Ventas Balss, 7. oktobris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventas Balss jau iepriekš apskatīja, kā par politiskajiem spēkiem, kas iekļuvuši 14. Saeimā, balsojuši Kurzemē, Ventspilī un novadā. Šajā reizē kārta partijām – Latvija pirmajā vietā, Progresīvie un Stabilitātei!, kā arī ieskats, kā mūspusē balsots par vienu no iepriekšējo vēlēšanu līderēm – Konservatīvajiem. Saeima ieguvusi jaunpienācējus, bet Petraviča turpina pārstāvēt Kurzemi, šoreiz no cita politiskā spēka.

Nepilnu mēnesi pēc nozieguma izdarīšanas Kurzemes rajona tiesa izskatījusi krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds velosipēda zaglis. Vīrietim piespriests nosacīts sods.

Vakar pensionāru biedrība Ventspils liedags atkal pulcējās, lai atzīmētu uzreiz vairākus notikumus – nosvinētu Starptautisko senioru dienu, uzklausītu biedrības valdes un priekšsēdētājas atskaiti par trīs gados paveikto, ievēlētu jaunu valdi un domi, bet pēc tam – izklaidētos ballē.

Ventspils Augstskolas studenti Anna Fiļipenoka un Dāvids Biķernieks attīsta biznesa ideju ar mērķi veicināt ilgtspējīgas izvēles kooperatīvajā vidē. Nesen jauniešiem bija iespēja piedalīties uzņēmējdarbības nometnē Kembridžā, Lielbritānijā.

Tuvāko mēnešu laikā daļa 7.-9. klašu skolēni tiks nodrošināti ar datoriem, ko izmantot mācību procesā. Sākotnēji Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sola ar datoriem nodrošināt 40% šī posma skolēnus.

Ventas Balss arhīvs

2. decembris
1. decembris
29. novembris
25. novembris
24. novembris
22. novembris
17. novembris
15. novembris