Mīta par Krievijas agresivitāti melīgums.

Latvija pāri visām! | 14.02.2017, 22:09:42 | 2031

Vienkārši salīdziniet NATO un Krievijas bruņoto spēku - tanku, bruņutransportieru, kaujas lidmašīnu, helikopteru, karakuģu, karavīru skaitliskās attiecības, kas ir absolūti par labu NATO un paši seciniet, vai Krievija vispār ir spējīga kaut kur iebrukt...
Absurda teātris - ir visa šī paranojiskā muldēšana par Krieviju,
kas nupat nupat kaut kur kaut ko okupēs!

Komentāri (189)

  • -12
    Latvija pāri visām! 17.02.2017, 11:26:12

    Jā, tas ir fakts - NATO zaldātiņi atrodas ārpus Latvijas jurisdikcijas,
    tā kā iezemiešus šie iekaustīt varēs diezgan nesodīti.
    Dzirdēts, ka Okinavā ar to esot lielas problēmas, nabaga japānīšiem atliekot iespēja tikai rīkot demonstrācijas un protestus.

  • 0
    Arājs 17.02.2017, 20:45:44

    Par to jurisdikciju-tad sanāk,ka viņu kareivis nēģeris varēs pastrādāt varas darbus pie baltās sievietes-latvietes,un par to viņu nedrīkstēs nolinčot?

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 12:13:21

    Arāj,stipri vajadzētu apšaubīt ka kāds melnādainais te izvaros kādu sievieti,lai gan gadīties var visādi.Taču toreiz,kad 1940 gadā šeit ienāca Krievijas okupācijas karaspēks,tad krievu zaldāti un viņu pakļautībā esošie visādi aziātiskie tupaki šeit Latvijā izvaroja simtiem,lai neteiktu vairāk,sievietes.Viens otrs no tiem izdzimteņiem ja arī saņēma kādu sodu,tad no kāda kārtīga latvieša 9 gramus savā stulbā paurī vai mēslu dakšas savā svešas maizes piebāztajā vēderā.No savas priekšniecības viņi nesaņēma pat mutisku nosodījumu.

  • 0
    df123 18.02.2017, 12:42:06

    to Novadnieks.
    Tas bija sīkums,salīdzinot ar to,kas notikās 1945-tajā,sākot jau ar Austrumprūsiju!

  • 0
    df123 18.02.2017, 12:42:30

    http://inosmi.ru/untitled/20020506/140671.html

  • -14
    Latvija pāri visām! 17.02.2017, 11:41:34

    Novadniek,
    nacionālisms ir visbīstamākā ideoloģija, 1.pasaules karš,
    2.pasaules karš,
    PSRS sabrukšanas kari,
    Dienvidslāvijas kari,
    Āfrikas slaktiņi
    - visa šī bezjēdzīgā asinsizliešana ir nacionālisma ideoloģijas produkts.
    Nacionālistiem, kā redzam no Frīža un līdzīgiem kadriem, vienkārši iestājas psihiska apmātība.

    Jo, nacionālisms, runājot kristīgos termiņos, vienkārši ir maldu mācība, tātad destruktīvs pēc būtības.

    Citā diskusijā ieteicu savādāku koncepciju - tautiskumu.
    Redz, pret tautiskumu pat PSRS nebija iebildumu, latvieši dziedāja, dejoja tautas dejas, svinēja Dziesmu svētkus.
    Un iepazinās ar citu tautu kultūras mantojumu.
    Man pašam patīk klausīties kokles spēli un senas tautas dziesmas.

    Tikai negaidiet respektu 19.gs.ideoģiskajam produktam - nacionālismam,
    kas jau ir nodemonstrējis savu bīstamību.
    Un arī tagad tiek izmantots, lai kurinātu melīgo mītu par mūsdienu Krievijas "agresivitāti".

  • 0
    Novadnieks 17.02.2017, 13:08:17

    Nu tu gan te fleitē,Kurzemniek.Kas bīstams ir ,ja es cienu savu tautu kopumā un uzskatu ka prioritātes šeit ir latviešiem,nevis kaut kādiem iebraucējiem(klaidoņiem),kuri manu zemi uzskata par savējo, manus tautiešus par fašistiem un pasaka ka nerunās tajā "sabačij"valodā.Tieši tie latvieši,kuri ir sajūsmā par krievu atrašanos šeit,lai kādi viņi arī ir nelojāli Latvijai,tie ir bīstami cilvēki.Tā kā bīstams esi tu.

  • -11
    Latvija pāri visām! 17.02.2017, 14:42:14

    Krievi kopumā
    par fašistiem uzskata vien tos,
    kas tādi arī ir pēc būtības, kā Frīželim līdzīgo kontingents...
    Un pareizi dara, kā sauc lietas īstajos vārdos.
    Citādi daļa bāleliņu faktiski pēc pasaules uzskata ir nacisti un krievnīži,
    paši kurina naidu, šo politiķiem izmantojot katru sīkāko iespēju, lai "iegrieztu" kaimiņvalstij, bet ar vaļējām mutēm brīnās un apvainojas, kad viņus attiecīgi tur uztver.

    Jā, krieviem, kas savu dzīvi saistījuši ar šo zemi un viņu bērniem šī IR arī viņu zeme.

    1991.gadā latvieši savas prioritātes jau saņēma, laiks būtu norimties.

  • 0
    Novadnieks 17.02.2017, 16:50:34

    Krievs savu dzīvi grib saistīt jebkurā zemē,kur ar viņu ucināsies kā ar izlaistu līdz kliņķim bērnu un kur pamatiedzīvotājiem krievuprāt ir jāizpilda visa viņu iegribas.Daudzus gadus šeit viņiem bija dzīve kā paradīzē,kad neviens vien kurzemniekveidīgs bāleliņš kaut savu galvu pret zemi dauzīs,bet klanīsies okupantam smilkstēdams.

  • 0
    Parteigenosse 18.02.2017, 10:46:35

    "Pat suns neķēzās,kur gulējis,tikai krievs"
    (Aleksandrs Grīns."Dvēseļu putenis")

  • -12
    Latvija pāri visām! 17.02.2017, 18:44:17

    Mjā, dumjš tu esi un dumjš tu paliec ar savām brāļu novadnieku "Pasakām par krievu." :)))))))

  • 0
    Novadnieks 17.02.2017, 18:54:05

    Ko nu tik pieticīgi kā "dumjš".Saki uzreiz ka šiza,tā skan krutāk.

  • -11
    Latvija pāri visām! 17.02.2017, 19:15:14

    Kāpēc uzreiz šiza?
    Vnk esi upuris aizspriedumainam un neobjektīvam domāšanas procesam.

    Katrā tavā idejā tevis izdomāto 'krievu' var aizvietot ar 'latvieti' un tas pats vien būs.
    Cilvēku iedaba nav īpaši atšķirīga, kur nu vēl vistuvāko kaimiņu:)

  • -10
    Ena 17.02.2017, 20:52:08

    Kas ir, novadniek ? Starpību starp PSRS un Krieviju nekā nevari saskatīt ? Vai negribi saskatīt ? Stulbi...

  • 0
    Novadnieks 17.02.2017, 21:04:34

    Starpība nekāda.jo kā toreiz tā tagad tauta mēslos līdz ausīm.

  • -9
    Ena 17.02.2017, 21:02:43

    Jā, novadniek , lai kā tev tas nepatiktu, bet tiem, kurus tu centies nosaukt visādos aizvainojošos vārdos par iebraucējiem(klaidoņiem), okupantiem, ir tieši tādas pašas tiesības dzīvot Latvijā, kā man, tev un visiem citiem. Patiesībā, piemēram, Lielbritānijā par saviem komentāriem tu jau sen būtu notiesāts. Un daudzi citi no VB foruma arī. Jums pagaidām ir paveicies, ka Eiropā nezina latviešu valodu.

  • 0
    Novadnieks 17.02.2017, 21:07:04

    Ļoti iespējams ka būtu notiesāts par taisnības paušanu.

  • -8
    Ena 17.02.2017, 22:02:49

    Attaisnojies? Veltīgi. Laiks visu saliks pa vietām. Un katrs saņems par izdarīto.
    P.s. Tev vecāki nav mācījuši - miers baro, nemiers posta, visi man labi bija, kad es pat labs biju, nedari otram to , ko negribi, lai dara tev ? Kādā naida pilnā bordelī tu esi audzis, ja tevī mīt tik daudz naida pret pilnīgi nevainīgiem nezināmiem cilvēkiem, jo nevar būt, ka tu te lama konkrētu krievu kaimiņu, darbabiedru ?

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 07:53:48

    Tik tiešām,konkrētu krievu es nelamāju,un vispār es nevienu nelamāju,bet paužu realitāti un acīm redzamo.Es,te komentējot nedomāju tos ar galvu domājošos krievu cilvēkus,kuri ar mani ir vienās domās un kuriem ir kauns par saviem daudziem,lielākā vairākumā esošiem tautiešiem.
    Klau tu,intrigatore,tu gadījumā kādreiz savā jaunībā neesi bijusi partijas komitejā tās aplamās propogandas paudēja vai vismaz skolā varbūt biji priekšzīmīga komjauniete,kura uz visādiem sistēmai aizdomīgiem elementiem vērsa naidīgu skatienu?

  • -5
    Ena 18.02.2017, 13:59:28

    Tu, novadniek, nepaud realitāti, tu konkrēti kurini naidu, tu lamā konkrētu valsti un tās prezidentu, kaut neviens no tiem ne tev, ne man, ne Latvijai kopumā nav neko nodarījis, tu noliec to valsti, bet tava valsts ir 10 x sliktākā situācija visādās jomās, jo ne jau no Krievijas ir emigrējusi 1/5 iedzīvotāju, ne jau pa Krieviju braukā visu, kam nav slinkums, valstu tanki - nu jau arī pielādēti, un pa koplietošanas ceļiem, un ne jau krievam piedzēries britu zaldāts gavaspilsētas centrā salauza degunu. Tu paskaties uz savu valsti, prezidentu, valdību un Saeimu, un tad noliec kādu citu valsti un tās prezidentu, stulbeni.

  • -1
    Novadnieks 18.02.2017, 17:42:32

    Nevienu tu,Ena ,te nepārliecināsi par to, ka ar Krieviju viss ir kārtībā un ka satraukumam par kremļa agresivitāti nav pamata.Nevajag tā uzvilkties,jo tas sāk palikt aizdomīgi ka tu gandrīz vai pārsprāgt esi gatava ja tev nepiekrīt.Man te ir pazīstams viens tāds kadrs,kurš gatavs ir nosist katru,kurš kritizē Putinu,bet tas kadrs nemaz nedomā braukt uz paradīzi "Krieviju",bet ik pa laikam brauc uz Vāciju(arī tev anglija ir laba esam) un bauda vienas NATO valsts labumus un kad ierodas Latvijā,tad lamā NATO,ES un visus ,kuri kritizē Krievijas agresīvo politiku un Putinu uzskata gandrīz par dievu.Kad prasu,kāpēc nebrauc uz Krieviju,bet uz to nolādēto NATO valsti Vāciju,tad atbilde ir:"Slušai,ņepizģi."Tādi jūs ,zemā intelekta vergi,esat.Tu ,viltīgā intrigante,veltīgi te centies kopā ar Kurzemnieku pārliecināt kādu normālu cilvēku,lai kāds nopietni sāktu izvērtēt jūsu abu murgojumus.

  • 0
    Ragnar 17.02.2017, 21:09:16

    Krievijā diemžēl pašlaik pie varas ir cilvēks,kurš izteicis nožēlu par sovjetijas sabrukumu.

  • -9
    Ena 17.02.2017, 22:27:00

    Vai tu zini, kāpēc, piemēram, Putins uzskata PSRS sabrukumu par vienu no lielākajām 20. gadsimta traģēdijām ? Tāpēc, ka pēkšņi vienā mirklī ārpus Krievijas robežām atradās 25 miljoni krievu cilvēku. Un nesāc atkal veco dziesmu - čemodan, vokzal, sibirj. To tu varēsi vilkt, kad angļi, franči, vācieši un citi sāks deportēt to pusmiljonu Eiropā mītošo latviešu. Krievija vismaz par saviem cilvēkiem domā.

  • 0
    Ragnar 17.02.2017, 22:47:52

    Krievija domā par saviem cilvēkiem? Tiešām?;))))

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 06:07:54

    Nē,Ena,nožēla no Putina par PSRS sabrukšanu nav dēl tiem miljoniem krievu aiz Krievijas robežām,bet gan dēļ pazaudētām okupācijas ceļā iegūtām zemēm.
    Par saviem cilvēkiem tam Putinam ir nospļauties,jo mierīgu prātu viņš uztver to ka viņa valstī ir viens no augstākiem nabadzības līmeņiem pasaulē,ka nodzeršanās viņa tautu ir padarījusi par galīgu dārzeņu čupu.
    Viltīgs maita ir tas Putins ar visu savu komandu,kurš labi apzinās savas tautas pieticīgās vēlmes un nestādīšanos priekšā par labāku dzīves līmeni.Ne pa velti viņš ir apmierināts ar tādiem savas politikas ruporiem kā Žirinovskis,Solovjovs,Kiseļovs,ĀM bļaustekle Zaharova un paša personīgie preses sekretariāta darbinieki,kuri dienu un nakti ir gatavi no sūda iztaisīt maizi.
    Kas attiecas uz tiem 25 miljoniem krievu cilvēku,kuri pēkšņi palika aiz Krievijas robežām,tad tas ir sīkums,ja salīdzina ar to kā pazuda tie miljoni cilvēku tajās zemēs pēc toreizējām okupācijām,lai šādi nelūgti viesi tajās svešās zemēs varētu tēlot saimniekus.Neviens šiem 25 miljoniem neliedz braukt uz Krieviju un vienreiz savu sapņu zemi pārvēŗst par valsti ar visaugstāko dzīves līmeni pasaulē.Tajā milzīgā teritorijā ir pieejami visi līdzekļi ,lai to panāktu.

  • -5
    Ena 18.02.2017, 14:02:52

    TU esi dzirdējis, ko viņš par PSRS sabrukumu teica? Neesi. Tad aizver vienreiz savu muti, idiot. Vispirms izlasi, noklausies, noskaties, pirms kurini te naidu, stulbeni.

  • -6
    Latvija pāri visām! 17.02.2017, 21:36:43

    Kāpēc lai viņš to nevarētu pateikt?
    Vārda brīvība ir kāds noziegums?
    Varu pateikt to pašu.
    Jo, kas tad priekš Latvijas ir ES,
    ja ne PSRS šodien.
    Sākotnēji ekonomiska apvienība, tā politizējas aizvien vairāk, bet gaidīto labklājību tā arī nav atnesusi.
    Vien iespēju 400 000 aizbraukt un pelnīt.

    Un vispār, rodas iespaids, ka LR galvaspilsēta ir ...Kijeva, jo mūs tā mēģina sasaistīt ar dažu sda Kijevas oligarhu problēmām pēc varas sagrābšanas.
    Nebrīnīšos, ja letiņus tur sūtīs pildīt "internacionālo pienākumu" kā lielgabalu gaļu, ja Krievija būs spiesta iejaukties.

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 06:14:29

    Vienreiz tā Krievija varētu iejaukties pati savā nenormālā iekšpolitikā un izlīst no tās nabadzības.

  • 0
    Ragnar 17.02.2017, 22:37:58

    Vācijas kanclers izsaka nožēlu par nacistu Vācijas sagrāvi,nekas,tā taču vārda brīvība.....:)))

  • 0
    Ragnar 17.02.2017, 22:41:56

    Amerikas prezidents izsaka nožēlu par verdzības atcelšanu,ai nu vārda brīvība....:))))

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.02.2017, 13:44:00

    Nesaku, ka tur ir labāk, Krievija aptuveni tik pat nabaga/bagāta kā Latvija.
    Vnk mums ES vismaz līdz 2020.g.piemaksā,
    Krievija iztiek ar saviem ienākumiem.

    Nemo, Staļinlaikus var nosodīt - okupācija, izsūtīšanas, represijas...
    bet kopš Hruščova destaļinizācijas laikiem PSRS vairs nebija nekāda baisā ļaunuma valsts, vnk nekam nederīga ateistiski utopiskā ideoloģija un neefektīva ekonomika.
    Tomēr badā neviens nemira.
    Bet Eiropas Savienība neko no PSRS un vispār vēstures kļūdām nemācās un kāpj uz tā paša grābekļa.
    Žēl, jo ES ir arī daudzas labas iestrādes, kā piemēram ērti šķērsojamās robežas.

    Tā kā Putina viedoklī neredzu neko nosodāmu, jo runa ir par lielvalsti, kas sabruka un tās sabrukšanas sekām.

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 14:04:58

    Kurzemniek ,ja Putins teiks, ka sniegs ir melns,tad tu viņam noteikti piekritīsi.

  • -3
    Ena 18.02.2017, 14:09:59

    Novadniek, te ir - noskaties, noklausies un tad ļerksti,
    https://www.youtube.com/watch?v=nTvswwU5Eco

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 14:23:13

    Ena,izlasi šo http://spoki.tvnet.lv/vesture/Putina-diktatura-Krievija/243878

  • -5
    Ena 18.02.2017, 15:36:01

    Es nelasu visādus erzacmedijus. Es noklausījos ko tieši Putins teica, nevis kaut kāds feiku ziņu vebsaits, kam galvenais ir saita apmeklējumu skaits. Es vienmēr cenšos noskatīties, noklausīties, izlasīt PIRMAVOTU. Tu, kā izrādās, informāciju meklē spokos... Tagad saprotu, ka neesi diskusijas vērts.

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 18:12:32

    Es te vienā komentārā ,pieminēdams to tavu iespējamo čupošanos ar kompartiju vai komjaunatni,laikam esmu uzkāpis tev uz sāpošas varžacs.

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 14:10:50

    Kurzemniek,parullē datorpeli atpakaļ un izlasi df123 ielikto http.Tur aprakstītais ir iespējams arī tagad,ja tiem sātana bērniem nepievilks grožus.

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.02.2017, 14:17:02

    Pats runāju ar saviem vārdiem un dalos
    s a v ā s pārdomās,
    tāpēc citu ieliktos svešus propagandas http vnk nelasu..

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 14:25:40

    Es par to nebrīnos,jo tu esi kristietis.

  • -3
    Ena 18.02.2017, 14:32:26

    Vari spiest - , bet tas lietu būtību jau nemaina, tu nepamatoti kurini naidu pret Krieviju un Putinu. Tu esi nelietis, kuram sen jau būtu jāstājas tiesas priekšā.

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.02.2017, 14:35:02

    Paradoksāli, ka Krievija idejiski ar savu tradicionālo izpratni par sabiedrības vērtībām latviešiem ir daudz tuvāka par Rietumeiropu un ASV ar to LGTB "vērtībām" liekulību, dubultstandartu, augstprātīgu sava pārākuma izpratni un tml.ideoloģiju, kas paliek tikpat bezjēdzīga kā PSRS ideoloģija.

    Jāpieņem, ka daudzu latviešu naids pret šodienas Krieviju ( kura tāpat kā Latvija ir Anno Domini 1991.produkts ), izmantojot manipulāciju ar PSRS vēsturiskajiem pāridarījumiem utt un ar mērķtiecīgu masu mēdiju kampaņu,
    ir mākslīgi izraisīts un uzkurināts, bet Latvijas interesēm neatbilstošs.

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.02.2017, 14:39:27

    kas notikās 1945-tajā,sākot jau ar Austrumprūsiju!
    -----
    Un kas notikās, sākot ar 1941.gada 22.Jūniju???
    Atmaksa 1945.gadā bija nežēlīga.

  • 0
    Novadnieks 18.02.2017, 18:09:25

    Kurzemniek,1945 gadā PSRS karaspēks,Smerša un NKVD vienību dzīts,nonāca Berlīnē.Ja tos Padomju varoņus (pēdiņās) no mugurpuses nedzītu uz priekšu,tad ikgadējie 9 maija svētki mums te Latvijā smadzenes nečakarētu.Vēl neilgi pirms otrā pasaules kara Staļins ar Hitleru bija tādi čomi ka brīnums kā šie savas ūsas nesasēja kopā,bet kā jau tas ir pierādījies vēstures gaitā,ka krievam nevar ticēt,tad tā draudzība pazuda un viens otru sāka slaktēt.Arī mūsdienu Krievija cer ar saviem viltotiem draudzības žestiem pievilināt vienu otru valsti sev tuvāk,bet cerams ka to valstu vadītāji nebūs muļķi un atjēgsies.Pat tā dēvētais Baltkrievijas diktators ir daudz kur vīlies Krievijas ārpolitikā.
    Ļoti iespējams,ka tas vājprātīgais Romānovs Pēteris pirmais ir kādreiz teicis:"Es piedodu visiem ,kam esmu parādā,bet nepiedodu saviem parādniekiem".Šeit var vilkt kaut kādas paralēles ar mūsdienu Kremļa izvērsto ārpolitiku.

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.02.2017, 14:46:11

    Vācu tautas traģēdija -
    1933.gadā demokrātiski ievēl Hitleru, 1941.gadā Hitlera vadībā sajūsmināti dodas iekarot sev dzīvestelpu (Lebensraum) Austrumos,
    bet 1945.gadā tā rezultātā pazaudē jau esošo Lebensraum Prūsijā, Silēzijā, Sudetos.
    Par agresīvu nacionālismu un stulbu fanātismu ir jāmaksā.

  • -1
    ozols 18.02.2017, 15:38:37

    Kurzemniek tādi hitleri staļini putini kimsčonini un jau tramps un protams viņ līdzenieks ir tie par ko tu jūsmo.... :) viss skaidrs

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: