No kurienes E. Ratniekam ir žults pret Ventspili?

Ozolu Zīļuks | 01.02.2017, 13:39:33 | 2113

VeA Senāts neievēlēja E. Ratnieku finanšu prorektora amatā, lai arī Rēvalde uzstāja.
Tāpēc, ka VeA Senāts viņu neapstiprināja prorektora amatā, Rēvalde Ratnieku iecēla par prorektora vietas izpildītāju. Šī Rēvaldes rīcība bija konflikta sākums Augstskolā – starp VeA Senātu un Satversmes sapulci no vienas puses un Ratnieku un Rēvaldi no otras.
Vai tas nebija (Rēvaldes) stulbums šādu nekompetentu, viduvēju juristu iecelt par finanšu prorektoru?
Kāpēc Senāts neapstiprināja Ratnieku par VeA finanšu prorektoru? - Visiem zināms, kāds viņš ir šeftmanis!
No tā laika E. Ratnieks gāna visu, kas saistīts ar Ventspili, kā galveno vainīgo minot pilsētas mēru A. Lembergu. Ratniekam viss ir slikti.
Šobrīd caurkritušais jurists un agrākais VeA šeftmanis nekur nestrādā, zaļi dzīvo. Šai sakarā derētu painteresēties, cik liels ir viņa bezdarbnieka pabalsts.
Ratnieks kaitē Ventspilij, ventspilniekiem, publiskajā telpā sējot žulti un melojot ventspilniekiem.
Šantāžas un iebaidīšanas mēģinājumi pret Senāta priekšsēdētāju.
No augstskolas aizgāja 2016. gada jūlijā, dienesta dzīvokli atbrīvoja tikai novembrī, kad pašvaldība bija griezusies ar prasību tiesā.
Augstskolā vairāk darbojās nevis kā VeA darbinieks, bet gan kā Rēvaldes personīgais advokāts, kuru pretēji Senāta gribai iecēla par finanšu prorektora p.i. ar atalgojumu gandrīz 3000 euro mēnesī.

Komentāri (41)

 • -9
  Zobu Feja 01.02.2017, 14:19:43

  Nu idiot, nevarēji savu nosaukumu un izdomāt un citu bildīti ielikt?

 • -7
  Tīna 01.02.2017, 14:22:01

  Kas tas Ratnieks tāds? Apnikuši ar savām.

 • -1
  zoss 09.02.2017, 17:29:59

  Draugs kadai Kristinei no IZM laikiem. Tapec Revaldei problemas un vajadzeja padzit. Kads Aivars laikam sapratis, tapec Ratnieks tagad sliktais.

 • -23
  grod 01.02.2017, 14:28:53

  Cik zināms, tad šis personāžs arī izveidoja un uztur "ventspilniekiem" un citus portālus, kuros arī liek visas negatīvās ziņas par Ventspili.
  ventspilniekiem.lv
  Tips: Fiziska persona
  E-pasts: Edvards.Ratnieks@gmail.com
  Tā kā ziņas vietējā "Ventspils reklāmas avīzē" ir sakritušas ar viņa portālā esošajām ziņām, tad nebūtu pārsteigums, ja arī tur ir saistība ar tiem rakstiem.

 • -8
  Zobu Feja 01.02.2017, 14:31:04

  Labas ziņas tajā: ventspilniekiem.lv

  Paldies par linku.

  Kurus vēl portālus uztur?

 • -21
  keda 01.02.2017, 15:32:09

  Hahah, tu jau nu nezini šos linkus :D

 • -23
  Gūgle 01.02.2017, 15:53:59

  Ratnieks ir reāla zvaigzne - vairo negatīvo auru pasaulē, tāds Ventspilij nav vajadzīgs!

 • -24
  Kakadū 01.02.2017, 16:46:41

  Mjā, acīmredzami, viņa pašlepnums ir pamatīgi cietis. Interesanti, kas ir viņa saimnieks? Kas viņam par Ventspils zākāšanu un apmelošanu maksā?

 • -8
  EdvardsRatnieks 01.02.2017, 20:46:40

  Vai tiešām šī filmiņa tik ļoti sāpēja: https://youtu.be/Aa1teRieSiw ? :))

 • -23
  Maija Kļaviņa 01.02.2017, 21:16:53

  Runā, ka saistīts ar Kaimiņa partiju KPV LV - Kaimiņš pret Ventspili un Latviju. Nu kāds jau varbūt noticēs pasakai par brašajiem taisnības prinčiem Kaimiņu un Ratnieku, kas medījot Ventspils apkārtnē, pamanīja un pamodināja ļauno čekistu noburtos un jau 20 gadus dusošo Kristovski. :) Tagad kopā ar sajūsminātajiem ventspilniekiem rīkos svinības, visi dzīvos ilgi un laimīgi, piena upes un medus straumes tecēs, valdīs prieks un līksmība. Vienīgi lieta tāda, ka ventspilnieki netic pasakām.

 • -9
  AivaraPeska 01.02.2017, 21:57:00

  Es jau arī domāju, ka vajag vairāk pozitīvas informācijas par Ventspili, paldies portālam ventspilniekiem.lv par jauko pozitīvo ziņu tviterapskatiņu: https://www.ventspilniekiem.lv/tviterapskats-videjais-aivara-peska/

  Cerams, ka mani pieņems redakcijā un varēšu droši rakstīt pozitīvās lietiņas, cik skaista ir mana pasaulīte, mīļums un gaišums no visiem cilvēkiem.
  Man patīk, ka pilsētiņā valda pilnīga brīvība paust neviltotu sajūsmu.
  Cik skaisti un jauki viss.

 • -20
  Гроссмейстер 01.02.2017, 22:14:15

  Es varu pateikt, no kurienes. Kad 2013. gadā Rēvalde kļuva par VeA rektoru, viņas draudzene no RTU, Dace Ratniece ieteica pieņemt darbā viņas dēliņu Edvardu. Tā Edvards kļuva par juristu Ventspils Augstskolā. Ar laiku Rēvalde palielināja viņa ietekmi, uz visiem dokumentiem, kas tika parakstīti augstskolā, bija jābūt Ratnieka milzīgajam parakstam. 2016. gadā notika attiecību saasinājums starp VeA personālu Rēvaldes/Ratnieka duetu. Senāts neivēlēja Ratnieku par prorektoru finanšu un administratīvajos jautājumos, kas arī ir pareizi, jo kādas gan zināšanas ir juristam finanšu jautājumos? Tomēr Rēvalde, lai ieriebtu Senātam, Ratnieku tomēr apstiprināja par prorektora p.i. Tas izsauca lielu neapmierinātību VeA personāla vidū. Lai cīnītos ar personālu, Rēvalde un Ratnieks uzsāka darbinieku iebaidīšanu, tā toreizējas Satversmes sapulces priekšsēdetāju D. Štefenbergu pasauca pie Rēvaldes un Ratnieka, kur viņai mēģināja uzspiest parakstīt atlūgumu. Kad viņa atteicas, tad Ratnieks aizgāja pie viņas kabinetā un sāka baurot virsū, ka "te tā nebūšot". Tad Ratnieks izdomāja, ka visiem administrācijas darbiniekiem ir jātur vaļā kabineta durvis, un pats Ratnieks staigāja pa koridoru un noklausījās, vai kāda kabinetā nerunā ko sliktu par viņu vai Rēvaldi. Jau pēc Rēvaldes atcelšanas no amata, Ratnieks vēl paspēja izrēķināties ar VeA sabiedrisko attiecību speciālisti A. Jēkabsoni, viņu atlaižot. Pēc tam, kad Ratniekam bija jāpamet VeA, viņš uzsāka aktīvu darbību internetā un sociālajos tīklos, nomelnojot VeA, apvainojot tās darbiniekus, ka arī nomelnojot Ventspili kopumā, un jo īpaši mēru Lembergu. Viņš izveidoja portālu ventspilniekiem.lv, kur mēģina salikt visu sliktāko ko vien var par Ventspili, VeA vai Lembergu. Viņš samācījās no Kaimiņa ar kameru skriet pakaļ cilvēkiem, un aizsūtīja Jansonu uz Ventspils domi, lai uztaisītu skandālu. Tas viss principā ir priekšvēlēšanu aģitācija, jo Ratnieks laikam jau plāno piedalīties pašvaldību vēlēšanās Meroni un Berķa finansētajā kopīgajā sarakstā no vairākām sīkpartijām.

 • -12
  EdvardsRatnieks 01.02.2017, 22:36:25

  Būtu vismaz visus faktus pareizus sarakstījuši, bet paldies par ieguldīto darbu, tiešām novērtēju.
  Īpašs paldies Kristīnei! ;) :)

 • -1
  gunta 13.02.2017, 21:41:15

  Šķiet, ka šis kungs strādā augstskolā bet melo tā ka ausis kustās! Gan jau pats pie apvērsuma savu roku bija kārīgi pielicis. Runā, ka Rēvalde visiem likusi strādāt, bet pieraduši bija vaļoties... kafijošana u.t.t

 • -10
  Arnis 01.02.2017, 22:27:43

  Palasot visus komentārus, jūtu nevis kādu žulti no Ratnieka puses (drosmīgs, jo raksta no sava vārda nevis kā Viedais Briedis - Maija Kļaviņa, kuriem tiešām par šo darbiņu , slavināt vadoni un sludināt pozitīvismu, maksā.), bet negatīvisms jaušams no šī foruma "štata darbiniekiem". Acīmredzot vēl kāds bija appu ņķotā kleitiņā, kad Kristovskis ar dombiedriem bruģēja ceļu šodienas miljonāru brīvajai dzīvei un izpausmei, savādāk grūti iedomāties, kādēļ viņu šajā nodaļā pin iekšā.
  Jūs, kas esat savu sirdsapziņu pazaudējuši, varat tik pūst savā slavbulītē... Tie, kas balso par zagļiem, nav naivie atbalstītāji, bet paši ir noziegumu līdzdalībnieki.
  Ratnieks? Acīmredzot Ventspilī kāds nav pieradis pie kritikas, reizēm sarkastiskas, bet kritikas. Ratnieks parāda pilsētu un nedienas no sētas puse, arī tā ir jāredz, ja vēlamies objektīvi vērtēt savu pilsētu.

 • -3
  Anita 02.02.2017, 07:37:08

  Cik var noprast , nevienam te nav vajadzīga objektivitāte jebkurā jautājumā , bet gan bezierunu slavināšana , sevišķi jau pirms kārtējām vēlēšanām , riebjas klausīties slavas dziesmas ,kuras dzied Rīgas kungi katrā tv kanālā un radio stacijā , tas pats arī Ventspilī, nekur nav miera no tiem uzpūtīgajiem tītariem , kas stāvot uz mēslu čupas acīm ciet dzied savas dziesmas.Vai kāds var pateikt , ka pēdējo četru gadu laikā visiem dzīve ir gājusi uz augšu , ir radušās neskaitāmas darba vietas , komunālie maksājumi sarukuši , algas tādas , ar kurām var iztikt vai pat no tām paliek pāri kaut cents nebaltai dienai , nu nav tā ,kaut izstiepies , uz ielas neko citu nedzird , viss paliek arvien dārgāks, zālēm nepietiek , pie ārstiem netiek ,ja samaksā visus maksājumus , pārtikai labi ja 2-3 eiro dienā paliek ēšanai, ja ,nedod Dievs , paliekam slimi , tad ēšanai pat 1 eiro nepaliek. Noņemiet rozā brilles , paskatieties ar skaidrām acīm uz dzīves realitāti.

 • -6
  Arnis 01.02.2017, 22:36:09

  Te forumā vēl virsraksts, ka Lembergam aizliegts pildīt mēra pienākumus, bet kaut kāds Grošmeistars (tā viš pats domā) te uzstājas kā liecinieks un apmelo , taisa ziepes Lembergam, jo viņam prokuratūra aizliegusi pildīt t.s mēra pienākumus, bet Grošmeistars no Ventspils Augstskolas tomēr saka, ka Lembergs tos pilda un Ratnieks šī darbus nomelnojot... Lielais h..., ak vai - fui Grošmeistar!

 • -8
  Barons 01.02.2017, 23:02:07

  Roks nost no Ratniek kung!
  Viņ ir vismaz vien cilvēk,kuram nav bail pateikt taisnib,kas notiek iekš Ventspil.
  To Ventspil cilvēk ir apnikuš klausities un lasit visur vien un to paš propagand par to ,cik iekš to pilset vis ir būt varen lab.
  Bet ko līdz tā smuk glancet šilt no ārpuss,ka iekš viss ir būt tāpat kā iekš viss cit pilset,ja ne vel sliktak.
  Un uz nākoš vēlešan lai katrs ir apdomat,vai tie,kas tik ilg ir bijuš pie teikšan,nav pelnijuš vismaz iekš cietum pasēdet,jo te par nožēlošan nav Ķīn,un nāv sod vairs tādiem nevar būt piespriest.

 • -15
  GatisKalns 01.02.2017, 23:14:44

  Hmm, interesanti, cik Ozolu pīļuks un pārējie Aivara štata rējēji saņem no Lielās Lemberga Algas un Lielās 6000 Eiro PENSIJAS? Kādi 7000 eiro jau būs, ko OZolu pīļuk? Skatīt:
  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/558617-lemberga_deklaretie_ienakumi_pern_pieaugusi_lidz_450_613_eiro
  Vai arī no Lemberga Jaunās Sievas:
  http://www.delfi.lv/news/national/politics/lemberga-sievas-ienakumi-pern-gandriz-100-000-eiro.d?id=47306867

 • -1
  gats 06.02.2017, 23:21:21

  Vai cik dīvaini, ka kāds, kas nepilda vadītāja pienākumus saņem ap 500000 eiro gadā un ventpsilnieki laimīgi - nu ja, zog, bet dalās!!! Ā

 • -6
  Andrejs 01.02.2017, 23:16:35

  Tad Ģirts Valdis nav kopā ar Ratnieku vienā komandā?

 • -15
  Zigmārs Kronis 02.02.2017, 12:06:23

  Meroni un Berķa finansētajā kopīgajā sarakstā gan jau arī Kristovskis būs. sen lūko Ventspils virzienā. Nez kur bija visus šos gadus? Ventspilnieku liktenis nerūpēja? Nu ja, Briseles iecirkņos pensija bija jāpelna.

 • -10
  Semo Lo 01.02.2017, 23:16:51

  Mazajiem spriganajiem Domes troļļiem izteikts uzdevums aizsākt Ratnieka nomelnošanu?

 • -4
  ozols 02.02.2017, 08:04:08

  Labrīt visiem ! Jūs parādat cik ventiņ pīrāgs garšīgs ! :):):)

 • -17
  keda 02.02.2017, 12:20:31

  Ņemot vērā, ka tajā savā portālā Ratnieks strādā viens, tad skaidrs, ka viņš pats ir arī Peška :D Tā var persona traki sadalīties :)

 • -17
  Adata 02.02.2017, 15:37:37

  Paskat, kā Ratnieks cenšas: sataisījis sev vairākus kontus, no kuriem pats sevi aizstāv. Ratniek, vajadzēja labāk strādāt, labāk izturēties pret cilvēkiem, nebūtu jātaisnojas. Arī pašlaik viss, ko Ratnieks dara - kritizē to, ko darījuši citi. No viņa puses nav nācis neviens racionāls priekšlikums. Man ir pamatotas šaubas par viņa kā jurista, ne tikai finansista, spējām. Augstskolā viņš parādījis sevi kā švaku vadītāju. Lapele, ko šis uztur - ar zema līmeņa saturu. Uzteicama pašdarbība, mēģinot attēlot Lembergu vai Ušakovu, taču tie ir arī viņa griesti - 9.klases skolas pašdarbnieku līmenī attēlot tos, kas strādā un prot to darīt!

 • -2
  gunta 10.02.2017, 21:35:08

  Protams, protams, mums ventspilniekiem patīk oficiālā lapele, vismaz redzam papiņu katru dienu citā uzvalkā... kvalitāte super

 • -6
  Mārīte 05.02.2017, 16:34:24

  Bet kam tad domaats pavasaris?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: