Civillaulība

mariss | 24.02.2017, 19:57:46 | 4409

Interesants jautājums man ienāca prātā,pēc cik ilgas kopdzīvēs tā skaitās civillaulība? Nekur īsti skaidri tas nav aprakstīts

Komentāri (101)

  • -2
    vai man dieniņ!!! 24.02.2017, 22:11:30

    Civillaulība ir laulība.
    Senos laikos baznīcā slēdza laulību, savukārt ZAGSĀ civillaulību (sarakstīšanos).

    Kopdzīve ir kopdzīve. Nezin kāpēc tagad atsevišķi letiņi iedomājušies, ka civillaulība ir dzīvošana kopā jeb piegulēšana.

  • -2
    Novadnieks 25.02.2017, 05:22:33

    Tāda civillaulība ir tikai cilvēku galvās.Ja dzīvo šajā valstī kopā ar cilvēku un gribi būt laulībā atbilstoši šīs valsts likumiem,tad nokārto tās formalitātes,lai to varētu saukt par laulību.Tādu civillaulību var uzskatīt par tādu čomu būšanu,tā otra puse būs vienkārši draudzene vai draugs,un juridiski viņus nekas nesaista.Tādā ,it kā civillaulībā dzīvo garā vāji cilvēki ar ne visai gudru galvu,lai gan paši domā ka ir ļoti gudri.
    Protams,dzīvojot kopā tāpat vien,tu būsi brīvs no daudzām saistībām,ko arī var izmantot sava labuma gūšanai,ignorējot otru cilvēku.Tādu taktiku piekopj parazīti afēristi(maitas).

  • -8
    Nif nifs 25.02.2017, 07:06:31

    Te nu reiz Novadniekam piekrītu. Un skumjākais ir tas, ka bieži vien sieviete vēlētos attiecības sakārtot, bet vīrišķis negrib. Un ko sieviete var izdarīt, ja tāds egoistisks bullis pagadījies, kurš negrib uzņemties nekādu atbildību-kā vīrietim pieklātos.

  • 0
    666.lv. 25.02.2017, 08:27:14

    Ir tomēr daži momenti,kad nereģistrēta kopdzive ir izdevīga.Piemēram,maznodrošinātā vai trūcīgā statusa iegūšanai.Jo soc.dienests rēķina ģimenes kopējos ienākumus.

  • -7
    Novadnieks 25.02.2017, 09:40:38

    Nu peļukiem gan vienmēr ir vienalga kādā valstī dzīvot,vai nabadzīgā,kur ir liela daļa maznodrošinātie un trūcīgie vai pārtikušā valstī,kur nav trūcīgo problēmas un pabalsti nevienam nav vajadzīgi.Tā teikt ,peļuks paēdis ir visur un vienmēr.Tu tāds īpašs mūsdienu peļuks,kurš par labu esam uzskata kaut kādu,zem katras kritikas esošu divu civēku kopdzīves modeli,pateicoties kuram,var tikt pie daudzu parazitējošu elementu"kārumiem"-pabalstiem.Tavu funktieri es kaut kur pielīdzinu vienas otras mātītes piekoptai praksei par bērnu laišanu pasaulē tikai tāpēc,ka tad naudu dod,vajag tikai kaut kādas formalitātes nokārtot,un ja vēl esi vientuļā,tad jau kā paradīzē uz mīkstiem spilveniem.

  • -1
    666.lv. 25.02.2017, 09:51:04

    Novadniekam.
    Mans kopdzīves modelis gan nav saistīts ar bērniem,tie jau sen pieauguši.Paskaidrojiet,lūdzu,kāpēc man ar dzīvesbiedru būtu jāreģistrē attiecības,ja tādēļ zaudēšu trūcīgās statusu-dzivesbiedrs pelna diezgan ciešami,es nestrādāju,dzīvoklis reģistrēts uz mana vārda;tiklīdz sarakstīsimies,sociālais dienests sāks rēķināt kopējo ienākumu,uttt.
    Nu nav tas izdevīgi,galīgi.

  • -7
    Novadnieks 25.02.2017, 11:56:15

    Dzīvo ,peļuk kā gribi,tikai tas nav pareizi ja ir tādi trūcīgie.Labāk ir ja visi ir normāli iztikuši.Pateicoties trūcīgiem un visādiem citādiem nabagiem,kuriem atmet sēnalas,labi dzīvo(pārtikuši),kuri ir ļoti apmierināsti ar jūsu periodisko izvēli pie vēlēšanu urnām.Tā teikt,kāda man starpība,kāds sātana izdzimtenis tur AUGŠĀ sēž-ka tik man ir pabalsti.Visādi šitādi,kas tīksminās par pabalstiem,pat iedomāties nevar,ka tie pabalstu devēji ir biezie tikai tāpēc ka lielākā daļa cilvēki ir nabagi.

