Ventas Balss, 16. septembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kopš iepriekšējās intervijas ar Aivaru Lembergu pagājis nedaudz vairāk kā pusgads. Marta sākumā, dažas dienas pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma Rīgas Centrālcietumā, bijušais ilggadējais Ventspils mērs izskatījās noguris, tomēr ar nemainīgu smaidu sejā, un runāja par saviem tuvākajiem plāniem – veselības uzlabošanu. Bet tagad viņš atkal ir politiskās dzīves virpulī un atkal – ZZS lokomotīve 14. Saeimas vēlēšanās.

Vasaras sezonas pēdējos mačus aizvadījuši Ventspils vieglatlētikas seniori, kas netālajā Lietuvas pilsētā Klaipēdā startēja Baltijas valstu čempionātā, mājās atgriežoties ar solīdu medaļu ražu.

Nolemts tomēr 19. septembrī uzsākt izglītības darbinieku streiku. Pilsētas un novada izglītības pārvaldes skaidro, kā streika laikā mainīsies darba kārtība izglītības iestādēs.

Jau rīt mūsu pilsētas ielās norisināsies viens no lielākajiem sporta dzīves notikumiem – Ventspils maratons, kurā dalību līdz šim pieteikuši ap 1200 skrējēju. Pēc divu gadu pauzes, kad pandēmijas dēļ maratons nenotika, šogad tas ir atgriezies ar vairākiem jaunumiem. Vislielākais no tiem – mainīta sacensību centrālā norises vieta ar starta un finiša zonu, kas pārcelta no Piedzīvojumu parka uz Lielo laukumu pie koncertzāles Latvija.

Trešdienas pievakarē Jauniešu mājā aizvadīts sarunu pasākums Kafija ar politiķiem, kura laikā pie kafijas tases neformālā gaisotnē satikās jaunieši un Ventspils domes vadības pārstāvji, lai pārrunātu jauniešiem aktuālus jautājumus un veicinātu abpusēju sadarbību.

Ventas Balss arhīvs

29. novembris
25. novembris
24. novembris
22. novembris
17. novembris
15. novembris
11. novembris
10. novembris