Ventas Balss, 16. marts, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Būvniecības informācijas sistēmā Ventspils novada teritorijā atzīmētas divas ēkas, kuru ekspluatācija ir aizliegta vai bīstama. Tomēr, kā norāda novada iedzīvotāji, ēku, kurām nepieciešama īpašnieku rūpes un kapitālieguldījumi, ir daudz vairāk.

Pilsētas dome solīja šajā apkures sezonā siltumapgādes tarifu nepalielināt. Neskatoties uz to, ka iedzīvotājiem dotais solījums ir izpildīts, ziņa par to, ka no 10. aprīļa apkures tarifs tiek palielināts par 62%, daļai ventspilnieku radījusi negatīvu reakciju.

Šovasar plānota Džungļu taku pārbūve Jūrmalas parkā un Pārventas Mežaparkā, nomainot novecojušos šķēršļu taku elementus pret jaunām rotaļu iekārtām kāpelēšanai un citām fiziskām aktivitātēm bērniem.

Svētdien Ventspils slimnīcā tika sagaidīts šī gada 100. mazulītis – meitenīte Melānija. Māmiņa saņēma gan personalizēto mīļlietiņu kārbiņu ar pensionāru biedrības rokdarbnieču darinātajām zeķītēm, gan Latvijā ražotu mīļlupatiņu saldākiem sapnīšiem un pirmo lacīti jeb mazulīša priekšautiņu.

Ventspils 6. vidusskolā 10. martā sadarbībā ar Europe Direct Ventspils noritēja Eiropas Savienības aktivitāšu diena. Gatavojoties šī gada Eiropas eksāmenam, kas tradicionāli notiks 7.–9. maijā un kurā piedalīsies arī 6. vidusskolas audzēkņi, 28 Latvijas skolās tiek organizētas POP UP izstādes un prāta spēles

Ventas Balss arhīvs

17. maijs
14. maijs
10. maijs
7. maijs
3. maijs
30. aprīlis
26. aprīlis
23. aprīlis