  • -6
    šašliks 25.02.2017, 12:18:06

    Šitādi peļuki sēž uz mūsu nodokļu naudas un vēl atļaujas fleitēt kas viņiem izdevīgi, kas ne. Lūk, vēl viens no iemesliem, kāpēc esam tur, kur esam.

  • -3
    Batman 25.02.2017, 12:59:25

    Tāpēc,ka neviens strādāt negrib,bet nauda kārojas.Latvieši arī brauc uz ārzemēm,lai tur uz pabalstiem dzīvot. :D

  • -4
    Novadnieks 25.02.2017, 13:02:04

    Tieši tā,šašlik.Un vismaz puse no šiem pabalstu tīkotājiem ir ar zemu intelektu.

  • 0
    šašliks 26.02.2017, 11:43:53

    Ja latvietis negrib strādāt, tad tas nav latvietis, bet slāvu un/vai romu sajauktenis, un nav svarīgi - gēnos, vai galvā. Laiku laikos latviešus pazinuši kā strādīgu, godīgu, gudru tautu, paskataties ko tagad eiropā par mums saka - esam viņiem kā tāds vēzis. Nu tad izdariet secinājumus

  • -1
    mariss 25.02.2017, 16:05:07

    Skatos komentāri ir par un ap,bet tiešas atbildes nava. Dzirdeju ka pēc 5 gadu kopdzīves

  • -1
    Novadnieks 25.02.2017, 16:29:09

    Tad jau jebkurš pāris var pateikt ka ir tik un tik gadi kopā nodzīvoti un lai viņus atzīst par kaut ko oficiālu.Ir dzirdēts par tādiem 5 gadiem,bet pa ausu galam.

  • -8
    tā viš i 25.02.2017, 16:39:37

    ko tu,blusainais koalas lāci,lien svešās ģimenēs? meklē savas eikaliptu lapas un nelien svešās guļamistabās!

  • 0
    Novadnieks 26.02.2017, 07:35:55

    Neviens no šeit komentējošiem nav vainīgs ka tu esi ierindas apsarga līmenī ar zemu kapacitāti.
    Varbūt vērsies VB ar lūgumu,lai viņi izveido priekš tava līmeņa cilvēkiem forumveidīgu "smilšukasti",kur tu ar sava līmeņa cilvēkiem varēsiet paspēlēties un "gudri"parunāt.

  • 0
    mariss 25.02.2017, 20:39:57

    Vnk fakts ir tāds ka civillaulība kā tāda pastāv,tikai neviens nevar pateikt kad un kā. Tāpēc ieintresēja tāds jautājums

  • -4
    Ena 25.02.2017, 21:37:16

    https://manabalss.lv/par-kopdzives-likuma-pienemsanu-latvija/show

  • 0
    mariss 25.02.2017, 22:26:07

    tā nu tas ir

  • -1
    tery 26.02.2017, 06:50:05

    tāda kopādzīvošana dažkārt noved pie ļoti sliktām sekām. Piemēram, nodzīvo 20 gadus, viens nomirst, otru tā nomirušā radinieki patriec kā suni un viņiem ir taisnība.

  • 0
    asd 26.02.2017, 09:10:16

    Priekštam ir notārs,kur var apstiprināt privātu testamantu.

  • -4
    Riebīgais 26.02.2017, 08:57:24

    Palasot komentārus ,liekas,ka viens otrs plānā galdiņa urbējs kas te runā par parazitēšanu un zemu intelekta līmeni,pats ir stulbs kā zābaks. Nožēlojami.

  • -1
    Novadnieks 26.02.2017, 09:10:55

    Kas tev ir nožēlojami,tas citam ir pieņemami.Par ko cepiens?Vai jūties aizskarts?vai trāpīju naglai uz galvas?

  • -3
    Riebīgais 26.02.2017, 12:45:30

    neglaimo sev,tev no trāpījuma naglai tikpat tālu kā tavā smadzenēm no tavas galvas trolli. Skaidrs ir tikai viens,ka tev pieņemami ir piedirst forumu ar vai bez vajadzības , pats nožēlojamākais ir tas,ka tev liekas ka tavas 7.klases intelekta līmenis tev liekas pats labākais. droši vien aiz priekiem smidzini biksēs ,ka kautko "gudru" spēsi atkal izdomāt. lohs

  • -2
    Novadnieks 26.02.2017, 13:30:20

    Reti gan izpeldi te ar saviem komentāriem,kuri starp citu nemaz tik slikti nebija.
    Lohs,zābaks ,lai tā būtu,bet tas ir tikai tavā un tev līdzīgo izpratnē.Gaidi no manis riebīgveidīgu atbildi?Varbūt arī sagaidītu,ja es varētu saprast,ar ko esi neapmierināts attiecībā pret mani.Personīgi tevi neesmu ne aizskāris ne kritizējis,pat atzinīgi vienu otru tavu komentāru esmu novērtējis.
    Ja esi tāds kā citi,kuriem pēkšņi kaut kāda "mikroshēma" smadzenēs sadeg un vainīgs pie tā ir tas ,kurš pirmais ienāk prātā,tad ej d...t ar visu savu slimo dzīves uztveri.Ja esi normāls cilvēks,tad izskaidro savu neapmierinātību.Gribu tik piebilst ka tu neesi foruma saimnieks un nenorādīsi nevienam,ko un kā viņš te rakstīs.

  • -3
    Riebīgais 26.02.2017, 15:02:48

    "civillaulībā dzīvo garā vāji cilvēki ar ne visai gudru galvu,lai gan paši domā ka ir ļoti gudri.
    Protams,dzīvojot kopā tāpat vien,tu būsi brīvs no daudzām saistībām,ko arī var izmantot sava labuma gūšanai,ignorējot otru cilvēku.Tādu taktiku piekopj parazīti afēristi(maitas)."


    Es dzīvoju ar savu "civilsievu" kopā jau 11 gadus,mums ir divas burvīgas meitas,dzīvojam labi,ir sava māja pilsētā,viss kā pienākas,neesam ne afēristi,nedz arī domājam par kautkādiem pabalstiem. Tākā tavs skaļais un pārdrošais izteiciens aizskāra mani personīgi.

  • -1
    Novadnieks 26.02.2017, 15:09:22

    Piekrītu tev,ka esmu tevi personīgi aizskāris,atvainojos.Tātad,rakstot to komentāru,man vajadzēja piebilst,ka ir izņēmumi.Atvainojos vēlreiz.

  • -5
    Ena 26.02.2017, 16:46:11

    Novadnieks ir laulāts idiots

  • 0
    Novadnieks 27.02.2017, 06:30:23

    Apgalvot negribu,bet vai tik Ena nav bijusī "gudrā" komentētāja Ilga.Mēģināju iedomāties šito mērkaķģīmi ar brillēm un kaut kādu līdzību saskatīju.

  • -2
    Ena 27.02.2017, 20:08:43

    Es gan esmu gudra, pat Novadnieks nav mani atkodis.

  • -4
    Latvija pāri visām! 26.02.2017, 15:20:07

    Čigaiņi tagad berzē rokas, ka latvieši no šiem aizguvuši "krūmu laulību".)

  • -4
    Latvija pāri visām! 26.02.2017, 15:25:45

    Laiku laikos latviešus pazinuši kā strādīgu, godīgu, gudru tautu, paskataties ko tagad eiropā par mums saka - esam viņiem kā tāds vēzis
    -----
    Arī tagad latvietis labi strādā, ja viņam labi maksā.
    Ko Eiropa saka - tas kaķim zem astes. Labāk lai cepas par saviem muslimiem un končitām.

    Vienīgais, daudzi latviešpolitiķi ar savu kompleksaino krievnaidu un ukromīlu vienmēr lec pa vidu attiecību normalizēšanai starp Eiropu un Krieviju. Tas gan nav labi.

  • 0
    Riebīgais 26.02.2017, 15:26:10

    Labi, Novadniek,piedod man arī, pārāk asi uzklupu tev. Ņemu savu vārdus atpakaļ.

  • -5
    Latvija pāri visām! 26.02.2017, 17:30:59

    Gudra tauta gan latvieši vairs nav...

  • -1
    Novadnieks 26.02.2017, 18:39:14

    Jā jā ,Kurzemniek,vienīgais gudrais latvietis esi tu palicis.

  • 0
    mariss 26.02.2017, 22:32:29

    Tā palasot,daži exemplāri te tiešām ir Gudri

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: