Ventas Balss, 20. janvāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Viens no Ventspils pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Ventspils reiss konkurentiem – Latvijas sabiedriskais autobuss – ir sodīts par aizliegtu vienošanos par sabiedriskā transporta pakalpojumu tirgus pārdali, lai saņemtu valsts pasūtījumu reģionālajos maršrutos, tai skaitā Ventspilī.

Galvenajā bibliotēkā skatāma fotogrāfa Jura Presņikova fotoizstāde Barikāžu stāsts – 1991. gada janvāris.

Nupat noslēgusies apjomīga izmeklēšana kriminālprocesā pret organizētu grupu sešu cilvēku sastāvā par pieciem noziedzīgiem nodarījumiem, tai skaitā par narkotisko un psihotropo vielu nelegālu apriti Ventspils reģionā.

Lai arī lielākā daļa no Annahites skolas kolektīva atraduši jaunus darba devējus, ciema turpmākais liktenis joprojām ir miglā tīts. Slēgtās skolas ēku kompleksa apsaimniekošana kopš rudens sākuma sēž uz Puzes pagasta pārvaldnieces Santas Šēniņas pleciem.

Uz interviju Ventspils domes deputātu, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāju un partijas Latvijai un Ventspilij vadītāju AIVARU LEMBERGU Ventas Balss uzaicināja, lai izvaicātu par jauno valdību, kā arī par galvenajiem izaicinājumiem, ar kuriem šogad būs jāsaskaras Latvijai, un uzdevumiem, kas būs jārisina ventspilniekiem.

Ventas Balss arhīvs

21. marts
17. marts
16. marts
14. marts
10. marts
9. marts
7. marts
3. marts