Ventas Balss, 25. novembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pagājušajās brīvdienās vienā no Zūru muižas kompleksa ēkām Vārves pagastā izcēlās ugunsgrēks. Liesmas tika dzēstas sešas stundas. Tuvējo māju iedzīvotāji baidījās, ka uguns var pārmesties uz viņu mājām. Uguns liesmās cietusi vissenākā ēka muižas kompleksā.

Jau vairākus gadus Latvijas iedzīvotāji, kas iestājas par tiesībām dzīvot no pesticīdiem tīrā vidē, mēģina likumdevējus pārliecināt par nepieciešamību stingrāk kontrolēt un ierobežot ķīmijas lietošanu uz laukiem apdzīvotu māju tuvumā. Nupat noslēdzies pētījums, kas pierāda, ka pesticīdu atliekas uzkrājas arī ēkās. Tajā analizēti putekļu paraugi arī Ventspils novadā.

Dažādas sportiskās aktivitātes vienmēr saistītas arī ar veselības uzlabošanu, turklāt runa nav tikai par muskuļiem vai nevēlamiem ķermeņa apmēriem, jo ne mazāk būtiski bieži ir tas, ka šādas nodarbības ļauj izrauties no vienmuļās ikdienas.

Ventspils jau tikpat kā saposta Ziemassvētku noskaņās. Rītvakar, dienu pirms Pirmās adventes, līdz ar krēslas iestāšanos iemirdzēsies egles un pārējie pilsētā izvietotie svētku rotājumi.

Jau rīt BK Ventspils komanda savā laukumā uzņems pašreizējos Latvijas–Igaunijas līgas līderus Prometey, tā arī noslēdzot trīs mājas maču sēriju, kurā šobrīd izcīnīta viena uzvara.

Ventas Balss arhīvs

2. jūnijs
1. jūnijs
26. maijs
25. maijs
23. maijs
19. maijs
18. maijs
16. maijs