav saprotams, kādā šizofrēniķa apziņā ir radusies ideja pieminēt kareivju traģisko likteni dienā, kas sakrīt ar svarīgu uzvaru, ko šie nelaimīgi iesauktie ir guvuši. Traģisko likteni taču labāk būtu bijis svinēt, piemēram, dienā, kad leģions tika likvidēts. Vai otrādāk – pieminēt dienā, kad tas tika izveidots un šis traģiskais liktenis izlemts. Taču kādā sakarā kauju uzvaras dienā? Izskaidrojums ir vienkāršs – traģiskais leģionāru liktenis ir tikai aizbildinājums.

  «
  Šogad maskas ir kritušas, un Nacionālās apvienības līderi vairs neslēpjas un neizlokās. Šogad tiek skaidri teikts, ka runa ir par “Latvijas tautas varoņiem” (Baiba Broka) un, ka šī 16. marta fašistiskās Vācijas uzvara pār PSRS armiju ir Latviešu tautas pretestības diena.

  »
  Par kādu pretestību un kam, NA propagandas materiālos tiek pateikts pilnīgi skaidri – viņi pretojās uzbrūkošajai PSRS armijai, saka Edvīns Šņore.

  Jā, viņam tiktāl ir pilnīga taisnība. PSRS kopā ar sabiedrotajiem ASV un Lielbritāniju tiešām uzbruka nacistiem un rezultātā arī sagrāva trešo reihu. Gan visa Eiropa, gan Amerika un, protams, Krievija katru gadu plaši svin šīs uzvaras pār fašismu gadadienu. Bet Nacionālā apvienība, lūk, svin pretošanos šai uzvarai. Atraduši dienu, kad pretošanās fašisma sagrāvei nesa augļus, un tieši to tad arī pasludina par svinamu – ar valsts simboliem, dievkalpojumiem, karogu alejām, ziediem un vainagiem atzīmējamu dienu.

  Nacionālās apvienības propagandas video šeit: https://www.facebook.com/RDzintars/videos/1918315895115675/?pnref=story

  Nacionālās apvienības propagandas materiālā leģionāri vairs nav nekādi pret savu gribu svešā armijā iesaukti upuri, bet gan varoņi un, Edvīna Šnores prāt, pat īsti supervaroņi, kuriem kā jau supervaroņiem piemita paranormālas spējas. Šajā gadījumā spēja paredzēt Eiropas nākotni pēc kara beigām. Šnore pilnīgā nopietnībā apgalvo, ka leģionāri karoja tāpēc, lai vairāk latviešu paspētu doties bēgļu gaitās un lai vairāk latviešu tādējādi paglābtu sevi no dzīvošanas Padomju Savienībā.

  Tātad saskaņā ar Šnores teoriju latviešu leģionāri vēl pirms Maltas, Jaltas un Potsdamas jau zināja, kā izskatīsies pēckara Eiropa. Un tāpēc varonīgi karoja fašistu pusē, lai attālinātu fašisma sagrāvi, jo tas esot bijis Latvijas iedzīvotāju interesēs. Skaidri tiek pateikts, ka Latvijai būtu bijis labāk, ja fašisms netiktu sagrauts, jo tas pasargātu Latviju no atkārtotas PSRS okupācijas. Un rezultātā loģiski visi, kas atbalstīja fašistus, rīkojās Latvijas interesēs, un ir… ne vairāk, ne mazāk – Latvijas tautas varoņi. To saka nevis kaut kādi margināli ārpus parlamenta ekstrēmisti – nē, valdību veidojošas partijas vadība.

  Un tad mēs brīnāmies, ka Latvijai pārmet nacisma atdzimšanu? Ja jau divas SS divīzijas bija latviešu tautas varoņi, tad jādomā, ka šo divīziju augstākie komandieri arī. Un ģenerāļi, protams, un galu galā arī pats Hilters, kura uzdevumā šīs divīzijas darbojās. Hitlers taču pretojās kā traks uzbrūkošajai PSRS armijai un visām tām briesmām, uz kurām norāda Šņore, un bija šīs pretestības vadītājs. Tad jau tieši viņš ir pelnījis vislielāko godināšanu? Kā var novilkt robežu starp SS divīziju komandieri latvieti un tiem, kuru pavēles viņš izpilda?

  Raivja Dzintara uzrunā jaušama arī atklāta un neslēpta neizpratne, ar kādām tiesībām kāds varētu norādīt “savas zemes saimniekiem”, ka tieši Hitlera uzvaru svinēšana nav īpaši laba ideja.

  Pirms paust iemeslus, kāpēc tā nav laba ideja, tāpat kā fašisms, antisemītisms, homofobija, pedofilija un virkne citu lietu, atgādināšu tikai, ka 2000. gadā Latvijas parlaments svītroja 16. martu no oficiālo piemiņas dienu saraksta. Jo pretējā gadījumā nekāda tālāka tuvināšanās Eiropas Savienībai un NATO nebūtu bijusi iespējama.

  Arguments, kāpēc ar amatpersonu klātbūtni 16.martā nevajadzētu neko svinēt vai pieminēt nedz pie Brīvības pieminekļa, nedz Lestenē, nedz kur citur, ir vienkāršs.

  Šī diena ir fašistiskās Trešā reiha armijas konkrētas uzvaras gadadiena. To svinēt ir amorāli, un neko tādu neatļaujas neviens nekur pasaulē, jo nav iespējams nodalīt Hitlera panākumus kaujas laukā no Hitlera “panākumiem”, piemēram, ebreju iznīcināšanā. Vieni “panākumi” nepastāv bez otriem. Tas, ka konkrētie leģionāri savā vairumā nebija antisemīti un nepiedalījās ebreju šaušanās, nozīmē tikai to, ka viņi nav kara noziedznieki, nevis to, ka Hitlera uzvaru kaldināšana būtu kaut kas, ar ko pēkšņi vajadzētu lepoties.

  Leģionāru liktenis arī nevar būt aizbildinājums. Leģionāru liktenis ir tikpat traģisks kā, piemēram, PSRS armijas sastāvā Afganistānā karojošo latviešu liktenis. Viņi arī tika iesaukti pret savu gribu, svešā armijā, daudzi gāja bojā, daudzi tika ievainoti, daudzu likteņi salauzti. Viņu grūto likteni neviens reizi gadā diemžēl nepiemin. Nacionālās apvienības deputāti nesaka kvēlas runas, neuzņem propagandas video un nebrauc uz kapiem. Kāpēc? Kāda atšķirība starp šīm grupām? Tikai viena – vieni karoja zem dažiem tik simpātiskajiem kāškrustiem.

  Ja nebūtu šīs, pat vairs īpaši neslēptās, NA koķetēšanas ar simpātijām pret fašistiem (pievērsiet uzmanību foniem, kas izmantoti NA propagandas video), vienīgais valstiski pareizais veids, jādomā, būtu aicināt pieminēt visus visās armijās un karos kritušos un karojušos kareivjus kādā vienā dienā. Vislabāk 11.novembrī, kā to rosināja bijuši prezidente Vaira Vīķe Freiberga.

  Arī ar leģionāriem te nevajadzētu būt problēmai īpaši tad, ja kāds tic Nacionālās apvienības arī šajā video izplatītajam izgudrojumam, ka leģionāri cīnījās “par Latviju”. Tas ir kā? Vai Nacionālās apvienības pseidovēsturniekiem ir zināms kāds Hitlera plāns, kas Trešā reiha uzvaras gadījumā paredzēja neatkarīgu Latviju? Nē, protams. Visticamāk, NA paskaidrojums atkal būs atsauce uz supervaroņu un viņu pašu paranormālajām spējām zināt to, ko neviens cits nezina. Bet ko nu par tādiem niekiem, kā fakti. NA stāstā tie nav svarīgi.

  Lai vai kā, mēs, par laimi, dzīvojam pietiekami brīvā valstī. Un katrs, protams, var svinēt un pieminēt, ko vien vēlas, kādā vien datumā vēlas. Es to atbalstu un nevēlos nevienu privātpersonu mācīt vai aizrādīt, kur nu vēl uzspiest kādu savu redzējumu par vēsturi vai politiku.

  Taču man ir tiesības prasīt no valsts amatpersonām, lai tās neapkauno manu valsti. Lai tās nedara savu septiņprocentīgo sīkpartiju dēļ neko tādu, kas apkauno Latviju Eiropā un citur pasaulē un nemēģina sagrozīt vēsturi tā, ka rodas iespaids, it kā Latvieši Otrā pasaules kara laikā būtu bijuši Hitlera sabiedrotie un vēl aizvien svinīgi pieminētu uzvaras, kas kopā gūtas. Latvija nebija Hitlera sabiedrotā, un Hitlera pretošanās sakāvei nav latviešu tautas pretošanās nedz simbols, kā to apgalvo Raivis Dzintars, nedz kaut kas, kam latviešu tauta masveidā būtu palīdzējusi. Līdz ar to latviešu tautai nav pilnīgi nekā, ko svinēt vai pieminēt 16. martā.

 • -4
  Parteigenosse 16.03.2017, 17:16:46

  Rodas likumsakarīgs jautājums-kas ir šis Jurģis Liepnieks un kā stabules pavadījumā viņš danco?
  Nacionālsociālistus par fašistiem parasti sauc krievi.Un varbūt vēl tādi,kuri neatšķir Benito Musolīni vadīto partiju no Antona Drekslera radītās organizācijas.

 • -1
  Freds 17.03.2017, 10:30:26

  Cerams, ka Jurģis Liepnieks šādu prātojumu uzrakstīs arī par 9.maija atceres dienu, jo neredzu atšķirību no trešā reiha armijas pastrādātājām zvērībām un padomju armijas pastrādātajām zvērībām. Skaidrs ir viens, ja nebūtu Hitlera un Staļina lielummānijas varas kāres nebūtu arī kara.

 • -2
  Jans 18.03.2017, 08:15:21

  Starp padomju armijas un reiha zvērībām atšķirības varbūt arī nav, bet latviešu leģionam ar tām nav nekāda sakara. Leģionāri bija frontes kareivji.

 • 0
  asd 16.03.2017, 17:05:48

  https://www.youtube.com/watch?v=A3qWQUOZj1g

 • -50
  DiesIrae 16.03.2017, 20:21:03

  Tas draņķis nacists,
  kas te uzdarbojas,
  ir noklonējis gan manu niku, gan bildi, izmantojot nesaprotamo VB foruma iespēju radīt bezgala nikus ar to pašu vārdu.
  Tikai nesaprotu, kā var nokopēt pat unikāli piemeklētu fotogrāfiju?(

 • -1
  Novadnieks 16.03.2017, 20:38:55

  Kāpēc draņķis un kāpēc nacists?Kārtīgs latvietis,kuram tā tava nodevīgā bezdēšana ir līdz kaklam.
  Vispār tavu uzvilkšanos var saprast,jo kā jau visiem visa krieviskā slavinātājiem,arī tev ņuņņas netur,ja neglauda pa spalvai.Tas ir tikai sākums,tā kā neaizraujies.Givi to nesaprata un izjuka pa gabaliem.

 • -23
  Anonīms 16.03.2017, 20:55:03

  Novadniek,
  Givi liktenis man nedraud.Mani aizsargā tik augstas personas,ka tu pat iedomāties nevari.

 • -48
  DiesIrae 16.03.2017, 20:35:44

  Nav te ko piebilst vai atņemt - piekrītu Jurģim Liepniekam.
  Nenosodu leģionārus kā cilvēkus ar traģisku likteni, kurus pažēloja pat Staļins - ne tas labākais cilvēks.
  Bet teikšu nicinoši un bez politkorektuma - nāk ņirdziens par 16.martu - zaudētāju "svētkiem"!
  Apstiprinās mana tēze - nacionālists ir latviešu tautas interešu bīstamākais ienaidnieks.
  Nacionālsociālisti to jau empīriski pierādīja attiecībā uz vācu tautu.
  Vietējie muļķi vēlas to atkārtot?

 • -45
  DiesIrae 16.03.2017, 20:49:54

  Novadniek,
  tev kā latviešu tautas interešu nodevējam labāk paturēt muti.
  Kārtīgs latvietis nav nedz nacists nedz boļševiks.
  Paradokss , bet, ja Latvijā "uzvarēs" nacionālisms, tad atkal būsim spiesti sveikt Maskavu kā atbrīvotāju no tā...

 • -3
  Parteigenosse 16.03.2017, 21:39:14

  Kad dzirdi lāstus, neticību, zaimus,

  Kad tautai gandēts latvietības tēls, -

  Tad nebaidies vēl raisīt spēku cīņai,

  Kaut arī nāktu tu kā palīgs vēls!

  Vēl senču tikums latvju krūtīs mājo,

  Tam tālās varoņdienas slavu pauž,

  Tad zudis nav un nezudīs ne mūžam,

  Kaut dzimto zemi baigas vēsmas glauž.

