Ventas Balss, 29. septembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kāpēc balsot tieši par jūsu politisko spēku? Vai Skulte ir pareizākā izvēle gāzes terminālim, un kāpēc pirms vēlēšanām valsts tērē miljonus zemes iegādei? Vai pilsēta un novads tomēr būtu jāapvieno? Par šiem un citiem jautājumiem īsi pirms Saeimas vēlēšanām Ventas Balss rīkotajās debatēs runāja Aivars Lembergs (ZZS premjera kandidāts), Ģirts Valdis Kristovskis (Jaunā Vienotība), Andis Zariņš (Nacionālā apvienība) un Vitalijs Trusevičs (Saskaņa).

Mūsu jaunie autosportisti Linards Jasons un Hanna Mūrniece sekmīgi aizvadījuši rallijkrosa sezonu Yaris kausa izcīņā. Jasonam – kopvērtējumā pirmā vieta, savukārt Mūrniecei – godam nopelnīta ceturtā.

Ventspils novada iedzīvotājiem un juridiskām personām no šī gada 1. novembra ievērojami sadārdzināsies centrālās apkures pakalpojums. Jauno siltumapgādes tarifu projekts paredz, ka dažādos pagastos apkure kļūs dārgāka par 88% līdz 265%. Novada dome liek cerības uz valsts atbalstu mājsaimniecībām.

Ventspils Augstskolas (VeA) vadības kolektīvam pievienojusies Inese Lūsēna-Ezera, kuras atbildībā ir zinātņu un attīstības prorektora pienākumu izpilde. Šobrīd viens no prioritārajiem uzdevumiem ir darbs pie zinātnes pārvaldības VeA.

Šodien, 29. septembrī, plkst. 14 tiks atzīmēti Spāru svētki 248,6 m2 servisa ēkai rodeļu trasē slēpošanas kalnā Lemberga hūte, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Ventas Balss arhīvs

6. decembris
2. decembris
1. decembris
29. novembris
25. novembris
24. novembris
22. novembris
17. novembris