Kaimiņa partiju finansē Ventbunkers?

Tīna | 13.02.2017, 10:06:06 | 1147

Poikāns vēršas prokuratūrā par Kaimiņu un «KPV LV» iespējamo nelikumīgo finansēšanu

Poikāns iesniegumā ģenerālprokuroram norāda, ka viņam ir kļuvis zināms, ka «KPV LV» priekšsēdētājs Kaimiņš, iespējams, ilgstoši ir organizējis un neatļauti saņēmis finansējumu no Latvijas valsts interesēs arestētās mantas glabātāja Rūdolfa Meroni, bet šos naudas līdzekļus nav deklarējis savā amatpersonas deklarācijā «jādomā, to nelikumīguma dēļ».

Iespējams, Kaimiņš šos līdzekļus arī nav norādījis kā politiskās partijas «KPV LV» finansēšanas avotu, piebilst iesnieguma autors. Poikāns norāda, ka viņa rīcībā nonākušie fakti rada iespaidu, ka iepriekšminētās politiskās partijas vadītājs veic «neatļautus darījumus, ar nodomu maldinot sabiedrību un manipulējot ar sabiedrisko domu atsevišķu indivīdu un jeb pasūtītāju interesēs, kas noziedzīgi izmanto šim mērķim valstij piekritīgus līdzekļus».

«Pieļauju, ka tas notiek ar atsevišķu tiesībsargājošās iestādēs strādājošu cilvēku atbalstu,» teikts iesniegumā Kalnmeieram. Sarunā ar aģentūru LETA Poikāns uzsvēra iesniegumā minēto pieļāvumu, ka starp Kaimiņa un ar Meroni saistītiem cilvēkiem panākta vienošanās 2014.gada oktobra beigās, drīz vien pēc 12.Saeimas vēlēšanām, iespējams, ļāvusi noslēgt vienošanos par reklāmas izvietošanu raidījumā «Suņu būda», kā arī tā mājaslapā.http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/647108-poikans_versas_prokuratura_par_kaiminu_un_kpv_lv_iespejamo_nelikumigo_finansesanu

Komentāri (27)

 • -6
  Opaps 13.02.2017, 17:57:42

  Kas notiek Latvijā? Naftas produktu tranzītu sagrābuši VITOL(Hollandieši),ts Venspils Naftas Termināls,cauruļvadu no Krievijas(LatRosNafta),Latvijas Kuģniecība,sagrauta cukura ražošanas rūpniecība,drīz pazudīs zvejniecība. mērtiecīgi tiek likvidēta cūkkopība,jaunieši imigrē no Dzimtenes.Seimā 2/3 deputātu taisa tikai troksni ( imitē darbību). Jaunais ministrs neatbild par iepriekšējā sastrādāto .Daudzi deputāti staigā no vienas partijas citā,tur kur ir siltāk. Uzskatu, ka prezidentu vajag vēlēt tautai, nevis 100 ( gudrajiem),kuri tikuši Seimā ar nepamatotiem solījumiem (saukļiem).. Jāatzīst,ka ES daudz arī palīdz,bet nauda kaut kur pazūd ,piemēram ceļa remontam. Bet ,kur ir rezultāts?Vai Igaunija ,Lietuva uz tekošiem 1000 km vairāk saņem? Kamēr attiecigajā dienestā nebūs savas nozares speciālisti,nevis aktieri mediķi,mākslinieki un pārējie plāna galda urbēji,tikmēr būs nabadzība un bardaks.

 • -1
  Novadnieks 13.02.2017, 18:31:08

  Vai tik Kaimiņa partija nav vienīgā partija ,kura tiek no kāda finansēta.Nu kaut kas traks ar to Kaimiņu un viņa partiju.Vai tiešām nevar tā kā visi citi"svētie" ieņemt eņģeļu līmeni un tizlu smaidu uztaisījis,pūderēt tautai smadzenes.

 • 0
  ozols 13.02.2017, 18:36:53

  Novadniek Es sirsnīgi sasmējos ! Un eņģelis pilnziedu smaidā! Kā tā var ? :)

 • -2
  gunta 13.02.2017, 21:35:13

  Aivara partiju finansē Aivars

 • -2
  KārIis 14.02.2017, 09:22:29

  Stāsts jau ir par to, ka "ieradīsies princis baltā zirgā", bet tas baltais zirgs un glītais apmetnis pa ceļam jau ir nošmulējies. Tāpēc nekādu pārmaiņu nebūs. Būs tikai citi onkuļi, kas pasūta mūziku.

  Ja kāds grib pārmaiņas un nāk ar saukli "būs pa īstam demokrātiski, būs pārstāvētas tautas intereses, nevis nezināmu finansētāju intereses", tad nevar vilkties līdzi šāda ēna par naudīgiem finansētājiem, kuriem ir pašiem savi savtīgi mērķi.

 • -1
  Novadnieks 14.02.2017, 10:30:53

  Bijušajā postpadomijā nav iespējams radīt tādu partiju,kura kaut ko reālu darītu vēlētāju labā,ja arī nākdama pie varas iegūtu absolūto vairākumu sasaukumā.90 -to sākumā viņi visi bija tikko nabadzībai no pakaļas atrāvušies.Tādā garā tika audzināti visi šo bijušo nabagu bērni un mazbērni,kuri ir tādi paši kampēji kā tēvi un vectēvi.Radikālas izmaiņas ir iespējamas tikai mainot konstitucionālo iekārtu,izveidojot prezidentālu valsti un parlamentam atstājot tikai likumdevēja(daļēji) funkcijas.Ministru kabinetam vispār nedrīkst būt kaut kādas lēmējfunkcijas,bet tikai un vienīgi izpildvara.Obligāti atpakaļ veco administratīvo rajonu sistēmu un nekādas vēlētas pašvaldības,bet no Rīgas ieceltu vietējās administrācijas vadītāju un komandu.Tie sīkie"monarhi" ir pilna Latvija un un reāli traucē ar savu lielummāniju.

 • -6
  ordo 14.02.2017, 10:50:12

  Lūk - "Saskaņa" Rīgā - bezmaksas sabiedriskais transports pensionāriem un bezmaksas pusdienas skolēniem.
  Jā, nu tīri latviešu sīkpartijas ir tādas gaunerīgākas.
  Un, pareizi, Novadniek, Krievijai izķepuroties no tā "vakara uz ezera",
  kur tā atradās deviņdesmitajos,
  kad partiju demokrātija sita augstu vilni, palīdzēja tieši prezidentālā iekārta.
  Ar LR līdzīgu parlamentāro iekārtu tā joprojām būtu grāvī..

 • -2
  asd 14.02.2017, 11:16:08

  Vai,Kurzemniek,zini,kādos parādos iebraukusi prokremliskā Rīgas dome kaut vai ar to bezmaksas braukāšanas nodrošināšanu penšiem?Un cik labi jūtas strādnieka cilvēks,iekāpjot transportlīdzekļī,kur visas sēdvietas pensionāru aizņemtas?
  Par brīvpusdienām-tepat Kuldīgā pašvaldība apmaksā pusdienas VISIEM skolniekiem,līdz pat 12.klasei!
  Vai bagātajai Ventspilij nevajadzētu mācīties?

 • -5
  ordo 14.02.2017, 12:13:33

  Vai zini, kādos parādos ir provašingtoniskā latvieš-sīkpartiju vadītā LR?
  Tāpēc, nu un ka Rīga parādos, toties cilvēkiem labi.

 • -3
  Novadnieks 14.02.2017, 14:09:47

  Vai tik visiem līdz ūkai apmātiem kristiešiem nevajadzētu par savu pļerkšķēšanu uzlikt konkrētu nodokli un to naudu novirzīt uz brīvpusdienām bērniem un ja kaut kas paliek pāri,tad iedot bomžiem priekš lieliem aliem.

 • -6
  tā viš i 14.02.2017, 19:16:57

  Jā,Novadnieks,nodokl vaig uzlik visiem! Gan pa bārd nēsašan(kā Pēter laikos).nebut pa skād uzlikt tavaj mutej tād kārtig nodokl. Ka atver mut-ta nodokl pa to gais piesmirdešan!

 • -1
  Novadnieks 14.02.2017, 19:58:47

  Vai tu nevarētu konkretizēt-kuru kabatu es tev pietaisīju,ka tik ļoti tev nepatīku?Vai varbūt tā nepatika ir bez iemesla,tāpat vien,prikola pēc,kā jau pienākas "normālam pacanam"?Man pret tevi nekāds naids nav,pat pēc taviem stulbiem komentāriem nav naids.Tavs naids man ir nesaprotams.

 • -1
  Frīdis 14.02.2017, 14:10:29

  Par Kaimiņa partiju viss skaidrs , tai tiek rakta bedre. Tie kas bija tajā , Tīnas un Opapa glumo noziedznieku partijai nepievienosies , tas būtu jāsaprot. Arī šai partijai tuvojas noriets . Agonijas pirmās pazīmes ir manāmas. Vēlētāju uzticība ir pazaudēta ... to neglābs nekādi vēlētāju smadzeņu pēderēšanas pasākumi, un nekāda nauda - legāla vai nelegāla.

 • -5
  ordo 14.02.2017, 14:14:55

  Rodas iespaids ka latviešu varas partijas ir knauzerīgākas par vairāk krieviskajām (lai arī Saskaņā ir daudzi latvieši). Tās drīzāk pasūtīs visādus pētījumus " priekš kaķiem " tādiem ārzemniekiem, kā Pasaules Bankai ( kā nesenais 300 000 pētījums par to kā un kur vairāk nodokļu varētu uzlikt ) u.c.nekā ko viņuprāt lieku atvēlēs iedzīvotājiem. Mentalitāte?
  Rezultātā Rīgā tām nekas vairs nespīd,
  jo tās, varas monopola izlutinātas, vairs spēj tikai cīnīties pret kaut ko kā mītiņos ar valsts politikas "krievināk!" saukli.
  Bet pašvaldībā ar to vien jau ir par maz.)

 • -5
  ordo 14.02.2017, 14:21:37

  Jā, Novadniek, kristieši kā jau reālisti vairāk pieņem esošo status quo,
  nevis boļševiku stilā ķengā valsts varu kā daži boļševikiem līdzīgie.
  Jāsaprot, ka ideāla vara vnk nav.
  Šveice šķiet viens no retajiem normālas ar plusu valsts iekārtas modelis.
  Toties pārējie -kā skandināvi, briti, franči, beļģi un ģermāņi pēc normalitātes perioda aiziet nākamajā galējībā, auklējoties ar visādiem migrantiem un LGTB.

 • -1
  Novadnieks 14.02.2017, 16:52:47

  Bija jau mums kaut kas līdzīgs Šveices modelim no 1918-1940 gadam,un nokļuvām Krievijas impērijas sastāvā ar visām no tā izrietošām šausmām.Paliksim tik ES un it sevišķi NATO,lai tie austrumu fašisti nekad mūsu zemi nevarētu uzskatīt par savējo.Un vispār ,Kurzemniek ,vai tu negribētu vienreiz aiztīties ellē ar to Saskaņas centru un Krieviju arī?

 • 0
  Anita 14.02.2017, 14:43:09

  Tāds reti pretīgs tas pirmsvēlēšanu laiks, mazgā savu netīro vešu un netīro ūdeni gāž virsū oponentiem, ātrāk sāktos pavasaris un darbi laukā un dārzā , vismaz nebūs jāskatās un jāklausās visas tās runas , galvenais jau ka pēc tā 3.jūnija nekas jau nemainīsies, vienīgi var kļūt vēl sliktāk.Ventspilī būs Lembergs un pārējie ,kas pie siles , neceriet ,ka kāds no viņiem labprātīgi atdos vietu citam.

 • -8
  Opaps 14.02.2017, 19:09:53

  Anita! Labāk Lembergs ,nekā laipotāji pa labi pa kreisi,kur siltāks.Lai attīstība virsītos uz priekšu vajag stingro roku un disciplīnu.Kā pēdejos gados(20) attīstījās Ventspils ,Liepāja( Sesks),Rēzekne(man nepatīk SASKANA),bet ir rezultāts.Nav svarīga partijas piederīgums,bet rezultāts.Nevajag domāt ka komunisti-Rietumos ir slikti,bet pie mums ( PSRS) ir labi. Padomā Anita,kas notiks, ja pie varas nāks slimais Kaimiņš vai kāds cits..Notiks speciālistu nobīde.Lai apgūtu jaunu sfēru, jāpaiet vismaz 1/2 gadam lai ierubētos.Uzņēmuma īpašniekiem atkal jādomā, ka atrast kopīgo valodu un domāšanu,kaut kādā negaidītājā izveidojošā situācijā.Ar tādām situācijām ir pilna mūsu dzīve.Par to rūpējas mūsu valsts.

 • 0
  Novadnieks 14.02.2017, 19:52:19

  Kaimiņš tev prasītu:"Ko tu d...ar vienvārd sakot?"

 • -1
  Frīdis 14.02.2017, 22:00:16

  Opapa trulums un mietpilsoniskā tuvredzība ir unikāla. Šitādus plānprātiņus štancēja PSRS . Nu acīmredzot te tādu exemplāru var pamanīt. Smagos noziegumos apsūdzētas persona tam dieva vietā. Protams , šitādus Kaimiņus pie varas nevar laist , Bet šitādus Opapveidīgos vēl jo vairāk ne ! Tādi jau bija un ir ... bet kur valsts ir novesta ! Padomā trulais veci !

 • 0
  Anita 15.02.2017, 06:52:22

  Nav šis tas gadījums ,kad no diviem ļaunumiem jāizvēlas mazākais , Kaimiņš lai kā arī necenstos , nelietībās un tumšās naudas lietās nevar pārspēt Lembergu ,kurš pie "šprices"jau ir divdesmit ar+ .Nav viņš nekāda stingrā roka , vienkārši viņš visiem spēkiem cenšas vairot savu bagātību un ar to jau nepietiek, vajag arī varu un personības kultu, tas jau visiem mazajiem ir asinīs ( Napoleons,Staļins, Ļeņins, Putins ,Medvedevs utt.).Jau teicu , gan jau būs atkal tie paši, jo tauta ir tāda ,kāda ir un mainīties paši un izmainīt esošo situāciju negrasās.Lai jau notiek tā ,kā lielākai tautas daļai tīk.

 • -3
  ordo 14.02.2017, 20:56:18

  Novadniek, bet ja nu notiek tā, ka piepildās

 • -3
  ordo 14.02.2017, 20:57:16

  tas, no kā tu tik baisi baidies. )))

 • 0
  Novadnieks 15.02.2017, 06:16:55

  Kurzemniek.ja notiks tas,no kā es baidos,tad tu bučosi krievu okupantam zābaku,bet attiecīgi es centīšos tevi un tādus kā tu sodīt pēc nopelniem.

 • -2
  Opaps 14.02.2017, 23:01:08

  Frīdi! Kurš mūsu valsti ir novedis līdz tādai krīzei? Es, tu un pārējie, kuri balsoja par skaistiem lozungiem un saukļiem.Vai kāda partija ir izpildījusi savus solījumus? Nākošjā gadā viens otrs deputāts būs citā partijā un solīs debesmannu. Es pie varas netiecos.Gribu vecumdienas mierīgi pavadīt ar saviem mazbērniem un nedomāt ,ko pārdzīvoja mani vecāki un vecvecāki pirms 60-70 gadiem.

 • 0
  Frīdis 14.02.2017, 23:11:32

  Opap, atceries veco likumu - Korupcijas līmenis valstī = dzīves līmeni tautai ! Tavs dievs ir korupcijas tēvs valstī ! Nedomā ar pakaļgalu - domā ar galvu !

 • 0
  Frīdis 14.02.2017, 23:21:54

  Nu ja , daudzi balsoja par dārgajām un tukšajām ZZS reklāmām(Aivara apmaksātām) , par tautas nodevēju Griguli , (tās salkanajiem solījumiem).
  Kur tad esam nonākuši ?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: