Ventas Balss, 2. februāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šonedēļ Ventspilī iepazīšanās vizītē bija ieradies Uzbekistānas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Kadambajs Sultanovs ar delegāciju. Vidusāzijas valsti interesē sadarbība dažādās jomās, bet īpaši – savu preču eksportā uz ES, kā arī pilsētu sadraudzība.

Mūsu pilsētā pazīstamās vēsturnieces Ingrīdas Štrumfas otrās Ventspils grāmatas atvēršana raisīja lielu ventspilnieku interesi. Pēc prezentācijas daudzi vēlējās iegādāties jauno grāmatu. Dzīvā valodā izklāstītā Ventspils vēsture rakstīta ventspilniekiem un par ventspilniekiem.

Aukstākā laikā nereti var redzēt bezpajumtniekus, kuri ienākuši sasildīties kādā no pilsētas sabiedriskām ēkām. Ļaut viņiem sildīties vai ne – Ventas Balss noskaidro sabiedrības, tai skaitā arī pašu bezpajumtnieku, domas un pieredzi.

Radošā maizes laboratorija Ramala un krīzes centrs Paspārne ir RUTAS ŠENKEVICAS šeit un tagad. Nevalstisko organizāciju jomā viņa ir haizivs, taču šobrīd vairāk līdzinās delfīnam. Omulīgajā maizes terapijas oāzē Lielajā prospektā iepretim ziedu pulkstenim notiek brīnumainas lietas.

Kādai ventspilniecei neomulīgas sajūtas aptiekā izraisījusi cita pircēja uzvedība, ko, viņasprāt, ietekmējusi narkotisko vielu lietošana. Ventas Balss skaidroja, vai ventspilnieces satraukumam ir pamats un kā iedzīvotājiem reaģēt šādās situācijās.

Ventas Balss arhīvs

24. marts
23. marts
21. marts
17. marts
16. marts
14. marts
10. marts
9. marts