Ventas Balss, 27. janvāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vakar koncertzālē Latvija notika Gada atzinība sportā 2022 pasniegšanas ceremonija, apbalvojot Ventspils sportistus un sporta darbiniekus par sasniegumiem pagājušajā gadā.

14. Saeimas vēlēšanās zaudējušās partijas Konservatīvie rindas pametuši vairāk nekā puse Ventspils nodaļas biedru. Bijušais Konservatīvo valdes loceklis un partijas Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics gatavs veidot jaunu politisko biedrību.

Ventspils kērlinga klubs nupat nosvinēja savu 20. jubileju. Svētku pasākumā kluba biedri atskatījās uz aizvadītajiem gadiem, dalībnieku panākumiem un sveica Ventspils pilsētas 11. atklātā čempionāta petankā laureātus.

Ventspils novada uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste DACE KOLĀTE par vienu no galvenajiem mērķiem savā darbā ir izvirzījusi palīdzēt izveidot viedos ciemus, kā arī uzlabot pašvaldības dialogu ar uzņēmējiem. Kolāte ir pārliecināta, ka savstarpējā sadarbība ir atslēga tam, lai laukos būtu attīstība. Pagaidām vietējie ir vēl gana gausi.

Rudens un ziemas sezonā, kas ir labvēlīga dažādiem vīrusiem, vērts atcerēties par tautas medicīnu un homeopātiju, kas zināmos gadījumos var būt laba alternatīva nopietnajiem medikamentiem. Arī gadījumos, ja vēlamās zāles aptiekās nav pieejamas.

Jaunās valdības izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas (Jaunā Vienotība) nievājošajiem izteikumiem par izglītības kvalitāti reģionos sabiedrības uzmanību pievērsis aktieris, augļkopis un Ventspils novada domes deputāts Gatis Gāga (LRA).

Ventas Balss arhīvs

21. marts
17. marts
16. marts
14. marts
10. marts
9. marts
7. marts
3. marts