Ventas Balss, 13. septembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Svinot Dakteru Klaunu programmas 10 gadu jubileju, norisinājās labdarības velomaratons, kurā Dakteris Klauns Jānis Taukulis jeb dakteris Jaukulis, ar velosipēdu apceļojot 10 pilsētas visā Latvijā, paviesojās arī Ventspilī.

Latvijas 3x3 basketbola izlase Eiropas čempionātā iekļuva finālā, izcīnot četras uzvaras pēc kārtas, tomēr nopietni apdraudēt Serbiju finālcīņā neizdevās un nācās samierināties ar sudraba medaļām.

Katra vēlētāja balss 14. Saeimas vēlēšanās politiskajai partijai svarīga ne vien iespējas iegūt mandātu Latvijas parlamentā dēļ, bet ietekmēs arī finansējuma apjomu, kāds pienāksies tās aktivitātēm turpmākos četrus gadus. Tādēļ rūpīgi apdomājams, kuram no sarakstiem esam gatavi atvēlēt savu 4,50 eiro vērto balsi.

Ventspils un Ukrainas pilsēta Vinnica ielikušas pamatu ilgtermiņa draudzībai un sadarbībai. Vakar Vinnicas pilsētas padomes Ekonomikas un investīciju departamenta direktora Maksima Martjanova vizītes laikā tika pārrunāti galvenie sadarbības virzieni.

Līdz ar straujo energoresursu cenu pieaugumu pilsētā ieviesti vairāki elektrības taupīšanas pasākumi. Pēc iespējām cenšas taupīt arī uzņēmēji.

JFK Ventspils futbolisti 2. līgas čempionāta pirmo posmu noslēdza ar uzvaru, savā laukumā ar 3:0 pieveicot FK Jūrnieks, tiesa, spēcīgāko komandu turnīra tabulā šie trīs punkti netiks ieskaitīti.

Ventas Balss arhīvs

29. novembris
25. novembris
24. novembris
22. novembris
17. novembris
15. novembris
11. novembris
10. novembris