Ventas Balss, 17. marts, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Lielākas vai mazākas krīzes situācijas dzīvē ir neizbēgamas. Ir labi, ja iespējams tādām pēc iespējas labāk sagatavoties. Atsaucoties kādas lasītājas lūgumam, Zemessardzes 46. kājnieku bataljona seržante Anna Groma un komandleitnants Uldis Priede skaidro, kā rīkoties un ko ņemt līdzi tad, ja dzīvībai draudošu apstākļu dēļ jāpamet dzīvesvieta.

Nelaime piemeklējusi ģimeni Užavas pagastā. Nedēļas sākumā nodegusi ģimenei piederošā dzīvojamā māja. Par laimi, ugunsgrēkā neviens cilvēks nav cietis, ja neskaita materiālos zaudējumus. Ugunsgrēka iespējamais iemesls – kāda mājas iemītnieka neuzmanīga rīcība.

Turpinās darbs pie jaunās Meža kapu kapličas būvprojekta izstrādes. Komunālā pārvalde publicējusi pirmās projekta vizualizācijas, kas saņēmušas pozitīvas atsauksmes – atzinīgi novērtēts vizuāli pievilcīgais, gaišos toņos ieturētais, mūsdienīgais un funkcionālais dizains.

Svētdien Pārventas bibliotēkā izskanēs pianistes Lienes Circenes un vijolnieka Gidona Grīnberga koncerts Slavinājums mīlestībai. Pasākumā skanēs liriski skaņdarbi – komponistu veltījumi mīļotajām sievietēm.

Savstarpējas līdzvērtīgas sadarbības vietā – abpusēji pārmetumi, apmainīšanās ar laipnībām publiskajā telpā un sprunguļu mešana attīstības projektu riteņos. Tāds ir reālais sausais atlikums Ostu likumam, kas ir iedzinis ķīli kādreiz labi izveidotajās attiecībās starp Ventspils brīvostas pārvaldi un pilsētas pašvaldību.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
21. maijs
17. maijs
14. maijs
10. maijs
7. maijs
3. maijs
30. aprīlis