Kur palicis Gitas Rēvaldes Suņu būdas video? LABS JAUTĀJUMS

Arvis | 07.02.2017, 16:03:27 | 895

Kur gan palicis slavenais video, kur Gita Rēvalde demonstrēja savu IQ līmeni pie Artusa Kaimiņa Suņu būdā?

Vai palika kauns? LABS JAUTĀJUMS!

Komentāri (16)

  • -12
    Hiacinte 07.02.2017, 17:07:18

    Droši vien izņēma, jo lai to nevarētu tiesā tagad kā pierādījumu izmantot. Tik un tā zaudēja. Cerēja 100 tūkstošos sadabūt no domes, lai ar Ratnieku uzdzīvotu tālāk. Bet tiesa parādīja pigu.

  • -3
    Novadnieks 07.02.2017, 17:09:54

    Beidz tu,vecā pojene te d...

  • 0
    gunta 13.02.2017, 21:50:27

    Rekur ir
    https://www.youtube.com/channel/UC5n7ewUgw9ZDIp1JjVfTQqg

  • -11
    Hiacinte 07.02.2017, 17:18:19

    Tā arī ir. Goda vārds! Rēvalde šodien tiesā zaudēja savu prasību par 100 tūkstošiem. Varbūt būtu vinējusi, būtu kopā ar savu protežē mierīgi devušies uz Bahamām un sildījušies laimīgi.
    Diemžēl izskatās, ka šie abi vēl ņemsies kā pliki pa nātrēm vēl kādu laiku.

  • -3
    cits 07.02.2017, 17:53:13

    Tā jau bija Ventspils tiesa.Tāpēc savādāks iznākums nevarēja būt.
    Arī Vītoliņš pirmajā instancē pret pensionāru iznāca kā uzvarētājs.
    Bet kā noslēgumā viņam tas process izgāzās,to mēs visi zinām.

  • -10
    Гроссмейстер 07.02.2017, 19:07:39

    Nav jau brīnums, ka izņēma tagad, kad vēlēšanas tuvojas. Tur tak pilnīgi tika diskreditēta Rēvalde, un arī pats Kaimiņš sevi parādīja ka neaudzinātu rupekli. Rēvalde lielījās ar savu "augsto" IQ, bet nemācēja atbildēt uz virkni jautājumu, tikai atkārtoja "labs jautājums". Ventspils Augstskola tika nomelnota, kur vien var. Rēvalde apgalvoja, ka Ventspils Starptautiska radioastronomijas centra direktors V. Avotiņš esot organizējis "apvērsumu", jo pats gribējis kļūt par rektoru. Bet, ka mēs zinām, viņš pat nebija pieteicies uz rektora amatu. Tātad, Rēvalde meloja.

  • -4
    GatisKalns 07.02.2017, 22:17:29

    Nu jau gan melo tā, ka acis bolās un ausis kustās. Suņu būda bija izcils raidījums, kurā labi tika parādīta v-pils "kuratoru" pērkamība. Par Avotiņu arī taisnība, visi augstkolā to zin. Kā arī ļoti daudz arī Tu pats piedalījies, droši vien aiz skaudības, ka viņa sieviete būdama vairāk par Tevi sasniegusi...skaudība tiešām nav laba īpašība. Bet, cik atceros suņu būdā Rēvalde teica, ka augstskola ir laba, sevišķi tulku fakultāte.

  • -6
    Tīna 09.02.2017, 09:16:37

    Facebook par Kaimiņa šmuguļiem izteicies mazliet plašāk Kaspars Upaciers:

    Sveiki, jūtos parādā savu viedokli par raidījumā de Facto rādīto sižetu pagājušā svētdienā.
    Tā kā Artuss (mans draugs, kā viņš sižetā apgalvoja) mani no sava draugu pulka elektroniskajā vidē izslēdza jau rudenī, tad jau ilgāku laiku mani neskar informācija ne par Artusu, ne par KPV.

    Pagājušajā nedēļā de Facto mani izvaicāja par Suņu Būdas veidošanu un manis teikto citēja savā sižetā. Nekāda cita sakara ar šo sižetu man nav. Artuss atkal ir pieķerts klajos melos, apvainojot mani sižeta pasūtīšanā.

    Daudzajiem kritizētājiem varu teikt - jā, runa ir par naudu. Par naudu un par ideāliem.

    Es biju kopā ar Artusu no pirmās Suņu Būdas līdz brīdim, kad KPV valdi pameta Ilmārs, Armands, Marita un Uldis, un varu apstiprināt, ka viss ko parādīja raidījumā de Facto ir taisnība, un tā ir tikai neliela daļa no notikumiem, kuri ir palikuši aiz kadra.

    Pirms pagājušā gada 8. februārī tika paziņots par KPV dibināšanu, Artuss man un Atim zvērēja, ka būs viens no partijas līderiem, nevis vadonis. Jau dažus mēnešus vēlāk, situācija radikāli mainījās, sākās apšaubāma finanšu piesaiste, dīvaini solījumi ne partijas biedriem, nesaprotamu lēmumu pieņemšana, nepamatoti uzbraucieni valdes locekļiem, savējo “dauzīšana”, līdz pat Artusa paziņojumam, ka viņš būs premjers. Nekādi cēli mērķi vai konkrēti rīcības plāni nevienam neinteresēja.
    Apbrīnoju Linarda drosme iet līdz galam un cīnīties par taisnību, jo kā lai jūtas cilvēks, kurš strādā 24/7, filmē un montē Artusa kameras, redz kā deputāts Saeimā atmasko nelikumības, iestājas par “mazo cilvēku”, bet reizi mēnesī pie bankomāta pieprasa atdot 200 eiro!

    Tiem, kuri smīnot kritizē- kas tad tas par noziegumu, iesaku palasīt Krimināllikuma 218. un 219. pantu, kā arī Likums par interešu konflikta novēršanu 9., 24. un 28. pantu.

    Ja cēlais mērķis bija par godīgu valsts pārvaldi, šādi likuma pārkāpumi saknē iznīcina visas iespējas to realizēt.
    Jūs domājat, ka Artusa nīstie “Misteri 20” uzreiz ņēma daudz? Nē, gan jau sāka ar 200 eiro.

    Nekādi miljoni jau vēl nebija, bet tos 60 tūkstošus, par tā saukto reklāmu video blogā sunubuda.tv, manuprāt, saņēma Artuss, bet jāatstrādā visam KPV. Artuss savulaik teica: “Saeimā esmu tikai Es, nevis Ilmārs vai Armands.” Ja šāds cilvēks kļūst par premjeru, tad loģiski valsts kase pieder viņam un no katra vēl 200 eiro pie bankomāta.

    Un tagad par raidījumu dzēšanu. Te nu Artuss atkal melo!
    Emocionālajā vēstījumā izlasīju, ka es dzēšot raidījumus. Dažas Suņu Būdas jau sen youtube bloķēja izmantotās muzikas autortiesību pārkāpumu dēļ un Artuss to ļoti labi zināja, bet nē - atkal vajadzēja uzvemt.
    Šobrīd nevēlos tērēt laiku, lai vienu bezkaunīgu piektklasnieku sūdzētu tiesā par apmelošanu, bet šī ir kolosāla iespēja Aivaram tiesā beidzot uzvarēt, jo arī viņam raidītie zemiskie apvainojumi šajā kontekstā ir nekaunīgs apmelojums.
    Tiem, kas turpina fanot par Artusu, novēlu... nē- nevēlu veiksmi, jo arī Makaronu Dievam ir savi pielūdzēji un jūtas par to priecīgi un lepni.

    Un visu beidzot.

    Es vienkārši izslēdzu Suņu Būdu, apnika, es viņu ieslēdzu, es viņu izslēdzu. Vau.

  • -3
    Freds 09.02.2017, 14:51:58

    Salauza Artusu, salauza ...

  • -3
    vinetine 10.02.2017, 10:36:36

    Cilvēku dzīve pārbauda ar dažādiem līdzekļiem - vara, nauda, sievietes..,

  • -3
    tā viš i 10.02.2017, 19:44:33

    jā,tā viš i - sievišķ pārbaud to sievišķ. vinetine gudr skan vane,ko??

  • -1
    gunta 10.02.2017, 21:28:58

    Sevišķi pārbauda ar kārdinājumiem no vadoņu puses ņemt procentiņus, bet, kad neņem, tad jālaiž darbā viss terors un troļļi. Runā, ka bembja iestādēs visi īsajās šņorītēs un viņš tik rausta

  • -1
    Novadnieks 11.02.2017, 06:15:23

    Raustīt viņš var tikai gļēvus un garā vājus cilvēkus.

  • -1
    gunta 13.02.2017, 21:44:17

    vēl runā, ka naudas dēļ vairums ļautiņu nodos pat māti... kur bija tas raksts par komunisma tradīcijām augstskolā?

  • 0
    gunta 13.02.2017, 21:48:47

    Re kur ir Gitas Rēvaldes saruna ar Artusu:
    https://www.youtube.com/watch?v=OrqajKFzLLQ

  • -2
    Juris 14.02.2017, 09:17:42

    Artuss Kaimiņš : " Kas notiek ? Ko Tu apzadzies?"

    Gita Rēvalde: "Nejūtos vainīga."

    Rēvalde nē nesaka, saka, ka nejūtas vainīga. Hm?

    https://www.youtube.com/watch?v=OrqajKFzLLQ

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: