Ventas Balss, 2. decembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pēc piecu gadu pārtraukuma atkal aizvadīta Ghetto Games balvu pasniegšanas ceremonija, kurā novērtēts gan Ventspils ieguldījums, gan mūsu sportistu paveiktais, pasniedzot tieši viņiem trīs vērtīgāko atlētu balvas.

Latvijas Samariešu apvienības Ventspils nodaļas vadītājs Andis Sukurs cer, ka finansējums naktspatversmei arī nākamgad ļaus sniegt pakalpojumus bezpajumtniekiem pašreizējā līmenī. Patversmē var patverties no aukstuma, saņemt naktsmītnes pakalpojumus un siltu ēdināšanu līdz 40 bezpajumtnieku.

Tiesa sodījusi kādu ventspilnieku, kurš no neaizslēgta auto nozadzis elektroinstrumentus vairāk nekā 2000 eiro vērtībā un dažas nedēļas vēlāk organizējis bruņotas laupīšanas mēģinājumu, iesaistot tajā nepilngadīgo.

Otrās adventes gaidās Ventas Balss paviesojās radošajā telpā Florist, kur mūs viesmīlīgi uzņēma tās saimniece Ilze Krekovska, pastāstot, kādas ir 2022. gada Ziemassvētku rotājumu modes tendences, un daloties idejās, kā vienkāršā veidā radīt svētku noskaņu savās mājās.

Koncertzālē Latvija jau rīt izskanēs komponista Raimonda Tiguļa jubilejas koncerts. Tas tiks aizvadīts kopā ar izcilo ērģelnieci Ivetu Apkalnu, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Valsts Akadēmisko kori Latvija un diriģentu Māri Sirmo, kā arī Rīgas Doma zēnu kori un diriģentu Mārtiņu Klišānu. Sniedzot nelielu interviju pirms koncerta, komponists uzsver, ka šajā īpašajā jubilejas reizē kopā ar draugiem un talantīgiem mūziķiem izspēlēs skaņdarbus, kas viņam ir ļoti personīgi stāsti.

Ventas Balss arhīvs

3. februāris
2. februāris
31. janvāris
27. janvāris
26. janvāris
24. janvāris
20. janvāris
19. janvāris