  Un ja vēl šodien ikdienība valda,

  Ja šķiet, ka visur pašlabuma gars-

  Lai nīstam to! Lai acis vaļā veram:

  Nak ātriem soļiem tautas pavasars.

  Tad brīdi ieklausies, kā cīņai svētai

  Jau latvju vīru drošais gājiens dim,

  Vai agrāk, velāk - tas ir laika ziņā,

  Kad mirdzēs pērkonkrusts pie latvju debesīm.

  /A.Briedis 1933./

 • -45
  Ups 17.03.2017, 03:36:07

  Smirdigie nacistu izdzimteņi

 • -2
  Novadnieks 17.03.2017, 05:15:09

  Ar ko tu esi neapmierināts?Ar to,ka tas pērkonkrusts kādreiz mirdzēs pie latvju debesīm?Mirdzēs,un kā vēl.Sagaidi 9 maiju un staro savā prokrieviskā svētlaimē.Tu vispār zini,kas ir nacists?Smaržojošais "tovarišč"te atradies.

 • -4
  Anonīms 17.03.2017, 05:10:58

  Atvainojos par muļķīga saīsinājuma"nacists" lietošanu.
  Pareizi būtu-NACIONĀLSOCIĀLISTS.
  Un vispār-šai vācu partijai nav nekāda sakara ar šīm tēmām,jo mūsdienās tā vairs nepastāv,un tāpēc nav ne mazākā iemesla nosaukt kādu tādā vārdā.
  Es atkal nezinu,kas es esmu.Palīgā!!!

 • 0
  Valdis Valdis 17.03.2017, 09:32:00

  No vāciešiem tik vajadzētu mācīties,kā uzsākt karu ,kā zaudēt un kā uzcelt ekonomiku no jauna!

 • -1
  prof.Preobraženskis 17.03.2017, 12:29:14

  Tas bija toreiz.
  Tagadējā Vācija ir izsmiekls.Merkele, pati būdama poļu/žīdu izcelsmes,dzimusi VDR,gandrīz vai būtu pielīdzināma Vācijas kapracei.
  Arī ar Putinu diezgan ciešas saiknes.
  https://www.youtube.com/watch?v=5QAC_NHnhsg

 • -39
  DiesIrae 17.03.2017, 11:56:47

  Nu ja, un mācīties kā pielaist pilnu valstī ar musulmaņu migrantiem, kas agri vai vēlu izjauks šo īslaicīgo idilli..

 • -1
  prof.Preobraženskis 17.03.2017, 12:45:11

  https://www.youtube.com/watch?v=BxEYeiNFoPk
  Tas bija pirms 2 gadiem.Arī šogad pasākums netika pietiekami plaši izziņots.

 • -40
  DiesIrae 17.03.2017, 13:10:49

  Kāpēc plaši izziņot marginālu atsevišķas interešu grupas - ļaužu, kas karojuši hitleriskās Vācijas pusē un viņu fanu klubiņa, pasākumu?

 • -2
  asd 17.03.2017, 14:27:19

  Pats taču rakstīji-svarīgākais ir tas,pret ko viņi karojuši,nevis kā pusē.Apmēram tā.

 • -40
  DiesIrae 17.03.2017, 13:13:26

  Objektīvi gan vērojams kas pilnīgi cits - nav Merkelei tuvas attiecības ar Putinu.
  Toties viņai tādas bija ar Obamu un vispasaules sorosoīdu liberastu pulcīnu.

 • -5
  Novadnieks 17.03.2017, 13:46:17

  Ja jau tu,Kurzemniek,esi tāds nadzīgs uz visādiem aplamiem apzīmējumiem,tad līdzsvara labad atļaušos tevi nosaukt par vispasaules putinoīdu krievurastu.

 • -5
  Nah nahs 17.03.2017, 14:35:58

  Ja jau sorosoīdus piemini,tad viss skaidrs-Lemberga fans.

 • -1
  Anonīms 17.03.2017, 14:59:58

  Novadniek,
  Putina Krievija nav tas labākais kaimiņš,ko mīlēt.
  Drīzāk gan pasaules ļaunuma ass,tāpat kā Amerika...

 • -2
  gunta 17.03.2017, 14:48:05

  sorsītus jau pat lembis izgudroja

 • -32
  DiesIrae 17.03.2017, 15:15:08

  Beidz, "Kurzemniek"!)

 • -1
  tā viš i 17.03.2017, 16:01:54

  zālīte pietrūka?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: