Ventas Balss, 23. marts, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šodien ir nozīmīga diena mūsu laikraksta vēsturē. Šis numurs, ko šobrīd turat rokās, ir pēdējais, kas iespiests SIA Ventas Balss tipogrāfijā. Turpmāk laikraksts tiks drukāts Mūkusalas poligrāfijas grupas Rīgas tipogrāfijā un iznāks jaunā formātā, ar jaunu dizainu.

Saistībā ar publikāciju Piltenieki raizējas par pasta nodaļu 21. marta Ventas Balss numurā VAS Latvijas Pasts komentē – kad un kā plānots mainīt pasta nodaļas darba laiku, kad par šīm izmaiņām tiks informēti iedzīvotāji un vai pasta nodaļu plānots slēgt pavisam.

Jaunrades nama solisti vokālās pedagoģes Minjonas Rebhūnas vadībā attālināti aizvadījuši dalību vairākos starptautiskos jauno vokālistu konkursos Polijā, Latvijā, Indonēzijā un pat Madagaskarā, izcīnot virkni godalgotu vietu.

Vardarbība ģimenē ir viens no biežāk sastopamākajiem vardarbības veidiem, taču par to oficiāli tiek ziņots visretāk. Jau gadu policija par varmākas nošķiršanu var lemt arī bez cietušā iesnieguma, ļaujot pasargāt sabiedrību daudz labāk.

Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē aizvadīts Pullman Sieviešu basketbola līgas finālturnīrs, kur lielisks starts izdevās Spara sieviešu komandai – tika izcīnītas sudraba medaļas.

Koncertzālē Latvija divu dienu garumā aizvadīts Ventspils Mūzikas vidusskolas rīkotais ritma mūzikas konkurss Ventspils Groove 2023, kas pulcēja dalībniekus no visas Latvijas. Starp godalgoto vietu ieguvējiem ir arī jaunie mūziķi no Ventspils.

Ventas Balss arhīvs

9. jūnijs
8. jūnijs
6. jūnijs
2. jūnijs
1. jūnijs
26. maijs
25. maijs
23. maijs